Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

Как и Первая Мировая, когда три кузена-самодержца не смогли разобраться между собой
и давай играться в солдатики, это потом нам начнут втирать про непреодолимые
трения в империалистическом-капиталистическом мире.
Вторая Мировая В. все же была больше идеологической и
замешанной на экономике. Германия, униженная Версальским договором, "поднятая с колен"
Гитлером, жаждала реванша, Япония параллельно раскрывала крылья на Востоке и сама нарывалась
на войну за ресурсы.
Так вот, Третья Мировая может начаться  из-за простых понтов, "зачем МИР, если в нем не
будет России"(с). Никакой экономики, просто сбредивший на "идефикс ссср" дед-хуйло и сбредившая нация кацапоидов
могут начать "священную" за принуждение Украины к союзу, иначе туда могут прийти войска НАТО(с).
А англо-саксонским джентльменам  это тоже изрядно надоело, они все же поручались за нас, за Украину,
они умеют быть договорными и гибкими, но в решающие моменты
без сантиментов привязывают оппонентов к пушкам. Ну и понеслося....
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

ну, и традиционно в завершении - МИР ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ :super:
   
Може бути. Поки я не бачу виходу для Х...йла. Може хто бачить-пишіть.
   
Джонни Юз Назови хоть одну войну за последние 300 лет которая началась не из-за понтов?
   
А англо-саксонским джентльменам  это тоже изрядно надоело

Схоже на те...
   
Якщо почнеться то тільки через принципи.
Як і попередні.
   
ой да да иззаза понтов может  :)
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

Традиційно для кацапів розрахунок скоріш усього на те що вони візьмуть пару міст чи українських армій в котел,
А потім вимагатимуть капітуляції Україні, легітимізації донбабве і Криму, і зняття санкцій партнерами

Світ реально лохарувся з кацапами в 2008 році - треба було з ідіотами не панькатися
   
Ну не треба спрощувати, перші дві війни повністю змінили планету.

Перша зруйнувала імперії і утворила таке явище, як "соцалістичний шлхя розвитку", "країни без родової знаті" і т.д.

Друга тим більше: створила ядерну бомбу, освоєння космосу і т.д.

Що дасть третя ? Можливло її не буде, проте ми стоїмо на порозі змін, це однозначно.
   
Джонни Юз Назови хоть одну войну за последние 300 лет которая началась не из-за понтов?
-------------------
ну навскидку, войны за об"единение Италии, гражданская война в США,
да и в России, и в Испании и т.д. Там война мировоззрений, так или иначе. А здесь - Я хочу!
   
ой да да иззаза понтов может  :)
-----------------
Виталя, ты  какую сегодня принял, синюю или красную? )
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

Я думаю, что если и будет, то не такая, как мы себе это представлем... Хотя, будет пострашней, чем были предыдущие.  И будет быстротечной.
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

Може бути. Поки я не бачу виходу для Х...йла. Може хто бачить-пишіть.
табакерка. чи шарфік
   
 Я маю певну надію,що може пронесе хочь Світову та велике вторгнення до нас. Але,це десь  40%-45% ЩО НЕ ПРОНЕСЕ. І точно десь 80%-90% що якась срань таки буде, гібрідна. Тобто вирогідність повномасштабної війни проти нас я оцінюю під 45% десь так. А гидотсьтва дуже небеспечного під 80%-90%.

Що до  WWIII, то можливо десь 30%. А це багато,чуваки та чувіхі. Я про ядерну війну кажу. Це дуже багато. І не колись там...

 Бо в мене є сумніви такі: якщо Хуйло зхоче давити саме на НАТО,то в'язуватися у тяжку війну з Україною,це спалити і без того невеликі їх ресурси. Для нього ядерна війна значно дешевше. А це саме проти НАТО. Можливо він як раз вирішує.
   
Четверта.

Третя була Холодна

   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

Для нього ядерна війна значно дешевше. А це саме проти НАТО. Можливо він як раз вирішує.
по традиції захуярять по своєму ж воронєжу
   
Джонни Юз Назови хоть одну войну за последние 300 лет которая началась не из-за понтов?

Я не Дж. Юз, але переважна більшість була за території і пограбунок.
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.
nik

Я маю певну надію,що може пронесе


вольфганг очкуеть, не буде з ким торгувати
   
Я не Дж. Юз, але переважна більшість була за території і пограбунок.
----------------

ну то так, дядьку(с)   :)
   
В будь якому випадку протирічь та невирішених проблем на планеті накопичилась майже критична маса.

Саме протиріччя заганяють людство в Світовій війни.

   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

Нє можєт
   
Що дасть третя ? Можливло її не буде, проте ми стоїмо на порозі змін, це однозначно.
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

до ХХ ст війни були переважно бізнесом, способом життя

можна було почати війну, отримати перемогу і трансформувати її у прибуток, додану вартість

а зараз війна в принципі не може принести прибуток, одні збитки. Тому є особливо безглуздою і ірраціональною
   
Как и Первая Мировая, когда три кузена-самодержца не смогли разобраться между собой
и давай играться в солдатики, это потом нам начнут втирать про непреодолимые
трения в империалистическом-капиталистическом мире.
Вторая Мировая В. все же была больше идеологической и
замешанной на экономике. Германия, униженная Версальским договором, "поднятая с колен"
Гитлером, жаждала реванша, Япония параллельно раскрывала крылья на Востоке и сама нарывалась
на войну за ресурсы.
Так вот, Третья Мировая может начаться  из-за простых понтов, "зачем МИР, если в нем не
будет России"(с). Никакой экономики, просто сбредивший на "идефикс ссср" дед-хуйло и сбредившая нация кацапоидов
могут начать "священную" за принуждение Украины к союзу, иначе туда могут прийти войска НАТО(с).
А англо-саксонским джентльменам  это тоже изрядно надоело, они все же поручались за нас, за Украину,
они умеют быть договорными и гибкими, но в решающие моменты
без сантиментов привязывают оппонентов к пушкам. Ну и понеслося....
____________________________
Боюсь, что все наши действия - понты самцов перед красивыми самочками :give_rose:

И чем они круче, а самочки красивше  :spruce_up: - тем ярче и масштабнее последствия :superman2:
   
Росія виглядає десь так:
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

Може бути. Поки я не бачу виходу для Х...йла. Може хто бачить-пишіть.

Выход очевиден - уйти из Украины, подмести за собой, закрыть дверь и извиниться.

Понимаю, что не хочется. Но это выход и он есть.

Остальные быкования будут просто стоить дороже, но закончатся тем же.
   
Самая что ни на есть экономика. Ты видел инфляцию в США? Что будет с рашкой когда ФРС ставку поднимет? 2008 и 14 годы цветочками покажутся. Рашка понимает, что она этого не переживет и хочет свалить превратившись в Иран.
   
Как и Первая Мировая, когда три кузена-самодержца не смогли разобраться между собой
и давай играться в солдатики, это потом нам начнут втирать про непреодолимые
трения в империалистическом-капиталистическом мире.
Вторая Мировая В. все же была больше идеологической и
замешанной на экономике. Германия, униженная Версальским договором, "поднятая с колен"
Гитлером, жаждала реванша,

До речі, цей момент...
Коли вата починає завивати про "каварний" триклятий Запод, який принизив бідну Німеччину, вони не в курсі, що бойові дії у більшості проходили не на території Німеччини, відтак економіка була сплюндрована у переможців, які повинні були відновлювати наслідки війни (яку заварили взагалі-то не вони), у той час коли німецький виробничий потенціал не було особливо зачеплено. Тому було абсолютно логічно, що Німеччині виставили рахунок за ту шкоду, що вона вчинила іншим.

Це десь так, якби РФ раптово почала б жалітися, що її "принижують", якщо їй доведеться відшкодувати збитки за війну проти України для відновлення Донбасу, захоплення Криму, збиття МН17 і т.д.

Останнє редагування: 22 січня 2022 10:05:47 від MartinFierro
   
Никакой экономики, просто сбредивший на "идефикс ссср" дед-хуйло и сбредившая нация кацапоидов
:lol:
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.


Багато цікавого. Що запамятала:

1. З точки зору раціональності війни - кремль порівнює можливі втрати не з тим, що має зараз, а з тим, що буде мати без війни при продовжнні теперішнього шляху.
Вони добре розуміють, що росія все більше відстає від розвитку. Тому єдиний шанс - приставити курок до голови заходу і отримати нові технології для розвитку.

2.  Розрахунок на корумпованість західних еліт, австрія як найкращий приклад.
Нова коаліція в німеччині. Зелені є досить радикальні, але не мають сталих переконань. Тому заяви до виборів і дії вже в уряді можуть суттєво відрізнятись.
Про соцдемів шрьодера і так все ясно. Загалом німеччині інвестиції в росії важливіші, ніж доля україни. А інвестиційна привабливість росії більша, ніж україни, і україна мала б щось з цим робити.

3. Не варто дуже розраховувати на включеність роселіти в західне життя, бо значною мірою бізнес росії націоналізувавася.
Діти/бувші жінки на заході -це для того, щоб була зачіпка у майбутньому, коли воно вже про все домовляться з заходом.
4. Російське населенняна дві третини боїться війни. Але їм настільки промили мізки, що іншого виходу немає, бо всі на них нападають і треба оборонятися, дійшовши до кордонів словакії, що теж  дві третини війну ввавжають виходом, і не будуть протестувати.

5. Дуже вірогідно, що розраховують у випадку україни позбавити можливостей для спротиву, тобто знищити, наприклад, військові виробництва, той же южмаш.
І коли україна зрозуміє, що не може тягатися з росією, буде те, що й в грузії - хоч вони досі хочуть в нато, але росбізнес вже має велику участь в економіці грузії.

Останнє редагування: 22 січня 2022 10:35:36 від Nova
   
Какие с московитов вояки.
Цитувати
В 1571 году выступил в поход на Москву крымский хан Девлет-Гирей. Согласно В. Б. Кобрину, разложившаяся опричнина при этом продемонстрировала полную недееспособность: привыкшие к грабежам мирного населения опричники просто не явились на войну[50], так что их набралось только на один полк (против пяти земских полков)
   
Світова́ війна́ — глобальне протиборство коаліцій держав із застосуванням засобів збройного насильства, що охоплює велику частину країн світу.
Я так розумію, що проти НАТО воюватиме коаліція Росія-Білорусь-Вінесуела-Нікарагуа.
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.
abg

табакерка. чи шарфік

Kакая разніца
може бути i такий фінал:




   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

Світова́ війна́ — глобальне протиборство коаліцій держав із застосуванням засобів збройного насильства, що охоплює велику частину країн світу.
Я так розумію, що проти НАТО воюватиме коаліція Росія-Білорусь-Вінесуела-Нікарагуа.

Китай впишется
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.

може і не впишеться

але Росія роздухарилась тільки тому, що все це під знаком глобального протистояння США - Китай

тобто Росія для США не суперник, але конфлікт із Росією розглядається через призму конфлікту із Китаєм
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.
abg

https://youtu.be/pt92VYECunc
Багато цікавого. Що запамятала:

1. З точки зору раціональності війни - кремль порівнює можливі втрати не з тим, що має зараз, а з тим, що буде мати без війни при продовжнні теперішнього шляху.
Вони добре розуміють, що росія все більше відстає від розвитку. Тому єдиний шанс - приставити курок до голови заходу і отримати нові технології для розвитку.

2.  Розрахунок на корумпованість західних еліт, австрія як найкращий приклад.
Нова коаліція в німеччині. Зелені є досить радикальні, але не мають сталих переконань. Тому заяви до виборів і дії вже в уряді можуть суттєво відрізнятись.
Про соцдемів шрьодера і так все ясно. Загалом німеччині інвестиції в росії важливіші, ніж доля україни. А інвестиційна привабливість росії більша, ніж україни, і україна мала б щось з цим робити.

3. Не варто дуже розраховувати на включеність роселіти в західне життя, бо значною мірою бізнес росії націоналізувавася.
Діти/бувші жінки на заході -це для того, щоб була зачіпка у майбутньому, коли воно вже про все домовляться з заходом.
4. Російське населенняна дві третини боїться війни. Але їм настільки промили мізки, що іншого виходу немає, бо всі на них нападають і треба оборонятися, дійшовши до кордонів словакії, що теж  дві третини війну ввавжають виходом, і не будуть протестувати.

5. Дуже вірогідно, що розраховують у випадку україни позбавити можливостей для спротиву, тобто знищити, наприклад, військові виробництва, той же южмаш.
І коли україна зрозуміє, що не може тягатися з росією, буде те, що й в грузії - хоч вони досі хочуть в нато, але росбізнес вже має велику участь в економіці грузії.

Ці всі розумування політолухів - до сраки, бо вирішувати будуть не вони і навіть не німеччини з австріями, а ті, хто дійсно вирішує долю світу.
   
Ну не треба спрощувати, перші дві війни повністю змінили планету.

Перша зруйнувала імперії і утворила таке явище, як "соцалістичний шлхя розвитку", "країни без родової знаті" і т.д.

Друга тим більше: створила ядерну бомбу, освоєння космосу і т.д.

Що дасть третя ? Можливло її не буде, проте ми стоїмо на порозі змін, це однозначно.

СВ3 = припинення людської цивілізації і початок цивілізації тарганів, якщо їм пощастить і люди не розтрощать планету на фаетони!

В СВ1 і СВ2 найбільша концентрація витрат матеріальних і людських ресурсів була на території України, з урахуванням періоду від початку до завершегння бойових дій. Якщо згадати про нашестя монголо-татар, полтавську битву, тго проглядаєть сязакономірність.

Знову починеється?
Чому?
Україна знаходиться на тектонічному стику цивілізацій Захід~Схід!

Людство реально підійшло до межі можливого самознищення. Типова ситуація перед якісною зміною.

Революція Свідомості - безсумнівна вимога часу і вона розгортається у нас на очах.
Але!
Або включається Суспільний Розум і переводить людство в нову якість, або потенціал Революції звалюється в катастрофу = КС!
Анатомія Суспільного Розуму: достатня кількість конретних активних розумних і порядних людей, здатних згенерувати/усвідомити новітню ідеологію і впровадити її в життя згенеруваши потужний процес Консолідації Людства.
Інакше - КС!
 [ua]
   
Re: Ну шо, III- я мировая может начаться из-за понтов.
abg

СВ3 = припинення людської цивілізації і початок цивілізації тарганів, якщо їм пощастить і люди не розтрощать планету на фаетони!

В СВ1 і СВ2 найбільша концентрація витрат матеріальних і людських ресурсів була на території України, з урахуванням періоду від початку до завершегння бойових дій. Якщо згадати про нашестя монголо-татар, полтавську битву, тго проглядаєть сязакономірність.

Знову починеється?
Чому?
Україна знаходиться на тектонічному стику цивілізацій Захід~Схід!

Людство реально підійшло до межі можливого самознищення. Типова ситуація перед якісною зміною.

Революція Свідомості - безсумнівна вимога часу і вона розгортається у нас на очах.
Але!
Або включається Суспільний Розум і переводить людство в нову якість, або потенціал Революції звалюється в катастрофу = КС!
Анатомія Суспільного Розуму: достатня кількість конретних активних розумних і порядних людей, здатних згенерувати/усвідомити новітню ідеологію і впровадити її в життя згенеруваши потужний процес Консолідації Людства.
Інакше - КС!
 [ua]

Майже всьо второпав крім одного,  шо таке те „КС“?
Конституційний Суд?
Київстар?
Катастрофічний Сон?
 ;o  ;o  ;o
   
Показати зображення...

Це, напевне, Зеленський і Порошенко в одній упряжці  :gigi:
   
Майже всьо второпав крім одного,  шо таке те „КС“?
Конституційний Суд?
Київстар?
Катастрофічний Сон?

 ;o  ;o  ;o

Десь так.  :D

Кінець С...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія