Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завдяку паску безпеки не зазнав жодного ушкодження. Пристібайтесь

До речі, як 2-ва ДДД роз'їдуться на цьому перехресті? Кожен буде вважати іншого дураком і буде чекати коли той проїде? Поки 3-й ДДД не завтикає і не в'їде їм в дупи?
Той хто зліва має пріоритет? Чи може в кого машина дорожче  :laugh:
   
Я опракидовался на авто и без ремня и у меня не было единой царапины, при том что лобовое стекло рассыпалось 

Ну ок. Можливо я перебільшив роль паска безпеки. Але добре, що ні я, ні водійка з дитиною не постраждали.
   
Тримай дистанцію, дурко. Натиснув на гальма - машина позаду бачить і теж тисне.

А в даному випадку позаду взагалі нікого не було.

З ким тримати, дурнику? З тих хто позаду їде? Якщо воно знаків не бачить, якого воно твої ліхтарі буде бачити?
   
Чергова тупа обізяна, якій чоловік купив права, щоб його бухого возили додому.
   
Ти не повіриш, у нас по місту 80% доріг мають обмеження 36-48км. І +20 нема. Іпуть за перевищення так, що плачуть усі.

Як ти думаєш, пересічний зупиниться на перехресті?

я іпу, у нас козаченьки :-) їм пох
але все не передбачиш ...
   
ТС )) бля.. и шо тебе даже не стыдно??
Вона не права.
   
бывало я прав но я реагирую и резко увожу машину от нарушители и при том без истерик и злости с пониманием к нарушителю   B-)
   
З ким тримати, дурнику? З тих хто позаду їде? Якщо воно знаків не бачить, якого воно твої ліхтарі буде бачити?
:lol:
   
Той хто зліва має пріоритет? Чи може в кого машина дорожче  :laugh:

Тобто про знаки ми не чули? І, якщо дешеве авто, то треба перед кожним виїздом з лісу тормозити на асфальтованій трасі?
   
Я пойняв, Фома тролить тролів :)
   
Тобто про знаки ми не чули? І, якщо дешеве авто, то треба перед кожним виїздом з лісу тормозити на асфальтованій трасі?

Чувак просто самостверджується за рахунок обсирання мене як учасника цієї історії. Ну буває.
   
нас якось по другому вчили - передбачити дії навкруг машини

Оленя теж стріляють, хоч правил він не порушує. Зменшиш швидкість - отримаєш в дупу. Співай далі.


а три !!! 3 !!! дзеркала, заднього виду, у Вас іконками заклеєні ???

ааа, забув, аварійку в Україні уживають, не для попереждення заднім, а щоб сказати "ДЯКУЮ"   


   
Ну ок. Можливо я перебільшив роль паска безпеки. Але добре, що ні я, ні водійка з дитиною не постраждали.

та сколько же вам писать, добре то шо в ней така реакция и она начала тормозить за два метра до выезда на перекресток  ;o
   
Чувак просто самостверджується за рахунок обсирання мене як учасника цієї історії. Ну буває.
Юзер Хома просто закликає бути обережним на дорозі і не їздити як мудак.
   
та сколько же вам писать, добре то шо в ней така реакция и она начала тормозить за два метра до выезда на перекресток  ;o

Не повторюйтесь. Я це вже читав. І вже на це відповідав.
   
а три !!! 3 !!! дзеркала, заднього виду, у Вас іконками заклеєні ???

ааа, забув, аварійку в Україні уживають, не для попереждення заднім, а щоб сказати "ДЯКУЮ"   
Ноу фейт їде на підводі. Но, соб, гетьа і жодних тобі дзеркал!
   
Чисто поговорити, то всі розумні. І всі досвідчені.
А коли вирішують секунди, то я впевнений, що в аналогічній ситуації кожен з учасників дискусії скоріше б так само валявся на боку.

Все ти нормально зробив,там без шансів було.Нікого не слухай.
Питання тільки чому ти кажеш що сам будеш платити /доплачувати за ремонт.
У неї небуло цивілки?
Невистачить грошей з виплати?ну то дай цьому йопаному експерту  500грн щоб написав по максимуму.
Якщо ні , подавай в суд.
Недавно брат мав подібне ДТП ,удар мінімальний , написали на 50кгрн. БМВ 530 фара бампер і капот .Капот відрихтували.
Добрим бути не треба,нормальних водіїв і так одиниці, а ти ще плануєш жаліти цю тупу писду,що купила права.
Зноги її треба було як і цього телепня що вибіг.
Бути добрим до бидла і  унтерменшів  це гріх і злочин проти країни.

   
Вона не права.
ВитерЗБарака девка??
   
А что со страховками?
   
просто надо быстрее проезжать потенциально опасные места.
я вот на 150 проезжаю перекрестки и поэтому девок не боюсь, даже с феноменальной реакцией.
удачи :D
   
Чувак просто самостверджується за рахунок обсирання мене як учасника цієї історії. Ну буває.

яб не обсерал если бы прислушались и увидели на видео шо я говорю правду, если следы резины до выезда на перекресток то торможение началось как минимум за метр до их появления, при том что учесть вашу скорость приближения к месту столкновения и её скорость...
Вы бы должны были понять и признать её феномен. И сказать: це добре шо така дивчина. ( я не говорю кто прав, понятно) При таком обзоре там должен стоять знак Стоп.
   
Що - курва фупчики вже визначили, щи винна червона машина?
А не та, що прогавила знак уступи дорогу і навіть не притормозила?
 :facepalm1:
   
Чисто поговорити, то всі розумні. І всі досвідчені.
А коли вирішують секунди, то я впевнений, що в аналогічній ситуації кожен з учасників дискусії скоріше б так само валявся на боку.

не варто за всіх розписуватися
я вже писав - у нас всі місцеві зупиняються , бо усвідомлюють небезпеку
постійні аварії за участю чужаків, котрі городами об"їжджають затори ранком та ввечері
   
удачи :D
Вона  є,але коли ти сам трохи стараєшся.
Я коли був підліток пролітав таке сліпе перехрестя на максимально можливій швидкості  на вєліку дохуліард разів,з другорядної  грунтовки , через головну  в польоті з трампліна яким служив тротуар.
Коли малий віриш що безсмертний.Правда я завжди голову вбік повертав і слухав чи не чути звуку наближення авто.
Причина проста  ,там недалеко жила дівчина яка мені подобалася і я так вийопувався.
 :laugh:
   
Знак "уступи дорогу", помеха справа - всё побоку девчуле. Я ЕДУ, йопта, всем стоять-бояться.

Автор, отлично что не пострадали сами.
   
О, ще одна абізяна що не живе в Україні буде вчити.  :laugh:


Фома, пі3дець, завязуюй з біганиною

ти хоч читає шо ти коментуєш
   :facepalm1:



   
Знак "уступи дорогу", помеха справа - всё побоку девчуле. Я ЕДУ, йопта, всем стоять-бояться.

Автор, отлично что не пострадали сами.
автор міг би пригальмувати, а потім поїхати собі спокійно у своїх справах , за годину й забув би про все
а так пропав день , потім ще машину ремонтувати доведеться
а якщо машина єдина на хазяйстві - взагалі сумно
але якщо гріє та надихає те,що він безумовно правий -то  (tu)
   
Фома, пі3дець, завязуюй з біганиною

ти хоч читає шо ти коментуєш
   :facepalm1:

Я все правильно відписав. Спочатку мене назвали абізяною, а потім пан Вікінг дав схожу пораду. Так що велкам ту зе клаб оф абізян!
   
Там не только знак, там даже зеркала есть, то бабе пох
1. ТС нужно судиться и выбивать деньги
2. Нужно написать ментам,  кто там решает эти вопросы с требованием установить лежачий полицейский на этом перекрестке
3. Согласно ПДД вы абсолютно правы. То, что здесь пишут это фигня,  игнорируйте
Удачи
   
Согласно ПДД вы абсолютно правы. То, что здесь пишут это фигня,  игнорируйте
:laugh:
   
Я всех научу водиёв ов ов, знак выезд на главную говорит о том что она должна пропустить машину ту которую видет, а знак Стоп говорит то шо ты должен остановится. А так как ГАИ не обеспечило там необходимую видимость - то они там должены были поставить знак Стоп.  ;)

Я как юрист от рождения и вас бы научил и суд выиграл  :D
   
яб не обсерал если бы прислушались и увидели на видео шо я говорю правду, если следы резины до выезда на перекресток то торможение началось как минимум за метр до их появления, при том что учесть вашу скорость приближения к месту столкновения и её скорость...
Вы бы должны были понять и признать её феномен. И сказать: це добре шо така дивчина. ( я не говорю кто прав, понятно) При таком обзоре там должен стоять знак Стоп.

Так я ж нічого не заперечую. І дякую, що вона можливо трішки знизила ризики. Я ж їй жодного кривого слова не сказав.
   
автор міг би пригальмувати, а потім поїхати собі спокійно у своїх справах , за годину й забув би про все
а так пропав день , потім ще машину ремонтувати доведеться
а якщо машина єдина на хазяйстві - взагалі сумно
але якщо гріє та надихає те,що він безумовно правий -то  (tu)

Та звісно, ви такі розумні в теорії. Може ви ще й хочете показати на практиці в аналогічній ситуації, як правильно? Чи відчуваєте себе на 100% захищеним від подібних історій?
   
Я все правильно відписав. Спочатку мене назвали абізяною, а потім пан Вікінг дав схожу пораду. Так що велкам ту зе клаб оф абізян!

 :pooh_door:


5ляяяя !!! я вже спудився, думав, твій акаунт ЕХЕЛем "зламали !!!!!!! :snoozer1:
   
Я выехал на желтый свет и в суде у гаишника и судьи выиграл, потомушо он не пришел со своей видео съемкой на другое заседание и судя отменил их решение, 500гр тогда были большие деньги  ...
  Судбя говорит вы выехали на желтый свет а он запрещающий, я выдвинул другие аргументы из правил  :)
   
Там не только знак, там даже зеркала есть, то бабе пох
1. ТС нужно судиться и выбивать деньги
2. Нужно написать ментам,  кто там решает эти вопросы с требованием установить лежачий полицейский на этом перекрестке
3. Согласно ПДД вы абсолютно правы. То, что здесь пишут это фигня,  игнорируйте
Удачи

Дякую за підтримку.
   
Там не только знак, там даже зеркала есть, то бабе пох
1. ТС нужно судиться и выбивать деньги
2. Нужно написать ментам,  кто там решает эти вопросы с требованием установить лежачий полицейский на этом перекрестке
3. Согласно ПДД вы абсолютно правы. То, что здесь пишут это фигня,  игнорируйте
Удачи

Присевший полицейский у колхозников в моде, им нравится его название  :weep:
   
Дякую за підтримку.

в чем его пидтрымка в том шо нужно выбивать деньги или в том что вы правы ? А кто тут говорил шо Вы не правы ??  ;o
   
я хоть словом заикнулся шо вы не правы, я сказал шо тут и быку ясно кто виноват, но они быки не заметил этих слов   :lol:
   
Чувак просто самостверджується за рахунок обсирання мене як учасника цієї історії. Ну буває.

там скоріш за все нічого особистого, він самостверджується за рахунок обсирання всіх, особливо любить особисті образи і за межами форуму не гидує пакостити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія