Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Опитування
Чи можна так закінчити війну, якщо?
Всього проголосувало: 54
 Можна  3 
 
 6% 
Не можна  47 
 
 87% 
Не знаю  1 
 
 2% 
Інший варіант. Треба його описати в коментарях.  3 
 
 6% 




Чи можна закінчити війну якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:

Якщо піти на певні уступки для єблівушки:

1. Відмовитися від крему і дамбасу на користь єблівушки. Визнати крем і дамбас за єблівушкою.
Я виходжу з того, що ці регіони населені в основному БИДЛОМ. Потрібно Україні це бидло, якщо Україна не може їх позбавити виборчих прав? Це бидло буде постійно пакостити Україні.
Воно буде постійно голосувати за "януковичів".
2. Відмовитися від НАТО та заявили про нейтральний статус України.

Тут є найбільша проблема в тому, чи взагалі можна з шизоїдним соціопатом-психопатом путлєром про що-небудь домовитися. Бо хто може дати Україні гарантії, що єблівушка ​після мирного договору через деякий час під знову надуманими приводами не розв'яже нову війну? Реально в планах путлєра -- знищення України  та змоцкалення більшої частини українців. Деяку частину українців моцкалі взагалі планують вбити. Вони про це відкрито говорять. Заявлені путлєром причини війни це, на
мою думку, є демагогією та брехливими претекстом.

Хтось мені може заявити, що я сам відповів на своє питання. Але мене цікавить думка учасників форуму.

Врахуйте, що є деякий ризик взагалі програти цю війну.

Якщо в когось є ще якийсь можливий варіант відповіді, то я його добавлю.

Останнє редагування: 21 травня 2022 08:17:47 від Slawv
   
Re: Чи можна закінчити війну якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:

щоб не відповідати на такі запитання, потрібно будувати сильну армію.
а якщо по темі, то зараз, коли більше 40 країн підтримують Україну сенсу відмови від крему, дамбасу та від НАТО немає.
Та й не дадуть нам цього зробити партнери. згадайте, як тільки хламідійо з компашкою вирішили мутити щось - БорИс прибув до Києва відразу. і відразу все стихло. 
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuf

а ще краще
АРМОВІР, щоб потім не створювати такі теми.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuf

Я виходжу з того, що є деякий ризик для України в цій війні програти. Це як в будь-якій ігрі. В будь-якій ігрі є ризик програшу. Також шкода вбитих українців та руйнування інфраструктури.

Я також ризикую бути забаненим за цю тему.

а ще краще
АРМОВІР, щоб потім не створювати такі теми.

Що це таке APMOBIP?

Останнє редагування: 21 травня 2022 08:14:40 від Slawv
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuf

Я виходжу з того, що є деякий ризик для України в цій війні програти. Це як в будь-якій ігрі. В будь-якій ігрі є ризик програшу.

Я також ризикую бути забаненим за цю тему.

Що це таке APMOBIP?

Це зміцнення України і вихід від російської залежності.

Це слово придумали кацапи, щоб зробити насмішку з девізу Армія Мова Віра.
   
Re: Чи можна закінчити війну якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:

щоб не відповідати на такі запитання, потрібно будувати сильну армію.
а якщо по темі, то зараз, коли більше 40 країн підтримують Україну сенсу відмови від крему, дамбасу та від НАТО немає.
Та й не дадуть нам цього зробити партнери. згадайте, як тільки хламідійо з компашкою вирішили мутити щось - БорИс прибув до Києва відразу. і відразу все стихло. 

Ну так пусть блть сделают что-то. Русня каждый день от наших партнеров миллиард бабла получает, а мы за то-же день одну пушку в среднем и сколько-то снаряжения. Чьи они партнеры? курва мать
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Я голосував за " Не знаю ".
Хотілося, щоб ці жахіття війни якнайшвидше закінчились.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuf

є деякий ризик для України в цій війні програти.
Що це таке APMOBIP?
ризиків було б набагато менше, як би українець переміг рашу  в своїй голові.
оскільки ви ставите запитання, що таке армовір, то так, ризики є.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuf

ризиків було б набагато менше, як би українець переміг рашу  в своїй голові.
оскільки ви ставите запитання, що таке армовір, то так, ризики є.

Я єблівушку ненавиджу усім своїм серцем і душею.

Але мені шкода вбитих українців та руйнувань українських міст і сіл. Я хочу зупинити страждання.

Я задав запитання, бо не охота мені було йти за Гуглом.

Але Гугл мені не допоміг:

https://www.google.com/search?q=APMOBIP&source=hp&ei=GHiIYojdH4i3tAaP24u4Cg&oq=APMOBIP&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBADMgQIABANMgQIABANMgoILhDHARDRAxANMgYIABANEAoyBggAEA0QCjIKCC4QxwEQ0QMQDTIECAAQDTIECAAQDToLCCkQgAQQsQMQgwE6AggpOgUIKRCABDoECCkQDToOCAAQjwEQ6gIQjAMQ5QJQ9g9Y9g9g2xhoAHAAeACAAdEGiAG4CJIBBzItMS42LTGYAQCgAQGwAR4&sclient=mobile-gws-wiz-hp#ip=1

Останнє редагування: 21 травня 2022 08:31:59 від Slawv
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuf

Я єблівушку ненавиджу усім своїм серцем і душею.

Але мені шкода вбитих українців та руйнувань українських міст і сіл. Я хочу зупинити страждання.
а ти вважаєш, що тут на фупі зібрались садисти і тільки й бажають побільше крові українця?
страждань було б набагато менше, набагато, якби будували та зміцнювали АРМІЮ, а не
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Про армію та тактичну ядерну зброю треба було навіть думати раніше.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

война закончится с исчезновением расии, только так
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

ні. домбабве це лише проміжний етап. це просто полегшить кацапам виконання наступних кроків
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

для того щоб обговорювати статус криму та певної частини донецької та луганської областей
необхідно спочатку звільнити всі інші території
на цьому етапі буде зрозуміло що робити далі 

вести переговори про статус ї коли захоплені частини херсонської та запорізької областей зараз немає сенсу
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

На сегодня ни один человек или ни одна страна НЕ ЗНАЕТ как завершить эту войну.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

для того щоб обговорювати статус криму та певної частини донецької та луганської областей
необхідно спочатку звільнити всі інші території
на цьому етапі буде зрозуміло що робити далі 

вести переговори про статус ї коли захоплені частини херсонської та запорізької областей зараз немає сенсу

Я мав на увазі, що буде підписаний мирний договір, відповідно до якого єблівушка сама покине захоплені частини Запорізької та Херсонської областей.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Я мав на увазі, що буде підписаний мирний договір, відповідно до якого єблівушка сама покине захоплені частини Запорізької та Херсонської областей.

не покине. якщо зараз ініціювати ці перемовини вона там буде тільки закріплюватись 
можливий варіант спочатку покине добровільно потім переговори про статус криму та лугандону
але рашка на це не піде

якщо зараз заморозити то це мінськ 3 вже з херсоном мелитополем бердянськом мариуполем  і т.д.
   
Є довгий і повільний , важкий і небезпечний , теоретично можливий шлях
Про який повідає історична , біблейна подія - Вавилонський полон
Ізраільське царство було розгромлено , і всіх взято у полон

Вікі у поміч на згадку : https://uk.wikipedia.org/wiki/Вавилонський_полон

Коротко суть : іудеї потрапили у Вавилонський полон , тому що нагрішили
Проте зберегли в Вавилонському полоні свою аутентичність , мову і релігійну складову

І зайняли міцні позиції у Вавилонському царстві

Згодом отримали назад землі і свою державність

Коротко кажучи : юдеї того часу отримали своє назад - завдяки тернистому шляху збереження своєї аутентичності

Дана біблейно-історична подія вкрай насичена і складна , і небезпечна у плані зникнення цілого етносу
Не відповідає питанням теми про Швидке закінчення війни

   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Пока будет продолжаться эта война- хуйло будет у власти. Как только закончится и у кацапов начнутся разборки- хуйло может власть потерять. Так что хуйло сел и поехал на велосипеде войны и остановка предполагает падение. Так что нужно оставить все надежды на возможность мира и конца войны. Хуйло будет шатать Молдову, Беларусь и тд, только для того чтобы продолжать войну.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Не в якому разі
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Оскільки нема жодних гарантій, що після "ось вам Крим і Донбас" тварина не захоче Херсон, Запоріжжя, Харків і т.д. по списку то говорити про таке - марна справа.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Не можна
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Оскільки нема жодних гарантій, що після "ось вам Крим і Донбас" тварина не захоче Херсон, Запоріжжя, Харків і т.д. по списку то говорити про таке - марна справа.

Тому я в тексті написав, що путлєр є шизоїдний психопат-соціопат, з яким не можливо домовитися.

Колись Немцов сказав, що у путлєра бандитська ментальність, він дійде до Львова, якщо ви йому дозволите.

Може хтось має інакшу думку.

Останнє редагування: 21 травня 2022 09:43:00 від Slawv
   
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Я цю тему підняв, бо я так само думаю, як автор цієї іншої теми:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124859.0
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Крим віддали фактично безкровно, і що, хуйло зупинилось ?

Занадто багато людей забули тему "політика умиротворення агресора" зі шкільної програми по історії.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Врахуйте, що є деякий ризик взагалі програти цю війну.
Це означає припинення існування України і смерть багатьох мільйонів українців  :-)o
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Це означає припинення існування України і смерть багатьох мільйонів українців  :-)o

Їхні депутати державної дупи єблівушки відверто говорять про те, що треба вбити декілька мільйонів українців. На державному сайті РИА Новости появилася стаття з закликами вчинити геноцид українців:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123592.40

https://censor.net/ua/video_news/3339879/dva_myllyona_ukrayntsev_doljn_bt_denatsyfytsyrovan_to_est_unychtojen_deputat_derjdumy_rf_juravlov_video

https://censor.net/ua/video_news/3339951/ponyatyyi_ukrayna_y_ukraynets_ne_doljno_suschestvovat_v_buduschem_deputat_derjdumy_rf_matvyeyichev_video

Останнє редагування: 21 травня 2022 10:54:13 від Slawv
   
Re: Чи можна закінчити війну якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:

щоб не відповідати на такі запитання, потрібно будувати сильну армію.
а якщо по темі, то зараз, коли більше 40 країн підтримують Україну сенсу відмови від крему, дамбасу та від НАТО немає.
Та й не дадуть нам цього зробити партнери. згадайте, як тільки хламідійо з компашкою вирішили мутити щось - БорИс прибув до Києва відразу. і відразу все стихло. 

сильної армії мало
для ефективної оборони необхідна оперативна глибина
зі стану "миру" загарбник легко просувається на 100-200 км вглиб, якщо йому мир набрид
   
Re: Чи можна закінчити війну якщо? :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:

щоб не відповідати на такі запитання, потрібно будувати сильну армію.
а якщо по темі, то зараз, коли більше 40 країн підтримують Україну сенсу відмови від крему, дамбасу та від НАТО немає.
Та й не дадуть нам цього зробити партнери. згадайте, як тільки хламідійо з компашкою вирішили мутити щось - БорИс прибув до Києва відразу. і відразу все стихло.

Досить поширювати цю маячню про українських зрадників, які мріють здатися, але Борис поставив їх на місце. Українська влада виходить із наявних можливостей. Якщо у березні щось "мутили", то значить негативно оцінювали воєнні перспективи. Борис міг пообіцяти підтримку, після якої з'явилися нові можливості і влада відійшла від березневих домовленостей

Дивно думати, що перемога України більш потрібна Джонсону, ніж українській владі. Західні політики як один говорять, що межі компромісу (НАТО, території) має визначати тільки Україна

Впевнений, що якщо допомога союзників не змінить ситуацію на краще, то знову почнуть, як ти кажеш, мутити. Але це буде не скоро, бо зараз ситуація невизначена

Останнє редагування: 21 травня 2022 11:30:36 від Келаврик
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Їхні депутати державної дупи єблівушки відверто говорять про те, що треба вбити декілька мільйонів українців. На державному сайті РИА Новости появилася стаття з закликами вчинити геноцид українців:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123592.40

https://censor.net/ua/video_news/3339879/dva_myllyona_ukrayntsev_doljn_bt_denatsyfytsyrovan_to_est_unychtojen_deputat_derjdumy_rf_juravlov_video

https://censor.net/ua/video_news/3339951/ponyatyyi_ukrayna_y_ukraynets_ne_doljno_suschestvovat_v_buduschem_deputat_derjdumy_rf_matvyeyichev_video
тому цю війну неможна закінчити в інший спосіб ніж нанесення важкої стратегічної поразки хуйлятам. Всі інші поступки вильються тільки в набагато більші жертви  :-)o
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Смішний кацапський вкид.

«Я так нанавиджу руських фашистів, що не буду їх називати фашистами (орками, ордою), а вигадаю щось дитяче та милозвучне  за назвою. А ще краще просто здатись хуйлу, бо не треба страждань»

У кацапів мабудь це генетичне — кожне слово перекручувати. Человєк = человечєк, спичка = спичєчка.

Єблівашка — то автор
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк не вважає неможливими перемогу України у війні з Росією та відвоювання захоплених росіянами територій.

Джерело: Михайло Подоляк у Twitter

Пряма мова: "Як послухати експертів, то Україна мала б тричі замерзнути взимку, в березні залишитися без електрики, а над половиною країни вже майорів би російський прапор. Згадайте це, коли почуєте чергову страшилку, що країна не переживе наступну зиму, а люди залишаться на вулиці без роботи.

Якби щоразу, коли хтось каже "це неможливо", ми опускали руки, у нас би вже не було країни. Якщо чуєте "Україні доведеться жертвувати територіями, бо Росія сильна", – це каже лузер, який у душі вже програв.

У нас немає іншої країни, ми знаємо, за що б’ємося. Саме тому ми переможемо".
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

1) Донбас плануєте віддати з Краматорськом, Слов'янском, Покровськом і іншими проукраїнскими містами?
2) кацапи не віддають і сантиметра. Нічого не вивелуть і не відступлять навіть якщо підпишуть 100 бумаг. Як в Придністров'ї, коли вони зобов'язались вийти з нього?
3) що завадить кацапам через рік з нового плацдарму взяти Миколаїв і Одесу? І Запоріжжя? І Дніпро? Махаючи тією ж ядерною зброєю.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Ми знаємо точно, що Росії потрібна вся Україна для подальшого наступу на НАТО. Причому українці будуть м'ясом для майбутньої війни.

Як тоді можна закінчити війну на тих умовах, це буде лише перепочинок для Росії.

У 1920 році Росія уклала угоду з Польщею, яка оформила поразку Росії в тій війні. І нічого, через 20 років повернулися та взяли те, що хотіла, а потім ще була тривала окупація Польщі до розвалу СРСР...
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Смішний кацапський вкид.

«Я так нанавиджу руських фашистів, що не буду їх називати фашистами (орками, ордою), а вигадаю щось дитяче та милозвучне  за назвою. А ще краще просто здатись хуйлу, бо не треба страждань»

У кацапів мабудь це генетичне — кожне слово перекручувати. Человєк = человечєк, спичка = спичєчка.

Єблівашка — то автор

Ти дурак.   Єблівушка -- це кацапія.

Я написав в тексті, що з єблівушкою не можна домовилися. Я ще хотів взнати думку інших учасників форуму.

Останнє редагування: 21 травня 2022 22:08:23 від Slawv
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

Господи, скільки можна вам вдовблювати  :facepalm:
хуйлу і накуй не треба той Далбас і Крим ! Йому потрібна ВСЯ !!!! Україна ! бо які тупі.... :facepalm1:
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

война закончится с исчезновением расии, только так

Онде  людина в курсі....
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

І знову мене найбільшого антикацапа на цьому форумі безпідставно та несправедливо назвали кацапом  (див. вище).
Такий собі дурник Ivan Botik назвав мене кацапом.
   
Re: Чи можна так закінчити війну, якщо? :shuffle:  :shuffle: :shuffle: :shuffle: :shuffle:

І знову мене найбільшого антикацапа на цьому форумі безпідставно та несправедливо назвали кацапом  (див. вище).
Такий собі дурник Ivan Botik назвав мене кацапом.

Може час задуматися, чому тебе так називають постійно?
Спільний знаменник тут один - ти, значить таки це з тобою щось не так.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія