Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Куда завантажити фото щоб воно файно гуглилося?

Знає хтось якийсь ресурс, на який можна безкоштовно завантажувати свої фото і щоб вони були в вільному доступі і файно гуглилися пошукачами, щоб люба людина могла цю фотку нагуглити.

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 18:52:38 від pravda
   
maps.google.com
 :lol:
   
https://photos.google.com/
;o
Google Фото - це ресурс для приватних фото.
   
;o
Google Фото - це ресурс для приватних фото.

 :gigi:
   
ще один важливий параметр щоб фото не видаляли власники сайту або хосту

бо є такі що фото збережують рік а потім видаляють
   
Знає хтось якийсь ресурс на який можна безкоштовно завантажувати свої фото і щоб вони були в вільному доступі і файно гуглилися пошукачами, щоб люба людина могла цю фотку нагуглити.

Задача не реальная. Без рекламы и раскрутки никто твоих фоток в поисковиках не найдет...
Нужно загружать на раскрученный тематический ресурс...

Останнє редагування: 16 серпня 2018 19:40:08 від Ihad
   
бо є такі що фото збережують рік а потім видаляють

Будете смеяться :)
Но надежнее яндекса. вконтакте и маил.ру ничего пока не встречал :)
Больше 10 лет держатся пока
   
Будете смеяться :)
Но надежнее яндекса. вконтакте и маил.ру ничего пока не встречал :)
Больше 10 лет держатся пока
Ну дик ФСБ інформацією не розкидується...
   
На радикал.ру мои фоточки лежат с 2014—го года.
   
шоби гуглилося, воно повинно бути індексоване у пошуковій системі, та постійно підтримуватися у топі для першої видачі.
коротше, створіть сайт, наповніть цікавим (унікальним) контентом, покладіть фото. додатково - оптимізуйте сайт за сео рекомендаціями гугля.
підтримуйте сайт, періодично додаючи новий контент.
якщо це ліньки, тоді тре завести твітера, причепити фотку і закріпити її в голові. вигадати убойний хештег (краще латиною), та вмовити друзів його розповсюдити, наприклад, тицьнути тега на фупі, най читачі накрутять тобі переглядів.   :D
десь так, або я не сантехнік.
   
http://picua.org/
http://piccy.info/

не підходить

це хостинги для тимчасового зберігання фоток

і здається збережені там фотки не гугляться пошукачами
   
На радикал.ру мои фоточки лежат с 2014—го года.

Якшо подивитесь на торенти - там більшість фоток була на радикалі.
Зараз практично все видалено. Одні упсі на рутрекері замість скріншотів
   
Задача не реальная. Без рекламы и раскрутки никто твоих фоток в поисковиках не найдет...
Нужно загружать на раскрученный тематический ресурс...
все реально

на яндекс фотках колись люба залита тобою фотка індексваламя пошукачами

і люба людина вбивши назву твоєї фотки в пошукач могла її побачити в своєму пошукачі

потім яндекс цей ресурс закрив
   
не підходить

це хостинги для тимчасового зберігання фоток

і здається збережені там фотки не гугляться пошукачами

рікюа чудово гуглиться. За останні 5 років нічого не видалили.
   
Будете смеяться :)
Но надежнее яндекса. вконтакте и маил.ру ничего пока не встречал :)
Больше 10 лет держатся пока
теж саме

в цьому плані вони гугл обійшли
   
Будете смеяться :)
Но надежнее яндекса. вконтакте и маил.ру ничего пока не встречал :)
Больше 10 лет держатся пока

А на йотафоне через браузер Чебурашка фото на яндекс диске автоматически конвертируются в 3D.
   
теж саме

в цьому плані вони гугл обійшли

Добавлю.
Вконтакті в якості відеохостингу - майже ідеальний - практично нічого не видаляють і не блокують масово аккаунти. як на ютубі, де за три помарки можуть видалити всі відео на десятирічну історію
   
Добавлю.
Вконтакті в якості відеохостингу - майже ідеальний - практично нічого не видаляють і не блокують масово аккаунти. як на ютубі, де за три помарки можуть видалити всі відео на десятирічну історію
Соцсеть "ВКонтакте" - ловушка для "экстремистов"
Игорь Яковенко: Лучший способ уменьшить риск попасть за решетку - закрыть свой аккаунт "ВКонтакте"
...
і далі за текстом.
   
Игорь Яковенко: Лучший способ уменьшить риск попасть за решетку - закрыть свой аккаунт "ВКонтакте"

Анекдот :)
   
Добавлю.
Вконтакті в якості відеохостингу - майже ідеальний - практично нічого не видаляють і не блокують масово аккаунти. як на ютубі, де за три помарки можуть видалити всі відео на десятирічну історію
ВК взагалі рай для піратів

зайшов

послухав безкоштовно музон який хоч

подрочив на кілотонни порнухи на любий смак

написав якомусь кацапу що він кацап і тобі за це нічо не буде  :laugh:

в якомусь Фейсбуці тебе за таке назавжди забанять
   
Соцсеть "ВКонтакте" - ловушка для "экстремистов"
Игорь Яковенко: Лучший способ уменьшить риск попасть за решетку - закрыть свой аккаунт "ВКонтакте"
...
і далі за текстом.
це вірно для росіян хто мешкає на Роісі

я живу в Україні тому ФСБ мені не страшно

я не олігарх, не бандит, приховувати мені від спец служб нічого і навряд чи я чимось можу заціквити спец служби
   
Анекдот :)
Угу

Сегодня, 15.08.18, в Индустриальном райсуде Барнаула будет рассматриваться уголовное дело 23-летней Марии Мотузной, обвиняемой в оскорблении чувств верующих. Обвинения предъявлены из-за ее "заброшенного" аккаунта в соцсети "Вконтакте", в котором сохранились "экстремистские" по мнению силовиков и их экспертов изображения.
...
В 2016 году было 220 уголовных дел за экстремизм, в 2017 – уже 228, нынешний, 2018 год обещает стать рекордным. Абсолютное большинство "экстремистов", 96%, живут в иинтернете. Главным поставщиком уголовных дел стала социальная сеть "ВКонтакте".
...
А третий подарок силовикам – это уже эксклюзив от администрации "ВКонтакте", которая в 100% случаев присылает по запросам полиции IP пользователя, его телефон и все, чего полицейская или эфэсбешная душа пожелает. Такой безотказностью не обладают ни Твиттер ни Фейсбук, которые не так охотно идут на контакт с репрессивными органами фашистского государства
(с) ізтогожематєрйала
   
це вірно для росіян хто мешкає на Роісі

я живу в Україні тому ФСБ мені не страшно

я не олігарх, не бандит, приховувати мені від спец служб нічого і навряд чи я чимось можу заціквити спец служби

Ніхто не заважає створити кілька лівих акків тільки для фото і відео
   
А третий подарок силовикам – это уже эксклюзив от администрации "ВКонтакте", которая в 100% случаев присылает по запросам полиции IP пользователя, его телефон и все, чего полицейская или эфэсбешная душа пожелает. Такой безотказностью не обладают ни Твиттер ни Фейсбук, которые не так охотно идут на контакт с репрессивными органами фашистского государства (с) ізтогожематєрйала

Ще раз, Ніхто не заважає створити кілька "лівих" акків тільки для фото і відео
   
це вірно для росіян хто мешкає на Роісі

я живу в Україні тому ФСБ мені не страшно

я не олігарх, не бандит, приховувати мені від спец служб нічого

Ти українець, а це означає, що ти враг...
   
Кацапи...

Жаль тебе розчаровувати :)


PicUA.org – абсолютно бесплатный фотохостинг, который не требует от Вас никаких регистраций для хранения и размещения своих фотографий, картинок и любых других изображений на любых сайтах мировой паутины (блоги, форумы, соц.сети и т.п.).
Благодаря PicUA Вы всегда сможете поделиться своими фотографиями и другими интересными изображениями с друзьями, собеседниками и любыми людьми с кем захотите поделиться ссылкой.
Наш фотохостинг максимально прост. Всего пару нажатий и Вам уже доступна ссылка на Ваше изображение. Если хотите то можно пережать фото, хотите - можно сделать превью. Все просто и понятно. Нажали, загрузили и Ваше фото доступно Вам 24/7, в любой точке мира!
Главная особенность фотохостинга PicUA, так это работа в UA-IX. А это значит, что изображения хранятся на серверах в Украине, т.е. Вам доступны максимальная скорость и защищенность.
Повторимся, наш сервис хранения изображения абсолютно бесплатный и Вы можете не беспокоиться о сохранности фото, они у нас будут храниться, пока Вам не скучат. :)
   
Ти українець, а це означає, що ти враг...

Це означає, що ти дурень
   
та чому він дурень

просто заляканий
   
Це означає, що ти дурень

Це брехня?
   
Ще раз, Ніхто не заважає створити кілька "лівих" акків тільки для фото і відео
А для чого робити так багато зайвих рухів, якщо є цілком пристойні неФСБшні ресурси?
   
все реально

на яндекс фотках колись люба залита тобою фотка індексваламя пошукачами

і люба людина вбивши назву твоєї фотки в пошукач могла її побачити в своєму пошукачі

потім яндекс цей ресурс закрив

Ну да если знаешь назву или имеешь ссылку. То есть ты сам или те, кому ты об этом сообщишь, ее могут увидеть на любом ресурсе. Но те, кто понятия не имеют о ней никогда ее не найдут по поисковым запросам.
   
А для чого робити так багато зайвих рухів, якщо є цілком пристойні неФСБшні ресурси?
це які?
   
А для чого робити так багато зайвих рухів, якщо є цілком пристойні неФСБшні ресурси?

Це там де через рік-два починають зникати фотки?
   
Це там де через рік-два починають зникати фотки?
на https://drive.google.com
? :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія