Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це повна ЗРАДА!

Re: Це повна ЗРАДА!

Для того хто отримує субсидію це не привід пишатись, а скоріше навпаки - це привід соромитись, бо той хто отримує від громади субсидію розписується в своїй неспроможності навіть за власний комфорт заплатити. Я розумію літніх людей, інвалідів, пенсіонерів та таке інше - там об'єктивні чинники, а молоді здорові люди, то просто ганьба. А якщо хто в чорну працює десь, ну наприклад якийсь таксист на своїй автівці, а потім ще і субсидію оформлює як неспроможний заплатити за свій комфорт, то це вже навіть не просто соромно, це звичайне бидло, яке треба поставити в стайню та вчити батагом.
У чому обмежені отримувачі субсидій ? В яких правах ? Яка заміна субсидії ? Чи має право на субсидію дім з іномаркою у гаражі ?
   
Re: Це повна ЗРАДА!

О, я таких постійно бачу. Ото піде він отримає субсидію, а потім сідає на бляху і на кордон. І соромиться, і соромиться.

То скоріше другий випадок, бидло що розуміє лише стайню та батіг
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Чи має право на субсидію дім з іномаркою у гаражі ?
Лише коли біля дому басейн.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

У чому обмежені отримувачі субсидій ? В яких правах ? Яка заміна субсидії ? Чи має право на субсидію дім з іномаркою у гаражі ?

Не зовсім зрозуміло про що ви, спробуйте конкретизувати ваше запитання.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Прошу навести приклади інших постачальників, що згодні постачати газ населенню за нижчими цінами. Зараз це дозволено і якщо такі ціни вигідні, то і постачальники мають бути, як вони є в промисловості. А от якщо не наведеш, то просто змирись - ти пустий базікала, що просто фантазуєш без жодних аргументів.
Почалося... Свиноферма опановіє нові темники, сматрітє у всєх дорого...
   
Re: Це повна ЗРАДА!

У чому обмежені отримувачі субсидій ? В яких правах ? Яка заміна субсидії ? Чи має право на субсидію дім з іномаркою у гаражі ?

я выше приводил простой пример: У разі, якщо член домогосподарства не має доходів, бо перебуває у складних життєвих обставинах через хворобу, або в складі домогосподарства є працездатні алко- чи наркозалежні (за наявності довідки від лікаря), онкохворі (за наявності висновку ЛКК), субсидію вправі призначити Комісія з питань призначення житлових субсидій.

представляете кайф... идешь бухать чтобы получить субсидию  :) 

раньше выдумывать что то нужно было... а сейчас- тупо бухаешь и субсидия твоя...


Останнє редагування: 19 жовтня 2018 18:56:22 від olegan
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Прошу навести приклади інших постачальників, що згодні постачати газ населенню за нижчими цінами.
Україна - країна сировинних монополій. Раніше це якось регулювалось Конституцією, де ще залишилися рудименти у вигляді прав на надра громадянам. Особисто я тільки "за", щоб наша сировинна економіка перетворилася на високотехнологічну й населення почало заробляти як у тих країнах, куди наші заробітчане їздять )) Але уявіть собі - хто ж тоді буде на наших олігархів працювати в справжніх ринкових умовах? От і виходить - тут ми реформи робимо, тут не робимо. Саме так й в Рашці реформують місцеві. Адіннарот.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Почалося... Свиноферма опановіє нові темники, сматрітє у всєх дорого...
Так у всіх дорого, чому у вас має бути дешевше. Ви красивіші?
Уряд не встановлює фіксовану ціну на газ, він її обмежує, встановлюючи максимально допустиму. Знайдіть дешевше, купуйте на здоров'я.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Не зовсім зрозуміло про що ви, спробуйте конкретизувати ваше запитання.
Навіщо ? Що незрозумілого ?  Якщо отримуєш субсидію то право наслідування частки житла до держави наприклад, що не так ? Взагалі, субсидування тількі пенсіонерів. Зараз дійсно манюпас подивитьсч, порахує на субсидію , та махне рукою, субсидія покриє.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Так у всіх дорого, чому у вас має бути дешевше. Ви красивіші?
Уряд не встановлює фіксовану ціну на газ, він її обмежує, встановлюючи максимально допустиму. Знайдіть дешевше, купуйте на здоров'я.
Хтось пропонує навіть дорожчу ?
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Если просто продать дом и переехать в теплые края, то выгода будет 100%

А чо ты в более северные переехал?
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Хтось пропонує навіть дорожчу ?
Є пропозиції дешевше, ніж встановив уряд?
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Почалося... Свиноферма опановіє нові темники, сматрітє у всєх дорого...

Не будь лайном, спробуй вести аргументовану суперечку!
Те що ти написав - то якраз лайно. що вилізло з твого роту, я про таке не писав. Писав я зовсім про інше - спробуй прочитати уважно.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Є пропозиції дешевше, ніж встановив уряд?
перепрошую взагалі інші є? Що таке монополія ?
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Почалося... Свиноферма опановіє нові темники, сматрітє у всєх дорого...

А шо не так? Піднялися ціни на нафту, відповідно і ціни на газ. Бо ж ціни на газ прив'язані до цін на нафту. Якщо зараз газ заходить в Україну по 290-300 баксів за тисячу кубометрів, то скільки він повинен коштувати для кінцевого споживача?
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Не будь лайном, спробуй вести аргументовану суперечку!
Те що ти написав - то якраз лайно. що вилізло з твого роту, я про таке не писав. Писав я зовсім про інше - спробуй прочитати уважно.
Іще веселіше, грьобані ви вонючі свині, нюхайте жопи своїх хазяїнів конфетних.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

А шо не так? Піднялися ціни на нафту, відповідно і ціни на газ. Бо ж ціни на газ прив'язані до цін на нафту. Якщо зараз газ заходить в Україну по 290-300 баксів за тисячу кубометрів, то скільки він повинен коштувати для кінцевого споживача?
Де газ власного видобутку? Яка динаміка цього видобутку ?
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Де газ власного видобутку? Яка динаміка цього видобутку ?

В Крыму остался.

Динамика падающая
   
Re: Це повна ЗРАДА!

перепрошую взагалі інші є? Що таке монополія ?
В тих країнах де вільний ринок газу, він чомусь значно дорощий українського. А так да, я з вами згідний, уряд має створити умови вільного ринку і не пхатись в питання ціноутворення. Як по газу так і по всьому іншому.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

А так да, я з вами згідний, уряд має створити умови вільного ринку
А от це вже фантастика. Бо тоді потрібно буде й ринок праці, й конкуренцію серед роботодавців й сприятливі умови для інвесторів. Навіщо це нашому уряду - такий головняк  B-)
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Для того хто отримує субсидію це не привід пишатись, а скоріше навпаки - це привід соромитись, бо той хто отримує від громади субсидію розписується в своїй неспроможності навіть за власний комфорт заплатити. Я розумію літніх людей, інвалідів, пенсіонерів та таке інше - там об'єктивні чинники, а молоді здорові люди, то просто ганьба. А якщо хто в чорну працює десь, ну наприклад якийсь таксист на своїй автівці, а потім ще і субсидію оформлює як неспроможний заплатити за свій комфорт, то це вже навіть не просто соромно, це звичайне бидло, яке треба поставити в стайню та вчити батагом.
Раха а ти на субсидії? Бо в Чернігові не дуже великі зарплати в порівнянні з іншими містами да і ціна на опалення та електрику чи не найвищі по Україні... Як ти виживаєш прихильники певної політсили?
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Де газ власного видобутку? Яка динаміка цього видобутку ?

Він йде на промислові підприємства. Бо якщо стане українська металургія взагалі всі смоктатимуть бібу.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

А от це вже фантастика. Бо тоді потрібно буде й ринок праці, й конкуренцію серед роботодавців й сприятливі умови для інвесторів. Навіщо це нашому уряду - такий головняк  B-)
Тому я проти цього уряду, що вони нічого цього не роблять.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

27 квітня 2016 "Переконаний у тому, що ми у цьому питанні поставимо крапку, і це буде остання зміна ціни на газ у житті нашої держави", - зазначив Володимир Гройсман
   
Re: Це повна ЗРАДА!

27 квітня 2016 "Переконаний у тому, що ми у цьому питанні поставимо крапку, і це буде остання зміна ціни на газ у житті нашої держави", - зазначив Володимир Гройсман
Тіпун би йому на язик.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Він йде на промислові підприємства. Бо якщо стане українська металургія взагалі всі смоктатимуть бібу.
Я розумію Аміран, я на нафтовому підприємстві працюю, у нас буріння взагалі немає, за п'ять років декілька свердловин, підрозділи буріння "реформували" так це називають зараз, збільшення видобутку немає, і все під лозунги фсьо заєбісь.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

1) дрова и уголь не дешевеют и тоже дорожают ( особенно если газ дорожает) 2) для электрики нужны тех условия, которым многие дома не соответствуют. к примеру  на 100 м.кв дом нужно 10 кв котел.... выдержат ваши провода?  + не забывайте... это сейчас вы по счетчику платите за электрику, очень скоро будете платить за подведенную к вам линию и цена этого будет зависеть от мощности которую вы заказали. Одна цена будет при 1 квт, другая при 10 квт. 3) вы на минутку себе представьте что условно в областном центре с 600 000 жителей хотябы 100 000 начнут топить углем.  представили??? чем вы будете дышать. 4) электрика будет тоже дорожать....

по большому счету серьезной альтернативы газу нет, по удобству, цене.  единственное что много лет назад нужно было вводить государственную программу энергосбережения и энергоэффективности, тратить деньги на то, чтобы люди утеплились и создали эффектиное отопление у себя, после этого цена столь серьезного значения иметь не будет. наши тратят деньги на субсидии....   чуть в последние годы какие то потуги есть, но они должны быть в разы более энергичными.

Норвежчі якось альтернативу газу (між іншим власного видобутку) знайшли і опалюють будитки електрикою, опилками, дровами, сміттям(у містах). і не соромляться самі дрова заготовляти.
але ж то бідні норвежні. а у багатих українців альтернативи газу нема. комфорт, панімаєш. то жебраки норвежці змушені маже весь свій газ експортувати, а ми нація багато - імпортуємо по 12 тис гривен, продаєм населенню по 7 тис гривен. можемо собі дозволити.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

а у багатих українців альтернативи газу нема. комфорт, панімаєш.
Ну от чому ви так погано про наш нарід. Вже майже всі насадження повирубували. Важка праця, доречі.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Норвежчі якось альтернативу газу (між іншим власного видобутку) знайшли і опалюють будитки електрикою, опилками, дровами, сміттям(у містах). і не соромляться самі дрова заготовляти.
але ж то бідні норвежні. а у багатих українців альтернативи газу нема. комфорт, панімаєш. то жебраки норвежці змушені маже весь свій газ експортувати, а ми нація багато - імпортуємо по 12 тис гривен, продаєм населенню по 7 тис гривен. можемо собі дозволити.
Не пиши уйні про Норвегію, якщо не знаєш...
По друге газ для населення у пять раз дорожче ніж має бути, пояснювати дебілам чого не бачу сенсу, самі поцікавтесь.
По третє думаю, що Порошенку дійсно нічого не світить на виборах, бо зараз все вверх піде...
А в переді свята, на які і так все дорожчає, то я уявляю, що буде із цінами на ці свята.
Грабують відкрито на всіх ложивши великий, а після них хоч потоп...
   
Re: Це повна ЗРАДА!

навіть янукович не додумався обкрадати населення тарифами
для чого ми його скинули?  :-G
   
Re: Це повна ЗРАДА!

27 квітня 2016 "Переконаний у тому, що ми у цьому питанні поставимо крапку, і це буде остання зміна ціни на газ у житті нашої держави", - зазначив Володимир Гройсман

И після цього запідроти будут орати про ПЕРЕМОГУ!!!
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Норвежчі якось альтернативу газу (між іншим власного видобутку) знайшли і опалюють будитки електрикою, опилками, дровами, сміттям(у містах). і не соромляться самі дрова заготовляти.
але ж то бідні норвежні. а у багатих українців альтернативи газу нема. комфорт, панімаєш. то жебраки норвежці змушені маже весь свій газ експортувати, а ми нація багато - імпортуємо по 12 тис гривен, продаєм населенню по 7 тис гривен. можемо собі дозволити.
(tu)
   
Re: Це повна ЗРАДА!

И після цього запідроти будут орати про ПЕРЕМОГУ!!!

Или жизнь державы закончится. Или Гройсман ошибся.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

навіть янукович не додумався з ахметовим про роттердам плюс
для чого ми скинули ригів?  :-G
   
Re: Це повна ЗРАДА!

И після цього запідроти будут орати про ПЕРЕМОГУ!!!
Ні виберем Мороза, все буде задарма.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

для чого ми скинули ригів?
Коли це скинули ? Що я пропустив ?
   
Re: Це повна ЗРАДА!

за коррупціонерів тривожно, як вони тепер свої маєтки будуть опалювати, мабуть більше хабарів доведеться брати  :-G
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Коли це скинули ? Що я пропустив ?

ну яника якого біса було скидати?
яник сам добре жив і іншим давав  (tu)
   
Re: Це повна ЗРАДА!

Не пиши уйні про Норвегію, якщо не знаєш...
По друге газ для населення у пять раз дорожче ніж має бути, пояснювати дебілам чого не бачу сенсу, самі поцікавтесь.
По третє думаю, що Порошенку дійсно нічого не світить на виборах, бо зараз все вверх піде...
А в переді свята, на які і так все дорожчає, то я уявляю, що буде із цінами на ці свята.
Грабують відкрито на всіх ложивши великий, а після них хоч потоп...
Не знаю як там в Норвегії, в Португалії опалення будинку газом буде біля 400 Є. Це при тій умові, що тут немає мінусових температур. В квартирі плита і колонка в місяць 40-60 Є.
Я особисто перейшов повністю на електрику.
   
Re: Це повна ЗРАДА!

як вони тепер свої маєтки будуть опалювати
Вони на субсидіях.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія