Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Ти як звичайний кацап пишеш абдо про сраку, або про прутень. Це ваша кацапська забава.

А я дискутую на ФУПі з українцями, розумієш? Без образ та підарського гуморочку. Тому більше не піши. Відповідати не буду. Ауф відер зеен.

Поляниця..  :pooh_lol:
   
Мичиган. Ты блядина уская. Я люблю украину ты дочь уских офицеров.
   
А так ты уская выблядь. Солдаты нато будут ебать тебя в жопу.

 :lol:

Так ты, петух, стекломой еще и поганками закусываешь?  :weep:
   
Ти як звичайний кацап пишеш абдо про сраку, або про прутень. Це ваша кацапська забава.

А я дискутую на ФУПі з українцями, розумієш? Без образ та підарського гуморочку. Тому більше не піши. Відповідати не буду. Ауф відер зеен.
Зачем ты тут пишешь Украинец?
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Ростислав Демин

Обычно воздерживаюсь от оскорбительных выпадов. Но здесь касается техники. И как дтн, не могу молчать.
Сегодня не существует такого электроно-механического, либо оптико-механического, ни, тем более, механического узла военной техники 20-го века (а другой, по факту, нет), производство которого нельзя было бы разместить в Украине, и производить в нужном качестве. Да, для этого понадобиться несколько месяцев. Но это даже не год! Да, это инвестиции. Но это точно не миллиарды. Зависит от самого узла, который нужно сделать. Но ни какие не миллиарды. Напоминаю. Это не разработка. Это изготовление по образцу (т.н. обратный инжениринг). Нет ума у самих? Есть Китай, есть Индия. Там все сделают точно быстро и с удовольствием. Знаю по личному опыту. Как и кто поназначал в самое главное подразделение сейчас - оборонку, - тупых скотов? Жадное и мерзкое существо.
   
это когда вторая вышла?
Вроде разговор про одну идет.
А вчера журналісти-ка сказала на НВ что каждую неделю по одной части будет.

Цим дописом ви, пане, показали, що "фільм" не дивилися. "Не читал, но осуждаю"?
   
:lol:

Так ты, петух, стекломой еще и поганками закусываешь?  :weep:
Проблема в том что кроме водки у тебя нет ничего))))
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Мичиган. Ты блядина уская. Я люблю украину ты дочь уских офицеров.
Твої діти навіть не спілкуються українською, а скоро забудуть й твою кацапську. Блядіна ти емігрантська, кого ти лікувати намагаєшься? Ти на себе давно у дзеркало дивилося, га?
   
думаю до выборов еще всплывет инфа о взорваных наших военных складах и прямых транзакциях на счета Петра от этих мероприятий....
   
Ти як звичайний кацап пишеш абдо про сраку, або про прутень. Це ваша кацапська забава.

А я дискутую на ФУПі з українцями, розумієш? Без образ та підарського гуморочку. Тому більше не піши. Відповідати не буду. Ауф відер зеен.

 :lol:

пОляныця, мля  :lol:  пОляныця, Карл!  :weep:

То хто з нас кацап?  :D
   
Повторю - стоимость ущерба - миллиарды, но тут измеряется уже не только деньгами. Чем и когда удастся закрыть дыру теперь - непонятно.
Бэхи и GL-ки распродать, как вариант.
   
Якщо після 2014 не перервали закупівлю (офіційну, неофіційну, контрабас, через трет'ї фірми, якимось іншим способом)  - це ганьба. За 2018 МОУ закупил у мотороли гімняного обладнання на 5 млн доларів. А можна було ці гроші на закупівлю сучасної напівпровідникової (не лампової) техніки спрямувати. Або технологій.
Але нахуя? Краще через умовну Білоруссю купити ламп для гамняних РЛС і закрити одноча но як мінімум 2 питання:
1. Піар - відновлено ікс (або ігрек) озброєння (хто там розуміє яка ефективність цього озброєння?)
2. Спіздити 200% грошей
Тим більше, що якісний стан фахівців укроборонпрому чи МОУ - не змінився. Я маю на увазі спеціалістів, які приймають рішення.
Андреас він не фахіфець у рео, він плітки (хтось щось розповів) розповсюджує.
Боєздатність ЗСУ не може бути знижена якщо якісь лампи ми не заквпуємо. Переозброєння, тобто категорична і принципіальна, відмова від раіського лайна на користь західних зразків озброєння, це єдиний шлях збільшити боєздатність.

Я не можу віправдати будь-кого за закупівлю (навіть сраної лампи) в роїсі. Тим більше якщо на цьому були вкрадені гроші.
   
дети кого из израильских чиновников зарабатывали на этом по 300%?

  та ізраільські чиновники ухитрялися коригувати обстріли ракетами Хайфи,

  куди там тому Свинарчуку до досягнень депутатів ізраільського кнесету...
   
Ростислав Демин

Обычно воздерживаюсь от оскорбительных выпадов. Но здесь касается техники. И как дтн, не могу молчать.
Сегодня не существует такого электроно-механического, либо оптико-механического, ни, тем более, механического узла военной техники 20-го века (а другой, по факту, нет), производство которого нельзя было бы разместить в Украине, и производить в нужном качестве. Да, для этого понадобиться несколько месяцев. Но это даже не год! Да, это инвестиции. Но это точно не миллиарды. Зависит от самого узла, который нужно сделать. Но ни какие не миллиарды. Напоминаю. Это не разработка. Это изготовление по образцу (т.н. обратный инжениринг). Нет ума у самих? Есть Китай, есть Индия. Там все сделают точно быстро и с удовольствием. Знаю по личному опыту. Как и кто поназначал в самое главное подразделение сейчас - оборонку, - тупых скотов? Жадное и мерзкое существо.

А ну дайте-ка этому придурку ЗИП от ЗРК советского, пусть за два-три месяца его воспроизведет.
Или какую-нибудь хрень от подвески БТРа.

Вот вам пример:
«Завод імені Малишева» почав серійне виробництво нових гусениць для БМП
Гусеницы, Карл! На пятом году!

Останнє редагування: 27 лютого 2019 23:22:19 від labuda
   
Я подумала, що пОляниця сер написав навмисно, по такому своєму особливому приколу
а виходить, що...?  :facepalm:
   
Я зрозумів, чому порошки так скаженіють.
Вони збирались воювати, поки Хуйло дозволить.
Хуйлу набридло - поставки зупняються - танки не їдуть - солдати гинуть - війна закінчилась.
Тому за 5 років ні власного виробництва ні закупок у східній Європі - нічого поза межами контролю Хуйла.
   
Шото у Лірника "компромат" якийсь жиденький вийшов
   
Я подумала, що пОляниця сер написав навмисно, по такому своєму особливому приколу
а виходить, що...?  :facepalm:

А выходит - просто обосрался  :weep:
   
Тому за 5 років ні власного виробництва ні закупок у східній Європі - нічого поза межами контролю Хуйла.
Ну дык закупали уже БМП-1.
Вам притащить расследование Бигусов?
   
Хай Андреас розповість про контрабанду на кордоні, хто за що відповідає та що отримує, а без цього він одночасно поважний атовець і політичний шоколадний сраколіз
   
Мичиган. Ты блядина уская. Я люблю украину ты дочь уских офицеров.
Лінькі шукати пости як ти нахвалюва янука. А зараз надрачуєшь на його міністра. Доречі Україна пишеться в великої літери. Закоханий ти наш кнуросмок...
   
 32 дня осталось   до переодевания порохоботов .
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

:lol:

пОляныця, мля  :lol:  пОляныця, Карл!  :weep:

То хто з нас кацап?  :D

Никто, ребята, никто, кацапы живут в Кацапии.
"паляниця -і (хлебное изделие определённой формы, преим. из пшеничной муки) хлеб, паленица" - да, есть и такое русское слово.
   
А ну дайте-ка этому придурку ЗИП от ЗРК советского, пусть за два-три месяца его воспроизведет.
Или какую-нибудь хрень от подвески БТРа.

Вот вам пример:
«Завод імені Малишева» почав серійне виробництво нових гусениць для БМП
Гусеницы, Карл! На пятом году!

І хто винен?

Парашенко неуіноватий.
   
Ростислав Демин

Обычно воздерживаюсь от оскорбительных выпадов. Но здесь касается техники. И как дтн, не могу молчать.
Сегодня не существует такого электроно-механического, либо оптико-механического, ни, тем более, механического узла военной техники 20-го века (а другой, по факту, нет), производство которого нельзя было бы разместить в Украине, и производить в нужном качестве. Да, для этого понадобиться несколько месяцев. Но это даже не год! Да, это инвестиции. Но это точно не миллиарды. Зависит от самого узла, который нужно сделать. Но ни какие не миллиарды. Напоминаю. Это не разработка. Это изготовление по образцу (т.н. обратный инжениринг). Нет ума у самих? Есть Китай, есть Индия. Там все сделают точно быстро и с удовольствием. Знаю по личному опыту. Как и кто поназначал в самое главное подразделение сейчас - оборонку, - тупых скотов? Жадное и мерзкое существо.

  складальне виробництво в Україні можна організувати будь чого,

  тільки для цього треба мати ще й те, з чого складити ці прилади, тобто - комплектуючі,

   ані в Китаї ані в Індії тобі не продадуть комплектуючі з якістю необхідною для військових вимог...

   в них для себе цього не вистачає...

   
   
Хай Андреас розповість про контрабанду на кордоні, хто за що відповідає та що отримує, а без цього він одночасно поважний атовець і політичний шоколадний сраколіз
ви нічого не зрозуміли
адже що хотів сказати Андреас, а через нього і Лірник?
Що вони мають право витворяти що завгодно, їм так свише призначено, а всі решта повинні мовчати, поки не отримають височяйшего дозволу говорити
   
І хто винен?

Парашенко неуіноватий.
Есть вещи, которые даже китайцы уже 30 лет как не могут научиться воспроизводить.
Со своим-то потенциалом.

Вынуждены закупать у кацапов.
   
ви нічого не зрозуміли
адже що хотів сказати Андреас, а через нього і Лірник?
Що вони мають право витворяти що завгодно, їм так свише призначено, а всі решта повинні мовчати, поки не отримають височяйшего дозволу говорити
Та все я зрозумів. То в мене іронія така
   
Никто, ребята, никто, кацапы живут в Кацапии.
"паляниця -і (хлебное изделие определённой формы, преим. из пшеничной муки) хлеб, паленица" - да, есть и такое русское слово.

Ще один коцап. Напевно теж порохобоцький хуйлостанець.

Ти не знаєш чому саме пАляниця.

   
А ну дайте-ка этому придурку ЗИП от ЗРК советского, пусть за два-три месяца его воспроизведет.
Или какую-нибудь хрень от подвески БТРа.

Вот вам пример:
«Завод імені Малишева» почав серійне виробництво нових гусениць для БМП
Гусеницы, Карл! На пятом году!

Китайці зроблять за місяць. 3D модель, виливок, мехобробка... Дореці зроблять виливок не у вагранці а по виплавляємих моделях з точністю, яка кацапам ї не снилась.
   
АТОшник, який топить за пораженка - працює на московію, це аксіома.

Всі хто воював - за побратима Кошулинського.
кацапчег, вали на сайт свой московии.
Тут боярку не наливают.
   
А вообще-то не совсем понятно - что вы здесь уже 16 страниц обсуждаете?

Один долбоеб наваял какую-то тупую хню, второй долбоеб с дрымбой притащил это на ХВУП.
Набежала толпа таких же тупых педролизов и давай вылизывать обосравшуюся по уши власть и ее "любыхдрузив".  :weep:
   
дєвачьки не сортесь)))) я вам вже роками кажу що це корупціонерія і мародерія)) а ви не вірили))))))нагадаю що це корупціонерія\мародерія\брехляндія лиш тому що населення - тобто ви - корупціонери мародери брехуни))) (tu)  [ua]
   
  складальне виробництво в Україні можна організувати будь чого,

  тільки для цього треба мати ще й те, з чого складити ці прилади, тобто - комплектуючі,

   ані в Китаї ані в Індії тобі не продадуть комплектуючі з якістю необхідною для військових вимог...

   в них для себе цього не вистачає...

 

А яка якість у контрабандних запчастин?
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Хто спілкується з Лірником в реалі. Запропонуйте йому продати Ложкінський (пардон Райніндський) автопарк АП, всі ті машини "люкс-класу".
Там захований ще один український оборонний бюджет, якщо що.
   
кацапчег, вали на сайт свой московии.
Тут боярку не наливают.

Скажи поленьице паляниця  :gigi:
   
Есть вещи, которые даже китайцы уже 30 лет как не могут научиться воспроизводить.
Со своим-то потенциалом.

Вынуждены закупать у кацапов.


 Хочаб натякніть, що за які речі не взмозі зробити китаці?
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

  складальне виробництво в Україні можна організувати будь чого,

  тільки для цього треба мати ще й те, з чого складити ці прилади, тобто - комплектуючі,

   ані в Китаї ані в Індії тобі не продадуть комплектуючі з якістю необхідною для військових вимог...

   в них для себе цього не вистачає...

 
Китайці зроблять таку якість за яку заплатять. Звичайно, якщо домовлятись буде почесний консул Сейшел то якість гівно буде.
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

А вообще-то не совсем понятно - что вы здесь уже 16 страниц обсуждаете?

Один долбоеб наваял какую-то тупую хню, второй долбоеб с дрымбой притащил это на ХВУП.
Набежала толпа таких же тупых педролизов и давай вылизывать обосравшуюся по уши власть и ее "любыхдрузив".  :weep:

На ФБ Шору вже навставляли таких "куїв за комірець", здається "видатний блоггір з монетізацією кліків" закінчився навіть не почавшись, а як дихав.
   
На ФБ Шору вже навставляли таких "куїв за комірець", здається "видатний блоггір з монетізацією кліків" закінчився навіть не почавшись, а як дихав.

Він жеж писав. Або пропаганда, або чоботи... :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія