Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Західна Україна буде ініціювати

Re: Західна Україна буде ініціювати

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1020981.0
іди в зад
ганьбися далі
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Автономію аж до відокремлення
У випадку приходу до влади антиукраїнських сил . Не важливо як вони будуть виглядати, у вигляді оппоблоків чи зеленсько-тімашонок.

Под такими лозунгами хуйло может кошмарить всю Украину до бесконечности...
Теперь можно любые силы, крімпетра, объявлять антиукраинскими и начинать отделение, автономию, хуйло и т. д. по накатанной схеме...Всем патриотам нужно понять, что Украина или станет наконец-то независимой в пределах установленных и признаных международным сообществом границ, или пойдет по кругу (в который раз) по рукам...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Гонто, просто ти безпородний.
Дворняга. Ти з тих, котрі на перехресті кричать: "Люди! Моя мама в молодості була курвою!"
І коли йому кажуть, що про маму так казати не можна, то вони страшенно дивуються: "Але ж я сказав правду!!!"

Саме так, як ти написав,  кацапи роблять... у них також Хуйло , що мама рідна, що господь Бог - про нього ні подумати криво, ні сказати...
Бартка,  ти дожився на старості років до москальського менталітету, вітаю   :facepalm1: 
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Маю пИтання до ТС.
А як ви ставитесь до цієї тези?

Автономію аж до відокремлення
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я теж про це писав.
Гіпотетична перемога Зеленського, поза всяким сумнівом дуже збільшить підтримку ідей автономії/відокремлення Галичини/Західної України.
В багатьох тут на Заході може просто увірватися терпець. їПісляКравчуків, Кучм, Януковчів, регіоналів, комунітів тепер ще і Зеленський.
І це вже в нових реаліях і за активної участі молодших виборців. Це починає виглядати безнадійно.
Прихильники галицької автономії/незалежності потирають руки в очікуванні хорошого результату Зеленського. Це для них реальний шанс вийти з повного маргінесу в якому вони завжди перебували.

Але не варто, звісно ж, забувати, що основна загроза сепаратизму є і буде на ході та Півдні. Як я вже писав мені дуже важко побачити як Одеська чи Харківська області можуть залишитися в складі України через, скажімо, 25 років. В Європі в таких питаннях основну роль відіграє мовно-культурний фактор. І у цьому плані ситуація у згаданих районах ситуація майже катастрофічна. І без негайної посиленої українізації нема на що сподіватися. Чи можлива така українізація при Зеленському (чи Тимошенко)? Я думаю мивсі знаємо відповідь. А тоді наслідки не забаряться.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Кравчуків
ще раз - Кравчук західняк
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

О як.
Тобто пєтька таки хоче запалити Україну і втекти...
Що ж , я був правий.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ще раз - Кравчук західняк

І що? Він був комуністичним партійним діячем за якого люди зі Сходу голосували аби не за націоналіста. А коли він не повністю виправдав їх сподівань то вони підтримали червоного директора Кучму. А потім взагалі голову КПУ.
Дані був Янукович, а тепер після всього ще й тупуватий клоун-українофоб.
Це нестерпно.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

І що? Він був комуністичним партійним діячем за якого люди зі Сходу голосували аби не за націоналіста. А коли він не повністю виправдав їх сподівань то вони підтримали червоного директора Кучму. А потім взагалі голову КПУ.
Дані був Янукович, а тепер після всього ще й тупуватий клоун-українофоб.
Це нестерпно.
а кондитер,кондитер де?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

а кондитер,кондитер де?

Він єдиний в історії України за якого голосували більш-менш всі регіони. Правда з різних причин і з різними очікуваннями але факт є такий.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Він єдиний в історії України за якого голосували більш-менш всі регіони. Правда з різних причин і з різними очікуваннями але факт є такий.
а результат?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

а результат?

Результат, що люди зі Сходу ненавидять його за українізацію, декомунізацію, незалежну від Московії політику історичної пам'яті, незалежну релігійну політику.
І вони хочуть ці процеси розвернути обравши тупуватого клоуна-українофоба.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

І що? Він був комуністичним партійним діячем за якого люди зі Сходу голосували аби не за націоналіста. А коли він не повністю виправдав їх сподівань то вони підтримали червоного директора Кучму. А потім взагалі голову КПУ.
Дані був Янукович, а тепер після всього ще й тупуватий клоун-українофоб.
Це нестерпно.
а то що Чорновіл східняк, по вашому. То за якими критеріями збираєтесь кордон малювати?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

а то що Чорновіл східняк, по вашому. То за якими критеріями збираєтесь кордон малювати?

Я нічого не малюю. Все станеться без мене. Я лише попереджаю, що може статися і пропоную, що варто робити аби цього уникнути. Але, схоже, що у більшості немає бажання цього робити і тому я не бачу особливих підстав для оптимізму.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я теж про це писав.
Гіпотетична перемога Зеленського, поза всяким сумнівом дуже збільшить підтримку ідей автономії/відокремлення Галичини/Західної України.
В багатьох тут на Заході може просто увірватися терпець. їПісляКравчуків, Кучм, Януковчів, регіоналів, комунітів тепер ще і Зеленський.
І це вже в нових реаліях і за активної участі молодших виборців. Це починає виглядати безнадійно.
Прихильники галицької автономії/незалежності потирають руки в очікуванні хорошого результату Зеленського. Це для них реальний шанс вийти з повного маргінесу в якому вони завжди перебували.
галицька незалежність кується у кульпаркові    (tu)
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Результат, що люди зі Сходу ненавидять його за українізацію, декомунізацію, незалежну від Московії політику історичної пам'яті, незалежну релігійну політику.
І вони хочуть ці процеси розвернути обравши тупуватого клоуна-українофоба.
:facepalm:  без коментарів
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

шо тут?

бодаєтесь?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

В багатьох тут на Заході може просто увірватися терпець. їПісляКравчуків, Кучм, Януковчів, регіоналів, комунітів тепер ще і Зеленський.
Перше речення явно суперечить тому, що посилено доводить цей сер, а саме - суцільній і неосяжній любові до мародера у Західній.
Що ви наразі "терпите", шоколадні західняки? Від чого терпець може увірватися?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

галицька незалежність кується у кульпаркові    (tu)

на кульпаркові

і на сихові

і на левандовці
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Результат, що люди зі Сходу ненавидять його за українізацію, декомунізацію, незалежну від Московії політику історичної пам'яті, незалежну релігійну політику.
І вони хочуть ці процеси розвернути обравши тупуватого клоуна-українофоба.
чув якось крадькома що петрілу ненавидять за те що він злодій мародер пестопол лицемір колаборант

брешуть на святу людину не інакше
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

галицька незалежність кується у кульпаркові    (tu)

Чого ще можна очікувати від жітєля Данбаса.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я нічого не малюю. Все станеться без мене. Я лише попереджаю, що може статися і пропоную, що варто робити аби цього уникнути. Але, схоже, що у більшості немає бажання цього робити і тому я не бачу особливих підстав для оптимізму.
ви пропонуєте обрати брехуна, крадія, мародера, ЗЛОДІЯ заради цілісності України? Справді?!
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Дані був Янукович, а тепер після всього ще й тупуватий клоун-українофоб.
Це нестерпно.
А, пардон. Кулпарків вже прозрів щодо мародера ? От і добре.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Чого ще можна очікувати від жітєля Данбаса.

як обстановка?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

:facepalm:  без коментарів

Ви ж нічого не знаєте про українські політичні реалії. Для чого постійно пишете всякі дурниці?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Підараса Бокстера з його медведчуківськими висерами ще не забанили???
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ви пропонуєте обрати брехуна, крадія, мародера, ЗЛОДІЯ заради цілісності України? Справді?!

Я пропоную голосувати за будь-кого при кому можлива політика українізації і не голосувати за будь-кого при кому вона не можлива.
Так, тому що при першому цілісність України можлива, при другому точно ні.
Це моя позиція яку я ніколи не приховував.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ви пропонуєте обрати брехуна, крадія, мародера, ЗЛОДІЯ заради цілісності України? Справді?!

Нє, за юлю він якраз не агітує

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

на кульпаркові

і на сихові

і на левандовці
нє тут саме у

бо зрозуміло де на кульпаркові ідеологічний центр знаходиться
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ви ж нічого не знаєте про українські політичні реалії. Для чого постійно пишете всякі дурниці?
поговори з людьми які по заробітках їздять що для них важливіше псевдопатріотичний пісдьож чи реальні справи
незалежна релігійна політика бля від прихожаніна мп і громадянством новінскому
   
Re: Західна Україна буде ініціювати



   
Re: Західна Україна буде ініціювати

прихильники певної політсили пох Україна, вони її вже , тварі починають ділити...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

нє тут саме у

бо зрозуміло де на кульпаркові ідеологічний центр знаходиться
а що в палатах вже телефони видають замість цукерок?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я пропоную голосувати за будь-кого при кому можлива політика українізації і не голосувати за будь-кого при кому вона не можлива.
Так, тому що при першому цілісність України можлива, при другому точно ні.
Це моя позиція яку я ніколи не приховував.
скільки ваших знайомих вже поїхали шукати кращої долі на чужині від такої "українізації"?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Нє, за юлю він якраз не агітує
дрібненько, омериканець
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Результат, що люди зі Сходу ненавидять його за українізацію, декомунізацію, незалежну від Московії політику історичної пам'яті, незалежну релігійну політику.
І вони хочуть ці процеси розвернути обравши тупуватого клоуна-українофоба.
ШОООО ?
Ти точно довбонутий.
Його ненавидять за те, що він нищить країну, а не за декомунізацію, ідіоте.
І ота церковна політика - це ВЕЗІННЯ НАШЕ. Фантастичне везіння, коли ідіоти росіяни насрали грекам, а ті гарно відповіли....
   
Re: Західна Україна буде ініціювати
smx

почему этот кацап Boxter  с францзуского IP до сих пор не в бане

СБУ уже завело дело за сепаратизм
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Його ненавидять за те, що він нищить країну, а не за декомунізацію
!!!
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

поговори з людьми які по заробітках їздять що для них важливіше псевдопатріотичний пісдьож чи реальні справи
незалежна релігійна політика бля від прихожаніна мп і громадянством новінскому

Тобто все Ваше розуміння політики базується на розмовах з обмеженим колом заробітчан? При чому, знаючи Вашу специфіку, переважно нижчих верств заробітчан?
Просто щоб дати розуміння світогляду прихильників Зеленського наведу одну цитату:

Ну а что, развели всяких Ницой, кидающихся на кассах на кассирш.,
и думали маятник не качнется?
Нету закона про кассирш.
(Не было на тот момент. Сейчас не знаю, что-то там слышала краем уха. Тоже неумно, если решили кассирш нагнуть.)
Тількі про держслужбовців.
Это беспрдел со стороны Ницой.
Теперь люди на выборах на это ответят.
А потому что их надо уважать.
Мы учим мову, мы стараемся, мы всё это любим.
Но всё должно быть по закону.

Це типова логіка прихильників Зеленського. Люди, що за нього голосують роблять це переважно саме з таких причин. Вам, можливо, хотілося б думати, що це через нестачу реформ, потреба нового обличчя і т.д.
Але це не так. Ще раз, ви дуже мало розумієте реалії українського політичного життя.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ШОООО ?
Ти точно довбонутий.
Його ненавидять за те, що він нищить країну, а не за декомунізацію, ідіоте.
І ота церковна політика - це ВЕЗІННЯ НАШЕ. Фантастичне везіння, коли ідіоти росіяни насрали грекам, а ті гарно відповіли....

Дав цитату прихильниці Зеленського. Це типова позиція. І Ви це чудово розумієте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія