Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

You known me, коментуйте.

Re: You known me, коментуйте.

Вроде все прокомеотил... Пятница, глупо с твпорылыми спорить...  Буду отдыхать...

Злив зараховано  (tu)
   
Re: You known me, коментуйте.

Виявляється в Ірландії ще й офіційно занижують смертність від Ковід-19.

https://www-irishnews-com.translate.goog/news/healthcarenews/2021/10/15/news/another-30-deaths-linked-to-covid-in-latest-weekly-statistics-2479883/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=uk&_x_tr_hl=uk&_x_tr_pto=nui

Отаке:

Ще 30 смертей, пов'язаних з Covid-19, зафіксовано в Північній Ірландії в останньому щотижневому оновленні.
Агентство статистики та досліджень Північної Ірландії (Nisra) зібрало кількість летальних випадків за тиждень з 2 по 8 жовтня.
Вони вважають, що загальна кількість смертей, пов'язаних з коронавірусом, зафіксована Нісрою, до 3512, що перевищує 2585, повідомлене Міністерством охорони здоров'я на той самий день.
Показник Нісра взято з різних джерел даних і завжди вищий за підсумок департаменту, оскільки він дає більш широку картину впливу Covid-19.
Статистика департаменту зосереджена головним чином на смертності в лікарнях і включає лише людей, у яких позитивний результат тесту на вірус.
Nisra отримує свої дані зі свідоцтв про смерть, в яких медичний працівник реєструє Covid-19 як фактор, незалежно від того, де смерть сталася або чи у пацієнта позитивний тест.
Статистичне агентство повідомляє свої дані про Covid із затримкою на тиждень.
Показник Нісра включає 2389 смертей у лікарнях, 843 у будинках догляду, 14 у хоспісах та 266 за адресами проживання чи в інших місцях.
Nisra повідомила, що до 8 жовтня смерть 1106 мешканців догляду за дітьми була пов'язана з Covid-19, 31,5% усіх смертей, пов'язаних з коронавірусом.
   
Re: You known me, коментуйте.

Злив зараховано  (tu)

Okay...  :lol:
   
Re: You known me, коментуйте.

так это шо ж получается? ТС пи3дун? как же такое может быть?

Патологічний
Йому приводять реальну ситуацію в Ірландії, з посиланнями, а воно тисне фальшак
All indicators of Covid-19 are pointing towards a deteriorating disease trajectory nationally. We are seeing an increase in incidence in all age groups, including older age groups. The national incidence is now 415 per 100,000.

7 класів освіти, нічого не поробиш

It’s important that anyone who is fully vaccinated is reassured that vaccines give very good protection from Covid-19.
However, when incidence of disease is high, we will see breakthrough infections in vaccinated people – most people’s experience of infection will be mild, but some will end up in hospital and intensive care.

Скоро Ковід добереться до нього, тоді поміняє свою точку зору
   
Re: You known me, коментуйте.

зафіксовано в Північній Ірландії

Это другая страна, долбоеп...  :lol:
   
Re: You known me, коментуйте.

It’s important that anyone who is fully vaccinated is reassured that vaccines give very good protection from Covid-19.
However, when incidence of disease is high, we will see breakthrough infections in vaccinated people – most people’s experience of infection will be mild, but some will end up in hospital and intensive care.

Що ви рекламу тулите? Статистику МОЗ Ірландії читайте.

І ще таке в Ірландських новинах пишуть:

https://www-irishnews-com.translate.goog/news/healthcarenews/2021/10/15/news/another-30-deaths-linked-to-covid-in-latest-weekly-statistics-2479883/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=uk&_x_tr_hl=uk&_x_tr_pto=nui

Отаке:

Ще 30 смертей, пов'язаних з Covid-19, зафіксовано в Північній Ірландії в останньому щотижневому оновленні.
Агентство статистики та досліджень Північної Ірландії (Nisra) зібрало кількість летальних випадків за тиждень з 2 по 8 жовтня.
Вони вважають, що загальна кількість смертей, пов'язаних з коронавірусом, зафіксована Нісрою, до 3512, що перевищує 2585, повідомлене Міністерством охорони здоров'я на той самий день.
Показник Нісра взято з різних джерел даних і завжди вищий за підсумок департаменту, оскільки він дає більш широку картину впливу Covid-19.
Статистика департаменту зосереджена головним чином на смертності в лікарнях і включає лише людей, у яких позитивний результат тесту на вірус.
Nisra отримує свої дані зі свідоцтв про смерть, в яких медичний працівник реєструє Covid-19 як фактор, незалежно від того, де смерть сталася або чи у пацієнта позитивний тест.
Статистичне агентство повідомляє свої дані про Covid із затримкою на тиждень.
Показник Нісра включає 2389 смертей у лікарнях, 843 у будинках догляду, 14 у хоспісах та 266 за адресами проживання чи в інших місцях.
Nisra повідомила, що до 8 жовтня смерть 1106 мешканців догляду за дітьми була пов'язана з Covid-19, 31,5% усіх смертей, пов'язаних з коронавірусом
   
Re: You known me, коментуйте.

Это другая страна

О як! І вакцина там не працює? Бо північна Ірландія. Комуняцьке брехло  :(
   
Re: You known me, коментуйте.

Скоро Ковід добереться до нього, тоді поміняє свою точку зору

Мене примусово вакцинували, як тут можна поміняти точку зору? Якщо добереться ковід - то через вакцинаторів, які примусово мене вакцинували!
   
Re: You known me, коментуйте.

Злив зараховано  (tu)
Ага, зараховано им.
Вот где вы такой взялись?
Туповатый, нудный, брехливый, вакцинированный.
Там ясно написано про этих 155 умерших (но вы этот кусок настойчиво не цитируете):
"94 were male and 61 were female
Median age was 82 years (range: 35 to 99 years); Mean age was 81 years"

Средняя продолжительность жизни в Ирландии - 81.8 лет (мужчины 80.2, женшины 83.5)
Это что ж получается - вакцинирование чуть чуть повысило продолжительность жизни для умерших!
   
Re: You known me, коментуйте.

вакцинирование чуть чуть повысило продолжительность жизни для умерших!

 :facepalm1:
   
Re: You known me, коментуйте.

:facepalm1:
Агааа. Запи3делись. Стыдно
   
Re: You known me, коментуйте.

Агааа. Запи3делись. Стыдно

Мені то чому має бути соромно? Я наводжу дані МОЗ Ірландії.
   
Re: You known me, коментуйте.

Мені то чому має бути соромно? Я наводжу дані МОЗ Ірландії.
тюю. так и я тоже.
только вы выборочно, скрывая неудобную инфу.
ладно. надоели своим пи3дежом
   
Re: You known me, коментуйте.

ладно. надоели своим пи3дежом

Ще один злився.  (tu)
А як брехав :(
   
Re: You known me, коментуйте.

На людей у ​​віці 75 років і старше припадає 74,6% смертей від COVID-19, зареєстрованих між 19 березня 2020 року та 8 жовтня 2021 року.

ось так в Ірландії все відбувається.
   
Re: You known me, коментуйте.

Угу... Если невакцинированных из 100 килорыл умрёт 100, то из вакцинированных 10... Если все вакцинированы, то только эти 10 и остануццо в статистике...


Яка ' статістіка ' ? Де обіцяний 'колективний імунітет  '  після масової вакцинації? Такі як ти тут вішали локшину про те що треба 60 - 70 ℅  вакцинованих і все.
Пандемії на буде. П. здуни ви кінчені. Разом з  урядами.
   
Re: You known me, коментуйте.

----
Ну так відповідай!
:lol:
   
Re: You known me, коментуйте.

ось як там пише:

період з 1 квітня по 2 жовтня 2021 року було зафіксовано 318 смертей, пов'язаних з COVID, 158 з яких не були щеплені, а 160 отримали принаймні одну дозу вакцини до смерті
тобто приблизно 50% на 50% вакцинованих і не вакцинованих.
ідіот
   
Re: You known me, коментуйте.

Не знаю, де ТС живе
Якщо в Україні - то ось слова Дениса Проценко, главврач ковідної лікарні в Москві
Ребята, правда, коронавирус – это не шутка и не выдумка, удивительно, что во второй год пандемии нужно ещё убеждать людей в этом.
Сколько бы не было коек в инфекционных госпиталях, они конечны и стремительно заполняются по всей стране.

Коллеги, врачи, я обращаюсь и к вам, давайте уже начнём откровенно и без прекрас говорить с нашими соотечественниками.
Чувствую, что в разъяснительном плане мы все с вами сильно не дорабатываем.

Ситуация если не критическая, то близка к этому.
   
Re: You known me, коментуйте.

І 169 повністю НЕ вакцинованих за 6 місяців. Що означає приблизно половина вакцинованих і половина не вакцинованих.

ДЕ ТУТ В 10 РАЗІВ???
дебіл
   
Re: You known me, коментуйте.

Тут цікава ситуація.

Ті, хто найкраще розуміється в цих вакцинах - їхні виробники - жодним чином не примушують щепитися своїми препаратами.
В буклетах до кожної вакцини окремим пунктом оголошується, що вакцинація добровільна і не обов'язкова.

Постає питання - а, хто, власне, примушує?

Політики та частина наших співгромадян.
Тобто, збірна солянка з клоунів, МММників, професійних брехунів, прохфесорів з підробленими дисертаціями та спермотоксикозом на чолі швондер-югенду з форумних та офісних задротів.

Тобто, примушують ті, хто жодного стосунку до вакцин не має.
І, всі жваві такі, невгамовні.

Я зараз на заводі Пфайзера в Ірландії. Весь персонал прищепили ще на початку березня.
   
Re: You known me, коментуйте.

Мене примусово вакцинували
брехло
   
Re: You known me, коментуйте.

Ага, зараховано им.
Вот где вы такой взялись?
Туповатый, нудный, брехливый, вакцинированный.
Там ясно написано про этих 155 умерших (но вы этот кусок настойчиво не цитируете):
"94 were male and 61 were female
Median age was 82 years (range: 35 to 99 years); Mean age was 81 years"

Средняя продолжительность жизни в Ирландии - 81.8 лет (мужчины 80.2, женшины 83.5)
Это что ж получается - вакцинирование чуть чуть повысило продолжительность жизни для умерших!

це майже як, ну, як воно, з тим самим

К О В И Д О М  :lol:  :weep:

тож вам стараються нормальні люди пояснити шо ваші так звані вакцини нічого не дають хіба молодших калічать та хворих вбивають, а ви все повторюєте мантру нової світової релігій, СайАнц, "вівсьОврьОттеє бббеее ггеее"

https://www.ons.gov.uk/aboutus/transparencyandgovernance/freedomofinformationfoi/averageageofthosewhohaddiedwithcovid19



   
Re: You known me, коментуйте.

   
Re: You known me, коментуйте.

Средняя продолжительность жизни в Ирландии - 81.8 лет (мужчины 80.2, женшины 83.5)
Это что ж получается - вакцинирование чуть чуть повысило продолжительность жизни для умерших!

Точно така була статистика з ковідом що не завадило загнати весь світ в концтабір.
   
Re: You known me, коментуйте.

так, довбень реальний. Та ще й комуняка і агітатор тоталітарних методів вакцинаціх.

А я за демократичну вакцинацію. Хто хоче - будь ласка. А хто не хоче - не треба примушувати.
+===================================================================================+
Твоя свобода закінчується там, де починається моя свобода! Розносячи віруси як невакцинований, ти
зазіхаєш на мою свободу жити в чистому середовищі. Не бажаєш вакцинуватися - геть з суспільства!
   
Re: You known me, коментуйте.

Твоя свобода закінчується там, де починається моя свобода! Розносячи віруси як невакцинований, ти
зазіхаєш на мою свободу жити в чистому середовищі. Не бажаєш вакцинуватися - геть з суспільства!

Рагуляка тупа, а якщо ти вакцинований і розносиш віруси, ти зазіхаєш на мою свободу?

И до чого це пишу - он на форумі є ще один їбанутий такий як ти, звати Ізя Шніперсон, який має позитивний тест на ковід і вчора воно попіздувало на літак розносити ковід.

Як вас кончених дебілів земля носить?
   
Re: You known me, коментуйте.

+===================================================================================+
Твоя свобода закінчується там, де починається моя свобода! Розносячи віруси як невакцинований, ти
зазіхаєш на мою свободу жити в чистому середовищі. Не бажаєш вакцинуватися - геть з суспільства!


Іншими словами вакцинованим можна розносити віруси, а невакцинованим ні. Чому?
   
Re: You known me, коментуйте.

я навіть не голосував за слугу народу. Ти не зрозумів мою думку. Те що медики і політики  у всіх країнах реагують на пандемію схожим чином - доводить що це правильна реакція.
---
Серйозно??? 8-:
А ти не пригадуєш, як ви тут іржали,коли вам в 2020 році передрікали концтабори,примусову вакцинацію і т.і.??
Як ви тоді сміялися,називаючи всіх,хто про це писав коньспірологами?
Пригадуєш,ні? :S
   
Re: You known me, коментуйте.

Рагуляка тупа, а якщо ти вакцинований і розносиш віруси, ти зазіхаєш на мою свободу?

И до чого це пишу - он на форумі є ще один їбанутий такий як ти, звати Ізя Шніперсон, який має позитивний тест на ковід і вчора воно попіздувало на літак розносити ковід.

Як вас кончених дебілів земля носить?
---
Мудаки йїпані.
Просто слів немає! :X
   
Re: You known me, коментуйте.

Я зараз на заводі Пфайзера в Ірландії. Весь персонал прищепили ще на початку березня.
----
І???
 8-:
   
Re: You known me, коментуйте.

---
Серйозно??? 8-:
А ти не пригадуєш, як ви тут іржали,коли вам в 2020 році передрікали концтабори,примусову вакцинацію і т.і.??
Як ви тоді сміялися,називаючи всіх,хто про це писав коньспірологами?
Пригадуєш,ні? :S

Ще пів року тому називали коспірологами тих хто говорив що введуть ветпаспорти. Сама Джастіна Кастро ще 11 лютого цього року божилася що в Канаді ні-ні не введуть бо ж це не по канацькі.

Ми маємо справу з сатаністами, з нахабними уйобіщними сатаністами. А оці вакцинуті шавкі на форумі - то тупе нічогонезначуще бидло.
   
Re: You known me, коментуйте.

---
Серйозно??? 8-:
А ти не пригадуєш, як ви тут іржали,коли вам в 2020 році передрікали концтабори,примусову вакцинацію і т.і.??
Як ви тоді сміялися,називаючи всіх,хто про це писав коньспірологами?
Пригадуєш,ні? :S

та ми і зараз іржемо :weep:
   
Re: You known me, коментуйте.

+===================================================================================+
Твоя свобода закінчується там, де починається моя свобода! Розносячи віруси як невакцинований, ти
зазіхаєш на мою свободу жити в чистому середовищі. Не бажаєш вакцинуватися - геть з суспільства!
---
Твоя"свобода" взагалі визначаєцця фашистськими урядами.
Ти маєш до них якесь відношення? 8-:
Звісно,що ні.
Ти просто пішак та гвинтик,який виконує всі команди,від якого ніщо не залежить .
Тому,смокчи та не відволікайся,борець хрінов,отримуй свою жебрацьку пенсію і не писти!
Ти-нуль взагалі,щоб на тебе звертати увагу. :facepalm1:
   
Re: You known me, коментуйте.

Рагуляка тупа, а якщо ти вакцинований і розносиш віруси, ти зазіхаєш на мою свободу?

И до чого це пишу - он на форумі є ще один їбанутий такий як ти, звати Ізя Шніперсон, який має позитивний тест на ковід і вчора воно попіздувало на літак розносити ковід.

Як вас кончених дебілів земля носить?
+===================================================+
Віруси розносять ХВОРІ! Бо у здорових вірус не продуктується!
А ймовірність підхопити ковід для невакцинованих на два-три
порядки вища ніж для вакцинованих!
Дебільне чмо! Ти зрозуміло написане?
   
Re: You known me, коментуйте.

Іншими словами вакцинованим можна розносити віруси, а невакцинованим ні. Чому?
---
 :lol:
Наївно чекати від упоротих адекватної відповіді!
   
Re: You known me, коментуйте.

та ми і зараз іржемо :weep:
---
Я радий за вас! :-)o
   
Re: You known me, коментуйте.

А ймовірність підхопити ковід для невакцинованих на два-три
порядки вища ніж для вакцинованих!

Ти релігійний онаніст. Сам вигадуєш собі дані і сам на них надрочуєш. Рагуль.
   
Re: You known me, коментуйте.

Ще пів року тому називали коспірологами тих хто говорив що введуть ветпаспорти. Сама Джастіна Кастро ще 11 лютого цього року божилася що в Канаді ні-ні не введуть бо ж це не по канацькі.

Ми маємо справу з сатаністами, з нахабними уйобіщними сатаністами. А оці вакцинуті шавкі на форумі - то тупе нічогонезначуще бидло.
---
У мене тут по Канаді є деяка інфа.
Приїду додому,викладу
   
Re: You known me, коментуйте.

+===================================================+
Віруси розносять ХВОРІ! Бо у здорових вірус не продуктується!
А ймовірність підхопити ковід для невакцинованих на два-три
порядки вища ніж для вакцинованих!
Дебільне чмо! Ти зрозуміло написане?
---
Якби так було,то не вмирали б вакциновані,та не займали б палати інтенсивної терапії.
Хоча..
Чого я розпинаюся?
Який смисл? :beach:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія