Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи законно забороняти проносити з собою звичайну воду на територію фестивалю чи іншого заходу?

Є така практика, коли на вході шманають, і не пускають з їжею і напоями. Це нормально, заробляти якось треба. Але! Разом з тим і з водою можуть не пустити. відчувається, що це не зовсім законно, я правий, чи помиляюсь?
   
Не законно. На любые мероприятия распространяются правила пребывания в общественных местах.
   
з мінералкою можна

але багато хитро виєьбаних туда можуть налити півтора літра горілки
   
Шмонають тільки на тих заходах куди пхається тупий скот схильний до пьяного дебошу (футбол, концерти всякого трешака і т.ін)
Ніколи не відвідував подібних заходів, а якби і потрапив, то люто підтримую шмон.. Скот треба їбти і тримати в стоїлі шоб порядок був.
   
з мінералкою можна

але багато хитро виєьбаних туда можуть налити півтора літра горілки
я не про хитровиєбаних,  я про просту воду з собою.

Треба якесь посилання на законодавство,  бо хочу на західфест поїхати,  але от минулого року навіть просту воду не дозволяли проносити,  хочу підготуватися
   
Шмонають тільки на тих заходах куди пхається тупий скот схильний до пьяного дебошу (футбол, концерти всякого трешака і т.ін)
Ніколи не відвідував подібних заходів, а якби і потрапив, то люто підтримую шмон.. Скот треба їбти і тримати в стоїлі шоб порядок був.
так я вроді і не проти,  це заходи безпеки,  банально. Йдеться про заборону проносити звичайну воду.
   
Звикайте.
До аеропортів же звикли.
   
Не пускают, не ходи.
А права качать не надо.
   
Проще запретить проносить с собой вообще любую жидкость, чем выяснять с каждым сильно он хитровыеб@ный или не очень, воду он несет с собой или спирт/бензин/кислоту/аммиак/. Купи воды на территории, не жлобся.
   
Стандартная формулировка:

Уважаемые зрители!

Обращаем Ваше внимание на правила посещения мероприятий
Приобретая билеты, вы становитесь участником договора оферты (предложения), в соответствии с которым Вам предлагают услугу по оказанию концертного (театрального) представления на следующих условиях:
.

И дальше перечисляется кто что обязан и чего кому запрещено. Купили билет - согласны с условиями. Не согласны - билет не покупайте.
   
я не про хитровиєбаних,  я про просту воду з собою.

Треба якесь посилання на законодавство,  бо хочу на західфест поїхати,  але от минулого року навіть просту воду не дозволяли проносити,  хочу підготуватися

так купи на території
якщо всі будуть приходити зі своїм, то й виставлятися і платити оренду буде не цікаво
   
Какипроверить что это вода, а не нитроглицерин какой-нибудь?
   
Цитата: DFMB
мінералкою можна

але багато хитро виєьбаних туда можуть налити півтора літра горілки
маєте якийсь негатив до хитро виєбаних? Раджу перемкнути вашу увагу на бляхарів [A]  :)
   
Колись ходив на безкоштовний Рок січ, що Попов оплатив для Киян. Там теж забороняли. Але це типу ж безкоштовно, і зрозуміло що сейшену треба якось заробляти. Тобто якщо ти натюкаєшся пивом купленим на території то проблем не буде  :)

А коли ти й так купуєш білета ще й не за символічні, а цілком концертну ціну квитка, 300 грн. . то забороняти нести щось собою, а купувати лише у них - це жлібство. Я б на таке не пішов. І ще раз не про п'яних вони турбуються. А про своїх бариг.

Останнє редагування: 23 серпня 2018 15:20:06 від DeL1T
   
хочу на західфест поїхати,  але от минулого року навіть просту воду не дозволяли проносити,  хочу підготуватися
а яким чином готуватися? Заготувати лишніх 50 грн?  :-)o

Насправді, розумію вас. Минулого року зчепився був з охороною Леополіс Джазу за наявність в рюкзаку якихось бананів/печеньок/водичок і навіть молока — ми з трьома малими дітьми, блін, їх пивом/шашликами не дуже погодуєш/напоїш, ше трохи зарано)) ц
Цього ж року вони вже були лояльніші, здається
   
Йомайо, народ, ви взагалі читаєте? Йдеться про ВОДУ, не про печеньки, пиво. і т. д. Я цілком адекватно ставлюсь до того, що люди хочуть на комерції заробити, але вода - це є така штука, котра необхідна всім, у великих кількостях, є базовим продуктом, необхідним для життєдіяльності, і таке інше.
   
Стандартная формулировка:

Уважаемые зрители!

Обращаем Ваше внимание на правила посещения мероприятий
Приобретая билеты, вы становитесь участником договора оферты (предложения), в соответствии с которым Вам предлагают услугу по оказанию концертного (театрального) представления на следующих условиях:
.

И дальше перечисляется кто что обязан и чего кому запрещено. Купили билет - согласны с условиями. Не согласны - билет не покупайте.
ДОговір не може суперечити чинному законодавству. Маю велику підозру, що забороняти прохід з простою водою - не відповідає законам.
   
Не пускают, не ходи.
А права качать не надо.

фраза "права качать" видає вас за москаля
   
Йомайо, народ, ви взагалі читаєте? Йдеться про ВОДУ, не про печеньки, пиво. і т. д. Я цілком адекватно ставлюсь до того, що люди хочуть на комерції заробити, але вода - це є така штука, котра необхідна всім, у великих кількостях, є базовим продуктом, необхідним для життєдіяльності, і таке інше.

коштує копійки на території і в достатніх кількостях на всіх. В чому пробелма?

А тут звертають вашу увагу, що охоронці на вході замахаються кожну бутилку пробувати на вміст. Не кажучи вже про безпеку їхнього здоровя від таких проб. А вірити кожному на слово вони не можуть, ніяк.

Тому простіше заборонити всі рідини без виключень для хитровиіпаних.

Ви пройдете з водою, інши пройде з горілкою в бутилці з-під води, третій пронесе кислоту, щоб відомстити якомусь артисту за те, що не дав автограф минулого року.



Останнє редагування: 23 серпня 2018 16:42:48 від Taras.ua
   
ДОговір не може суперечити чинному законодавству. Маю велику підозру, що забороняти прохід з простою водою - не відповідає законам.

Згоден, повнiстю та абсолютно! Но, честно говоря, даже не представляю с какого боку и в каком кодексе искать решение этого вопроса.
Ежели сумеете чего-то нарыть - скиньте, пжл, сюда. На тему подписался, на всяк випадок. 
   
завжди на заходах дойопувались до твердої посуди - скла, кераміки, металу... Що можна жбурнути та нанести травму...
до пластикових бутилок та контейнерів ніколи не дойопувались, ані до форми, ані до змісту

хтось п и з д и т ь
   


хтось п и з д и т ь
:facepalm: адміну. Десантнік мав на увазі дієслово, автозаміна зробила образливим його допис, перетворивши на іменник матюк
   
завжди на заходах дойопувались до твердої посуди - скла, кераміки, металу... Що можна жбурнути та нанести травму...
до пластикових бутилок та контейнерів ніколи не дойопувались, ані до форми, ані до змісту

хтось п и з д и т ь
Шановний, йдеться не про посуд, само собою, що пластикову пляшку не заборонено проносити. Йдеться конкретно про воду.
   
коштує копійки на території і в достатніх кількостях на всіх. В чому пробелма?

А тут звертають вашу увагу, що охоронці на вході замахаються кожну бутилку пробувати на вміст. Не кажучи вже про безпеку їхнього здоровя від таких проб. А вірити кожному на слово вони не можуть, ніяк.

Тому простіше заборонити всі рідини без виключень для хитровиіпаних.

Ви пройдете з водою, інши пройде з горілкою в бутилці з-під води, третій пронесе кислоту, щоб відомстити якомусь артисту за те, що не дав автограф минулого року.
Та ніфіга не копійки, минулого року, принаймні, а води влітку треба дофіга. Якби копійки - було б пофігу.

І власне, на тому ж Заході вхід на загальну територію - пронось собі спокійно, а це вже перед сценами таке. Тому якось нелогічно виходить - теракт можна було б і в тій зоні зробити.

Останнє редагування: 23 серпня 2018 17:07:09 від Matvik
   
Власне. цікавить чисто юридична сторона питання, просто може хто в курсі законодавства на цю тему. Нагадаю, що, наприклад, у кабаках Вам зобов'язані наливати склянку води безкоштовно,
   
:facepalm: адміну. Десантнік мав на увазі дієслово, автозаміна зробила образливим його допис, перетворивши на іменник матюк

Звісно.
В загальному.

Але конкретно та у відповідності до правил української мови - це набір букв, що розділені пробілами
   
Шановний, йдеться не про посуд, само собою, що пластикову пляшку не заборонено проносити. Йдеться конкретно про воду.

не вірю.
Жодного разу не стикався
   
не вірю.
Жодного разу не стикався
А Ви, дозвольте спитатись, на яких великих фестивалях українських бували? Минулого року і Захід, і Файне місто - була така практика.
   
А Ви, дозвольте спитатись, на яких великих фестивалях українських бували? Минулого року і Захід, і Файне місто - була така практика.

на стадіонах та концертах. Останній раз в липні, на Андерсі
   
на стадіонах та концертах. Останній раз в липні, на Андерсі
Ну от, а це інше. Повірте, я б просто так це питання не піднімав.
   
Ну от, а це інше. Повірте, я б просто так це питання не піднімав.

не вірю
Тому що

саме на великих заходах контроль в першу чергу здйснюється з середини, але після зовнішнього... на невеликих заходах він виключно зовнішній, тому й більш жорстокий, бо бюджет не дозволяє здійснювати зовнішній та внутрішній контроль
   
не вірю
Тому що

саме на великих заходах контроль в першу чергу здйснюється з середини, але після зовнішнього... на невеликих заходах він виключно зовнішній, тому й більш жорстокий, бо бюджет не дозволяє здійснювати зовнішній та внутрішній контроль
Ви мені серйозно будете розказувати, яким чином здійснюється контроль на фестивалі, на котрому я був минулого року, і завтра їду теж? Ну фак
   
Ви мені серйозно будете розказувати, яким чином здійснюється контроль на фестивалі, на котрому я був минулого року, і завтра їду теж? Ну фак

Фак - це те, де ти живеш
   
Фак - це те, де ти живеш
Дуже гарно хамити. Мда
   
Не понимаю как может так гореть жопа из за воды
   
Не понимаю как может так гореть жопа из за воды
Ну а як? Мені здається, що це кощунство - не пускати людей на весь день зі своєю водою. Я ж кажу, вода має особливий статус, це не напої всякі і жрачка.
Я от минулого року був, і мені все сподобалось, крім цього моменту.
   
Здається,  то другий нік Aelity.
   
Здається,  то другий нік Aelity.
:lol:
Ну народ, серйозно, ви то вважаєте нормальним?) Просто дивно, я думав, очевидна штука.
   
Ну а як? Мені здається, що це кощунство - не пускати людей на весь день зі своєю водою. Я ж кажу, вода має особливий статус, це не напої всякі і жрачка.
Я от минулого року був, і мені все сподобалось, крім цього моменту.


Ну попадёшь ты на 100/200 грн.Неужели из за этого нужно ныть?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія