Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Емоційний інтелект vs. IQ

Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Re: Емоційний інтелект vs. IQ

тут давали своє розуміння, а не визначення
з кварками та ж дурня, підозрюю 
ні. то не своє розуміння. а визначення однієї з праць.

тобто ви не вірите, що в кварку є такі характеристики? :)
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Це люди, які знають коли, кому, що і скільки дати
для визначення кому і скільки дати можна використовувати як IQ, так і EI
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Ну от нарешті я знатиму хто вигадав термін:
Дэ́ниел Го́улман (англ. Daniel Goleman; 7 марта 1946) — американский писатель, психолог, научный журналист. В течение двенадцати лет писал статьи для The New York Times, специализируясь на психологии и науках о мозге. Написал более 10 книг по психологии, образованию, науке и лидерству.
Дэниел Гоулман получил мировое признание после выхода книги «Эмоциональный интеллект», которая продержалась в списке бестселлеров «Нью-Йорк таймс»
Библиография
    Гоулман Д. Сила добра: Далай-лама о том, как сделать свою жизнь и мир лучше = A Force for Good: The Dalai Lama's Vision for Our World. — М.: Альпина Паблишер, 2017. — 293 с. — ISBN 978-5-9614-5941-8.
    Гоулман Д. Фокус. О внимании, рассеянности и жизненном успехе - М.: «АСТ: CORPUS», 2015. — 384 с. — ISBN 978-5-17-085461-5.
    Гоулман Д. Эмоциональный интеллект. Почему он может значить больше, чем IQ — М.: «Манн, Иванов и Фербер», 2013. — С. 560. — ISBN 978-5-91657-684-9
    Гоулман Д. Эмоциональный интеллект в бизнесе — М.: «Манн, Иванов и Фербер», 2013. — С. 512. — ISBN 978-5-91657-729-7
    Гоулман Д., Бояцис Р., Макки Э. Эмоциональное лидерство. Искусство управления людьми на основе эмоционального интеллекта = Primal Leadership: Learning to Lead with Emotional Intelligence. — М.: «Альпина Паблишер», 2011. — 301 с. — ISBN 978-5-9614-1646-6.
    Гоулман Д. Эмоциональный интеллект = Emotional Intelligence. — М.: «АСТ», 2009. — 480 с. — (Психология – лучшее). — ISBN 978-5-17-039134-9.
    Гоулман Д. Эмоциональный интеллект на работе = Working with Emotional Intelligence. — М.: «АСТ», 2009. — 480 с. — (Психология). — ISBN 978-5-17-062057-9.
    Гоулман Д. Деструктивные эмоции = Destructive Emotions: How Can We Overcom Them?. — М.: «Попурри», 2009. — 576 с. — ISBN 0-553-38105-9.

На початку 90-х був такий популярний "психолог" Дейл Карнегі
Теж друкував багато книг - як мати багато друзів та багато мільйонів грошей.
захоплююче читання для юних душ і багато в чому корисне

   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

ні. то не своє розуміння. а визначення однієї з праць.

тобто ви не вірите, що в кварку є такі характеристики? :)

Та на біса мені вірити чи ні, написав "є", дав енциклопедичну цитату, все, свої знання продемонстрував мій розвиток підвищився.
Краса і користь.
З емоційним інтелектом я вже розібрався самостійно. Це не наука, але я зустрічав людей для яких і книги Паоло Коельйо були одкровенням.
Комусь і цей користь зробить.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Та на біса мені вірити чи ні, написав "є", дав енциклопедичну цитату, все, свої знання продемонстрував мій розвиток підвищився.
Краса і користь.
З емоційним інтелектом я вже розібрався самостійно. Це не наука, але я зустрічав людей для яких і книги Паоло Коельйо були одкровенням.
Комусь і цей користь зробить.
ну я знаю людей, які цінять коельйо навіть більше за теорію кварків. щоправда в них ні IQ ні EI :)
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

не читала ни олной книги коэльо.
какая самая интересная?
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

Невже Читач, Lecturer, Solowhoff не чули такого виразу 'життєвий розум' ? Це ж і є EI
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

не читала ни олной книги коэльо.
какая самая интересная?

всі жахливо банальні, якщо вам більше 25 і ви читали книжки до цього
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

ну я знаю людей, які цінять коельйо навіть більше за теорію кварків. щоправда в них ні IQ ні EI :)

Я, коли голодний, навіть гарний шашлик оціню вище за теорію кварків.   :)
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

всі жахливо банальні, якщо вам більше 25 і ви читали книжки до цього
что то такое я про них и слышала
ну тогда и не буду
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

ну .... є думка, що дослідження по АЙкью виявили розумнішість чоловіків. Це не вписувалось в сучасні теорії рівності, тому терміново внесли корективи і заявили, що інтелект ще складається і з емоцій також. у жінок, безперечно, емоційність вище. Тому недоліки в класичному розумінні інтелекту компенсуються нововиявленим емоційним інтелектом . І так чоловіки і жінки стають однаково розумними
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

ну .... є думка, що дослідження по АЙкью виявили розумнішість чоловіків. Це не вписувалось в сучасні теорії рівності, тому терміново внесли корективи і заявили, що інтелект ще складається і з емоцій також. у жінок, безперечно, емоційність вище. Тому недоліки в класичному розумінні інтелекту компенсуються нововиявленим емоційним інтелектом . І так чоловіки і жінки стають однаково розумними

і цю думку було тільки що сформульовано  :D
ще можна про жидів і масонів подумати
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

і цю думку було тільки що сформульовано  :D
ще можна про жидів і масонів подумати
ні, не тільки но. Я це колись давно читав. Та забув вже де.
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

что то такое я про них и слышала
ну тогда и не буду
"11 хвилин" називається ....
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

ну .... є думка, що дослідження по АЙкью виявили розумнішість чоловіків. Це не вписувалось в сучасні теорії рівності, тому терміново внесли корективи і заявили, що інтелект ще складається і з емоцій також. у жінок, безперечно, емоційність вище. Тому недоліки в класичному розумінні інтелекту компенсуються нововиявленим емоційним інтелектом . І так чоловіки і жінки стають однаково розумними
Толерастія вона толерастія...
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

85
Ой!
★☆
поміряв свій рівень емоційного інтелекту за тестом
https://www.arealme.com/eq/ru/

можна було і без цифр, просто - "ой" ))

або емоційний тупіца  )))
   
Re: Емоційний інтелект vs. IQ

85
Ой!
★☆
поміряв свій рівень емоційного інтелекту за тестом
https://www.arealme.com/eq/ru/

можна було і без цифр, просто - "ой" ))

або емоційний тупіца  )))

 :lol:  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія