Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Телевізор Hisense H43A6100

Re: ФЗВ за телевізор

Матриці у KIVI є від самсунг і від LG, але треба дивитись на місці. Взагалі якщо цей бренд якогось рига то не брати.
   
Re: ФЗВ за телевізор

Нічого подібного, навіть програмне забезпечення українське і матриці є 4К.

Шо ти розказуєш. Не сміши. Матриці можуть бути і 8К.
Якість не в цьому
   
Re: ФЗВ за телевізор

А самсунги, я про них казав - тайзен гидотна.

Тайзен - гидота.
Але на форумах майже однозначно признають. що матриці Самсунга у відповідній ціновій категорії набагато кращі.
Зараз у вищій ціновій категорії пішли вже ОЛЕД. Там поки що не зрозуміло нічого
   
Re: ФЗВ за телевізор

Перевіряйте перед покупкою збірку у філіпсів і самсунгів - якщо вона кацапська не купуйте і за можливості пошкодьте товар.

Або пожалійтеся що погана якість, нехай його на сервіс зайвий раз звозять з магазину, раз торгують кацапським
   
Re: ФЗВ за телевізор

Працює система. Люди тут

Ніхіра ти не патріот. Сірий імпорт - це практично контрабас. Україна ПДВ з цього не отмує. То і дешевше майже на 20% від офіційних
   
Re: ФЗВ за телевізор

Ти мене не зрозумів. В разі поломки куди будуть відправляти? В Угорщину? Чи будуть ремонтувати за свої гроші? Сам хоч віриш в це?

Все я зрозумів.
Це знайома людина, я вже з ним років 15 співробітничаю.
Проколів ні разу не було.
Ще тобі скажу, що привозять без авансу.
Мені йому достатньо зателефонувати і сказати що потрібно.
Гроші після доставки. 

 :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ за телевізор

і самсунгів - якщо вона кацапська не купуйте і за можливості пошкодьте товар.

Дурбецало - офіційно в магазинах не може бути інших.
Тільки вони завозяться офіційно і за них сплачені всі митні платежі.
Шо за патріот, що купує контрабас??? І не дає можливості поповнити укр. бюджет? :)
   
Re: ФЗВ за телевізор

Шо за патріот, що купує контрабас???

Краще дати добробатам щоб вони кацпів кошмарили, ніж сплатити податки.
   
Re: ФЗВ за телевізор

Краще дати добробатам щоб вони кацпів кошмарили, ніж сплатити податки.

Добре. що в Україні ідіотів. подібних тобі. зовсім небагато
   
Re: ФЗВ за телевізор

Добре. що в Україні ідіотів. подібних тобі. зовсім небагато

Свиня, добре що 7 мільйонів навозних кацапів даунбасу пізнали жахи війни  (tu)
   
Re: ФЗВ за телевізор

На рахунок Хайсенс, як запитував автор гілки, то Шарп їх зараз судить та намагається припинити угоду по використанню імя Шарп у виробах Хайсенс. Причина - «жахлива якість продукції що наносить шкоду репутації компаніі», не відповідність до амереканських стандартів безпеки електромагнітного вилучення, тощо.
   
Re: ФЗВ за телевізор

І взагалі 4pda вам на допомогу.

Там є все.

Дивіться, аналізуйте, купуйте.   
   
Re: ФЗВ за телевізор

І взагалі 4pda вам на допомогу.

Там є все.

Дивіться, аналізуйте, купуйте.

Взагалі то, все ще простіше.
Кожен бренд випускає цілу лінійку моделей - від дешевих до дорогих з гарними матрицями. Клас видно навіть по циферках в назві моделі.
Тобто справа тільки від наявної кількості грошей
   
Re: ФЗВ за телевізор

Додам срачу... Мені більше LG подобаються  (tu) Своя матриця (Гнусмас курить нервово), шикарне 3D і своя WebOS...
Правда саме краще 3D у Philips  але інші недоліки переважають плюси :(
В Гнусмаса тільки пам'ять хороша і SSD ну мабуть ще топові смартфони але там ціна на рівні яблучних.
   
Re: ФЗВ за телевізор

Працює система. Люди тут. Ніякої пошти. Привозять додому, включають, настроюють.

У мене майже все через них , пралка і холодильник BOSH чисті німці, 2 Samsung ТБ.

 :pooh_lol:   
дед, я б не советовал тебе даже разговаривать с этим расейским ботом!  все его высказывания подводят к тому что российское - самое лучшее,  в Украине говно на росии повидло и тд.  не веришь почитай его в истории постов. вроде безобидно -телевизоры... но потом не отмоешься.
   
Re: ФЗВ за телевізор

+1 за шарп. Правда в них з смарт тв пічаль, але це вирішується зовнішньою приставкою. Тому ліпше брати шарп без такоі функціі
++
   
Re: ФЗВ за телевізор

І взагалі 4pda вам на допомогу.

И как раз Kivi там очень ругают. Если уж брать 4К именно китайца, то Skyworth. 


По матрицам - я себе когда брал Samsung, то долго искал с матрицей AU Optronics - мне она даже больше LG-шной нравится

И вообще - читать тут.
http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:19480

Как узнать какая матрица стоит в SAMSUNG - посмотрите на стикер на задней стенке телевизора



Это Version SQ02. Первая буква в версии указывает на производителя - Samsung.

A - AU Optronics (AUO)
B - ChiLin
C - Chi Mei Optoelectronics (CMO)
I - IPS alpha
P - Chunghwa Picture Tubes (CPT)
S - Samsung или LG

Код территории, для которой сделан TV.

http://forum.ixbt.com/post.cgi?id=attach:62:15456:0:1

последние буквы в коде модели

- BT Балтия
- CS Казахстан
- RU Россия
- UA Украина
- XC Западная Европа
- XE Северная Европа
- XH Восточная Европа
- XN Бенилюкс
- XU Англия
- ZG Германия

Коды сборки на территории бывшего союза - раньше были на бумажном стикере, теперь только в сервис меню

BWT - Россия
NWT - Украина или Молдавия
KLG или ELD - калининградские произведения - бежать от них подальше

   
Re: ФЗВ за телевізор

Їде самсунг  50mu6172, сьогодні забирати буду, сірий, сборка Угорщина. Хто знає як перевіряти при отриманні ? Щоб не лазити по сайтам.
   
Re: ФЗВ за телевізор

Їде самсунг  50mu6172, сьогодні забирати буду, сірий, сборка Угорщина. Хто знає як перевіряти при отриманні ? Щоб не лазити по сайтам.

Подборка тестовых картинок для проверки телевизоров
   
Re: ФЗВ за телевізор

Хто такий телевізор Hisense?
Зацікавло конретно Hisense H43A6100

Може хтось стикався
У меня на кухне Hisense 39N2170PW около года.
Маловато приложений для смарта и подглючивает Megogo, но зато можно спокойно смотреть фильмы в интернет броусере с любых сайтов.
Качество картинки - достаточное за такие деньги. B-)
   
Re: ФЗВ за телевізор

Подборка тестовых картинок для проверки телевизоров
дякую
   
Re: ФЗВ за телевізор

А ще нарід , порадьте будь ласка шустру Анроїд приставку до тєлєка , чи шось таке , дивитись інтернет телеьбачення . Кабельне заїпало в корінь ...
   
Re: ФЗВ за телевізор

Колись дуже давно я спокусився низькою ціною і купив турецьку нонейм "плазму" ... то він через 2 роки гавкнув і ремонту не підлягає ... з тих пір купую таки лише відомі бренди
   
Re: ФЗВ за телевізор

так лж теж російського збирання

в результаті найкращі тб (самсунг і лж) на українському ринку офіційні тільки із росії
   
Re: ФЗВ за телевізор

у соні смарт деревяний, дуже багато всього тільки ліцензійного і за гроші

мені по функціоналу краще всього лж. А ще дуже класний у них пульт з лазерною указкою, дуже зручно порівняно із кнопочним.

у самсунга гнутий екран їх фішка
   
Re: ФЗВ за телевізор
den

Працює система. Люди тут. Ніякої пошти. Привозять додому, включають, настроюють.

У мене майже все через них , пралка і холодильник BOSH чисті німці, 2 Samsung ТБ.

 :pooh_lol:   
Юльки так за державу переживають що все тягнуть контрабасом
   
Re: ФЗВ за телевізор

А ще нарід , порадьте будь ласка шустру Анроїд приставку до тєлєка , чи шось таке , дивитись інтернет телеьбачення . Кабельне заїпало в корінь ...
https://www.ixbt.com/live/kyrie1965/android-boks-ugoos-am3-na-amlogic-s912_2.html
   
Re: ФЗВ за телевізор

Юльки так за державу переживають що все тягнуть контрабасом


держава така патріотична, що хороший телевізор можна тіьки російського збирання купити
   
Re: ФЗВ за телевізор

Матриці у KIVI є від самсунг і від LG, але треба дивитись на місці. Взагалі якщо цей бренд якогось рига то не брати.

ззроблено в китаї на замовлення укр.контори
   
Re: ФЗВ за телевізор

sharp теж Китай.
Ты сильно в этом уверен?... Я не видел, у нас и в Европе, Шарпов китайской сборки... Видел только японской...
   
Re: ФЗВ за телевізор

шарп у нас малайзія

із дешевих китайців досить шустрий смарт у ерго
   
Re: ФЗВ за телевізор

Шарп як такий вже не існує, вони продали все в ТБ бізнесі китайському Хайсенс з правом використання ім'я.
Продали 66% акций тайваньской Hon Hai Precision Industry... Кто не знает, то они собирают айфоны (Foxconn)...
   
Re: ФЗВ за телевізор

Доречі а fullhd на 4к телевізорі набагато гірше показує?
   
Re: ФЗВ за телевізор

Доречі а fullhd на 4к телевізорі набагато гірше показує?

шо?
   
Re: ФЗВ за телевізор

самсунг це лижа з трошки кращим налаштуванням матриці
   
Re: ФЗВ за телевізор

ну смарт же інший
   
Re: ФЗВ за телевізор

мені по функціоналу краще всього лж. А ще дуже класний у них пульт з лазерною указкою, дуже зручно порівняно із кнопочним.

Існують аеромиші та звичайні, на блютусі.
   
Re: ФЗВ за телевізор

узнал  B-)
Матрицы в принципе стоят все нормальные. Никто сейчас со "стеклом" не заморачивается. Основное, на что необходимо обратить внимание, это насколько налажено сервисное обслуживание и какой срок гарантии. Дело в том, что производитель новый и еще неизведанный. Прошивки на него могут быть не доступны в открытом доступе. Можно потом столкнуться с прошивкой другого производителя и за бешеные деньги. Овчинка выделки не стоит. Обратить внимание на наличие приставки под цифровое ТВ. Ну а остальное это уже на ваши личные предпочтения.
   
Re: ФЗВ за телевізор

узнал  B-)
Матрицы в принципе стоят все нормальные. Никто сейчас со "стеклом" не заморачивается. Основное, на что необходимо обратить внимание, это насколько налажено сервисное обслуживание и какой срок гарантии. Дело в том, что производитель новый и еще неизведанный. Прошивки на него могут быть не доступны в открытом доступе. Можно потом столкнуться с прошивкой другого производителя и за бешеные деньги. Овчинка выделки не стоит. Обратить внимание на наличие приставки под цифровое ТВ. Ну а остальное это уже на ваши личные предпочтения.
:-B дякую :)

Гарантія рік..
Діапазони цифрового тюнера: DVB-T DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T2

це типу і наше т2 і супутниковий тюнер?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія