Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

нарешті визначилися з фіксованою ціною на газ для населення

з'явилася у кабінеті на 104.ua
   
Это фашизм и геноцид.
   
Без ПДВ
   
Без ПДВ

це має бути з ПДВ, але без транспортування
тобто ще накидуйте десь гривню (у всіх по-різному)
   
як за дарма
   
шара бліа.
(убив би нах редиска)
   
а чому в них квартал триває 4 місяці, а не січень-березень?
   
а чому в них квартал триває 4 місяці, а не січень-березень?
тому що вони квартальні  :D
   
Хтось може назвати ціну на газ в наступному місяці? Чи оприлюднять її в 20-х числах січня? Так, прихильники певної політсили?
   
а чому в них квартал триває 4 місяці, а не січень-березень?
то не квартал а частина опалювального сезону 2019-2020

   
Це дорого чи дешево ? Біомаса святкує чи як ?
   
Можна відмовитись
І жити за ринком

   
Це дорого чи дешево ? Біомаса святкує чи як ?

Біомаса засвяткує коли зникнуть соросівськи боти!  :-B
   
Біомаса засвяткує коли зникнуть соросівськи боти!  :-B

  як мало потрібно тобі для щастя !  :lol:
   
Це дорого чи дешево ? Біомаса святкує чи як ?
Та какая разніца! Хоть камні снєба Головне - кьнура сковирнули!!
   
З 1 грудня 2019 року по 31 грудня 2019 року

5,70324

https://energy.kyivgaz.ua/ofitsijna-informatsiya/tsini-ta-tarifi-na-gaz.html
   
  як мало потрібно тобі для щастя !  :lol:
Почніть думати за долю людей країни, в який ви заробляєте гроші, а не за чужеземних жидів! Думаєш здриснути за кордон?
   
З 1 грудня 2019 року по 31 грудня 2019 року

5,70324
https://energy.kyivgaz.ua/ofitsijna-informatsiya/tsini-ta-tarifi-na-gaz.html

Це ціна з послугою транспортування включно!
а тут 6.795 - без

Тобто маємо значне здорожчання, десь на 25-30% (бо невідомо, скіки накрутять за транспортування)

   
Панове, чухаю потилицю, чи відмовлятися від цього щастя?
В теорії, зважаючи, що транзит підписали да каци ще 3 ярди нібито дають (й скоріш за все газом), а також на те, що з липня ціна на нафту впала, то дуже схоже на розводняк від влади: значна більшість вибере фіксовану ціну, а в березні просто розведуть рукамі й скажуть "так ви ж самі вибрали, хіба нє"?

Й якщо хто не знав, у січні ціна буде однакова для усіх

Й ще одне - на нашій "енергетичній біржі" ціна на січень виставлена на 500 грн дешевше, ніж у грудні

PS. у лотерейку ніколи не вигравав, тому й думаю
   
Тільки що відмовився від фіксованої ціни, подивимось, чи виграв, чи програв, з нашою владою то все лотерея :X  Але в мене обсяг невеликий, якщо і не вгадав, то багато не втрачу.
До 24 грудня ще можна відмовлятись від фіксованої ціни.
   
Тільки що відмовився від фіксованої ціни, подивимось, чи виграв, чи програв, з нашою владою то все лотерея :X  Але в мене обсяг невеликий, якщо і не вгадав, то багато не втрачу.
До 24 грудня ще можна відмовлятись від фіксованої ціни.
ну, до понеділка буду думать
але ще є один важіль - курс бакса (бо ціна газу у баксах жеж). Гривня у січні точно не впаде, а може навіть й підніметься, що буде у лютому - ХЗ, залежить від того, як швидко розпилять дармові гроші від кацапів
в мене об'єм досить помітний насправді, бо своя хата й свій котел, як морози будуть, то може накрутити чимало
   
А коэффициенты приведения к нормальным условиям эти ган доны отменили?
   
ну, до понеділка буду думать
але ще є один важіль - курс бакса (бо ціна газу у баксах жеж). Гривня у січні точно не впаде, а може навіть й підніметься, що буде у лютому - ХЗ, залежить від того, як швидко розпилять дармові гроші від кацапів
в мене об'єм досить помітний насправді, бо своя хата й свій котел, як морози будуть, то може накрутити чимало
Министерство развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины ожидает укрепления обменного курса гривни в связи с достижением договоренностей с РФ относительно транзита газа.
Источник: министр экономики Тимофей Милованов, замминистра Сергей Николайчук в Харькове в субботу, передает "Интерфакс-Украина"
Прямая речь Милованова: "Думаю, возможно, нам придется пересмотреть макропрогноз в отношении курса в части его большего укрепления".

А коэффициенты приведения к нормальным условиям эти ган доны отменили?
А хрен там! Наш облгаз даже оштрафовали за это на 20 лямов грн. и всё-равно платёжки за ноябрь пришли с коэффициентом :lol:

Останнє редагування: 21 грудня 2019 21:03:42 від Agh
   
Це дорого чи дешево ? Біомаса святкує чи як ?
   А мы продаём или покупаем?
   
Облгаз снял ролик, народ в каментах отжигает!  :lol:

   
Поліз подавать заяву
Панове, ви зараз будете ржати
Заява подається на один місяць!!! На січень, коли різниці немає

"кручу-верчу, наіпать хочу!"
   
 (й скоріш за все газом)


чітко пишуть - грошима.
   
Панове, чухаю потилицю, чи відмовлятися від цього щастя?
от і я "чухаю потилицю" :D
з однієї сторони - ніби й різниця невелика, щоб "заморачівацца", а з іншої...ну от не люблю я, коли за мене все вирішують! Щасливою мене роблять без моєї згоди.
А отут враження, що на "літню" ціну мало хто клюнув, то вони вирішили перевести всіх на "зимову", але вже автоматом..ну щоб точно не відвертівся
Знаючи нашу владу - підозріло оце все..
   
Це ціни які відображені у мене у кабінеті 104



Ціна   01.11.2019 - 30.11.2019   7.0641 грн

Ціна   01.10.2019 - 31.10.2019   6.2938 грн

ЦІНА / грн за 1 м3 /
(грудень)
6.2986834
   
З 1 грудня 2019 року по 31 грудня 2019 року

5,70324
https://energy.kyivgaz.ua/ofitsijna-informatsiya/tsini-ta-tarifi-na-gaz.html
У мене
ЦІНА / грн за 1 м3 /
(грудень)
6.2986834
Що за херня? Львів газзбут
   
У мене
ЦІНА / грн за 1 м3 /
(грудень)
6.2986834
Що за херня? Львів газзбут

"транспортування"
   
Почніть думати за долю людей країни, в який ви заробляєте гроші, а не за чужеземних жидів! Думаєш здриснути за кордон?

А чого це ти мені хамиш, бидло ?  ;o
   
Толку с нее, когда отопление и горячая вода как когда было почти 9. Развод.
   
   А мы продаём или покупаем?

 :lol:
Ні, я чесно намагаюсь розібратися, але завжди плачу стільки, скільки виставить газ контора....
Так зараз жіть станєт лучше і вєсєлєє ?? :))
   
А чого це ти мені хамиш, бидло ?  ;o
В дзеркало подивися!
   
"транспортування"
Тобто, 5,70 без танспортних?
   
В дзеркало подивися!

ПНХ, рагулятина  :fuck: 
   
З 1 грудня 2019 року по 31 грудня 2019 року

5,70324
https://energy.kyivgaz.ua/ofitsijna-informatsiya/tsini-ta-tarifi-na-gaz.html
А шо це у тебе за фігня?


Якщо побутовий споживач, який не забезпечений лічильником газу, відмовляється від його встановлення за рахунок Оператора ГРМ (що підтверджується актом про порушення, складеним відповідно до вимог глави 5 розділу XI Кодексу газорозподільних систем), фактичний об'єм спожитого (розподіленого/поставленого) природного газу по побутовому споживачу за відповідний календарний місяць визначається за граничними об'ємами споживання природного газу населенням, визначеними у додатку 15 до цього Кодексу.


Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання м куб. людино-місяць 9,8

І в той же час у разі відсутності лічильника, то норма споживання:

Вид споживання Норма споживання на 1 місяць, м3 Тариф на місяць, грн. на 1 особу

Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання 3,28 м3 на 1 особу 18,71.


Проблема полягає у наступному: Коли у квартирі був попередній власник - він під час масового встановлення лічильників відмовився від його установки. Коли помінявся власник, новий власник у листопаді 2017 року написав заяву на встановлення лічильника, але на ту його заяву до цього часу немає ніякої реакції.

То за якими нормами в такому випадку повинні нараховувати об*єм?



   
Тобто, 5,70 без танспортних?

нє, 5-70 то з транспортними. Але для Києва
Я ж казав, що в нас столиця прям на свердловинах стоїть, в них найдешевший транспорт  :lol:

ось, просто порівняй, це кінцева ціна
https://index.minfin.com.ua/ua/tariff/gas/

Але ота "нова фіксована", що буде з січня, наведена БЕЗ транспортування
зроблено так свідомо, щоб не муляло очі різке подорожчання, хоча на ринку газ навпаки, дешевшає
   
ПНХ, рагулятина  :fuck: 
:lol:  Все, як по Клімову!  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія