Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завдяку паску безпеки не зазнав жодного ушкодження. Пристібайтесь

Погодьтесь що є різниця, їхати містом один за одним в 3 ряди, і отакот коли нічого не ясно що там за рогом
та ти права,але бережеш одне а можеш влізти в другу катавасію. Просто таки коли в задок,то там менші і травми і помяті машини.
 тут написав як у нас то вирішується=всі мають стоп.перший прииїхав перший відїзжаєш.
   
у таких закритих малих доріжках-всі підїзжають до перехрестя де на всіх напрямках "стоп".


 (tu)
   
Якщо не видно,що за рогом, треба щоб хтось попереду пішки йшов. Підказував.
Обов'язково, я на перед чоловіка посилаю, він семафорить я їду... За 20 років не одної аварії.
   
Обов'язково, я на перед чоловіка посилаю, він семафорить я їду... За 20 років не одної аварії.


У чоловіка, чи у вас?
   
Друзі трохи підтримали грошима. Бо чесно кажучи надії на повну компенсацію немає.
Страхова буде мінізувати витрати. А дівчина, судячи з її слів, наврядчи матиме чим платити.
Одним словом побачу. Але лишився без автівки поки що.
щоб все було добре зі здоровям-такі "легкі" аварії всеодно потім відбиваються на хребті. А гроші то наживне. 
   
:laugh: двісті баксів і їх можна не читати
я попробую второй раз. Для того чтоб на дороге существовал хоть какой то порядок в правилах черным по белому написано что участник дорожного движения не должен полагаться на интуицию а обязан считать что все кто за рулем ( пешеходов исключим) знают правила. Он обязан проехать перекресток.
   
(tu)
я вперше такий побачив коли на другий день в америці сів перегнати за дядьком іншу машину з майстерні. дядько переїхав перехрестя а я підїхав і на стоп стою. а перехрестя досить активне,тому там зі всіх сторін чекають мене бо я перший .а я чекую по совкових правилах-стор. от так і стоїмо поки я звернув увагу що мені махають руками їхати. :D  Потім дядько пояснив-мали пару хвилин сміху вже в хаті всі.
   
пане Фомо,
припиняйте це "перевиховання"
це на заході їздять не "по правилам" а згідно "здорового глузду" - типу "правила-правилами" але є common sense  і так далі
в Україні ж головне "правила" і бінарна логіка - порушувати їх чи не порушувати
козаченьки і здоровий глузд на жаль виявляється дуже не люблять одне одного
Мій тато коли вчив мене їздити розказував як вчили його... За допомогою гаєчного ключа. Порушив отримуєш ключем по ногах. У батька 65 років водійського стажу. Їздить до цих пір (правда вже обережно). І дві аварії не з його вини . Так що гарний вчитель дуже допомогає здоровому глузду.
   
та ви можете взагалі нікого не слухати й їздити ,як вам подобається
пішоходи он теж пруться на зебру ,або на зелене світло з непохитною вірою в те, що вони праві
але потім родичі зайопуються по судах бігати в пошуках справедливості -аби хоч якусь копійчину з винуватця зтрусити на похорони :(
я вже втретє пишу, що єдина можливість уникнути саме подібної історії - пригальмувати та подивитися(незважаючи на знаки)
тож вибір за вами
(tu)  "рятування утопаючих -справа рук самих утопаючих".Здоровя то ваше а не того порушника і БЕЗЦІННЕ для вас.
   
Ага. Можна взагалі зупинитись, впевнитись що небезпеки немає і їхати далі.

Де ви беретесь, теоретики мамкині? Мабуть ше не вловили сракою когось ззаду, зупиняючись на кожному кроці.
Мільйон виправдань і фантазій замість того, щоб просто дотримуватися правил.
   
У чоловіка, чи у вас?
У мене.
   
мда...
это страшно просто смотреть через экран, не то что наживо.
и вам, и ей повезло: вам - что не убила, ей - что не убила.

как по мне - Груздев прав в том, что тут надо бы было не то что бы по правилам ехать, а по здравому смыслу, т.е."переползая" такой перекресток.  лисапедиста, тэля, хуевтачкусамосвал с кирпичами тоже никто не отменяет.

короче, .опа и ужас. наверное, с днем рождения вас и хвала Господу Богу.
   
Де ви беретесь, теоретики мамкині? Мабуть ше не вловили сракою когось ззаду, зупиняючись на кожному кроці.
Мільйон виправдань і фантазій замість того, щоб просто дотримуватися правил.
Я таткова, і то не виправдання то осознана необхідність. Подумайте, якби ви зупинилися і вас догнали, наслідки були б легші.
   
Подумайте, якби ви зупинилися і вас догнали, наслідки були б легші.
Дуже не факт.
В інеті десь є відос, як чувака так фура наздогнала, йому прийшла торба - не  зміг вибратись й згорів живцем.
Тут в принципі фуй вгадаєш.
   
Я таткова, і то не виправдання то осознана необхідність. Подумайте, якби ви зупинилися і вас догнали, наслідки були б легші.

Немає ніякої необхідності. Правила написані кров'ю. Вони однозначні.
Саме їх дотримання сприяє безпеці, а не вигадки на тему, що би хтось мав зробити.
І саме недотримання цих правил призвело до ДТП.
   
В городе. В поселке. Не знаю что это было. Перекрестков этих через каждые 20 метров. Если ты местный то все главные дороги прекрасно знаешь.  Все по ним и шпарят.
Не могу представить чтоб притормаживали. Тем более тут скорость черепашья была.... Ну просто п и зда попалась совсем тупая
   
У чоловіка, чи у вас?
я пошуткувала :) щодо посилки чоловіка.
   
В городе. В поселке. Не знаю что это было. Перекрестков этих через каждые 20 метров. Если ты местный то все главные дороги прекрасно знаешь.  Все по ним и шпарят.
Не могу представить чтоб притормаживали. Тем более тут скорость черепашья была.... Ну просто п и зда попалась совсем тупая
Я по місту в середньому їду 30-35км. І ніхто не шпарить. Перехрестя кожні 100-200м
   
Я таткова, і то не виправдання то осознана необхідність. Подумайте, якби ви зупинилися і вас догнали, наслідки були б легші.

Не факт. Може так трапитися що тебе вибуцнуть ззаду на перехрестя і там ще й в бочину отримаєш
   
Не факт. Може так трапитися що тебе вибуцнуть ззаду на перехрестя і там ще й в бочину отримаєш
КарочЄ нєт жизні без пєстолєта.
   
Ну тут пропонували під'їжджаючи до такого перехрестя дивитися не на перехрестя а в дзеркала заднього виду і ще й аварійку вмикати.
Дивно що ще небо не контролювати, раптом мессер з боку сонця заходить.
Про "твої дії на дорозі мають бути прогнозованими" нє, не чули. Тому не розуміють як хтось може в корму влетіти.

Навіщо перекручувати, де я писав, що не треба дивитись на перехрестя

Зараз, всі перед компом, герої
Я би ДУЖЕ, хотів Вас побачити, коли Ви пересікаєте кордон Польщі, або далі по Німцям - їдете під знак 50 [+20], не зупиняєтесь перед переходами, пролітаєте світлофор на жовтий ну і т.д чому всі зразу стають "чемними" водіями

Як мені колись казав інструктор - зараз ви абізяни з гранатою і я вас буду вчити, щоб ви не витягували чеку
І друге - машина це не карусель, яка крутиться в одному напрямку і з постійною швидкістю

Олені були, є і будуть завжди - і від них ніхто не застрахований !!!
   
Ціна ваших слів для мене нульова, бо це звичайний потік слів. Ви не були за цим кермом, щоб мати досвід в тих умовах.
Я їхав 40 км на годину. Можливості зреагувати не мав. Залиште свої висновки при собі.
ну так ремонтуйте
Я сам з невеличкого містечка і пригальмовувати перед закритим перехрестям у мене в крові: там, як не п'яний на мотоциклі, то дитина на велосипеді
   
Я сам з невеличкого містечка і пригальмовувати перед закритим перехрестям у мене в крові: там, як не п'яний на мотоциклі, то дитина на велосипеді
(tu) розумна людина

Взагалі місцева влада повинна зробити все, щоб по селу не можна було їздити швидко: звуження вулиць, перешкоди, той самий переход що намальований - можна було б підняти на 20см.
   
Добре шо грошима обійшлося, а так ситуація нагадала баян про джигіта який зупинився на перехресті на зелений
   
(tu) розумна людина

Взагалі місцева влада повинна зробити все, щоб по селу не можна було їздити швидко: звуження вулиць, перешкоди, той самий переход що намальований - можна було б підняти на 20см.
на этом видео никто не ехал быстро! Одна дура ехала с закрытыми глазами
   
на этом видео никто не ехал быстро! Одна дура ехала с закрытыми глазами
:facepalm: ви там усі іпанулись натурально. Оту тп взагалі вздрючити і забрати права на рік.
   
До речі, після цього випадку завдяки вибору самої винуватиці виявилася хороша страхова, яка без питань виплатила всю суму ремонту, скільки я сказав. Навіть ще трохи докинули зверху. Тому десь через пару місяців я їздив майже як на новій автівці. Так шо та історія була з гепіендом.
   
То що, краще пригальмувати перед перехрестям навіть на головній? Щоб потім не шкодувати.
   
То що, краще пригальмувати перед перехрестям навіть на головній? Щоб потім не шкодувати.

Від всіх ідіотів не захистишся, але якщо бачиш, що якийсь довбойоб летить і не збирається зупинятись, то краще пропустити.
Дай дурню дорогу - народна мудрість.
   
То що, краще пригальмувати перед перехрестям навіть на головній? Щоб потім не шкодувати.
краще їздити на додж рем, той хер би просто вмер і все. :beach:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія