Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львівська IT-компанія перетнула позначку в 10000 працівників

Взагалі це цікаво. Якщо Герега Епіцентр так мінімізує, то він барига, а якщо Кицмей свою отару, то він "наша надія"

Вони хоч податки платять ?

от податки якраз платять, знаю це з перших рук
все, як положено за законом, до копієчки, й навіть зверху трошки
   
Угу, але весь дохід СофтСерв за минулий рік склав всього 500 мільйонів гривень. Все ж є у відкритому доступі.
Здається це в доларах, де ви знайшли про 500 міліонів гривень?
   
Здається це в доларах, де ви знайшли про 500 міліонів гривень?

https://opendatabot.ua/c/20787166

Фінансова звітність за 2020 рік
Дохід   406 977 000 грн.
Чистий прибуток   113 028 000 грн.
Активи   178 777 000 грн.
Зобов'язання   48 367 000 грн.
   
А скільки там платять, чи жирна пайка на цій галері?
від 55000 грн
   
від 55000 грн

Це для мідлів. Новачки працюють за суттєво меншу оплату.
   
Кажуть, що це зі старту півмільйона у Сан-Хосе:

Показати зображення...
эта сплетня греет душу)
   
Треба ж комусь тому AI гайки підкручувать? А я все ніяк не вивчу пітон і продовжую зубажіти. :'(

Діма, нах тобі той пітон, в тебе є профа яка тобі подобається. Не вступай в ото лайно ІТ.
   
Діма, нах тобі той пітон, в тебе є профа яка тобі подобається. Не вступай в ото лайно ІТ.

Це точно. Якщо ця професія не подобається, не варто й лізти, бо від того коду за кілька років буде вже нудити. А ще якщо особливих здібностей немає, буде стеля у 2000 баксів...
   
Це точно. Якщо ця професія не подобається, не варто й лізти, бо від того коду за кілька років буде вже нудити. А ще якщо особливих здібностей немає, буде стеля у 2000 баксів...

Ну стеля в 2000 баксів не самий гірший варант.
Гірше те що робиш те що неподобається, відповідно робиш це без натхнення і захоплення. Так собі робота получається.
А ще я тобі скажу, мене інколи тошнить від коду , а я собі представляю якби мені ще не подобалось програмувати. це жопа мабудь була б ...
   
Ну стеля в 2000 баксів не самий гірший варант.
Гірше те що робиш те що неподобається, відповідно робиш це без натхнення і захоплення. Так собі робота получається.
А ще я тобі скажу, мене інколи тошнить від коду , а я собі представляю якби мені ще не подобалось програмувати. це жопа мабудь була б ...
...довелося би йти в дальнобойщики :)
   
...довелося би йти в дальнобойщики :)

якщо подобається теж не найгірший варіант а закордоном ще й не дуже менше по грошах.

   
...довелося би йти в дальнобойщики :)

Або в блогери-антивакцинальщики.
Їм тоже якраз 2000 платять  :D
   
Ну стеля в 2000 баксів не самий гірший варант.
Гірше те що робиш те що неподобається, відповідно робиш це без натхнення і захоплення. Так собі робота получається.
А ще я тобі скажу, мене інколи тошнить від коду , а я собі представляю якби мені ще не подобалось програмувати. це жопа мабудь була б ...

Ну якщо поруч заробляють по 4500-5000, мене б особисто 2000 харило  :gigi:
   
Ну якщо поруч заробляють по 4500-5000, мене б особисто 2000 харило  :gigi:

краще 2000 + харить
чим копійки десь інде.
   
краще 2000 + харить
чим копійки десь інде.

Можливо, я занадто амбітний  :weep:
   
якщо подобається теж не найгірший варіант а закордоном ще й не дуже менше по грошах.
:lol: але ти лох... в Штатах власник фури робить $15,000- $20,000 в місяць.  :lol:  Й не дуже менше по грошах :lol:
   
:lol: але ти лох... в Штатах власник фури робить $15,000- $20,000 в місяць.  :lol:  Й не дуже менше по грошах :lol:
Брєжнєв каже що ти 3.14здун.
   
але ти лох... в Штатах власник фури робить...

Виділено ключове - не водій, а саме власник.
А скільки "робить" власник софтсерва, уявляєте?))
   
Виділено ключове. А скільки "робить" власник софтсерва, уявляєте?))

Офіційна зарплата члена ради директорів 54000 грн в рік.  Можете самі знайти декларацію.  :D
   
Виділено ключове - не водій, а саме власник.
А скільки "робить" власник софтсерва, уявляєте?))
власник софтсерва- один... власників фур- тисячі.. скільки ти думаєш власники тракових компаній роблять?  Тільки в Чикаго вже десятки укр. Компаній
   
Діма, нах тобі той пітон, в тебе є профа яка тобі подобається. Не вступай в ото лайно ІТ.

IT це ж не тільки праця з кодом, там навколо харчується багато різних професій. Дружина дизайнер в продуктовій компанії, я трохи знаю кухню, та фоткаю періодично тих айтішників для статей і за гроші. :) Там звісно є свої проблеми, але як на мене це найперсктивніша галузь, в яку я міг влитися ще років 20 тому, був час і натхнення, я навіть сісадмінив кілька років і пробував щось примітивне кодити. А тепер вже якось запізно. :(
   
IT це ж не тільки праця з кодом, там навколо харчується багато різних професій. Дружина дизайнер в продуктовій компанії, я трохи знаю кухню, та фоткаю періодично тих айтішників для статей і за гроші. :) Там звісно є свої проблеми, але як на мене це найперсктивніша галузь, в яку я міг влитися ще років 20 тому, був час і натхнення, я навіть сісадмінив кілька років і пробував щось примітивне кодити. А тепер вже якось запізно. :(
Це зараз називається делівері і нон - делівері стафф.. 
До карантину доходило до 60 на 40
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія