Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якби не Канада, Україна б....

Re: Якби не Канада, Україна б....

Корова, ты тупая? Какие у тебя варианты? У Украины есть три варианта - пристать к раше как белорусы или ещё большие братские объятия, кооперироваться с западом, получая оттуда помощь, модернизацию и включаться в их рынок или стать самодостаточной страной с многовекторной политикой.
Ну последний вариант пока отбрасываем, если ты не хочешь получать помощь от запада то остаётся только вариант номер один.
То есть, либо ты получаешь помощь от запада и сопротивляешься рашке-говняшке, либо ты ложишься под рашку. Вот мордор тут и притом.
Я тебе привёл пример жизненной стратегии которую ты тут рекламируешь - не учите меня жить. Такие принципы заканчиваются именно тем, что я сказал.

Як бе тобі так мнягко вдовбати, щоб ти зрозумів, і більше, по-перше, не ображав мене викривленням мого ніка, а по-друге, більше таку отгавнятину тут не ніс.

Так от. Ми рассєї нічого не винні в плані повернення кредитів. Принаймні, від кацапів я такого останнім часом не чула. Я чула подібний вой лише від ковбасників, заміть: від КОВБАСНИКІВ, а не від громадян Канади чи США, тобто, від здристнувших, а не від постійно там проживаючив в сідьмом пакалєнії, які вже навіть і забули, яка вона та українська мова, бо їхня мова спілкування тепер або інглиш, або вуфрансе. Так от, ви панове ковбасники, трішки рамси попутали. Це не МИ, а ВИ нам по гроб жизді обязани, бо це МИ ціною життя своїх дітей захищаємо в тому числі і ВАШІ сраки, і ВАШЕ майбутнє, бо та кацапська наволоч якщо зможе проковтнути НАС, то вас вона потім проковтне зі швидкістю звуку. Тому поки ми ще чинимо спротив цій кацапській навалі - ви позасовуйте свої язики у дупи і МОВЧКИ спонсоруйте нашу боєздатність, щоб потім не спонсорувати боєздатність кацапів.  :punish:

І щоб БІЛЬШЕ я тут на форумі не чула від вас вою, хто тут кому шо должен. Поки ми ВОЮЄМО, ви нам ДОЛЖНІ. Закінчиться ця війна - тоді будемо розбиратися і по лендлізах, якщо ви нам щось по них пропонували, і по рахунках, якщо ви нам щось із грошей давали на війну.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Десь я вже таке чув. Донбас годував всю Україну, тепер Канада виявляється годує всю Україну.
Так це проблема Канади, кого вона годує. Хоче годувати свинарчуків, то її проблеми.
Я ніякої допомоги не отримав ні копійчини. Всі кого знаю теж. Чому мене повинно це хвилювати.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

а то своим умомивы уже забрели

 ;o Ти той... вийми із рота те шо ти там в ньому тримаєш, і говори чьлєно-раздєльно. Бо нічого ж із твого мукання не зрозуміло.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ну тебе не надо, а кому то надо. Вместо того, чтобы тут выпендриваться или разберись кто там в Украине нуждается в помощи и помогай им, чтобы американцам не приходилось этого делать. А пока это так, заткнись и работай над исправлением ситуации, а не дерзи благотворителям.
стули пельку, благодійник, і розберись, куди ваш уряд використовує ваші гроші, бо я від них не бачу ані центу, ані користі Україні
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

А канадськае мурло думає що тут ніхто податки не платить ?
і що? напевно так багато, що допомагають іншим? О цей тупий хейт на емігрантів, що вони типу звалили і не мають право голосу від тих зазвичай, які просто сидять в Україні на попі рівно і виконують роль страждальців. Чому право голосу мають всякі  остолопи які вибирають,як не яників, так зелень.
пс ну наші податки успішно розкрадаються, завдяки голосуваням мудрого народу. Не дивуюся, що по радянській звичці тих в кого візьмуть, то ще обгадять.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Корова, ты тупая?
вот почему колбасники такие грубые и злые? не понимаю....
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Як бе тобі так мнягко вдовбати, щоб ти зрозумів, і більше, по-перше, не ображав мене викривленням мого ніка, а по-друге, більше таку отгавнятину тут не ніс.

Так от. Ми рассєї нічого не винні в плані повернення кредитів. Принаймні, від кацапів я такого останнім часом не чула. Я чула подібний вой лише від ковбасників, заміть: від КОВБАСНИКІВ, а не від громадян Канади чи США, тобто, від здристнувших, а не від постійно там проживаючив в сідьмом пакалєнії, які вже навіть і забули, яка вона та українська мова, бо їхня мова спілкування тепер або інглиш, або вуфрансе. Так от, ви панове ковбасники, трішки рамси попутали. Це не МИ, а ВИ нам по гроб жизді обязани, бо це МИ ціною життя своїх дітей захищаємо в тому числі і ВАШІ сраки, і ВАШЕ майбутнє, бо та кацапська наволоч якщо зможе проковтнути НАС, то вас вона потім проковтне зі швидкістю звуку. Тому поки ми ще чинимо спротив цій кацапській навалі - ви позасовуйте свої язики у дупи і МОВЧКИ спонсоруйте нашу боєздатність, щоб потім не спонсорувати боєздатність кацапів.  :punish:

І щоб БІЛЬШЕ я тут на форумі не чула від вас вою, хто тут кому шо должен. Поки ми ВОЮЄМО, ви нам ДОЛЖНІ. Закінчиться ця війна - тоді будемо розбиратися і по лендлізах, якщо ви нам щось по них пропонували, і по рахунках, якщо ви нам щось із грошей давали на війну.

Корова, твоя позиция мне понятна. Ты хочешь назад в мордор. Я тебе популярно объяснил про три варианта. Могу обьяснить ещё раз - не хочешь западную помощь - ляжешь под мордор. Другого варианта нет.
Мне твои бла бла бла, совершенно не интересны. Ситуация и мне и любому мыслящему существу понятна и кристально ясна. Я даже в чем то понимаю обиду, что помогают мало, требуют чего то за помощь, реформ каких-то, сохранения вменяемого курса, принятия законов о незаконном обогащении и т.д., а мы никому ничего не должны, чего они нас поучают?
Только это обида не естественная, это вложенное в голову пропагандистское клише. Чтобы это понять выйди на улицу и оглянись вокруг. Это то, чего ты и тебе подобные достигли своим умом.
Пока ты и тебе подобные не поймёте что вам нужна помощь, чтобы с разрухой справится так и будет безвременье существовать. Алкоголику невозможно помочь пока он сам от своей зависимости не захочет избавиться. Можешь убеждать себя в обратном, но это доказанный научный факт.

Зы. Извиняюсь за склейки в словах, я не могу сообщения править.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Українці понавибирають  казкових довбограїв. Потім всім світом кредити їм давай на цей цирк, з якого віддачі світу ніякого, тільки проблеми, а вони будуть гратися в частковий пожухлий соціалізм з населенням, дружити з рашкою. Скільки світ не старається оцивілізувати, так  лише любов з рашкою та проблеми створюють світу. Не хотіли  в НАТО, що влада, що населення, та й зараз не горять. А проблеми має світ допомагати вирішувати. Ще й розповідати, як місцеві страждальці по протиранню офісного стільця, а потім в кінця дня  -дивану. Вони найрозумніші і нічиїх порад не хочуть чути. Якась ця дебільна гординя на фупі роками, а користі ніфіга. Більшість в організаціях  участі не бере, у владу не йде, юридичну допомогу населенню не надає.
пс і я не еміг, але цей просто неймовірно тупий срач дістає :facepalm1:  Скотимось до рівня Венесуели (хоча то треба мати талант) і все одно гордо тикатимемо емігам

Останнє редагування: 1 червня 2019 23:32:36 від Raindrop
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Десь я вже таке чув. Донбас годував всю Україну, тепер Канада виявляється годує всю Україну.
Так це проблема Канади, кого вона годує. Хоче годувати свинарчуків, то її проблеми.
Я ніякої допомоги не отримав ні копійчини. Всі кого знаю теж. Чому мене повинно це хвилювати.
Невже, якби перестали давати кредити, то українці взялись за голову чи почали б контролювати хоча би власнеі кошти. І те, що Україна бере на себе забовязання нами ж обраними людьми (мудро висунули кандидатів чи змирилися) перед іншими, а потім віддає за наші гроші. То практично ми не контролюємо власні кошти це незмінно.  Ці гроші позичалися на нас, наші потреби, а контролювати мають все вони? По такій логіці, якщо сімя бере кредит, то банк ще має контролювати куди вони витратились? Чи розбиратися, що не поділили Галина та Василь? Ну маразм же. В якому етапі відповідальність українців?

Останнє редагування: 1 червня 2019 23:41:23 від Raindrop
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Корова, твоя позиция мне понятна. Ты хочешь назад в мордор. Я тебе популярно объяснил про три варианта. Могу обьяснить ещё раз - не хочешь западную помощь - ляжешь под мордор. Другого варианта нет.
Мне твои бла бла бла, совершенно не интересны. Ситуация и мне и любому мыслящему существу понятна и кристально ясна. Я даже в чем то понимаю обиду, что помогают мало, требуют чего то за помощь, реформ каких-то, сохранения вменяемого курса, принятия законов о незаконном обогащении и т.д., а мы никому ничего не должны, чего они нас поучают?
Только это обида не естественная, это вложенное в голову пропагандистское клише. Чтобы это понять выйди на улицу и оглянись вокруг. Это то, чего ты и тебе подобные достигли своим умом.
Пока ты и тебе подобные не поймёте что вам нужна помощь, чтобы с разрухой справится так и будет безвременье существовать. Алкоголику невозможно помочь пока он сам от своей зависимости не захочет избавиться. Можешь убеждать себя в обратном, но это доказанный научный факт.

Зы. Извиняюсь за склейки в словах, я не могу сообщения править.

У вас льогіка якссь долбоєбічєска. Півгодини тому ви тут верещали, що ми вам должні по гроб жиздні, а щя ви вже кричите, що якщо я у вас ту помащ не візьму, то ляжу. Так ви, б***ь, розберіцця вже (x): я вам ще щось должна, чи вже ні?? 

Знову за рибу гроші.

Так ми вам щось ВИННІ, чи ні? Чи це ви вже авансом нас вважаєте боржниками, а ми ще навіть і не знаємо, чи будемо щось у вас брати, бо ви собі вже так вирішили - де ж вам ще брати собі на прожиток, як не процентами з нас здирать останнє?

Останнє редагування: 1 червня 2019 23:42:57 від Karoffka
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Українці понавибирають  казкових довбограїв. Потім всім світом кредити їм давай на цей цирк, з якого віддачі світу ніякого, тільки проблеми, а вони будуть гратися в частковий пожухлий соціалізм з населенням, дружити з рашкою. Скільки світ не старається оцивілізувати, так  лише любов з рашкою та проблеми створюють світу. Не хотіли  в НАТО, що влада, що населення, та й зараз не горять. А проблеми має світ допомагати вирішувати. Ще й розповідати, як місцеві страждальці по протиранню офісного стільця, а потім в кінця дня  -дивану. Вони найрозумніші і нічиїх порад не хочуть чути. Якась ця дебільна гординя на фупі роками, а користі ніфіга. Більшість в організаціях  участі не бере, у владу не йде, юридичну допомогу населенню не надає.
пс і я не еміг, але цей просто неймовірно тупий срач дістає :facepalm1:  Скотимось до рівня Венесуели (хоча то треба мати талант) і все одно гордо тикатимемо емігам

ЗЕЛЯ ще ніхуя ніде не взяв, якщо ти довбограєм називаєш саме його.

Усі долги, що наразі має Україна - понаробляв Кнуряка, так що ТОЙ довбограй - таки довбограй - доведено ситуативною кімнатою.

Ця вся перерахована тобою срань господня - це все претензії до Кнуряки, і тут вибір 73% ні до чого.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ці гроші позичалися на нас наші потреби
на які, конкретно
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

а не від громадян Канади чи США, тобто, від здристнувших, а не від постійно там проживаючив в сідьмом пакалєнії, які вже навіть і забули, яка вона та українська мова, бо їхня мова спілкування тепер або інглиш, або вуфрансе.
Які вимоги! впевнені, що всі в Україні прожили стільки полколінь? Загугліть мапу народжені не в Україні, та не на території УССР. Щось такого обурення не чути. Ну так поїхавші, які не чекали дива в цьому цирку - здриснувші, а от кацапів яких понаїхало ради приймемо. Приїавший кацап гірше здриснувшого еміга - зрозуміло
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Які вимоги! впевнені, що всі в Україні прожили стільки полколінь? Загугліть мапу народжені не в Україні, та не на території УССР. Щось такого обурення не чути. Ну так поїхавші, які не чекали дива в цьому цирку - здриснувші, а от кацапів яких понаїхало ради приймемо. Приїавший кацап гірше здриснувшого еміга - зрозуміло
Панаєхавших українців у канадійщину чи гамерику набагато менше ніж частка іншого населення тих країн. Так от, населення, що припадає на ту, іншу частку (не на ковбасників здристнувших), чомусь сидить на попі ровно і не вякає про якісь там міфічні долги. Ми вам шо, ЛІЧЬНО шось там должні? Чому ЇМ ми не должні? А може це ви так свою злобу на нас згодите за своє лузерство?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

на які, конкретно
Наповнення золотовалютного резерву, також на потреби в доларових розрахунках за газ і тд. Україні як не дивно треба багато доларової валюти, а галузі, які її заводять наладом дишуть. Ви ж не хотіли, щоб долари зникли в канторах і імпорт став дорогий і більш дефіцитний? Та навіть деколи звести бюджет. А в 2014 році взагалі було би погано без кредитів витягнути.  Конкретику можна глянути по статтям бюджету де не вистачало коштів. Поборемо гордо корупціонерів, отримаємо інвестиції - можна гордо відмовлятися від кредитів. А те, що ми не контролюємо владу це виключно передусім наш обовязок. Можна ж сказати, що ми і закони не забовязані виконувати, ну не ми ж їх приймали - можна до абсурду дійти з цим униканням відповідальності. 
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Наповнення золотовалютного резерву, також на потреби в доларових розрахунках за газ і тд. Україні як не дивно треба багато доларової валюти, а галузі, які її заводять наладом дишуть. Ви ж не хотіли, щоб далари зникли в канторах і імпорт став дорогий і більш дефіцитний? Та навіть деколи звести бюджет. А в 2014 році взагалі було би погано без кредитів витягнути.  Поборемор гордо корупціонерів, отримаємо інвестиції - можна гордо відмовлятися від кредитів. А те, що ми не контролюємо владу це виключно передусім наш обовязок. Можна ж сказати, що ми і закони не забовязані виконувати, ну не ми ж їх приймали - можна до абсурду дійти з цим униканням відповідальності. 
ви вже якось розберіцця: як вибирать Пецью - дик ви маєте право і галасувати за нього, і взагалі ви громодяни України, тобто, фактично це ВИ своїм сраним закордонним галасуванням нав*язали нам його на шию. А коли роздивилися яке Ге ви вибрали, дик починаєте верещати, що ви не повинні його контролювати, бо ваша країна - це вже канадійщина, гамерщина. Так, а нахера ж ви нам його вадінтур вибирали?  ;o
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Панаєхавших українців у канадійщину чи гамерику набагато менше ніж частка іншого населення тих країн. Так от, населення, що припадає на ту, іншу частку (не на ковбасників здристнувших), чомусь сидить на попі ровно і не вякає про якісь там міфічні долги. Ми вам шо, ЛІЧЬНО шось там должні? Чому ЇМ ми не должні? А може це ви так свою злобу на нас згодите за своє лузерство?
Ну особисто певну частку відсоткову так, невідомо куди пішов коден конректний долар, але предявляти претензії на свою частку з податків мають право, хоча це не виглядатиме такою ж сумою. А інші не мають претензій, бо вони не настільки заморочені, щоб пертися на ур. форумі щось доводити. По кредитах - знають вернуть, по  доброчинній допомозі наївно вірять що принесе якусь користь Канаді та світу.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

ви вже якось розберіцця: як вибирать Пецью - дик ви маєте право і галасувати за нього, і взагалі ви громодяни України, тобто, фактично це ВИ своїм сраним закордонним галасуванням нав*язали нам його на шию. А коли роздивилися яке Ге ви вибрали, дик починаєте верещати, що ви не повинні його контролювати, бо ваша країна - це вже канадійщина, гамерщина. Так, а нахера ж ви нам його вадінтур вибирали?  ;o
Ви б уважно прочитали, що зверху я написав  - я не еміг. Ви в пошуці епмігів пів України туди запишите. пс живу я у Львові. І якщо я розділяю в чомусь чиїсьь позиції не робить мене причетним дот олного табору, в мене своя думка, яка не любить крайнощі в позиціях опонентів. Бо мені дві ці позиції не подобаються, нема конструктиву.
Я не голосував за Пороха в один тур, ну звісно ви  не серед тих були. НЕ  голосував цього разу в перщому турі  за нього. У вас така ж дурна звичка вішати ярлики наче ви знаєте хто  за кого голосував - та розписуєтесь за всіх емігів :facepalm1: Тільки не кажіть, що теперішній президент адекват :lol:

Останнє редагування: 2 червня 2019 00:04:44 від Raindrop
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ну особисто певну частку відсоткову так, невідомо куди пішов коден конректний долар, але предявляти претензії на свою частку з податків мають право, хоча це не виглядатиме такою ж сумою. А інші не мають претензій, бо вони не настільки заморочені, щоб пертися на ур. форумі щось доводити. По кредитах - знають вернуть, по  доброчинній допомозі наївно вірять що принесе якусь користь Канаді та світу.

Дик, ми ж предлагаєм - по 7,5 долярів вічнозелених скинутися і повернути їм борг із розрахунку частку КОЖНОГО з нас - дик не беруть! Як же ж вони тоді будуть і далі заводить свої мантри "Поверни мені гроші!".
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Тепер, здається, ні в кого немає сумніву, що ненависть до "ковбасників" створюється, і підтримується москалями/кацапами. Замість того, щоб використати можливість впливу на Канадські рішення всередині країни, в ООН чи інших організаціях і мати можливість лоббіювати свої інтереси, деякі дописувачі з трусів вискакууть, щоб "насрати в кашу сусіда". Я це розумію, і ніякий Кароффка, чи інший хуй з бугра не змінить моє ставлення до країни, яка дала мені шанс прожити життя.
Кохаймося, бо ми того варті! (С)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

...чесно кажучи ті гроші, які ПОЗИЧИЛИ Україні ідуть на погашеня тих грошей, які раніше давали Україні і які будуть віддавати онуки простих українців, які в очі не бачили тих грошей...тож для панів і панянок із США і Канади...чи бачили ваші очі, кому ви давали ті гроші... :tongue: )))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Наповнення золотовалютного резерву, також на потреби в доларових розрахунках за газ
брехня
отримаємо інвестиції
о Боже, знову :facepalm:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ви б уважно прочитали, що зверху я написав  - я не еміг. Ви в пошуці епмігів пів України туди запишите. пс живу я у Львові. І якщо я розділяю в чомусь чиїсьь позиції не робить мене причетним дот олного табору, в мене своя думка, яка не любить крайнощі в позиціях опонентів. Бо мені дві ці позиції не подобаються, нема конструктиву.
А чого тоді впрягаєшся, якшо ти такий самий долгун, як і я? Чи ти думаєш, якшо будеш їм підгавкувать, то тобі менше ніж мені доведеться повертати? Херушки! вже всіх перещитано і на кожного порівну нащитано. Так що, ти підлабузничаєш зараз перед ними за безплатно.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Тепер, здається, ні в кого немає сумніву, що ненависть до "ковбасників" створюється, і підтримується москалями/кацапами. Замість того, щоб використати можливість впливу на Канадські рішення всередині країни, в ООН чи інших організаціях і мати можливість лоббіювати свої інтереси, деякі дописувачі з трусів вискакууть, щоб "насрати в кашу сусіда". Я це розумію, і ніякий Кароффка, чи інший (x) з бугра не змінить моє ставлення до країни, яка дала мені шанс прожити життя.
Кохаймося, бо ми того варті! (С)
;o нічого із цієї каші не пойняла, ну ладно. Каша сусіда - це каша кацапа. А де та в бога Україна, а де та в чорта Канада, яка весь час верещить, що їй щось винні. Ти спочатку ДАЙ, а вже потім будеш вимагати повернення. Тим більше, що Україна СПРАВНО виплачує за своїми борговими зобов*язаннями не тільки тіло кредиту, а й відсотки відповідно до умов договору. Тому я ваш вереск взагалі не розумію. Україна ж не тільки канаді і амерам должна. Але інші чомусь мовчать. Хоча за всіма кредитами Україна розраховується на ОДНАКОВИХ умовах.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

вот почему колбасники такие грубые и злые? не понимаю....
Во первых, русский, ехай в рашу если даже ник себе подобрал такой.
Во вторых, это не грубость, а констатация факта. Человек не способный оценить три довольно простых опции и сделать осмысленный выбор из трёх в моем понимании является тупым.
Но я из вежливости все же спрашиваю, чтобы убедиться, что именно это и имеется в виду. Но по ходу дела убедился в своей правоте, увы.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Во первых, русский, ехай в рашу если даже ник себе подобрал такой.
Во вторых, это не грубость, а констатация факта. Человек не способный оценить три довольно простых опции и сделать осмысленный выбор из трёх в моем понимании является тупым.
Но я из вежливости все же спрашиваю, чтобы убедиться, что именно это и имеется в виду. Но по ходу дела убедился в своей правоте, увы.

По-перше, от*їбися від його ніка - він у нього ще із 2005 року такий, коли ще війною із росією і не смерділо, по-друге, не треба нам нав*язувати свої гамняні "вибори", бо питання зараз так взагалі не стоїть по факту. Це лише ВАМ так хочеться, щоб так було. По-третє, чого вам не вистачає? Україна прострочила якийсь платіж? Давай докази, договори, платіжні документи, щоб з*ясувати розмір прострочення. НЕМАЄ заборгованості і прострочення по платежах? Так якого хе ти тут пе? Си ди і мовчки жди, поки капне поточний платіж і не верещи, наче тобі на послєднє яйце наступили, б***ь.  :punish:  Ви ж як укладали договір на кредит - ви ж в умовах не прописували одноразове негайне повернення, а мабуть же ж таки і процентіків із нашої шкури здерти забажали? Так тепер сидіть на попі ровно і ждіть, поки накапають ті ваші процентіки.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

А чого тоді впрягаєшся, якшо ти такий самий долгун, як і я? Чи ти думаєш, якшо будеш їм підгавкувать, то тобі менше ніж мені доведеться повертати? Херушки! вже всіх перещитано і на кожного порівну нащитано. Так що, ти підлабузничаєш зараз перед ними за безплатно.
Бо я бачу о це совкове перекидування відповідальності на міжнародні організації, гроші дайте і проконтролюйте, а українці будуть спостерігати.  Бо я знаю, що ці гроші взяли під нас, давали нам , як державі, за якою народ, а не на вілли чиновникам.  Я не підгавкую, і доречі змініть хамський стиль розмови, я вам не хамив. Мені не подобається, що всіх емігів гноблять, що типу вони не мають права нічого на форумі сказати,  не подобається з кого себе корчать місцеві. А еміги теж від того переходять в хамську риторику. А знаєте,що спільне? ніхто з них не пожертвував своїм добробутом, от тими грошима, що явно були заради блага держави. Одні поїхали по світу, інші лишилися на місцях, але теж спостерігали та не ризикували. І мене дуже дивує коли одні іншим дорікають, наче їхнє місце перебування щось змінює, коли вони лише спостерігають.
О це про підлабузництво вже настільки смішно, навіть дитячо виглядає.
Я не тікаю від правди, що за наш кошт все повертатимуть і знаю, що більшість населення винна в такій ситуацію тим чи іншим чином.

---
Я не голосував за Пороха в один тур, ну звісно ви  не серед тих були. НЕ  голосував цього разу в перщому турі  за нього. У вас така ж дурна звичка вішати ярлики наче ви знаєте хто  за кого голосував - та розписуєтесь за всіх емігів :facepalm1: Тільки не кажіть, що теперішній президент адекват :lol:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Бо я бачу о це совкове перекидування відповідальності на міжнародні організації, гроші дайте і проконтролюйте, а українці будуть спостерігати.  Бо я знаю, що ці гроші взяли під нас, давали нам , як державі, за якою народ, а не на вілли чиновникам.  Я не підгавкую, і доречі змініть хамський стиль розмови, я вам не хамив. Мені не подобається, що всіх емігів гноблять, що типу вони не мають права нічого на форумі сказати,  не подобається з кого себе корчать місцеві. А еміги теж від того переходять в хамську риторику. А знаєте,що спільне? ніхто з них не пожертвував своїм добробутом, от тими грошима, що явно були заради блага держави. Одні поїхали по світу, інші лишилися на місцях, але теж спостерігали та не ризикували. І мене дуже дивує коли одні іншим дорікають, наче їхнє місце перебування щось змінює, коли вони лише спостерігають.
О це про підлабузництво вже настільки смішно, навіть дитячо виглядає.
Я не тікаю від правди, що за наш кошт все повертатимуть і знаю, що більшість населення винна в такій ситуацію тим чи іншим чином.

---
Я не голосував за Пороха в один тур, ну звісно ви  не серед тих були. НЕ  голосував цього разу в перщому турі  за нього. У вас така ж дурна звичка вішати ярлики наче ви знаєте хто  за кого голосував - та розписуєтесь за всіх емігів :facepalm1: Тільки не кажіть, що теперішній президент адекват :lol:
ЩЕ РАЗ ЗАПИТУЮ про борги:

Україна ПРОСТРОЧИЛА якийсь із платежів? Якщо НІ, то ЗВІДКИ у емігів взялося право щось вимагати, адже Україна зі свого боку дотримується укладених договорів?

Відповідь дайте просту і однозначну: так, або ні. Так, прострочила, ні - не прострочила. І не треба розмазувати соплі. Просто конкретна відповідь.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Поборемо гордо корупціонерів, отримаємо інвестиції - можна гордо відмовлятися від кредитів.
Ну якщо виривати з контексту, то можна фейспальмити, але таки варто з себе - читаєте вибірково ж.
"Поборемо гордо корупціонерів, отримаємо інвестиції - можна гордо відмовлятися від кредитів." - а тепер повна фраза. Я написав коли можна буде відмовитися. Виходить, якщо контролювати владу (що треба однаково робити) то й позичати не прийдеться і не буде питань куди ті кошти йдуть. Проте легше заявити - "ми не позичали особисто"
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Панаєхавших українців у канадійщину чи гамерику набагато менше ніж частка іншого населення тих країн. Так от, населення, що припадає на ту, іншу частку (не на ковбасників здристнувших), чомусь сидить на попі ровно і не вякає про якісь там міфічні долги. Ми вам шо, ЛІЧЬНО шось там должні? Чому ЇМ ми не должні? А може це ви так свою злобу на нас згодите за своє лузерство?

Блин, ну вот откуда у тебя, корова, такие сведения? Ну вот откуда? Ну вот с чего ты это взяла? Выдумала сама и потом на это сама из штанов выпрыгиваешь. И при этом эмиги виноваты.
Я тебе скажу как они сидят ровно. Они канадцы по большей части в полном ступоре от того, что в Украине происходит и не могут понять что происходит вообще из новостей. Потому как в нормальной голове это не укладывается, способны вы это понять? Искренние вопросы по сути можно перевести примерно как «вони там що, з глузду з‘іхали?» и читая ваши завывания тут очень хочется ответить, что так.
Прекращайте истерики по поводу эмигов, займитесь делом а не болтовней. Начните с петиции про отказ от западной помощи, мвф, снятии санкций с раши. Хватит слов, давайте ща дело. Как все это Зе примет и воплотит, поползете к раше, но никто вам помощью доставлять неудобства не будет.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

ЩЕ РАЗ ЗАПИТУЮ про борги:

Україна ПРОСТРОЧИЛА якийсь із платежів? Якщо НІ, то ЗВІДКИ у емігів взялося право щось вимагати, адже Україна зі свого боку дотримується укладених договорів?

Відповідь дайте просту і однозначну: так, або ні. Так, прострочила, ні - не прострочила. І не треба розмазувати соплі. Просто конкретна відповідь.
Наче ні.

 Йти заради вас переглядати платежі?


Мають право на фоні заяв мудрого олігарха Коломойського який в дружніх стосунках з Зеленським. Дефолтом погрожує. А цього року треба багато виплатити ось і побачимо.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Корова, твоя позиция мне понятна. Ты хочешь назад в мордор. Я тебе популярно объяснил про три варианта. Могу обьяснить ещё раз - не хочешь западную помощь - ляжешь под мордор. Другого варианта нет.
Мне твои бла бла бла, совершенно не интересны. Ситуация и мне и любому мыслящему существу понятна и кристально ясна. Я даже в чем то понимаю обиду, что помогают мало, требуют чего то за помощь, реформ каких-то, сохранения вменяемого курса, принятия законов о незаконном обогащении и т.д., а мы никому ничего не должны, чего они нас поучают?
Только это обида не естественная, это вложенное в голову пропагандистское клише. Чтобы это понять выйди на улицу и оглянись вокруг. Это то, чего ты и тебе подобные достигли своим умом.
Пока ты и тебе подобные не поймёте что вам нужна помощь, чтобы с разрухой справится так и будет безвременье существовать. Алкоголику невозможно помочь пока он сам от своей зависимости не захочет избавиться. Можешь убеждать себя в обратном, но это доказанный научный факт.

Зы. Извиняюсь за склейки в словах, я не могу сообщения править.

Слюшайте, а вы не могли бы с мордором биться или в Московской области или в Польше?
Шо, нихатите? А сразу в Германии лучше. Им привычней с мордором биться.
Шо, тоже не хотите? Ну вы теперь понимаете, куцда вам пройти нужно?
Принципы ж простые как дверь. Кто хочет биться, бьется или на своей территории или
на территории вероятного противника.
А то вы с хрена то придумали такой интересный способ. Или помогайте так чтоб была победа
или свалите нафуй. Вот это пух пух и мы вам летальное не дадим, а дадим только то, что даже
от стрельбы по мордорру залочено. А не сильно ли жирно вам каштаны таскать из костра чужими руками?
Ну в общем ты понял, куда я тебя направил. Тем более, что взамен разрушенного жилья, я новое строил
своими руками и за свои. И не видал я вашей помощи ни цента.
Я тебе популярно объяснил тоже несколько вариантов.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Шановні форумчани. Вже не вперше чую подібні закиди від закордонних юзерів.

Прошу висловитися з приводу правдивості чи голослівності такого твердження:


Цікавлять перш за все висловлювання по суті. Дуже вдячна буду за всі "ЗА" і "ПРОТИ". Мене не цікавить характеристика персони аффтара цієї цитати. Цікавить сама думка по суті висловленого.

ДО цього я була впевнена, що це неправда. Але ця думка вчергове нав*язується як постулат.
Навіщо серйозно обговорювати висери ольгінського бото-провокатора?
Коли я її питаю як вона потрапила до Канади?
Чи вона не mail order bride - у відповідь якесь незрозуміле "мичаніє".
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

давали нам , як державі, за якою народ, а не на вілли чиновникам
ПОЗИЧАЛИ під відсотки кому конкретно? Ви перевіряли їх вілли?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ну якщо виривати з контексту, то можна фейспальмити, але таки варто з себе - читаєте вибірково ж.
"Поборемо гордо корупціонерів, отримаємо інвестиції - можна гордо відмовлятися від кредитів." - а тепер повна фраза. Я написав коли можна буде відмовитися. Виходить, якщо контролювати владу (що треба однаково робити) то й позичати не прийдеться і не буде питань куди ті кошти йдуть. Проте легше заявити - "ми не позичали особисто"
чувак, не треба про інвестиції. Не. Тре. Ба
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1045043
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

помощью
кредитами
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

:gigi: ескімоси вродь щупленькі і низеньки, тому щоб картина маслом була довершеною - нехай мабуть таки залишаться негри, тим більше що канадійці толерантні до расових комбінацій - для них нігери - це звичайне явище, не те що тут в Україні. Принаймні, в Черкасах я їх бачу дуже рідко.

А, Черкаси, пізнавально. Тараса читайте на ніч, славних прадідів великих правнуки погані.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....
nik

давайте будемо відвертими...

канада допомагає україні, бо, перш за все, виступає проти росії. потім дового-довго нікого немає, а потім іде українська діаспора. декому образливо, і довго пояснювати, але це так. отже вплив українців (фуіпвських ковбасників) на рішення влади в канаді мінімальний. канада давала і дає, не залежно від того, що деякі тут хочуть. чи не хочуть.

але вплив українських фупівців на рішення влади в україні ще менший. україна брала і бере бо 1) - бідні, 2) чго не взяти, коли дають? так що "вас ніхто не просив" теж не проходить - одні просять (влада), інші дають (теж влада), але до чого тут фуп?

геополітика...


   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Українці понавибирають  казкових довбограїв. Потім всім світом кредити їм давай на цей цирк, з якого віддачі світу ніякого, тільки проблеми, а вони будуть гратися в частковий пожухлий соціалізм з населенням, дружити з рашкою. Скільки світ не старається оцивілізувати, так  лише любов з рашкою та проблеми створюють світу. Не хотіли  в НАТО, що влада, що населення, та й зараз не горять. А проблеми має світ допомагати вирішувати. Ще й розповідати, як місцеві страждальці по протиранню офісного стільця, а потім в кінця дня  -дивану. Вони найрозумніші і нічиїх порад не хочуть чути. Якась ця дебільна гординя на фупі роками, а користі ніфіга. Більшість в організаціях  участі не бере, у владу не йде, юридичну допомогу населенню не надає.
пс і я не еміг, але цей просто неймовірно тупий срач дістає :facepalm1:  Скотимось до рівня Венесуели (хоча то треба мати талант) і все одно гордо тикатимемо емігам

 (tu)  (tu)  (tu)

От для таких українців мені грошей не шкода. Була надія, що таких більшість. Але на даний момент маємо перемогу оцих казкових довбограїв. Підпишусь під кожним словом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія