Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко! :weep:

"Радує, що ні одної нової деталі про мене товарищ Порошенко не знайшов. Нічого нового на мене немає."

В.Зеленський на ICTV

   
Re: Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко!  :weep:
nik

   
Зелепні, ваш дрібний фюрерок вже зовсім ку-ку  :facepalm1:
   
Re: Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко!  :weep:

переховувася від януковича і тримав депо в курченському банку
ну, й герегам допоміг борги закрити перед банком
тому що послідовний
   
переховувася від януковича і тримав депо в курченському банку
ну, й герегам допоміг борги закрити перед банком
тому що послідовний

то капєц шо воно молотить  :facepalm1:
   
Re: Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко!  :weep:

у зе во всех проепах виноват петро
   
Re: Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко!  :weep:

у зе во всех проепах виноват петро
петро виноват даже в том что продал папе зеленского презерватив который порвался :gigi:
   
і скільки оцей міліонер сплатив податків з своїх офшорів?
   
Re: Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко!  :weep:

Порошенко властелин мира) все что делается в этом бренном мире - это желание пороха)

Шлюха привыкла сосать под столом у олигархов, поэтому показывает свою ущербность
   
Re: Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко!  :weep:

   
Гора ОПы, долго страдала, и родила мышь...
Долбойопы, бля...
   

хуйло просив передати подяку педрилоїдам  (tu)
   
Re: Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко!  :weep:

петро виноват даже в том что продал папе зеленского презерватив который порвался :gigi:
:weep:
   
"Ми не займались відмиванням грошей. Ми займались творчістю".

   
Re: Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко!  :weep:


Кінець епохи бідності
   
і скільки оцей міліонер сплатив податків з своїх офшорів?

Ну він же словами через рот сказав, що підтримує "оптимізацію податків допомогою офшорів".

От скільки наоптимізував, стільки і заплатив   :weep:
   
ні одної нової деталі про мене товарищ Порошенко не знайшов
ну тоді це реально ганьба.
Підри, як же ж так?  :cray:
   
ну тоді це реально ганьба.
Підри, як же ж так?  :cray:

та в того поца зеленого кожен день нова деталь з зашкварів
   
А можна тези  ? зараз немає змоги прослухати.
   
Re: Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко!  :weep:

А можна тези  ? зараз немає змоги прослухати.

"Честно говоря, сюжет не очень, говорю как профессионал. Ничего нового, это для меня было как дежавю. В 2019 году то же самое кино я видел на каналах олигарха [Петра] Порошенко, который показывал [его], так как понимал, что ничего против меня нет, грязи никакой против меня нет. Если вы посмотрите дебаты, даже там он это кричал со сцены: "Деньги "Квартал" получал от "ПриватБанка", от [бизнесмена Игоря] Коломойского". Все это старая история", – считает он.

По словам Зеленского, расследование свидетельствует о том, что найти ничего против него, как президента, не удалось.

"Все, что я делал до 2019 года, – это люди знают. Это телевидение и кино... Во времена [тогдашнего президента Виктора] Януковича все структуризировали свой бизнес. Особенно бизнес, связанный с телевидением, СМИ. Все каналы имели компании за границей. Почему? Потому что это была возможность, чтобы на тебя политика не влияла. У "Квартала 95" была сатира, на которую все давили, все хотели влиять", – подчеркивает президент.

Зеленский отмечает, что в то время налоговая ходила к "Кварталу 95" "если не каждый день, то еженедельно".

"Поэтому для таких вещей было структурирование бизнеса... Отмыванием в 2019 году никаких денег, и с 2012-го, и с 2001-го и в 2019-м не занимался ни я, ни один член студии "Квартал 95". Мы занимались исключительно творчеством", – добавил он.
Больше читайте тут: https://гордон/news/politics/nichego-novogo-zelenskiy-vpervye-prokommentiroval-rassledovanie-o-ego-ofshorah-1576885.html
   
та в того поца зеленого кожен день нова деталь з зашкварів
то найшлося чи не найшлося?
   
А можна тези  ? зараз немає змоги прослухати.
Завтра на ICTV, полная версия...
Очередная версия, отрепетированной серии СН, типа "острие вопросы - остроумние ответы", только не на Г+Г...
   
 :lol:
   
ну тоді це реально ганьба.
Підри, як же ж так?  :cray:
Не включай дебила...
Учитывая кто это расследование готовил и упоминание Пэтра, как заказчика, вызывает здесь, только смех...
   
А можна тези  ? зараз немає змоги прослухати.

Та які там тези.... тупо  відбріхується, як завжди. .

Про $41млн приватівських грошей, вкрадених Коломойським - ані звука.
Апшори - це харашо  і правильно. Всє так дєлают. А хто нє дєлаєт - той лох.
Ми творчі люди, бусічки і  лапочки, а ви нам про якесь відмивання, як вам не соромно.

Ну і основна теза : Pandora papers влаштував Порошенко  :weep: 
   
Ясно...вівсьоврєтє, етадругоє....
А про вагнерівців що ?
   
Re: Буба Офшорний про Pandora Papers - єто всьо Парашєнко!  :weep:

А про вагнерівців що ?
Які вагнерівці, яка операція? (с) зелюки.
   
Ясно...вівсьоврєтє, етадругоє....
А про вагнерівців що ?

про вагнерівців я ніц не чула, може пропустила

Зато він готовий обміняти медведчука на українських полонених  :S
   
Не включай дебила...
Учитывая кто это расследование готовил и упоминание Пэтра, как заказчика, вызывает здесь, только смех...
дик було шото нове чи не було?
   
Які вагнерівці, яка операція? (с) зелюки.

Ясно. "Не до мене говорять" (с)
   
Если же без смехуёчков, то в вышеприведённом видео Владимир Зеленский сознался в совершении уголовного преступления, предусмотренного ст. 366-1 УК Украины, а именно декларирование недостоверной информации.

Напомним, в расследовании Pandora Papers, среди прочего, говорилось, что до апреля 2019 года Зеленский владел долей в  Maltex Multicapital Corp на Британских Виргинских островах, а перед вторым туром выборов передал свою долю Шефиру.

Но вы не найдёте упоминания о доле Зеленского в данной компании в декларации, поданной им в 2019 году в качестве кандидата в президенты Украины.

Проще говоря, Зеленский скрыл данный актив, внеся в декларацию заведомо ложные сведения. А это как раз ст. 366-1 УК Украины.

У украинской оппозиции появились все основания для запуска процедуры импичмента. И если хотя бы попытка запустить такую процедуру не состоится, то это будет доказательством того, что никакой оппозиции в Украине нет. В чём я лично, со своей стороны, категорически уверен.
   
У украинской оппозиции появились все основания для запуска процедуры импичмента.

Який сенс? Моносброд завбачливо прийняв таку редакцію закону про імпічмент, що впровадити його неможливо в принципі.
   
петро виноват даже в том что продал папе зеленского презерватив который порвался :gigi:

интересная мысль )
небось генрокурор пидозру уже малюет петру
   
Який сенс? Моносброд завбачливо прийняв таку редакцію закону про імпічмент, що впровадити його неможливо в принципі.
Сама процедура уже будет говорить что есть нарушение закона. А то что моносброд защищает преступника, ну так это пусть кублично и покажут
   
 Pandora Papers: Зеленський вперше прокоментував розслідування щодо офшорів

Президент України Володимир Зеленський вперше прокоментував розслідування "Слідство.Інфо" за матеріалами Pandora Papers про офшори, які мають стосунок до нього та його оточення.
Про це заявив президент України в інтерв’ю каналу ICTV.

Президент України Володимир Зеленський оцінив сюжет розслідування “Слідство.Інфо” за матеріалами Pandora Papers з точки зору професіонала і заявив, що нічого нового не почув:

    “Чесно кажучи, сюжет не дуже. Я вам кажу як професіонал. Чому? Тому що, по-перше, нічого нового. Це було для мене як дежавю: у 2019 році все те саме кіно я бачив на каналах олігарха Порошенка, який показував, тому що розумів, що проти мене нічого немає, бруду ніякого немає, тому.. і навіть якщо ви подивитесь дебати, мені здається, навіть там він це кричав зі сцени: “Гроші, квартал, отримав от ПриватБанка, Коломойський”. Все це стара історія, я все це чув, все це бачив, всі ці деталі. Радує, що жодної нової деталі я не побачив. Це говорить про те, що з 2019 року на мене як на президента України нічого товариш Петро так і не знайшов”, – заявив очільник держави.

Володимир Зеленський не заперечував, що у 2012 році використовував офшорні компанії. Стверджує, що це була необхідність, тому що за часів Януковича “Квартал 95” підлягав тиску через свій гумор. “Це називалося “структурування бізнеса “студії “Квартал 95”, – заявив президент і додав, що жоден “кварталівець” не займався відмиванням грошей.

Очільник держави не прокоментував інформацію про отримання компаніями Зеленського та його оточення понад 40 млн доларів від фірм, пов’язаних з Ігорем Коломойським.

    У середу, 3 березня 2021 року, Кабінет міністрів України затвердив План заходів щодо недопущення ухилення від сплати податків і зборів суб’єктами господарювання та запобігання відмиванню коштів в офшорних зонах.
    Так званий прем’єр окупованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що президент України Володимир Зеленський разом з дружиною регулярно сплачують комунальні послуги за свою нерухомість на півострові.
    Раніше у Зеленського прокоментували інформацію агентства Reuters про те, що дружина Зеленського Олена у 2013 році купила елітну квартиру в Криму менш ніж за половину ринкової вартості в екснардепа, олігарха Олександра Буряка.
   
"Радує, що ні одної нової деталі про мене товарищ Порошенко не знайшов. Нічого нового на мене немає."

В.Зеленський на ICTV

https://youtu.be/IWlJtAPUGBc

Как?!?

Как это можно бьіло вьібрать, бля*дь!?! :facepalm:

Понавибирали бл*яді!
   
 nik : Сейчас насру на форуме, любимый АЛИ, а потом я тебе отдамся.  :D  X(

 
   
ничего против меня нет, грязи никакой против меня нет
"Ета нє грязь, падсохнєт само атпадьот"
   
який же Порох, виявляється, всесильний!
600 журналістів зі свого світу найняв, ще й свій офшор 2014 року їм підсунув, щоб ніхто не здогадався,
і все заради того, щоб бубочку через декілька років зганьбити!  :laugh:
 
   
який же Порох, виявляється, всесильний!
600 журналістів зі свого світу найняв, ще й свій офшор 2014 року їм підсунув, щоб ніхто не здогадався,
і все заради того, щоб бубочку через декілька років зганьбити!  :laugh:

І ще й до купи імпічент президенту Аргентини влаштував.
І відставку австрійському канцлеру.

Ну гад як він є  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія