Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Західна Україна буде ініціювати

Re: Західна Україна буде ініціювати

Если по-простому, то даже в Галичине все граждане Украины имеют абсолютно одинаковые права с бартками. И да, они могут даже чего-то требовать в своих интересах. И да, их требования имеют такую же силу, как и требования барток.

Поэтому, если барткам это не нравится, то у них есть вариант - смириться или уехать куда им хочется.



Десь таке я вже чув - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%C2%AB%D0%97%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%C2%BB
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

А в кінці вистави соузблоди розстрілюють мирослав...
Бартко, іди в зад
ти вже реально дістав своєю примітивною тупістю
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Тоже в полном ахуе. Назвал  сепарскую мразь сепарской мразью. Получил предупреждение от модера. Задал вопрос модеру, нормально ли это, что сепаратизм пропагандируется на форуме. Получил ответ: "Не ваша забота". Как там это называется? Наполнители контента кажется? В меня в 15 минутах хотьбы от дома до сих пор что-то  вроде дзота укрепленного стоит. С 2014 года. Тоже тогда не трогали таких "наполнителей контента". Что характерно, ведут дискуссию с этой западенской мразью, чего доказывают... События 2014-15 годов ничему не научили, значит  урок будет преподан снова.


Доповідь На бидло  рузкєміра
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Мене ця ситуація теж виводить з себе.Якщо  знову прийдуть до влади вата типу прихильники певної політсили-будем зорганізовуватись на ЗУ.Децентралізація. ..Наш президент Порох.Досить...Наст раждались від Зека,і додонів типу Зе.Для мене тварюка яка проти входження в НАТО чи ЄС-не існує як президент,бо це протиречить конституції.
Якщо не порох, то торт! Так переможемо!
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Бартко, іди в зад
ти вже реально дістав своєю примітивною тупістю
А що, в нашій історії такого ніколи не було?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я знаю, в Галичині живуть рагулі, потвори-нацисти, вуйки, гуцули та інша нечисть.
 Але скажи мені, чому русскіє, починаючи з 90-х років, масово переїжджають
жити в Галичину? Ну в саме лігво фашизму їдуть!
В чому справа?

У Чернівцях закрилися усі руські школи, які були. І яких було майже 100% (за виключенням деяких відсталих відстійників на околицях). І досі не відкрилося не те що руської школи, а навіть класу руського нема жодного. Дивний якийсь переїзд руських, чи не правда?  Натомість румунських шкіл є штук 7-8 + гімназія у самісінькому центрі. Для неї в українців відібрали величезну споруду, де раніше українських дітей навчали виробничим професіям ("профцентр" т.з.).

От на мене дивись: я абсолютно інтегрований в українське суспільство, мої діти - українці, дружина - українка. Не вони вивчили російську, а я опанував українську краще від багатьох автохтонів. А моя дитина з російським прізвищем була переможницею українських олімпіад та міжнародних конурсів ім.Яцика та ім.Шевченка протягом усіх років навчання у школі. І я був її тренером.  :laugh:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Цього гонти забагато на цьому форумі.Цей горе українець живе в Польщі,наймає нелегально українців,не платить податків,чим хизується.Правильно кажуть,що він подібний придурку,який кричить на перехрестку про те,що його мати курва.Перехожі питають-а що тобі дає ця антиреклама?Ну не дадуть кредит,не будуть поважати її.Добре,а який тобі з цього профіт?
Порошенко дав на Армію 70 млн дол.Снайперські гвинтівки,система ПВО над Києвом-за його гроші.Згідно з даними Форбс,статки Пороха зменшились з 900 млн до 500 млн.Це поважана знана в світі людина,за яку голосує середній клас і люблячі свою країну Українці,які не хочуть війни в своєму домі.Бо пацифісти і гонти довели вже Українців до тогоЮщо нема в них ядерної зброї,при Януку і Юльці і грищу розпродали майже весь арсенал зброї.Добровольці йшли в бій в кедах і без броніків,син Луценка стріляв з гаубиці випущеної в 1943 році.
Ми не сепаратисти,ми любим всю Україну.Просто при пацифістах на порядок зростає імовірність війни,бо чого б путлеру не напасти і не знищити повністю армію України.При клоуну антипутлеровська коаліція,яку з таким трудом збив Порох-може розпастися,і ЄС небуде продовжувати далі санкції.Якби в Ізраїлі прийшов до влади пацифіст,що б сталось з Ізраїлем?
Ми любим Україну таку як є-з недоліками і перевагами,втомлену і хвору,бо другої в нас нема.Просто клоун-це на 80 проц вторгнення путлера,знов дружба з рашкою і можливий аншлюс.Що робити ЗУ в випадку вторгнення путлера?
два київських торти цьому пану! І півкіло шаленої бджилкі до кучі
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

У Чернівцях закрилися усі руські школи, які були. І яких було майже 100% (за виключенням деяких відсталих відстійників на околицях). І досі не відкрилося не те що руської школи, а навіть класу руського нема жодного. Дивний якийсь переїзд руських, чи не правда?  Натомість румунських шкіл є штук 7-8 + гімназія у самісінькому центрі. Для неї в українців відібрали величезну споруду, де раніше українських дітей навчали виробничим професіям ("профцентр" т.з.).

От на мене дивись: я абсолютно інтегрований в українське суспільство, мої діти - українці, дружина - українка. Не вони вивчили російську, а я опанував українську краще від багатьох автохтонів. А моя дитина з російським прізвищем була переможницею українських олімпіад та міжнародних конурсів ім.Яцика та ім.Шевченка протягом усіх років навчання у школі. І я був її тренером.  :laugh:

За малим винятком, історія не знає такого, щоб хтось переміг свій Голос Крові.
Мільйони русскіх зрадили Україну і перекинулися
на сторону хуйло.
Заперечиш?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Барка, ти прихильник євгеніки?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

А що, в нашій історії такого ніколи не було?


Історію слід вивчати як науку, а не як просто перелік фактів. 
І окрім того то все необхідно правильно інтерпретувати. 
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

За малим винятком, історія не знає такого, щоб хтось переміг свій Голос Крові.
кров не має значення
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

За малим винятком, історія не знає такого, щоб хтось переміг свій Голос Крові.
Мільйони русскіх зрадили Україну і перекинулися
на сторону хуйло.
Заперечиш?
Ну ты дятел...  :facepalm1:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

А в кінці вистави соузблоди розстрілюють мирослав...
В конце этого фарса Мирославы, и соузблоды отправляют вологодскую Бартку в Желтые Воды на перевоспитание.. :laugh:

Останнє редагування: 7 березня 2019 16:35:32 від SOUTH BLOOD
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Бартка

не ганьби себе і весь гуцульський народ
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

вивчи методологію і концептологію і потім приходь
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

За малим винятком, історія не знає такого, щоб хтось переміг свій Голос Крові.
Мільйони русскіх зрадили Україну і перекинулися
на сторону хуйло.
Заперечиш?

Ну, може, вони боляче сприймали ескапади Хуйлових посіпак - Тягнибока та Со?
Мене вони не ображали, я навіть голосовував за них і за Чорновола ще... Але не всі такі толерантні. Комусь то різало... Та от взяти хоча б такого Нікітоса з цуга. Це ващє пістєц, яке воно йобнуте: його батьки народжені вже тут, а в нього таки да - голос крові. Каже, що тут рагулі всі. Бля, навіть мене це дістає... Ладно, дідусь твій совковий військовий пенс, 50 років з гаком вже пенсію смокче з УРСР та України, так він хоч родом не звідси... А ти якего луя строїш з себе гєгємона?

А може, проблема в тому, що де-юре Україна унітарна, а де-факто складалася з 50% ригів - упоротих на всю голову...  Коса на камінь це називається. Особливо кримці.. То така вже вата кончєна... Її Підр навмисно позбувся, бо там 102% за ригів.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Тоже в полном ахуе. Назвал  сепарскую мразь сепарской мразью. Получил предупреждение от модера. Задал вопрос модеру, нормально ли это, что сепаратизм пропагандируется на форуме. Получил ответ: "Не ваша забота". Как там это называется? Наполнители контента кажется? В меня в 15 минутах хотьбы от дома до сих пор что-то  вроде дзота укрепленного стоит. С 2014 года. Тоже тогда не трогали таких "наполнителей контента". Что характерно, ведут дискуссию с этой западенской мразью, чего доказывают... События 2014-15 годов ничему не научили, значит  урок будет преподан снова.
«All animals are equal, but some animals are more equal than others» (С)
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Досі бодоєтеся?

Як приємно то спостерігати.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

шабаш сепаратистів. тьху на вас. айно а не люди. чиим ви відрізняєтесь від плотніцьких захерченків
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Роги ще не пообломували?

Чи стінку проломили? Чи дерево?

Об що ви там головою лупаєте
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Десь таке я вже чув - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%C2%AB%D0%97%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%C2%BB

Вполне возможно.

Вы главное уясните, пожалуйста, простую мысль - все граждане Украины равны между собой, имеют равные права и обязанности.

И согласитесь с этой мыслью. Это будет первый шаг к гражданскому консенсусу в Украине.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

В конце этого фарса Мирославы, и соузблоды отправляют вологодскую Бартку в Желтые Воды на перевоспитание.. :laugh:

А фінал буде стандартний - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1020981.0
Заперечиш?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Вполне возможно.

Вы главное уясните, пожалуйста, простую мысль - все граждане Украины равны между собой, имеют равные права и обязанности.

И согласитесь с этой мыслью. Это будет первый шаг к гражданскому консенсусу в Украине.
Угу, пацелуй в засос!
 Від Андрєя Багалюбскага до операції "Захід"!
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Угу, пацелуй в засос!
 Від Андрєя Багалюбскага до операції "Захід"!

в жопу
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

в жопу
Профілактик чітко пояснив,
що коли галичинам щось не подобається,
то хай забираються з Галичини нахер: "Поэтому, если барткам это не нравится, то у них есть вариант - смириться или уехать куда им хочется."
А мы будем здесь жить!
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Профілактик чітко пояснив,
що коли галичинам щось не подобається,
то хай забираються з Галичини нахер: "Поэтому, если барткам это не нравится, то у них есть вариант - смириться или уехать куда им хочется."
А мы будем здесь жить!

ти не галичанин

ти гуцул
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ти понаїхав
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ти не галичанин

ти гуцул

Не ображай гуцулів порівнюючи їх з вологдами.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

якщо українці хочуть щоб україна була успішною державою, їм слід відмовитися від концепції генези державності і народу, яка витворилася на основі вчення грушевського і його спадкоємців...
бо таке гремуче поєднання ідеалізму і раціоналізму  це як поєднати єжа с ужом....
ні до чого прийнятного не призведе
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ти не галичанин

ти гуцул
Я знаю. Пацани, завезені з вологодської дєрєвні у вагонах-телятниках, вважають гуцулів дикунами.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

чим лалицькі сепаратисти відрізняютьяс від донецьких? донецькі говорять кацапським суржиком а галицькі польським)))) :lol:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я знаю. Пацани, завезені з вологодської дєрєвні у вагонах-телятниках, вважають гуцулів дикунами.

ну не знаю....
якщо ти не дикун то поясни ідеалістичний аспект походження украхнського народу згідно творів грушевського...і як то концептуально розвинули представники течії інтегрального націоналізму...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ти ж себе вважаєш націоналістом..то давай пояснюй основи своєї ідеології ...чекаю...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

чи хоч може якийсь петрушок пояснить то...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

шо туд?
далі прихильники певної політсили хочуть галичину відділяти?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

інакше я буду вважати, що що петрушки шо нацики не знають про що говорять..і не володіють зовсім предметом своєї ідеології...а так..тільки гаслами волають...як собаки...

хоча ні..
собаки хоч трохи здатні до когнітивної діяльності...а педронацики тільки гавкають  ...на подразник
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

шо туд?
далі порохоботи хочуть галичину відділяти?

ага...і до польщі приєднувати
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ну не знаю....
якщо ти не дикун то поясни ідеалістичний аспект походження украхнського народу згідно творів грушевського...і як то концептуально розвинули представники течії інтегрального націоналізму...

У мене два величезні пси і четверо котів.
У них нема Міфу.
У них ковбаса - Мета і Бог.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ПЕДРУСИ!!!

ви де??

поясніть мені  чого ви такі тупі?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

У мене два величезні пси і четверо котів.
У них нема Міфу.
У них ковбаса - Мета і Бог.


я повинен з того тішитися?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія