Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Телевізор Hisense H43A6100

ФЗВ: Телевізор Hisense H43A6100 Нове

Хто такий телевізор Hisense?

Зацікавло конкретно Hisense H43A6100

Може хтось стикався?

Останнє редагування: 27 жовтня 2018 00:30:11 від pravda
   
Re: ФЗВ за телевізор Нове

Хто такий телевізор Hisense?
Зацікавло конретно Hisense H43A6100

Може хтось стикався

Китай. Зараз майже все - це Китай.

Крім Samsung і LG.

Я завжди вибираю SAMSUNG

Останнє редагування: 27 жовтня 2018 00:30:29 від pravda
   
Re: ФЗВ за телевізор

1. Шара боком вилазить (як правило).
2. 43 дюйми у 2018 році варто ставити хіба в сауні чи в віходку, та й то моветон.
   
Re: ФЗВ за телевізор

Китай. Зараз майже все - це Китай.

Крім Samsung і LG.

Я завжди вибираю SAMSUNG

+ sharp
   
Re: ФЗВ за телевізор

1. Шара боком вилазить (як правило).
2. 43 дюйми у 2018 році варто ставити хіба в сауні чи в віходку, та й то моветон.

типу мала діагональ?
   
Re: ФЗВ за телевізор

У мене 40-дюймовий Самсунг вже років зо 5.
Все ОК,
   
Re: ФЗВ за телевізор

+ sharp

 sharp теж Китай.
   
Re: ФЗВ за телевізор

Китай. Зараз майже все - це Китай.

Крім Samsung і LG.

Я завжди вибираю SAMSUNG
а у нас завжди традиційно - SONY
Донька три роки тому купувала собі телек, теж Соні. Питаю : маде ін де? каже : Японія. Ну да, аякже..Приїхала до неї,  дивлюся - і на задній панелі, і на коробці справді Мейд ін Джепен.
Для Європи виходить можна..а нам і китай зійде..
   
Re: ФЗВ за телевізор

а у нас завжди традиційно - SONY
Донька три роки тому купувала собі телек, теж Соні. Питаю : маде ін де? каже : Японія. Ну да, аякже..Приїхала до неї,  дивлюся - і на задній панелі, і на коробці справді Мейд ін Джепен.
Для Європи виходить можна..а нам і китай зійде..

Китай – страна очень большая. В ней размещаются как тысячи пресловутых «сарайчиков дядюшки Ляо», где полукустарным способом производятся подделки и дешевый некачественный хлам – так и тысячи крупных предприятий, принадлежащих всемирно известным брендам – японским, американским, корейским. Которые, как известно, пристально следят за собственным имиджем – и потому эти предприятия чаще всего оснащены по последнему слову техники, имеют все необходимые сертификаты о технологичности производств, а контроль качества на них возведен в ранг почти религиозного культа.

Так что пресловутое китайское производство бывает очень даже разным. Тем не менее, и на той, и на другой продукции будет стоять одинаковое клеймо, гласящее сакраментальное «Made In China». Но не стоит путать и сравнивать одно с другим, глядя только на него. Давайте все же зрить в корень.
https://rozetka.com.ua/news-articles-promotions/articles/475/made_in_china_mif_i_realnost.html
   
Re: ФЗВ за телевізор

а у нас завжди традиційно - SONY
Донька три роки тому купувала собі телек, теж Соні. Питаю : маде ін де? каже : Японія. Ну да, аякже..Приїхала до неї,  дивлюся - і на задній панелі, і на коробці справді Мейд ін Джепен.
Для Європи виходить можна..а нам і китай зійде..
а чим китай не вгодив?
   
Re: ФЗВ за телевізор

самсунг треба брати
   
Re: ФЗВ за телевізор

Завтра узнаю, чтотам за матрица стоит. Если  хорошая то нормально. "кишки" почти везде одинаковые
   
Re: ФЗВ за телевізор

самсунг треба брати
а можна не самсунг??? :laugh:
   
Re: ФЗВ за телевізор

В США давно вся електроніка китайська. (tu)
   
Re: ФЗВ за телевізор

типу мала діагональ?

Звичайно, критично мала.
Але якшо це другий чи третій TV в хаті (наприклад, в кухні), то най буде.
   
Re: ФЗВ за телевізор

коли купуєте самсунг або філіпс перевіряйте країну зборки.

у нас на ринку це зазвичай росія, місто КАЛуга
   
Re: ФЗВ за телевізор

+ sharp

+1 за шарп. Правда в них з смарт тв пічаль, але це вирішується зовнішньою приставкою. Тому ліпше брати шарп без такоі функціі
   
Re: ФЗВ за телевізор

sharp теж Китай.

Матриці вони самі роблять
   
Re: ФЗВ за телевізор

+1 за шарп. Правда в них з смарт тв пічаль, але це вирішується зовнішньою приставкою. Тому ліпше брати шарп без такоі функціі

це для всіх тах, краще телевізор брати без смарта, а потім докупити зовнішній
   
Re: ФЗВ за телевізор

це для всіх тах, краще телевізор брати без смарта, а потім докупити зовнішній

Згоден. Але то не гламурно :)
   
Re: ФЗВ за телевізор

а можна не самсунг??? :laugh:

Можна.
Але краще SAMSUNG!  :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ за телевізор

   
Re: ФЗВ за телевізор

коли купуєте самсунг або філіпс перевіряйте країну зборки.

у нас на ринку це зазвичай росія, місто КАЛуга

На ринках СНГ - офіційно тілько російська зборка і тільки на неї є гарантія від Самсунга. Якшо купиш  "сірий" польський чи чеський - ремонтувати в разі чого будеш за свій кошт. Матрий=ці кругом стоять однакові в Самсунгах, бо їх виготовляють в Кореї
   
Re: ФЗВ за телевізор

це для всіх тах, краще телевізор брати без смарта, а потім докупити зовнішній

Для чого цей лишній геморой?
Хіба зараз ще є телевізори без смарта?
   
Re: ФЗВ за телевізор

Свиня тут як тут, своє вигораджує  :lol:
   
Re: ФЗВ за телевізор

Китай. Зараз майже все - це Китай.

Крім Samsung і LG.

Я завжди вибираю SAMSUNG
Та ясно, чого там сумніватись. Макаку на виборах  - гнусмас в магазинах. Все зрозуміло.  X(

P.S. Хто не хоче гемору з софтом  - не беріть собі калічні самсунги з їх операційною потворою - TIZEN. За моїми спостереженнями LG - це найкраща якість софту (WebOS)+ співвідношення ціна/якість самого заліза. андроїд теж непогано, але все ж гірше, як на мене. Більш складний та важкий софт. СОНІ регулярно гальмує та роздумує.   Може за рік щось зміниться, але зараз - саме так.

Останнє редагування: 8 червня 2018 03:00:15 від St.John
   
Re: ФЗВ за телевізор

Свиня тут як тут, своє вигораджує

Довбойоб, то йди купуй сірий Самсунг, а потім вези його в Польшу на сервіс :)
   
Re: ФЗВ за телевізор

андроїд теж непогано, але все ж гірше, як на мене.

Краще , як мене. Набагато краще.
Бо в магазині практично безліч додатків, на відміну від декількох десятків у Сансунга чи ЛЖ
   
Re: ФЗВ за телевізор

Краще , як мене. Набагато краще.
Бо в магазині практично безліч додатків, на відміну від декількох десятків у Сансунга чи ЛЖ
Вони більшості непотрібні, якщо вже тверезо подивитись.
   
Re: ФЗВ за телевізор

На ринках СНГ - офіційно тілько російська зборка і тільки на неї є гарантія від Самсунга. Якшо купиш  "сірий" польський чи чеський - ремонтувати в разі чого будеш за свій кошт. Матрий=ці кругом стоять однакові в Самсунгах, бо їх виготовляють в Кореї

А навіщо йому гарантія,  якщо він 10 років без гарантіїї працює?

І взагалі мені привозили угорський з гарантією,
що якщо з ним щось станеться, привезуть новий.  :pooh_lol:   
   
Re: ФЗВ за телевізор

Ось український виробник теликів KIVI (але ще треба взнати кому належить)

https://kivi.ua/ua/about
   
Re: ФЗВ за телевізор

А навіщо йому гарантія,  якщо він 10 років без гарантіїї працює?

В когось працює 10 років, в когось - тиждень :)
З якою тобы гарантією привезли з Угорщини???? З інтернет магазину? Як зламається, відправиш назад по пошті? Впевнений, шо повернуть?
   
Re: ФЗВ за телевізор

Ось український виробник теликів KIVI (але ще треба взнати кому належить)

https://kivi.ua/ua/about

Такий виробник, як і бренди в Фокстроті чи Ельдорадо.... :)
Шильдик український і найдешевша матриця всередині :)
   
Re: ФЗВ за телевізор

якщо вже тверезо подивитись.

Якшо тверезо дивитись, то має бути великий додаток на вибір, а не таке блядство, як зробив Самсунг в своїх телевізорах старше 2012 року - заборонивши там навіть Ютуб. А українська філія Самсунгу пішла ще далі. заборонивши Ottplayer - додаток для бешкоштовного перегляду інтернет тв
   
Re: ФЗВ за телевізор

А чим вам Соні не догодив, остання японська компанія що ще активно працює на цьому ринку? По великому рахунку з не Китая залишились тільки два корейці та один японець. Шарп як такий вже не існує, вони продали все в ТБ бізнесі китайському Хайсенс з правом використання ім'я.
   
Re: ФЗВ за телевізор

В когось працює 10 років, в когось - тиждень :)
З якою тобы гарантією привезли з Угорщини???? З інтернет магазину? Як зламається, відправиш назад по пошті? Впевнений, шо повернуть?

Працює система. Люди тут. Ніякої пошти. Привозять додому, включають, настроюють.

У мене майже все через них , пралка і холодильник BOSH чисті німці, 2 Samsung ТБ.

 :pooh_lol:   
   
Re: ФЗВ за телевізор

Якшо тверезо дивитись, то має бути великий додаток на вибір, а не таке блядство, як зробив Самсунг в своїх телевізорах старше 2012 року - заборонивши там навіть Ютуб. А українська філія Самсунгу пішла ще далі. заборонивши Ottplayer - додаток для бешкоштовного перегляду інтернет тв
У вебОс такого точно нема. Я користуюсь там ютубом. А самсунги, я про них казав - тайзен гидотна.
   
Re: ФЗВ за телевізор

А чим вам Соні не догодив

Забудь про Соні. Там матриці від Сансунга
   
Re: ФЗВ за телевізор

Такий виробник, як і бренди в Фокстроті чи Ельдорадо.... :)
Шильдик український і найдешевша матриця всередині :)

Нічого подібного, навіть програмне забезпечення українське і матриці є 4К.

Можеш на 4 PDA поспілкуватись з ними напряму. Їх представник там на всі питання відповідає.

І покупці там тусуються.   
   
Re: ФЗВ за телевізор

Привозять додому, включають, настроюють.

Ти мене не зрозумів. В разі поломки куди будуть відправляти? В Угорщину? Чи будуть ремонтувати за свої гроші? Сам хоч віриш в це?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія