Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Срочно! В Днепре разыскиваются вооруженные преступники, убившие полицейского

от бачите - і пістолет не відбирав, і полічейська стріляла у нього і попала...
Молодці.
А медіапиздота "працює".
   
То есть и полицейские оказались психологически готовыми ( парень отказался отдавать табельное под дулом пистолета! перед этим отказались от взятки, девушка попала в преступника несмотря на открытый по ней огонь! ) и даже обыкновенный маршрутчик, как срез общества, пытался геройствовать и помочь новой полиции, рискуя жизнью), а все равно первые 10 страниц обсуждалось как плохо готовят полицейских и как все безнадежно в стране в этом плане.
   
Мабудь не доживе до суду.
   
Что-то он сильно зарос за пару часов ... ;o

на первом фото те же длинные волосы, просто зачесанные назад



а при задержании он уже растрепанный
   
То есть и полицейские оказались психологически готовыми ( парень отказался отдавать табельное под дулом пистолета! перед этим отказались от взятки, девушка попала в преступника несмотря на открытый по ней огонь! ) и даже обыкновенный маршрутчик, как срез общества, пытался геройствовать и помочь новой полиции, рискуя жизнью), а все равно первые 10 страниц обсуждалось как плохо готовят полицейских и как все безнадежно в стране в этом плане.
Зрадофілам на ФУПі завжди знайдеться кусень хліба.
   
ага....

хуйага..

   
поведение маршрутчика во многом показательно. он помогал новой полиции. он помогал тем, кого уважает и считает правым

это хороший знак

жаль ребят погибших. они герои

старые мусора его просто отпустили бы за бабло
   
сука :X думаю в сизо ему понравится..
+++
   
То есть и полицейские оказались психологически готовыми ( парень отказался отдавать табельное под дулом пистолета! перед этим отказались от взятки, девушка попала в преступника несмотря на открытый по ней огонь! ) и даже обыкновенный маршрутчик, как срез общества, пытался геройствовать и помочь новой полиции, рискуя жизнью), а все равно первые 10 страниц обсуждалось как плохо готовят полицейских и как все безнадежно в стране в этом плане.

неможливо уявити, щоб стара міліція так діяла,
ну і водій маршрутки - просто  (tu)

ось вони, реальні зміни в країні
   
Конечно будут.
Знаю лично упоротую майдановку, зашоренную такую, бубнящую что на Торнадо и Айдар клевещут засевшие в прокуратуре сепаратисты  :laugh:
Иди нахер упоротая быдловата ты ни чем не лучше! 
   
То есть и полицейские оказались психологически готовыми ( парень отказался отдавать табельное под дулом пистолета! перед этим отказались от взятки, девушка попала в преступника несмотря на открытый по ней огонь! ) и даже обыкновенный маршрутчик, как срез общества, пытался геройствовать и помочь новой полиции, рискуя жизнью), а все равно первые 10 страниц обсуждалось как плохо готовят полицейских и как все безнадежно в стране в этом плане.

несамовито плюсую!
   
хуйага..

Показати зображення...

Удивительно, а где свидетели секты шоколадной фабрики, почему не орут, что на снимках задержанный с голым торсом, а за рулем в рубахе? Это подстава! Аяяяй, власть снова народ наебы...ет
   
сука :X думаю в сизо ему понравится..

закон надьки савченко еще никто не оменял
   
А ви що думаєте з пістолета можна такого бугая завалити, якщо не в органи влучити? Там куля в кишки пішла.

Медична література пише, що якщо при вогнепальному пораненні в живіт не задіта важлива кровоносна судина, але задітий кишково-шлунковий тракт, людина помирає через 1-3 доби від зараження крові.
   
закон надьки савченко еще никто не оменял

зважаючи на тяжкість скоєного злочину + попердні злочини
там гарантоване пожиттєве
   
+++
убивця мєнтів на зоні ніби авторитет, так шо не факт
Хоча я не дуже в цьому шарю
   


По родимкі видно, що одна і таж людина наволоч. Ну і зачіска. Зачісана назад в хвостик на фото коли з машини вилазив. А затриманий розпатланий.
   
То есть и полицейские оказались психологически готовыми ( парень отказался отдавать табельное под дулом пистолета! перед этим отказались от взятки, девушка попала в преступника несмотря на открытый по ней огонь! ) и даже обыкновенный маршрутчик, как срез общества, пытался геройствовать и помочь новой полиции, рискуя жизнью), а все равно первые 10 страниц обсуждалось как плохо готовят полицейских и как все безнадежно в стране в этом плане.

Поддерживаю.
Эти мальчик и особенно девочка просто герои.
Особенно девочка.
Целый день переживаю((.

А этот на фото вполне довольный. Теперь сядет и будет сидеть на деньги налогоплательщиков. ..
   
То есть и полицейские оказались психологически готовыми ( парень отказался отдавать табельное под дулом пистолета! перед этим отказались от взятки, девушка попала в преступника несмотря на открытый по ней огонь! ) и даже обыкновенный маршрутчик, как срез общества, пытался геройствовать и помочь новой полиции, рискуя жизнью), а все равно первые 10 страниц обсуждалось как плохо готовят полицейских и как все безнадежно в стране в этом плане.
Що тут правильного?
Смерть поліцейського?
Один пістолет у злочинця, чи два ніякого значення для його подальшого затримання не має, але це вберегло б життя поліцейського.
Тому маємо визнати, що поліцейських дійсно готують неправильно, як технічно, так і морально-психологічно.
   
убивця мєнтів на зоні ніби авторитет, так шо не факт
Хоча я не дуже в цьому шарю
так ему как менту светит красная зона. Там же его менты и зачмырят. Потому - одиночка как ни крути. 20 лет в одиночестве. И поделом.
   
убивця мєнтів на зоні ніби авторитет, так шо не факт
Хоча я не дуже в цьому шарю

на початку гілки я дописував, як повинна реагувати поліція на вбивство поліцейського

зараз поліція Дніпра повинна повністю зачистити місто, всі маліни .. скупки краденого ... перевірка раніше засуджених ... перевірки на дорогах ...

щоб подібних авторитетів  (td)  на корню знищити  :(
   
Людас, ти вже заїбав
йди покажи як треба
тільки вчити когось вмієш і нити тут постійно

А ця гнила влада тебе не заїбала ?
Це я руйную країну ?

А мене з+++ли совки в Україні.Які ніяк не витравляться з народу.
   
   
да, по началу казалось, что разные люди.
надо аккуратнее с выводами.
   
А мене з+++ли совки в Україні.Які ніяк не витравляться з народу.

Це довгий процес. Я з себе совка усвідомлено витравлюю з 1996 року — і ще не закінчив :)
   
А мене з+++ли совки в Україні.Які ніяк не витравляться з народу.

Уникальний випадок  - людина сама себе заїбала.
   
Що тут правильного?
Смерть поліцейського?
Один пістолет у злочинця, чи два ніякого значення для його подальшого затримання не має, але це вберегло б життя поліцейського.
Тому маємо визнати, що поліцейських дійсно готують неправильно, як технічно, так і морально-психологічно.

Я теж не розумію таку " правильність ". ,Дивна логіка.
   
хуйага..

Показати зображення...


 на 2-й фотке левый чел, волосни и крестика не хватает....
   
Щас конечО будет много воя , но имею вопрос! Не кажеться ли вам подозрительным что опять бат торнадо и опять доброволец( даже по теории вероятности, даже если торнадо состояло из одних уголовников это уже какойто мазохизм, все в едином порыве идут на тяжкие преступления  с резонансом на всю страну!( как то странно все это очень если вдуматься!
Есть другой вариант- комуто надо добробаты донаклонять потому что скоро некоторым принимать особый статус а с действующими добробатами эти некоторые сруться потому и раздувают все темы по  малейшему проебу добробатовцев у себя в глазу бревна не замечая) поробовали по торнадо вроде прокатило тем более заодно подсидеть министра из нф, попробовали по айдару , нарвались на народное возмущение  вернулись к торнадо и втихаря продолжают набивать базу сидящих добровольце под любыми предлогами а интернет порохоботы волну качают шо добровольцы сплош бандюки и тд
 Вот данный случай - есть типа видео которое просочилось в инет ( хотя тайна следствия то такое) на всю страну видео и срочно задержать живым или мертвым и тд, вопрос - ест гражданские свидетиели проишествия , где их данные почему с ними нет интервью и тд? Если словили убийцу где видео интервью с ним? Что мешает нашим органам взять фото и видео лбого торнадовца благо их они уже насобирали кучу и пришить к этому делу? А фигуранта фото попытаться дето пришить. Эта версия кажеться гораздо более логичной чем то что что торнадовец атошник ранее судимый не знал как обращаться с ментами как сунуть на лапу и п***а на красный зная шо за ним охота(

Этого посадят ждем новых преступлений суицидов от бывших торнадовцев д а порохоботы ? Сколько торнадовцев по списку бата еще не сидит?)
Ну ви й наволоч.
Дуже хотілося б подивитись, як би замість поліцейских були твої рідні. Ти теж бі за ушлєпка вписувався?
   
Уникальний випадок  - людина сама себе заїбала.

Заткни. пельку . Я вийшов по заяві з комсомолу ще в 1986.
А в тобі до сих пір комуняки сидять.

Тільки вони моляться на владу. Хуйоау причому.
   
зараз поліція Дніпра повинна повністю зачистити місто, всі маліни ..
если она это попробует сделать - в следующий раз сьемную квартиру будут искать год. и не найдут.
   
если она это попробует сделать - в следующий раз сьемную квартиру будут искать год. и не найдут.
Тут скоріше всього не стукачі його здали, а квартироздавач. Машина і зовнішність неординарні, от і запам'ятався, а може ще і бикував перед здавачем.
 Тому і не знали  є він на квартирі чи ні.
   
если она это попробует сделать - в следующий раз сьемную квартиру будут искать год. и не найдут.



я там жил лет 5 в доме напротив.... этого чела я там не заметил...... был один на митсубиси спейс стар.... и второй на мерине .... и все... может конечно позже заселились.....
   
так ему как менту светит красная зона. Там же его менты и зачмырят. Потому - одиночка как ни крути. 20 лет в одиночестве. И поделом.
Чому 20? Якщо ви про довічне, то воно може бути замінене на певний строк позбавлення волі тільки після 25 років.
   
Підозрюваного у вбивстві поліцейських поранив у живіт патрульний А.Кутушев - МВС

Підозрюваного у вбивстві поліцейських поранив у живіт патрульний А.Кутушев - МВС
КИЇВ. 25 вересня. УНН. Патрульний Артем Кутушев перед смертю встиг поранити у живіт підозрюваного, який тільки вже у вбитого поліцейського забрав табельний пістолет. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив речник МВС Армет Шевченко, передає УНН.
"У правій руці підозрюваного - його зброя, з якої і було зроблені фатальні постріли. Саме патрульний Артем Кутушев перед смертю встиг поранити у живіт підозрюваного, який тільки вже у вбитого поліцейського забрав табельний пістолет", - написав А.Шевченко, коментуючи скріншоти з камер загиблого Артема Кутушева.
Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що патрульна у Дніпрі перед загибеллю встигла поранити нападника в живіт.

http://www.УНН/uk/news/1604946-pidozryuvanogo-u-vbivstvi-politseyskikh-poraniv-u-zhivit-patrulniy-a-kutushev-mvs
   
То есть и полицейские оказались психологически готовыми ( парень отказался отдавать табельное под дулом пистолета! перед этим отказались от взятки, девушка попала в преступника несмотря на открытый по ней огонь! ) и даже обыкновенный маршрутчик, как срез общества, пытался геройствовать и помочь новой полиции, рискуя жизнью), а все равно первые 10 страниц обсуждалось как плохо готовят полицейских и как все безнадежно в стране в этом плане.
(tu)
   


Підозрюваний у вбивстві двох поліцейських Пугачов Олександр за підробленим паспортом намагався прооперуватись у клініці

Про це повідомляє заступник голови Національної поліції Вадим Троян у ефірі Еспресо.TV.

За словами пана Трояна зловмисник намагався прооперуватись в одній із лікарень за іншим, підробленим паспортом. Він назвав не своє прізвище і таким чином намагався отримати медичні послуги.

" Ми вилучили підроблені документи, речові докази, парики, вуса. Нам поступив анонімний дзвінок із лікарні, де зазначили, що громадянин із прізвищем Михайленко, за підробленим паспортом хотів, щоб його прооперували", - зазначив Троян.

За інформацією поліції Пугачов Олександр Андрійович 1983 року і є підозрюваним у вбивстві двох поліцейських.

На даний момент, лікарі вилучили у нього кулю із живота. Свою вину він не визнає і зазначає, що Пугачов, то не його прізвище.

У свою чергу, Троян зазначив, що підозрюваний і є вбивцею поліцейських.

"Зброю поки не знайдено. Вилучили поки лише гільзи. Але ми впевнено можемо сказати, що це саме він здійнив напад", - додав заступник голови Національної поліції.
Та то похер, пуля из его живота и есть главное доказательство против него.
Ибо балистическая экспертиза определит из какого оружия она была выпущена.
   
Патрульний стріляє в торнадівця.Той поранений вириває в нього зброю-і розстрілює цією зброєю двух патрульних? Так виходить?
   
Що тут правильного?
Смерть поліцейського?
Один пістолет у злочинця, чи два ніякого значення для його подальшого затримання не має, але це вберегло б життя поліцейського.
Тому маємо визнати, що поліцейських дійсно готують неправильно, як технічно, так і морально-психологічно.
Как то на одном ватном форуме написал, что наши копы станут копами когда пройдут похоронным маршем.
Собственно, вот... (((
Думал Киев или Одесса.
Оказалось Днепр.

Я к чему... Им надо через это пройти.

Держитесь, ребята.
Водитель маршрутки - показатель.
Мы за Вас.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія