Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Венедиктова знайшла більше 200 справ на бізнес Ахметова

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова натякнула, що в її відомстві мають понад 200 кримінальних проваджень проти компаній і підприємств, пов’язаних з Ринатом Ахметовим.

Джерело: facebook-сторінка Ірини Венедіктової

Пряма мова: "В мене склалася і власна думка, яку я не маю права висловити, зважаючи на специфіку займаної посади. Єдине, на що я маю право – реагувати на ситуацію в площині кримінальної юстиції з прицілом на процесуальний результат.   

Не вважаю, що в умовах суспільного та політичного шторму Офіс Генпрокурора повинен відсиджуватися збоку. В той час, коли політики сперечаються між собою в залі українського парламенту чи в телевізійних шоу, ми на наших робочих місцях посперечаємось мовою процесуальних документів.

Я не інквізитор, я не прислуговую політикам, я не продаюся покупцям політичних дивідендів, я не влаштовувалась на роботу в ляльковий театр. На роботі всі прокурори давно вже знають: якщо я прийняла рішення, реалізую його не дивлячись на ситуативні ризики".

Деталі: Генеральна прокурорка повідомила, що попросила здійснити первинну оцінку відкритих проваджень в Офісі Генерального прокурора стосовно порушень і зловживань, скоєних на підприємствах у власності бізнесових структур Ахметова.

За її словами, насамперед ідеться про великі підприємства у сфері вугільної промисловості та енергетики. Венедіктова додала, що орієнтовні суми завданих державі збитків обчислюються мільярдами гривень.
   
Ген. Прокурор намекнула

Это не страна, а какой-то сюр
   
А в Ахметова продовжують критикувати владу. Навіть цікаво, як обидві сторони виходитимуть з кута. Як пояснять народу  :D
   
А в Ахметова продовжують критикувати владу. Навіть цікаво, як обидві сторони виходитимуть з кута. Як пояснять народу  :D

Легко
   
Ояєбу. А це більше, ніж на питра-жидоромбаромародьора?
   
Ген. Прокурор намекнула

Это не страна, а какой-то сюр
Тю. Югік гвинокрилами  звозив кримінал в столицю.
А вийшов пшик.
Тут так само буде.
Але цифра цікава.Думаю ще й применшена.
Стосовно натякнула,дійсно.Майже не спалилась.
   
Вишинський в шоці....  Одразу 200, як Сталін лише натякнув.... мразота...
   
Это ж сколько надо было учится на юриста, что бы так тупо и открыто прямо поставить штамп на все этих делах "политическое преследование". Просто дура..
   
А в Ахметова продовжують критикувати владу. Навіть цікаво, як обидві сторони виходитимуть з кута. Як пояснять народу  :D
А шо там поснять? Монополист, бандит и аферист Ахметка пьет кровь трудового народа, душит тарифами, потерял берега.
Предварительная работа уже проведена давно - все знают кто такой Ахметка. Поддержка его гнобления будет всенародной, ну кроме Алезек и прочих труженников кайла и лопаты из СКМ. :D
   
Поддержка его гнобления будет всенародной
А ето завсєгда. Простой народ прьотся от ґноблєнія.
Проте єсть два "але".
1. Простой народ нє прьотса от созіданія.
2. Ґнобілка хліпковата.
   
Ояєбу. А це більше, ніж на питра-жидоромбаромародьора?

Ну ! шоробиця.... ;o
Тобто бородата Калома вирішила завалити крупну дичину  :laugh:
Гаряче уболіваю за обидві сторони !  :love:
   
Ахмєт встане на лижі ?
   
 (tu)

там реально половина УК за ДТЭК
   
Ген. Прокурор намекнула

Это не страна, а какой-то сюр

У меня одноклассники живут в Швейцарии и Бельгии.
Знаешь какое ключевое слово, которым они характеризуют жизнь там ? Скучно.
А вот у нааааас !:)))
   
Тю. Югік гвинокрилами  звозив кримінал в столицю.

А Ахметовим так і чаєм частував! І теж на всю країну хвалився! :D
   
Гаряче уболіваю за обидві сторони !
Пазвольтє присоєдініцца.  B-)
   
Показати зображення...
А що це за ґовно, до речі? Хто цей пііт?
   
Пазвольтє присоєдініцца.  B-)

 :first_mov:
Прідлагаю такий план: Калома зжирає Ахмєта, а ми - здаємо Калому амерам як стєклотару. Я щітаю - шикарний план !  :good:
   
Re: Венедиктова знайшла більше 200 справ на бізнес Ахметова
dmp

А ето завсєгда. Простой народ прьотся от ґноблєнія.
Проте єсть два "але".
1. Простой народ нє прьотса от созіданія.
2. Ґнобілка хліпковата.

Отож. Ахметов конечно не самый наш большой друг, и разфигачить его можно, но что потом? Добить остатки промышленности? Ну ок.. валюту будем зарабатывать показывая клоуна, который был президентом.
   
Пазвольтє присоєдініцца.  B-)
------------------------------------------------
 Ой! Я так переживаю,так переживаю....ночей не сплю! Мені обох жалко, Ахметова жалко, Бубочку жалко  :weep:  увесь час плачу.

Ги-ги-ги!  :D  X(
   
:first_mov:
Прідлагаю такий план: Каломе зжирає Ахмєта, а ми - здаємо Калому амерам як стєклотару. Я щітаю - шикарний план !  :good:
В такому разі ви пропустили маленьку деталь-майдан проти зеленої тупої чуми яка втратить береги і новий виток на сході ,ну і  вже точно на півночі.
А вже тоді здамо склотару.

   
Отож. Ахметов конечно не самый наш большой друг, и разфигачить его можно, но что потом? Добить остатки промышленности? Ну ок.. валюту будем зарабатывать показывая клоуна, который был президентом.
ТОлько не надо делать из Ахметки "кормильца". Валюту зарабатывают манюпасы,  шо горбатятсяна этого упыря за баланду.
Криворожсталь зарабатывает ту же валюту, и ее хозяин не устраивает всеукраинский срач.
   
В такому разі ви пропустили маленьку деталь-майдан проти зеленої тупої чуми яка втратить береги і новий виток на сході ,ну і  вже точно на півночі.

шта-шта ? за якою логікою вилізла така маленька діталька ? А....1-го дєкабря - піліварот ! Як я могла забути !  :facepalm:
p.s. вийдете за Калому ? ну скажіть чесно - вийдете ?  :D
   
------------------------------------------------
 Ой! Я так переживаю,так переживаю....ночей не сплю! Мені обох жалко, Ахметова жалко, Бубочку жалко  :weep:  увесь час плачу.

Ги-ги-ги!  :D  X(
Мы солидарны с собаками и таксистами.
   
:first_mov:
Прідлагаю такий план: Калома зжирає Ахмєта, а ми - здаємо Калому амерам як стєклотару. Я щітаю - шикарний план !  :good:
Буде простіше, нмд. Жабогадюкінг Ріня-Бєня закінчується дружньою нічиєю, всі щасливі, хзхто "буба" виконує вотето -
   
Буде простіше, нмд. Жабогадюкінг Ріня-Бєня закінчується дружньою нічиєю, всі щасливі, хзхто "буба" виконує вотето -
https://youtu.be/YuQ2XB9feI8

Нє вєрю я в це...."Должін астацца толька адін !"   :king:
   
но что потом?
Що за гадське питання?
Нахіба отак людям свято псувати?
   
шта-шта ? за якою логікою вилізла така маленька діталька ? А....1-го дєкабря - піліварот ! Як я могла забути !  :facepalm:
p.s. вийдете за Калому ? ну скажіть чесно - вийдете ?  :D
Вам як і Вії  по дружньому раджу,в пориві ейфорії не профукайте стратегічні ракетоносці над Києвом свастока.
В озалупі Гудка- багаторічного спонсора сепаратистів підтримаю президента України.
Але потім саме цікаве почнеться.
Тут би розуму десь позичити,та нема в кого.
У нас постійно унікальна ситуація.
   
В такому разі ви пропустили маленьку деталь-майдан проти зеленої тупої чуми яка втратить береги і новий виток на сході ,ну і  вже точно на півночі.
А вже тоді здамо склотару.


Народ выйдет за Ахметова?За Беню сильно кто-то выходил?
   
Нє вєрю я в це...."Должін астацца толька адін !"   :king:
   
Народ выйдет за Ахметова?За Беню сильно кто-то выходил?
Хуєтова.Майдан проти чуми зеленявої,яка втратить береги ПІСЛЯ ЦЬОГО  і сама не піде.
   
Ну ! шоробиця.... ;o
Тобто бородата Калома вирішила завалити крупну дичину  :laugh:
Гаряче уболіваю за обидві сторони !  :love:
(tu)
   
Валюту зарабатывают манюпасы,  шо горбатятсяна этого упыря за баланду.
Заробляють, тому, що організовані упирьом.
І собі на поллітру заробляють теж.
   
Скажем так. Якби за рудого взялись жорстоко і рішуче якісь там "пєндоси" - аплодував би.
Бо існуюча ситуація - то таки негарно, то таки непристойно.
Але в от цьому фуйово інсценованому двобої рептилій і земноводних - та чума на обидва ваших дома. Амінь.
   
Тобто генпрокурор прямим текстом каже, що мертвим вантажем в неї в офісі лежать кримінальні справи, до яких нікому немає діла, але ось зараз вони будуть шантажувати ними Ахметова. Якщо Ахметов пристане на шантаж, то цим справам ходу не дадуть. Вони геть зовсім єбанулись чи геть зовсім охуїли там? Чи й те й інше?
   
Скажем так. Якби за рудого взялись жорстоко і рішуче якісь там "пєндоси" - аплодував би.
Скажем так,за рудого сепара  ще з 2014  повинен був взятися новий гетьман України, сектанти якого  зараз так багато попкорну запасли .А піндоси  тобі що найнялись?І доречі.
Чи не ти недавно в гілці про армію роверкову  пробував  мене присоромити за  вживання цієї історичної назви.
А сам що?
 :facepalm1:
І це при тому що американці нам реально допомагають.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія