Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ GPS глючит на мобилке.(

ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

После обновления  REDMI 9 pro до MIUI global12.5.5 Стал глючить GPS на Googl maps указываю пункт назначения но отметки не ставится и маршрут не прокладывается.  После перезагрузки телефона все работает.Через некоторое время опять то же самое, Приходится все время перезагружать телефон.
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(
IgS

Це глюк не Ремі, а Гугла.
Після трьох останніх обновлялок Гугл-Мепс вони стали трохи лайном.
В мене на телефоні комунікати (інформація в зеленому квадраті куди повертати)
стали закривати маршрут, до того ж по оновленню навігація сама по собі переходить
в режим "Північ на горі" - тре лізти в налаштунки та виключати цю кнопку.
Сама наві стала глючити не по дєцкі: на початку маршрута іноді плутає "ліворуч/праворуч",
до того ж гальмує (я вже проїхав поворот, а воно мене бачить ще до поворота,
і це в селі, де немає хмарочосів,які перешкожают нормальному прийому сигнала).
Всі інші навігації працюють нормально.
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

велики корпорації лайно за замовчуванням, то ж що саме вас дивує?

Я з місяц їзджу поза ремонт дороги, і разів зо три повідомляв про це гуглу, разів п'ять відповідав на питання чому я позначаю що нема шляху.

пофуй, все одно веде через дорожні роботи.
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

MapsMe наше всьо
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

MapsMe наше всьо
Мапс Ми тоже пробовал , Таже история работает через раз , после перезагрузки телефона(
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

?
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

MapsMe наше всьо

Подобається рузьге ?
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

?
скинь плеймаркет до заводських(видали оновлення)- в мене з ними також глюки недєцкі
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

скинь плеймаркет до заводських(видали оновлення)- в мене з ними також глюки недєцкі
А как плеймаркет влияет на ГПС? :S
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

А как плеймаркет влияет на ГПС? :S
на гпс- ніяк, а от на хвунциклювання служб гугла, котрі зав"язані на гпс- навіть більше, ніж ми можемо подумати.
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

на гпс- ніяк, а от на хвунциклювання служб гугла, котрі зав"язані на гпс- навіть більше, ніж ми можемо подумати.
[/quote удалил Плеймаркет, (переустановил) Те же самые грабли,,, ((( Может проблемма с РАМ ? Памяти мало ? Типа после перезагрузки, удаляет все фоновые проги и запускается тролько с Гугл мапс ? :S
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

Гугл ДЖПС на своїх сервісах трошки змінив у звязку з війною, це тільки в Україні.
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

Нічого геоданні користуватись без потреби .... Рекомендували ж виключити їх. І не просто так.
   
Re: ФЗВ  GPS глючит на мобилке.(

ВЗАГАЛИ ТО  я в ГРЕЦИИ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія