Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одного разу порохобот вирішив зайнятись благодійністю. І от що із того вийшло... :(

не діліть людей на зеленських чи порошенків. вони всі однієї якості .
   
Показати зображення...
тре б поросні застрелитися, бо кожні два з трьох цих дебілів голосували на позаминулих президентських за Поро
   
Це у порошків пошесть така : вираховувати, чи голосувала людина за По ?
   
А якби лікарі хворого питалися : за кого Ви голосували? Ааа, не за того, за кого я! -- ну, то не буду Вас рятувати!

Останнє редагування: 30 березня 2020 01:49:39 від Лусьтрація
   
у них основна ідея, що народ покається і визнає їхню, порохоботів, правоту

а народ навіть розуміючи що Зе кловун, все одно плюється від однієї згадки про сивого гетьмана Петра

ну що робити із таким народом?  :lol:
   
А якщо раптом А. Старцев дізнається , що його лікар - голосував за Зе - то відмовиться у нього лікуватись???
   
Біда має об'єднати,  а в Україні все інакше.
   
Заходиш у магазин , нагріб усього, а на касі питаєш :
- А Ви за кого голосували?!
І якщо відповідь : " за Зе " - то якщо Ви правовірний порохолюб, повинні гордо розвернутись і піти геть без покупки! :peremoga:
   
походу, поросебот-благодійник це нереально.
   
Заходиш у магазин , нагріб усього, а на касі питаєш :
- А Ви за кого голосували?!
І якщо відповідь : " за Зе " - то якщо Ви правовірний порохолюб, повинні гордо розвернутись і піти геть без покупки! :peremoga:
не заплативши
   
А якщо раптом А. Старцев дізнається , що його лікар - голосував за Зе - то відмовиться у нього лікуватись???


може бути інша ситуація: привозять Старцева на операцію, і доктор перед наркозом питає за кого голосував. Узнає що за Петра і як дасть тазіком в морду  :weep:
   
може бути інша ситуація: привозять Старцева на операцію, і доктор перед наркозом питає за кого голосував. Узнає що за Петра і як дасть тазіком в морду  :weep:
нє. зашиє разом з тазіком.
   
А якби лікарі хворого питалися : за кого Ви голосували? Ааа, не за того, за кого я! -- ну, то не буду Вас рятувати!

А оскільки рахунок  73/25 то у підкнурятників вірогідність вижити дуже низька..  :pooh_lol:
   
може бути інша ситуація: привозять Старцева на операцію, і доктор перед наркозом питає за кого голосував. Узнає що за Петра і як дасть тазіком в морду  :weep:
Як можна...порохобота тазіком?? Вони ж і так контужені :(
   
А якби лікарі хворого питалися : за кого Ви голосували? Ааа, не за того, за кого я! -- ну, то не буду Вас рятувати!

Врачи спрашивают один вопрос: кем работаете (чтобы понимать, сколько с тебя денег можно выдоить)
   
А оскільки рахунок  73/25 то у підкнурятників вірогідність вижити дуже низька..  :pooh_lol:

На одного умершего порохобота будет три умерших прихильники певної політсили.
   
А Люстра тоже медичка?
   
Як можна...порохобота тазіком?? Вони ж і так контужені :(
Ну щоб не мучився... Ми ж всеж таки європейці.
   
А що? Таких "лікарів" нема? Половина- це героїчні люди,а половина ЗЕлені холопи. Як і будь де...холопів вистачає.
   
А що? Таких "лікарів" нема? Половина- це героїчні люди,а половина ЗЕлені холопи. Як і будь де...холопів вистачає.
А в тебе є підлеглі котрі голосували не за Сивощокого Педра?
   
клятий Порох! 8-)

пс
А лікарі і медсестри, які тяжко гарують на трьох роботах білі й пухнасті цяці
   
А в тебе є підлеглі котрі голосували не за Сивощокого Педра?

Всі не голосували, бо тих, які голосували Вольтер повиганяв ще в період свого несприйняття порохоботів  :laugh:
   
Що, страшно?  :laugh:

Странно
Мне нашей медицины давно не страшно
Я знаю где, кому и что сказать или дать
   
Показати зображення...
Андрій  Старцев. пЄС. Довбойоб.  От  з  ким  воює,  не  з  хуйлом.
   
А в тебе є підлеглі котрі голосували не за Сивощокого Педра?
===================================
Мої декілька робітників голосували як хотіли,бо це НЕ МОЯ СПРАВА.Я навіть питати це не маю права. Хоча зараз,звісно, вони точно не за прихильники певної політсили,як їх послухати. B-)
   
Странно
Мне нашей медицины давно не страшно
Я знаю где, кому и что сказать или дать
тільки  порошенко! корупція  впєрдє!
   
вы ТС смысл поста то не поняли от слова совсем

видимо также стараетесь с поциентов последнюю копейку урвать  8-)
   
И про Раша прийдёт порядок наведёт
Далеко не факт, что тот порядок медикам понравится.
На примере медиков Севаса. Построили на счёт раз. В основном пациенты, но с помощью прокуратуры. Правда, хз как это пациентам помогло. Но теперь старшая медсестра детской поликлиники фигачит на работе в две смены, а с третью драит частный кабинет от пола до потолка. Чтобы заплатить коммуналку. И приходит домой не в 4 дня, как наши здесь, а в 12 ночи.
   
Странно
Мне нашей медицины давно не страшно
Я знаю где, кому и что сказать или дать

Ух ты, и врачам  прихильники певної політсили давать будешь, не боишься что рука отсохнет от стыда за тебя? :lol:
   
ОЛДБОЙ в тих підвезених впізнав себе  :lol:
   
Взагалі той порохобот хоча б спробував допомогти, просто підвозити гівно зелене та ще і таке слухати дійсно вище сил.
   
Витрати на медицину 2013р-7.6% ВВП. 2020р-2.5%. Щоб там не було-барига знищив медицину. зарплата медиків найнижча в країні(далеко за межами прожит.мінімуму). Тому нема чого порохоботам чекати подяки від медиків-в кращому випадку прокльони і матюкі.
   
[KA]

Та не рефлексуй уже так
Ты ж не с лаборатории Павлова
   
Витрати на медицину 2013р-7.6% ВВП. 2020р-2.5%. Щоб там не було-барига знищив медицину. зарплата медиків найнижча в країні(далеко за межами прожит.мінімуму). Тому нема чого порохоботам чекати подяки від медиків-в кращому випадку прокльони і матюкі.
+ Україна мабуть єдина країна в світі яка закриває лікарні. Ну крім Раші звісно там свої єбанати сидять схожі на наших реформаторів. От і результат.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія