Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мой сын русофоб, его подкинула СБУ! (рубрика "отцы и дети"))

Павлик морозов только наоборот
   
Павлик морозов только наоборот
Павлік Морозов теж "скирдував" награбоване в України десь в Люксембургу, де його жінка випасає все що він тут "наколядував"?
До речі його дружину знаю, вчилася в нашій школі на пару класів старше. Ніколи б не подумав що така лярва виявиться.
   
Та я вас благаю!..Вигідно - русофоб, назавтра вітер зміниться - буде українофоб..Матуся ж то така сама Дубінська )))
   
Та невже?
Сумніваюсь сильно, дєнгофіли вони обоє, і ніщо інше.
Мамаша он як синка прилаштувала, соціялістка бєзсєрєбрєніца  :weep:
   
натальмахаловцы все отметились?)
   
Мабуть сама звонила в СБУ щоб прилаштували її сина.  B-)
   
Мабуть сама звонила в СБУ щоб прилаштували її сина.  B-)
:gigi:
   
А почему она не сказала  шо после развода етого Юру воспитивал отец,а не ОНА? З 1991 року, після розлучення батьків, Юрій залишився жити з батьком[5]. У пресі згадується, що причиною розлучення Наталія Вітренко називала свою активну політичну діяльність.

Останнє редагування: 3 серпня 2021 18:17:16 від valros
   
Между прочим, она дала ему идеальную характеристику для целевой аудитории соросят  :gigi: Те сразу так - ага, хорошие сапоги  :laugh:
   
Даремно всі так на нього наїхали. Відколи він очолив НАК - почав потрохи давити всю соросівську п***а по структурі. Ви просто не можете собі уявити, скільки всяких вісій, департаментів, управлінь та іншої фуйні наплодили по структурі його попередники, причому на роботу туди брали або тупих соросят, або якихось непонятних типу іноземців. Причому оклади у них в десятки разів перевищували оклади вищого інженерно-технічного персоналу зі звичайних. Вітренко за 3 роки вперше підняв оклади звичайним, зараз завершується потрохи 'бракорозводний' процес з укрнафтою і бенею.
А щодо мами - він не винен що вона його родила, фактично з малих років його виховував батько
   
Мамаша он як синка прилаштувала, соціялістка бєзсєрєбрєніца  :weep:


хто бодай трохи цікавиться політикою, то знає, що син і мати завжди мали протилежні політичні позиції.
знає також, що мамашка нікуди його не прилаштовувала.
   
Даремно всі так на нього наїхали. Відколи він очолив НАК - почав потрохи давити всю соросівську п***а по структурі. Ви просто не можете собі уявити, скільки всяких вісій, департаментів, управлінь та іншої фуйні наплодили по структурі його попередники, причому на роботу туди брали або тупих соросят, або якихось непонятних типу іноземців. Причому оклади у них в десятки разів перевищували оклади вищого інженерно-технічного персоналу зі звичайних. Вітренко за 3 роки вперше підняв оклади звичайним, зараз завершується потрохи 'бракорозводний' процес з укрнафтою і бенею.
А щодо мами - він не винен що вона його родила, фактично з малих років його виховував батько

хм , хорошие сапоги  :laugh:
   
Мамаша он як синка прилаштувала, соціялістка бєзсєрєбрєніца  :weep:
хто бодай трохи цікавиться політикою, то знає, що син і мати завжди мали протилежні політичні позиції.
знає також, що мамашка нікуди його не прилаштовувала.

Юрiя завжди виховував батько, політично активній матусі було не до цього.
Після розлучення батьків він з 15-ти років жив з батьком,
а з НатальМахалівною не спілкувався
   
Я тебе породив, я тебе і вб'ю. (с)
   
От падлюка!
:) чи :(
   
Та я вас благаю!..Вигідно - русофоб, назавтра вітер зміниться - буде українофоб..Матуся ж то така сама Дубінська )))

Вона ідейна... У нас ще не забули що таке ідейна.
   
Показати зображення...

дещо натягнута посмішка у НатальМахалівни на обличчі.
Та й інші персонажі композиції задоволення не випромінюють)
   
Я тебе породив, я тебе і вб'ю. (с)
--
Трохи не так:
" Ну что сынку,памагли тебе твои хохлы?" :lol:

Останнє редагування: 5 серпня 2021 20:29:08 від Blokh
   
дещо натягнута посмішка у НатальМахалівни на обличчі.
Та й інші персонажі композиції задоволення не випромінюють)
---
А по центру,гарненька така,то хто,доця?? :beach:
На задньому плані?

Останнє редагування: 5 серпня 2021 20:28:36 від Blokh
   
натальмахаловцы все отметились?)

У нас тут є справжній вітренківець, якщо хтось призабув :)
   
Спеціально оголошує сина русофобом, щоб йому легше було кар'єру робити. Хто зна, чим він насправді дихає. Краще боком, боком від них.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія