Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Згоден, але....

Я теж коои навчався в інституті, працював і кочегаром в котельні,  і вантажником в магазині меблів, і гардеробщиком в ресторані, і....і...., і.....

Але то все робота не потребує освіти.

А у Сергія я так зрозумів декілька освіт. То як пояснити цей парадокс
Пострадянський простір розбещений вищою освітою, що насправді на виправдовує існуючий попит.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

127  :laugh:  гудковий холуй з своїми фотками десь плаче в куточку від заздрощів  :laugh:

В сестри кухня з дерева, добротна, років 15 стоїть,  так каже що вже ригать колотить від неї )) хочеться новенького, а викидати шкода )

Я б зараз, з дерева робила хіба що каркас, а дверки МДФ, не шкода міняти потім на інші  :)

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Підозрюю,що та держава чудово усвідомлює існуюче становище і цілком задовільнена реальним станом речей
думаю, що не так. Контролююча система не передбачає звіряти за відбитками пальців, сітківкою ока... Перевірили, що імя і прізвище не співпадає, значить ідентифікації з депортованим не підлягає і пропустили.

Хіба могли німці допустити, що і такі шахраї існують, що міняють прізвище частіше спідньої білизни?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Згоден, але....

Я теж коои навчався в інституті, працював і кочегаром в котельні,  і вантажником в магазині меблів, і гардеробщиком в ресторані, і....і...., і.....

Але то все робота не потребує освіти.

А у Сергія я так зрозумів декілька освіт. То як пояснити цей парадокс
ВСІ нормальні мужики пройшли через ЦЕ !
про блатних мовчу
я після фізмату і універу працював слюсаром 4, 5, 6 розряду КІПіА
наді мною сміялись
Далі через 2 роки ... я був в них начальником, і сміявся я
Чому ? тому , що я знав роботу знизу і до верху
і на*бати мене було НЕможливо !

Добавлю, в Сергія немає освіти !
ми це вже вичислили
Диплом якоїсь знайомої показував

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 10:10:39 від Polischuk
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

От шо-шо, та за його роботу я Сергія не засуджую.
Принаймні на даному етапі він чесно їсть свій хліб.
І взагалі пролетарів більше поважаю, ніж усіляких чиновників та хитро зроблених кабінетних крісщурів.

Все профессии нужны, все профессии важны.(с)  Но за 50 лет так и остаться на уровне Петушары, даже не став бригадиром это днище.
Роста нет у Залупы, роста. Залупа не работает над собой, а только выепуется и стрибае.
И за это должен быть высмеян и предан общественному посмиховиську …. Ибо он филолог по образованию (с)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

127  :laugh:  гудковий холуй з своїми фотками десь плаче в куточку від заздрощів  :laugh:

В сестри кухня з дерева, добротна, років 15 стоїть,  так каже що вже ригать колотить від неї )) хочеться новенького, а викидати шкода )

Я б зараз, з дерева робила хіба що каркас, а дверки МДФ, не шкода міняти потім на інші  :)

пані Світлано,

скільки сторінок сбстн обговорення самої кухні?

не хотів би я такої слави)
   
думаю, що не так. Контролююча система не передбачає звіряти за відбитками пальців, сітківкою ока... Перевірили, що імя і прізвище не співпадає, значить ідентифікації з депортованим не підлягає і пропустили.

Хіба могли німці допустити, що і такі шахраї існують, що міняють прізвище частіше спідньої білизни?
Фі, Кароффка, ну ти то повинна бути реалісткою аби не писати дитячий лепет про довірливу німецьку машину.
   
Все профессии нужны, все профессии важны.(с)  Но за 50 лет так и остаться на уровне Петушары, даже не став бригадиром это днище.
Роста нет у Залупы, роста. Залупа не работает над собой, а только выепуется и стрибае.
И за это должен быть высмеян и предан общественному посмиховиську …. Ибо он филолог по образованию (с)
Ну в Україні він бився наче риба об лід. А тут суто власною працею домігся певних благ. І від того щасливий.
Хоча підсвідомо все одно очікую якоїсь афери )
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну в Україні він бився наче риба об лід.
Ага, бився, Злата-вата. То в ммм бився то в баригування в контейнері  :facepalm: А раз був відкрив кантору,, другу після епіцентру!

Будь-яка будівельна професія при наявності прямих рук (а в нумерного їх нема) в Україні дає можливість заробити.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Фі, Кароффка, ну ти то повинна бути реалісткою аби не писати дитячий лепет про довірливу німецьку машину.

Евросоюз буквально недавно потребовал от Украины запретить второй загранпаспорт ибо много махинаций в связи с этим. Поэтому наепать систему, вернувшись в Укру и намутить паспорт с другим именем элементарно.
К тому же читайте людей из ЗУ они все как один пишут - это стандартная схема для  заробитчан от департа -  вернуться в Украину и оформить паспорт на другую фамилию
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну в Україні він бився наче риба об лід. А тут суто власною працею домігся певних благ. І від того щасливий.
Хоча підсвідомо все одно очікую якоїсь афери )

Почитай его посты времен в Украине так он и там счастлив - Квагтигка, семья, высшее обгазование ЧНУ, любимое дело - МММ

У него как у настоящего предурка - всегда улыбочка на лице.  :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Евросоюз буквально недавно потребовал от Украины запретить второй загранпаспорт ибо много махинаций в связи с этим. Поэтому наепать систему, вернувшись в Укру и намутить паспорт с другим именем элементарно.
К тому же читайте людей из ЗУ они все как один пишут - это стандартная схема для  заробитчан от департа -  вернуться в Украину и оформить паспорт на другую фамилию
Такая схема з заміною доків існує скрізь де вітається шарова робоча сила, яка не вимагає ні соціалу, ні захищеності ні турботи ні будь яких забов'язань від держави. Головна вимога- дотримання певних правил гри.
Натомість з болячкою, інвалідністю, старечою неміччю гастер повернеться на батьківщину.
А до тих пір Коля радіє кожному дню.
Всі раді, всі сміються.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ага, бився, Злата-вата. То в ммм бився то в баригування в контейнері  :facepalm: А раз був відкрив кантору,, другу після епіцентру!

Будь-яка будівельна професія при наявності прямих рук (а в нумерного їх нема) в Україні дає можливість заробити.
Ти не поуйняв чим тобі зайнятися замість писанини зі зверненнями в мій бік. Можу повторити.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Кадра,

то Овен був модером на фдд,
збирав гроші, а Мирослава не дала?
:lol:  :weep:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

По продажам были в Черновцах вторыми после Эпицентра.
пс. Контейнера на базаре были в другой промежуток времени))


Филолог?
Нет. Бестолочь гнилозубая. Тьху!
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ти не поуйняв чим тобі зайнятися замість писанини зі зверненнями в мій бік. Можу повторити.
Підгорає вата? Кашер  (tu)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

У калгарi зараз друга година 58 хвилин...
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))



Турчиноффф та його вiрнi мiньони
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Турчиноффф та його вiрнi мiньони
От тільки чомусь "Турчинофф" на картинці до болю подібний на нумерного - особливо в період залучення ним нових лошків до піраміди
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

От тільки чомусь "Турчинофф" на картинці до болю подібний на нумерного - особливо в період залучення ним нових лошків до піраміди
Треба порiвняти :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Треба порiвняти
Відмінність лише одна - на картинці він не демонструє звичних кіз-розпальцьовок
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Щодо ммм.. це ж добровiльна справа, це як звинувачувати виробникiв цигарок чи горiлки що вони травлять та вбивають людей
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

У калгарi зараз друга година 58 хвилин...
Не спиться?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Не спиться?
Так, прийшла запостити малюночок
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Щодо ммм.. це ж добровiльна справа, це як звинувачувати виробникiв цигарок чи горiлки що вони травлять та вбивають людей
Але ж ви припускаєте можливість відмінної від вашої оцінки діяльності по залученню лохів до піраміди?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Але ж ви припускаєте можливість відмінної від вашої оцінки діяльності по залученню лохів до піраміди?
Звичайно
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Щодо ммм.. це ж добровiльна справа, це як звинувачувати виробникiв цигарок чи горiлки що вони травлять та вбивають людей
На алкоголі і цигарках написано шо бухло і куріння вбиває. Крім того, реклама заборонена. 

Під час МММ треба було понизу реклами писати ВАС КИНУТЬ НА БАБЛО У 99% - тоді питань нема.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Щодо ммм.. це ж добровiльна справа, це як звинувачувати виробникiв цигарок чи горiлки що вони травлять та вбивають людей
Ты реально прибабаханая?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

На алкоголі і цигарках написано шо бухло і куріння вбиває. Крім того, реклама заборонена. 

Під час МММ треба було понизу реклами писати ВАС КИНУТЬ НА БАБЛО У 99% - тоді питань нема.
(tu) , пан Хома.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

На алкоголі і цигарках написано шо бухло і куріння вбиває. Крім того, реклама заборонена. 

Під час МММ треба було понизу реклами писати ВАС КИНУТЬ НА БАБЛО У 99% - тоді питань нема.
100 %
як ідіоти на це велись, просто шоу

але 73 на велосипед єврейський повелись  :(
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Звичайно
От і Сергій хоча і з запізненням усвідомив хибність та порочність піраміди
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

От і з Сергій хоча і з запізненням усвідомив хибність та порочність піраміди
він бабки на ідіотах рубав !

"усвідомив"   :lol:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

він бабки на ідіотах рубав !

"усвідомив"   :lol:
І намагався навіть відновити, коли центральна структура рухнула. Довелося усвідомити і перейти на чесні хліба.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

От і Сергій хоча і з запізненням усвідомив хибність та порочність піраміди
Ога- ога. Предложите  что- нибудь аналогичное и рванет он  туда  аж бегом. И кучу отмазок слепит на ходу.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

От і Сергій хоча і з запізненням усвідомив хибність та порочність піраміди
Хіба він розкаявся?  ;o
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

хтось має зв"язок з гонта?
 29 червня - остання активність
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

На алкоголі і цигарках написано шо бухло і куріння вбиває. Крім того, реклама заборонена. 

Під час МММ треба було понизу реклами писати ВАС КИНУТЬ НА БАБЛО У 99% - тоді питань нема.
А на гральних автоматах це написано?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А на гральних автоматах це написано?
В Калгарі - так, ще на вході. Крім того, гральний автомат в нормальній країні повинен повертати десь 90%
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

В Калгарі - так, ще на вході. Крім того, гральний автомат в нормальній країні повинен повертати десь 90%
Мова не про нормальну країну
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Народ, а може й справді, давайте пожаліємо Сірьоню? Заганяли його як горобця в полі. Мож він усвідомить свої помилки?

Світ не повинен бути таким жорстоким навіть до таких пройдисвітів, як наш Сірьоня. Треба вміти пробачати...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія