Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Щось набігло "американських кацапів" в гілку. Лахта-2 працює.
   
Дружище, быстро подредактируйте.

може знайдуться хлопці, хто не погидується обісцяти це лайно.
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Яу їх звуть, яка організація. Не забув часом? Щось мені підказує дядя що ти брешеш.
Гроші давав тільки нашим знайомим, в яких був на 100% впевнений. Ім'я і прізвище тобі нічого не скажуть, дядя.
   
для начала поинтересуйся что тот завод выпускает и есть ли у него свободные мощностя и возможность переквалифицировать ся.

гаварю тебе прямо из Крамтаторска, тут две махины НКМЗ и про какую наверно никто и не слыхивал - СКМЗ, и да, и те и те могут.
   
Нет. Єта мразота уже переходит границьі.

може знайдуться хлопці, хто не погидується обісцяти це лайно.
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Артою.
Нескромне питання. Коли був в останній раз в військоматі чи воював на Донбасі, УБД? Якщо ні, то краще нічого не пиши на тему того як воювати та чим.
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Гроші давав тільки нашим знайомим, в яких був на 100% впевнений. Ім'я і прізвище тобі нічого не скажуть, дядя.

Реальні волонтери мають або організації або акі в соцсетях, які знають люди. Мені скажуть. Я в волонтерській темі. Так шо, роскажеш?
   
Ну хто ти проти Андреаса?!
Чи хто ти проти Лірника?!
Коли вакуум скавчить, то стає дуже смішно...
Підозрювала у тебе ген меншовартості, тепер пересвідчилася
чому ти нічого не робиш аби спробувати здолати в собі це ідолопоклонство?
це ж типові ознаки коцапа
   
думаю лет через 20 для борьбы с коррупцией, будущими поколениями, нашими прогерами эмигами, уставшим скитатся по миру, будет внедрена система прямого наведения на дома всех чиновников, депутатов, судей и прокуроров.... прикручена будет голосовалка в фейсбук и срок успеть съебать всей семьей за неделю.... по результатам голосовалки автоматичестки ракетой особняк будет уничтожен...
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Нескромне питання. Коли був в останній раз в військоматі чи воював на Донбасі, УБД? Якщо ні, то краще нічого не пиши на тему того як воювати та чим.

Да троль він форумний...який там військомат..  хуйло. суто українськый нік  :lol:
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Мова іде про те, один щось робить,
а інший просто скавчить на форумі.

Так мы же не о том говорим. Вот мы говорим, это черное. А уважаемые люди говорят, это белое. Или кто-то говорит, 2х2=4, а другой говорит, 2х2 = 5, потому что я воевал и потому что мне дали медаль.
   
Якщо ні, то краще нічого не пиши на тему того як воювати та чим.

УБД не маю, та у 2014 вдома не сидів. Арти вистачить знищити домбабве.
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

думаю лет через 20 для борьбы с коррупцией, будущими поколениями, нашими прогерами эмигами, уставшим скитатся по миру, будет внедрена система прямого наведения на всех чиновников, депутатов, судей и прокуроров.... прикручена будет голосовалка в фейсбук и срок успеть съебать всей семьей за неделю.... по результатам голосовалки автоматичестки ракетой особняк будет уничтожен...

 :weep:
   
Реальні волонтери мають або організації або акі в соцсетях, які знають люди. Мені скажуть. Я в волонтерській темі. Так шо, роскажеш?

що ти гімно кончене розсказуєш казки тут ? я наприклад помагав і буду помагати реальній частині - бо там знайомі - друзі співробітника.
які організації ? бірюковим гроші нести ? сволота ти вальцманськова
   
хуйло. суто українськый нік

Вік живи - вік навчайся  :D

   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

УБД не маю, та у 2014 вдома не сидів. Арти вистачить знищити домбабве.

Від військомата бігав?
   
може знайдуться хлопці, хто не погидується обісцяти це лайно.
Може і знайдуться
   

Юрий Бирюков
18 mins ·

История без особо-затаенных каких-то намеков, серьезно. Намек лежит на поверхности, абсолютно.
И еще, это личная история, моя, собственная. Не из дампов.
На фотках два самолета наших ВСУ. Известный очень многим Ан-26 "Везунчик" из 15-й бригады. И мало кому известный Бе-12 из 10-й. В 2014 году оба были "в хлам". И мы попытались помочь армии восстановить их.
"Везунчик" оправдал свое прозвище, его восстановили. Кое-какие детали и компоненты мы тащили контрабандой через 2 страны, заплатив практически тройной ценник от довоенных прайсов. Не-а, вариантов не было, надо было поднять в небо, платили. Контрабандистам, посредникам, перекупщикам. Не задумываясь.
А вот потом я сделал глупость. Не вдаваясь в детали, не указывая подробности и спецификации, не думая о последствиях, я выложил фотоотчет о процессе восстановления в Фейсбук...
Бе-12 не повезло. Практически уже смогли договориться о доставке необходимых деталей из России. Практически. И вдруг канал закрылся и в доставке было отказано.
События были по времени разделены в пару месяцев. Возможно это даже просто совпадение. А возможно и нет. Факты остаются - один самолет летает, а второй так и стоит на земле по сей день. Вариантов других просто не нашли.
Так вот. Когда кто-то ворует на армии - его нужно ловить и наказывать. Я вообще ни разу не оспариваю данный факт. Но вот если такое расследование делается публичным, если потом журналисты выкладывают документы, номенклатуры и спецификации в открытый доступ, то за возможные последствия нужно бить еще сильнее.
И я сейчас НЕ про журналистов в целом, как и не про Бигуса в частности. Я про источник.
   
:weep:

сейчас это выглядит смешно.... в будущем абсолютно реально....
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Вік живи - вік навчайся  :D

https://www.youtube.com/watch?v=HcpJatTi0WI

Так брав  би відразу нік Хуйло. Чого так скромно?
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Реальні волонтери мають або організації або акі в соцсетях, які знають люди. Мені скажуть. Я в волонтерській темі. Так шо, роскажеш?
І ти всіх всіх волонтерів з Сихова знаєш?
Мені достатньо було, що я довіряв людині, яка займалась збором речей і грошей, які потім везли військовим на передову. Волонтерство це мережа сотні, тисячі людей, які збирали речі, а їхав хтось один.

Я давав гроші довіреній людині з Сихова. Його ім'я тобі нічого не скаже.
   
Скажи выблядь конченая за что ты продал Украину?

Ти з собою розмовляєш, сука ватна ?
   
Так брав  би відразу нік Хуйло. Чого так скромно?

Ну бач, хуйло всі знають а про пиню ще ні  :laugh:
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Ну бач, хуйло всі знають а про пиню ще ні  :laugh:

Скажи - поляниця
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?


Юрий Бирюков
18 mins ·

История без особо-затаенных каких-то намеков, серьезно. Намек лежит на поверхности, абсолютно.
И еще, это личная история, моя, собственная. Не из дампов.
На фотках два самолета наших ВСУ. Известный очень многим Ан-26 "Везунчик" из 15-й бригады. И мало кому известный Бе-12 из 10-й. В 2014 году оба были "в хлам". И мы попытались помочь армии восстановить их.
"Везунчик" оправдал свое прозвище, его восстановили. Кое-какие детали и компоненты мы тащили контрабандой через 2 страны, заплатив практически тройной ценник от довоенных прайсов. Не-а, вариантов не было, надо было поднять в небо, платили. Контрабандистам, посредникам, перекупщикам. Не задумываясь.
А вот потом я сделал глупость. Не вдаваясь в детали, не указывая подробности и спецификации, не думая о последствиях, я выложил фотоотчет о процессе восстановления в Фейсбук...
Бе-12 не повезло. Практически уже смогли договориться о доставке необходимых деталей из России. Практически. И вдруг канал закрылся и в доставке было отказано.
События были по времени разделены в пару месяцев. Возможно это даже просто совпадение. А возможно и нет. Факты остаются - один самолет летает, а второй так и стоит на земле по сей день. Вариантов других просто не нашли.
Так вот. Когда кто-то ворует на армии - его нужно ловить и наказывать. Я вообще ни разу не оспариваю данный факт. Но вот если такое расследование делается публичным, если потом журналисты выкладывают документы, номенклатуры и спецификации в открытый доступ, то за возможные последствия нужно бить еще сильнее.
И я сейчас НЕ про журналистов в целом, как и не про Бигуса в частности. Я про источник.

піздюки декілька років мародерили

а тє білі і рубалі рукі  :weep:
   
Щось набігло "американських кацапів" в гілку. Лахта-2 працює.

101 %

Ніякі це не емігі. Ссучені з Ольгіно та наші глисти-чоновники за кордоном.
   
Скажи - поляниця

palyanytsya
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

І ти всіх всіх волонтерів з Сихова знаєш?
Мені достатньо було, що я довіряв людині, яка займалась збором речей і грошей, які потім везли військовим на передову. Волонтерство це мережа сотні, тисячі людей, які збирали речі, а їхав хтось один.

Я давав гроші довіреній людині з Сихова. Його ім'я тобі нічого не скаже.

Звісно ні,  але всі волонтери мають публічний статус, який люди можуть легко перевірити. Так шо, відповіш, чи ні?
   
Ти з собою розмовляєш, сука ватна ?

Сука уская фсбшая тварина ктнченая выблядь русская тварина сталинская, ))))))
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Ти з собою розмовляєш, сука ватна ?

Человек выпил, очевидно, не обращайте внимания.
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

palyanytsya

 :lol:  ви завжди кацапи палитесь на цьому простому  питанні
   
Уебите суку ватную правду разведшую ватный медиа гадюшник.
   
Скажи - поляниця


 :lol:  :weep:  :weep:  :weep:  :facepalm1:

Вот еще один кацапский долбоеб спалился  :weep:
   
:lol:  :weep:  :weep:  :weep:  :facepalm1:

Вот еще один кацапский долбоеб спалился  :weep:

Будь мужиком... суп.
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

:lol:  :weep:  :weep:  :weep:  :facepalm1:

Вот еще один кацапский долбоеб спалился  :weep:

Блдь це зальот  :lol:
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?


Дружище, иди спать.
   
Я щось не доганяю- ми продаємо купу військової техніки . Саудитам приміром. Чи катару . Просто овердохуя. Всяких бронемашин від кразу і тд. Такої техніки , яка нашим військам якщо і поступає , то одиниці. І у мене питання .  Чи на таіландські оплоти той контрабас ішов а наші військові досі на застарілих танках воюють?
 І ще   Чи не через таких свинарчуків на наші дозори "польську" броню ставили яка взагалі не бронею виявилась а звичайним листом сталі? . І чи не хоче андреас повоювати в дозорі , який звичайною кулею  калаша прошивається наскрізь?  А якщо не хоче , то чому інших атошників під кулі з лівою бронею підставляє? Це так всі кіборги поступають з побратимами чи лише андреас?
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Медиабляди во главе с усской перхатой алковыблядкой Правдой прытулой нажмвающейся на крови украинцев потирает ручки.

Прощавай, Андрюша, кацапський програмізд з Київа.
Приємно було з тобою спілкуватися, іноді, але ти здається втратив береги.
   
Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Скажи - поляниця
Не поляниця, а паляниця. Не пались.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія