Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Так это же Дерибасовская.Там в основном туристы сидят.Да и пишут что там руками нужно кушать,что как бы в моем понимании для свиней
як і відсутність туалетів,  запахи по під стінами по ночам - проте це менше хвилює одеситів)
   
Ну как тебе сказать.В городе где сгорело 50 человек именно от коктелей молотова такое мягко говоря не совсем уместно.Да и отомстить могут не бойкотом,а пожаром или взрывом.

Показати зображення...
О то СБУ зрадіє виконанню графіку, легко на дебілах підніме розслідування)
   
Що за рееберня ? Реберця хоч смачні?
На меду роблять?
Ой смачни. фирменное блюдо - "Рэбра Порошэнко". На масле Рошэн. Аншлаг. Приезжай. B-)
   
як і відсутність туалетів,  запахи по під стінами по ночам - проте це менше хвилює одеситів)

Что ты несешь?  :facepalm1:
   
Дуже пристойне місце. А реберця таки руками і їдять. Ну я,іноді у салХветку обгортаю паперову, але лише щоб руки не були у жиру. Але не веделкою ж...Це ж кістки!  Вони що,будуть нас вчити як їсти свиню? В Рассєю! Нах...
   
Типичный пример галичанского рагулизма и чванства. По привычке полезли со своим уставом в чужой монастырь.
чому якщо замінити на кацапа, який мешкає в тій Одесі з родом в Вологді то чомусь нічого не зміниться. Якраз ці возмущенія явний признак, що хтось забув свій устав в імперіях, яких вже немає, проте карінніе адєсити зі спальних районів :weep: згадують за устави :laugh:
   
О то СБУ зрадіє виконанню графіку, легко на дебілах підніме розслідування)

Ну да.Главное же насрать на голову хозяевам,а последствия,то такое.
   
пюре ? рилі ?

там в меню такого нема
є печена картопля в мундирах вроді
якщо кацап не збереше, то день прожитий марно
   
я так розумію, що концепція закладу "для полумяних патріотів і щоб у вати підгорало"

сбсн кулінарія там ні до чого

та і гумором це важко назвати.  От якби у Львові відкрити заклад "героям - сала!" і в меню включити "почеревину Бандери" це смішно чи ні?
нутрощей Катерини там немає, не переживайте так
   
Вот тебя мешает эта Екатерина ?Я же тебе не рассказываю что тебе у тебя в городе нужно снести?А ты ко мне зачем то лезешь со своим ненужным мнением
ти визначся з відношенням до українців та їх історії. Якщо Катерина влаштовує, то ти поділяєш, що вона робила включно зі злочинами. Не можна говорити: давай похвалимо Гітлера за автобани, забувши за концтабори
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

нутрощей Катерини там немає, не переживайте так


я і не переживаю

я питаю чи сміятимуться львівяни.  у них із гумором гаразд чи слабенько?
   
Не думаю.Это символ,который пережил столетия и вас тоже переживет,не сомневайтесь
Символ чого? А памятник її улюбленому спальному коню буде?
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

ти визначся з відношенням до українців та їх історії. Якщо Катерина влаштовує, то ти поділяєш, що вона робила включно зі злочинами. Не можна говорити: давай похвалимо Гітлера за автобани, забувши за концтабори


якщо Катерина не влаштовує то і Одеса має не влаштовувати, разом із Херсоном, Миколаєвом, Кропивницьким, та і тим  же Кримом.

влаштовує чи ні?
   
Поднялся хай и хозяева извинились и убрали

Не хватало только плаката "Пам'ятай, чужинець, тут господар - українець!" и был бы вполне завершенный гештальт.  :laugh:
   
якщо Катерина не влаштовує то і Одеса має не влаштовувати, разом із Херсоном, Миколаєвом, Кропивницьким, та і тим  же Кримом.

влаштовує чи ні?
Сепаратизм бля-на.
   
Ну да.Главное же насрать на голову хозяевам,а последствия,то такое.
кацап- ти ти хозяін в вологодських єбєнях
   
:facepalm1: А кто эти люди такие чтобы приезжать в чужой город и что то навязыать?Приехать зарабатывать сюда деньги и пытаться троллить местных это не самая умная черта.Скорее наоборот рагулизм.Хотя кому я объясняю  :facepalm1:
а місцеві інопланетяни? не українці? А Одеса загарбана? Що відбувається, і хто кого тролить?
   
но трогать Дюка
Він класний, але там невинний жарт серед усіх. Стьоб над снобізмом міщан, які по історії менше зробили ніж приїзджі :weep:
   
ти визначся з відношенням до українців та їх історії. Якщо Катерина влаштовує, то ти поділяєш, що вона робила включно зі злочинами. Не можна говорити: давай похвалимо Гітлера за автобани, забувши за концтабори

Я не хочу споритьна эту тему с иногородними,потому что ты не поймешь
   
це той первий, що розпинав Нашу Україну, а вторая доконала Вдову сиротину
Украіна-сиротина норм рима але виключно для ниття.

Зрадойопська сьогоднішньою мовою.
Для поета кобзаря стан миздобула норм але багатьох сучасників то ниття миздобульске замахало.
Вибачайте за прямоту - йдіть в сраку панове.

Жоден іспанець не відмовився від того що альпійські Габсбурги мали ще до бритів імперію де не заходить сонце.
І іспанська корона і титули були в Відні.
Боронили Відень від турків і поважаються тепер і тут і на батьківщині.
І тих прикладів сотні в Європі.

І тільки украінці історію через кобзарів вивчають(
І в вікіпедію потім пишуть.
Украіна тому і сиротина...
   
А Одеса загарбана?

ну да. Еще в середине 18 века это были земли турецкого султана.
   
Надо в доме профсоюзов открыть реберню  :laugh:
одразу після одеського кладовища ;)
   
вот правильный памятник -

   
кацап- ти ти хозяін в вологодських єбєнях

Животное,я тут родился,так же как и мои родители,поэтому твои отсылы к вологде мне до сраки.Скот,который тут не живет но что то плямкает меня сильно веселит.Ничему быдло жизнь не учит
   
Что ты несешь?  :facepalm1:
Я знаю, що несу - запилене, засране самим одеситами місто, де не вистачаєж туалетів, і самі ж одесити після пивка сцять на ті історичні будівлі. Чи для туристичного міста у вас достатньо туалетів?)
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня Нове
DFMB

А хто такии Маркіян?
   
я і не переживаю

я питаю чи сміятимуться львівяни.  у них із гумором гаразд чи слабенько?
а ти не вигадуй, ніхто в такій манері не знущався з них. Там доволі невинний гумор, а не якісь приниження як хтось побачив
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Я знаю, що несу - запилене, засране самим одеситами місто, де не вистачаєж туалетів, і самі ж одесити після пивка сцять на ті історичні будівлі. Чи для туристичного міста у вас достатньо туалетів?)


запилене і засране, але ні трохи не більш запилене і засране ніж Львів
   
Вже у 1415 р. зі Львова на одеські землі пиво возили. До Коцюбіїва, очевидно. І тепер привезуть.
І до чого тут Катерина? Не вона Одесу брала, а українське козацтво там прославилося.
   
якщо Катерина не влаштовує то і Одеса має не влаштовувати, разом із Херсоном, Миколаєвом, Кропивницьким, та і тим  же Кримом.

влаштовує чи ні?
Розясню тугодуму: Росію не влаштував Кенігсберг нехай віддадуть Німеччині, її не влаштовував тогочасний Новгород - чиїх жителів вирізали, нехай повернуть. РОсію не влаштовували китайці на дальньому Сході нехай повернуть.  Не влаштовували японці на Курилах нехай повернуть.  Ви лицеміри, ви сповідуєте різні принципи для себе та інших - то ж краще замовкнути. Бо ця хитрожопість сильно дратує
   
Я знаю, що несу - запилене, засране самим одеситами місто, де не вистачаєж туалетів, і самі ж одесити після пивка сцять на ті історичні будівлі. Чи для туристичного міста у вас достатньо туалетів?)

Я никогда не ссал в центре на стены.Хотя и работал там долго и учился и гулял.Может дело не в туалетах?Во Львове на площе Рынок много туалетов?  :facepalm1:
   
списи поламані дарма
львів'яни і одесити варті один одного, тому понти без 100 гр на нейтральній території не розрулити.
п.с. тільки не Запоріжжя, бо там Волька і сухо вже...  :K
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Ну да.Главное же насрать на голову хозяевам,а последствия,то такое.

та не ходи туди бидло ти шмаркате

тебе ніхто не примушує. БОЙКОТ їм вчини уєбан

ходи в "тульскія прянікі  і ГУБИ"

там сідіт твій одін норот

Гг...
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня
Пшениця

Цікаво, якби десь в Рязані хтось зробив би антипод до цієї реберні (з антиукраїнським напрямком)

Там би багато місцевих знайшлося, які б засуджували їх так же "патріотично", як тут це роблять дімци, олдбої і прочая срана вата з України?
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Розясню тугодуму: Росію не влаштував Кенігсберг нехай віддадуть Німеччині, її не влаштовував тогочасний Новгород - чиїх жителів вирізали, нехай повернуть. РОсію не влаштовували китайці на дальньому Сході нехай повернуть.  Не влаштовували японці на Курилах нехай повернуть.  Ви лицеміри, ви сповідуєте різні принципи для себе та інших - то ж краще замовкнути. Бо ця хитрожопість сильно дратує


Росія Кенігсберг завоювала, як і Хаджибей-Одесу.

от якби Одесу до України приєднав героїчний гауптман Шухевич в результаті своїх військових перемог, то тоді аналогія була би доречною.
Але це місто завоювали російські царі і цей факт неможливо вигризти із історії.
   
якби десь в Рязані
накукркуа до глоду закусь?
там львівська аптека тільки рішення...
   
запилене і засране, але ні трохи не більш запилене і засране ніж Львів

Ну да.У нас все города чисты и ухоженные.Только Одесса засранная с самыми высокими ценами в Украине.И самое смешное что все это быдло смелое только в интернете,а встретишь такое на Дерибасовской,так ходит зашуганное и боится куда-то зайти по десять раз перелистывая меню,что бы ни дай Бог не переплатить лишние 100 грн,а потом садится в заведении и заказывает 2 бокала самого дешевого пива или водку с пиццей или картошкой фри.
   
Я не хочу споритьна эту тему с иногородними,потому что ты не поймешь
як ти легко зїхав в тему, але впевнений ти б незрозумів би німця, який би розповідав про досягнення Гітлера згадуючи злочини які він зробив проти твого народу. Просто будь чесним з собою. Або ж прямо скажи класно Катерина вклалася в місто, а те, що там покосили українців та однаково, байдуже, що та Одеса зарахунок праці українців повстала. Нагадаю основний експорт Російської імперії пшениця та інші зернові культури.  І це дуже по хамському виглядає, якщо розібратися в історичній ситуації.  А от Рішельє відданою працею заслужив, бо він справді працював... а не просто видав черговий указ, кого пограбувати і за чий рахунок, що забезпечити)
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня
Пшениця

Украіна-сиротина норм рима але виключно для ниття.

Зрадойопська сьогоднішньою мовою.
Для поета кобзаря стан миздобула норм але багатьох сучасників то ниття миздобульске замахало.
Вибачайте за прямоту - йдіть в сраку панове.

Жоден іспанець не відмовився від того що альпійські Габсбурги мали ще до бритів імперію де не заходить сонце.
І іспанська корона і титули були в Відні.
Боронили Відень від турків і поважаються тепер і тут і на батьківщині.
І тих прикладів сотні в Європі.

І тільки украінці історію через кобзарів вивчають(
І в вікіпедію потім пишуть.
Украіна тому і сиротина...

Це все лірика.
Про факти україножерства Катьки є щось сказати і чому ми повинні бути до неї якщо не ворожими, то бодай нейтральними?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія