Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Olga Taylor

Re: Olga Taylor

Робота є робота.
ОТ та гіанні - це колеги по бригаді, вони завжди в парі працють, особливо після того як інанна зникла з ФУПу.
І однаково тупі.

татусь, ты же знаешь, что я с тобой спорить не могу. субординация не позволяет. у тебя звание выше и начальство в москве тебя ценит и доверяет... :pooh_lol:
   
Re: Olga Taylor

1. Я ніколи не починаю першим => "натовп" ні при чому
2. Той нік - така "жінка", як я - Папа Римський. Вагітні жінки не ходять на форуми, щоб кидатися в кожного какашками, ЯВНО очікуючи негатив у відповідь. Тому
3. Твоя готовність прийти такому ніку в підмогу є більш, ніж підозрілою.

нет слов :pooh_lol:
   
Re: Olga Taylor

нет слов :pooh_lol:

Я не здивований!
   
Re: Olga Taylor

Я не здивований!

будь здоров :friends:
   
Re: Olga Taylor

Ну в общем понятно, Гизмо беременный от гавнуся. У обоих истерика.  :cray:
   
Re: Olga Taylor

Ну в общем понятно, Гизмо беременный от гавнуся. У обоих истерика.  :cray:

Мне страшно представить что у них родится.
   
Re: Olga Taylor

О! Парочка кремлядських тролів - тут як тут!  :laugh:

Колю, так від чого ж все-таки та завагітнів? Ти якось постійно уникаєш відповіді.

дай вгадаю!

Качконіс?  :-)o
   
Re: Olga Taylor

О, вже і валіка підігнали.

Не вистачає чако та ваньки кацапа#1, і тоді вся бригада буде в зборі.
   
Re: Olga Taylor

Мне страшно представить что у них родится.

Ну ТИ ж вроді майже нормально від подібного шлюбу на цей світ виліз, хіба ні?  :S
   
Re: Olga Taylor

О! Парочка кремлядських тролів - тут як тут!  :laugh:

Колю, так від чого ж все-таки та завагітнів? Ти якось постійно уникаєш відповіді.

дай вгадаю!

Качконіс?  :-)o

Ну что просумируем продырявленую гавнусём задницу гизмы. Поц очень любит поговорить о культуре общения и посрать из ушей отборнейшими помоями.

Со стороны себя это дырявое убожество просто не видит. Закнуть хлебало это же не по ихнему. Гавно а не человек. Ни разу не помню что бы это поцоватое просто промолчало а не полезло в срач.   Желчь сучёнка распирает.   :comando:
   
Re: Olga Taylor

 :lol:
Гавно, а не люди! (с) ОТ

Не має у людей совісті, не дають працювати кацапським пропагандонам.  :weep:
А це важка робота, не кожен витримає, он у ОТ вже істерика на істериці, постійно в падучій б'ється.
   
Re: Olga Taylor

А вот и псих гавнусь от санитаров вырвался. Ипанутый козломордый реально верит что его поноса как Трамп снова насрал ему в галифе все ждут с огромным нетерпением. "Я им всем мешаю!!!" (с) один гавнусь.   :-)o
   
Re: Olga Taylor

Б'ється ОТ в істериці.  :fuck:
Бідолашна. :weep:
   
Re: Olga Taylor

Я очень люблю поговорить о культуре общения и посрать из ушей отборнейшими помоями.

Со стороны себя я, это дырявое убожество, просто не вижу. Закнуть хлебало это же не по моему. Гавно а не человек. Ни разу не помню что бы я, это поцоватое ,просто промолчало а не полезло в срач.   Желчь меня, сучёнку, распирает.
Похвальная самокритичность! Продолжай в том же духе. Авось что-нибудь путное из тебя получится. Если бы ещё отучилась врать... Впрочем, хорошего понемногу! :lol:
   
Re: Olga Taylor

татусь оживился,
Та й ви винирнули раптом - згадали, що ви з Ольгою в одній команді.


Останнє редагування: 17 вересня 2021 10:40:19 від ЛАРТА
   
Re: Olga Taylor

татусь, ты с 18 лет ишачишь на кацапскую пропаганду. дорос до майора :comando:
О, gianni в курсі, до чого і в який спосіб дорости можна.  :laugh:
Я б і не здогадалася - думала, що євреї люблять тільки гроші.  :shuffle:
   
Re: Olga Taylor

Напрочуд фальшива, хуцпастонахабна і брехлива особа!  Дуже озлоблена. І просто невдаха в житті.

Не знаю, чи справді вона «гамериканка», чи просто пише з дрімучої кацапської провінції. А заяви про те, що вона «уродзона» полячка, нічим іншим і не можуть бути, як приводом для кпин і глузувань.

Тут і коментувати нема чого.
   
Re: Olga Taylor

О, gianni в курсі, до чого і в який спосіб дорости можна.  :laugh:
Я б і не здогадалася - думала, що євреї люблять тільки гроші.  :shuffle:


ти так  думаешь, потому что у тебя жопа на плечах вместо головы. а если жопой думать, то сама понимаешь, какие мысли появляются :)
   
Re: Olga Taylor

Думаю, чого це сумно мені якось. Ось. Зрозумів. Не повернув Олі комплімента. Повертаю.
Оля, в вас самі довгі цицкі на цьому форумі. Ви молодец.
   
Re: Olga Taylor

ти так  думаешь, потому что у тебя жопа на плечах вместо головы. а если жопой думать, то сама понимаешь, какие мысли появляются :)

Ларта считает антисемитизм одним из столпов настоящего украинства. Считает и всё. Ну на то ж оно и образование в гендерных студиях
   
Re: Olga Taylor

Напрочуд фальшива, хуцпастонахабна і брехлива особа!  Дуже озлоблена. І просто невдаха в житті.

Не знаю, чи справді вона «гамериканка», чи просто пише з дрімучої кацапської провінції. А заяви про те, що вона «уродзона» полячка, нічим іншим і не можуть бути, як приводом для кпин і глузувань.

Тут і коментувати нема чого.

ляшка.
не полька а ляшка воно  (tu)
   
Re: Olga Taylor

Напрочуд фальшива, хуцпастонахабна і брехлива особа!  Дуже озлоблена. І просто невдаха в житті.

Але ми все одно її любимо! :)

   
Re: Olga Taylor

Вам Гизмо я бы посоветовала аборт, родить от гавнуся это у вас будет куча проблем.
   
Re: Olga Taylor

Вам Гизмо я бы посоветовала аборт, родить от гавнуся это у вас будет куча проблем.
мелко, хобатов (с)
   
Re: Olga Taylor

параноя у кОлі все сильніша  ;o
   
Re: Olga Taylor

Вам Гизмо я бы посоветовала аборт, родить от гавнуся это у вас будет куча проблем.

Тобі його зроблять раніше, серденько!  B-)
   
Re: Olga Taylor

Гроши обрізають, буде скорочення, треба активність зімітувати.
   
Re: Olga Taylor

Гроши обрізають, буде скорочення, треба активність зімітувати.

Так! Кремлядські боти наввипередки доводять свою потрібність степінню своєї ядучості!  :pooh_lol:
   
Re: Olga Taylor

Оля "народить" дитинку, а ми іі навіть не похрестимо.
   
Re: Olga Taylor

Як хлопчік, я би хрестив як Введія, а як дівчінка, то як Введійку.
   
Re: Olga Taylor

Оля "народить" дитинку, а ми іі навіть не похрестимо.

 :laugh:
   
Re: Olga Taylor

Ну, Дональдовічи, ясно.
   
Re: Olga Taylor

Як хлопчік, я би хрестив як Введія, а як дівчінка, то як Введійку.

Ну давай поглянемо!


Клуб ФУП / Re: Поздравим Калифорнию с блестящей победой действующего губернатора

    Olga Taylor, cьогодні в 13:31

Грязные твари, как они только туда просочились?! Хорошо что у козломордого комсомольца Данко такой нюх на своих


Клуб ФУП / Re: Поздравим Калифорнию с блестящей победой действующего губернатора
    Olga Taylor,  cьогодні в 14:16

Поздравим гавнуся с утренним уколом ослиной мочи в его межушное пространство.


Клуб ФУП / Re: Поздравим Калифорнию с блестящей победой действующего губернатора
    Olga Taylor

Закон об отзыве будут менять чтобы немытые поцы работа которых носить седло...



Клуб ФУП / Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
    Olga Taylor, cьогодні в 02:25


И слаб человек - ему проще выгнать на улицу с работы одного чем связыватся с кучей перманентно бурлящего говна.

Так что в этом смысле условная анинимность ФУПа это серьёзное преимущество если нет желания героически всю жизнь воевать с профессиональными говномётами в реале.


Клуб ФУП / Re: Olga Taylor

Ипанутый козломордый реально верит что его поноса как Трамп снова насрал ему в галифе все ждут с огромным нетерпением. "Я им всем мешаю!!!" (с) один гавнусь.   


Клуб ФУП / Re: Olga Taylor

Ну пока вы в категории лицемерных питарасов. Который делано "не замечает" куч говна отложеных разнообразными гавнусями но у которого чисто анальный оргазм когда я в ответ скажу что-нибудь резкое.


Клуб ФУП / Re: Olga Taylor
    Olga Taylor, 16 вересня 2021 15:42:27
Легко ещё пара таких тупых высеров и переходите в разряд кучи говна. Напоминаю - побыть гавном а потом перестать вы не сможете.
А у поцев вроде вас рот как раз гавном был занят что бы возмутится. Так что - ваш тощий кий вам в задницу с лекциями о "манерах" на свою харю посмотрите.
   


Як думаєш, чи є гуманно з точки зору майбутнього плода, щоб його виховувала поїхавша дахом від фекалій (бо робота така?) жовчна  чорнорота істота? ЩО його чекає, коли така "мамуся" надумає надумає з ним заговорити? Яку "колискову" заспіває? Якого медку принесе? ЩО буде в тім молоці, яким вона його годуватиме?

Останнє редагування: 17 вересня 2021 19:29:37 від GizmoGremlin
   
Re: Olga Taylor

Ну давай поглянемо!


Клуб ФУП / Re: Поздравим Калифорнию с блестящей победой действующего губернатора

    Olga Taylor, cьогодні в 13:31

Грязные твари, как они только туда просочились?! Хорошо что у козломордого комсомольца Данко такой нюх на своих


Клуб ФУП / Re: Поздравим Калифорнию с блестящей победой действующего губернатора
    Olga Taylor,  cьогодні в 14:16

Поздравим гавнуся с утренним уколом ослиной мочи в его межушное пространство.


Клуб ФУП / Re: Поздравим Калифорнию с блестящей победой действующего губернатора
    Olga Taylor

Закон об отзыве будут менять чтобы немытые поцы работа которых носить седло...



Клуб ФУП / Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
    Olga Taylor, cьогодні в 02:25


И слаб человек - ему проще выгнать на улицу с работы одного чем связыватся с кучей перманентно бурлящего говна.

Так что в этом смысле условная анинимность ФУПа это серьёзное преимущество если нет желания героически всю жизнь воевать с профессиональными говномётами в реале.


Клуб ФУП / Re: Olga Taylor

Ипанутый козломордый реально верит что его поноса как Трамп снова насрал ему в галифе все ждут с огромным нетерпением. "Я им всем мешаю!!!" (с) один гавнусь.  


Клуб ФУП / Re: Olga Taylor

Ну пока вы в категории лицемерных питарасов. Который делано "не замечает" куч говна отложеных разнообразными гавнусями но у которого чисто анальный оргазм когда я в ответ скажу что-нибудь резкое.


Клуб ФУП / Re: Olga Taylor
    Olga Taylor, 16 вересня 2021 15:42:27
Легко ещё пара таких тупых высеров и переходите в разряд кучи говна. Напоминаю - побыть гавном а потом перестать вы не сможете.
А у поцев вроде вас рот как раз гавном был занят что бы возмутится. Так что - ваш тощий кий вам в задницу с лекциями о "манерах" на свою харю посмотрите.
  

Як думаєш, чи є гуманно з точки зору майбутнього плода, щоб його виновувала поїхавша дахом від фекалій (бо робота така?) жовчна  чорнорота істота? ЩО його чекає, коли така "мамуся" надумає надумає з ним заговорити? Яку "колискову" заспіває? Якого медку принесе? ЩО буде в тім молоці, яким вона його годуватиме?
ну, дитинку шкода, реально. Та, такі закони, не ми олю ебали, не нам іі дітей забирати від неі.
   
Re: Olga Taylor

Ну давай поглянемо!


Клуб ФУП / Re: Поздравим Калифорнию с блестящей победой действующего губернатора

    Olga Taylor, cьогодні в 13:31

Грязные твари, как они только туда просочились?! Хорошо что у козломордого комсомольца Данко такой нюх на своих


Клуб ФУП / Re: Поздравим Калифорнию с блестящей победой действующего губернатора
    Olga Taylor,  cьогодні в 14:16

Поздравим гавнуся с утренним уколом ослиной мочи в его межушное пространство.


Клуб ФУП / Re: Поздравим Калифорнию с блестящей победой действующего губернатора
    Olga Taylor

Закон об отзыве будут менять чтобы немытые поцы работа которых носить седло...



Клуб ФУП / Re: Я розумію людей , які звідси поїхали.
    Olga Taylor, cьогодні в 02:25


И слаб человек - ему проще выгнать на улицу с работы одного чем связыватся с кучей перманентно бурлящего говна.

Так что в этом смысле условная анинимность ФУПа это серьёзное преимущество если нет желания героически всю жизнь воевать с профессиональными говномётами в реале.


Клуб ФУП / Re: Olga Taylor

Ипанутый козломордый реально верит что его поноса как Трамп снова насрал ему в галифе все ждут с огромным нетерпением. "Я им всем мешаю!!!" (с) один гавнусь.  


Клуб ФУП / Re: Olga Taylor

Ну пока вы в категории лицемерных питарасов. Который делано "не замечает" куч говна отложеных разнообразными гавнусями но у которого чисто анальный оргазм когда я в ответ скажу что-нибудь резкое.


Клуб ФУП / Re: Olga Taylor
    Olga Taylor, 16 вересня 2021 15:42:27
Легко ещё пара таких тупых высеров и переходите в разряд кучи говна. Напоминаю - побыть гавном а потом перестать вы не сможете.
А у поцев вроде вас рот как раз гавном был занят что бы возмутится. Так что - ваш тощий кий вам в задницу с лекциями о "манерах" на свою харю посмотрите.
  


Як думаєш, чи є гуманно з точки зору майбутнього плода, щоб його виховувала поїхавша дахом від фекалій (бо робота така?) жовчна  чорнорота істота? ЩО його чекає, коли така "мамуся" надумає надумає з ним заговорити? Яку "колискову" заспіває? Якого медку принесе? ЩО буде в тім молоці, яким вона його годуватиме?

гуманно.
коли плод почне говорити то скаже :
мама кОля, набери в рот кучу говна і жди анального оргазма. пшла нах - сделай укол ослиной мочи.
   
Re: Olga Taylor

Ладно Бандер1вець убедили. Вы ровно такой же тупой кусок говна как и вся бригада говнопоцев. Поздравляю.    :-B

Останнє редагування: 17 вересня 2021 19:55:14 від Olga Taylor
   
Re: Olga Taylor

дякую.
дуже дякую (с)

гуманно.
коли плод почне говорити то скаже :
мама кОля, набери в рот кучу говна і жди анального оргазма. пшла нах - сделай укол ослиной мочи. (с) Оля Тейлор.
   
Re: Olga Taylor

Ні. Дівчінка мае бути Айдаркою
   
Re: Olga Taylor

дякую.
дуже дякую (с)

гуманно.
коли плод почне говорити то скаже :
мама кОля, набери в рот кучу говна і жди анального оргазма. пшла нах - сделай укол ослиной мочи. (с) Оля Тейлор.

Эх правильно вас ляхи на границе в сраку поимели. Обида на всю жизнь. Хотя - ну одной дырявой мужской задницей больше. Делов-то.   :-)o
   
Re: Olga Taylor

Бандер1вець кстати отличный пример поца. Погавкивал как шелудивая шавка и таки добился своего. На него обратили внимание и на его раскроеную при инспекции анальную полость. :)


Всё же понятно - клятые ляхи хероя поимели. Выливает детскую зарёваную обиду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія