Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Женщины такие странные...

Re: Женщины такие странные...

60 - це було б ОК. Якби не штучні моральні суспільні перестороги, то так і було б. На жаль, в мене набагато менше ))
меньще?, И ты смеешь тут нас поучать?
   
Re: Женщины такие странные...

это разрушит два брака
навпаки. Якщо хтось з коханців неодружений, то це швидше зруйнує, ніж коли всі одружені. Обом одруженим коханцям потрібна обережність, у обох дефіцит часу, обидва хочуть зберегти свою шлюби.
   
Re: Женщины такие странные...

меньще?, И ты смеешь тут нас поучать?
а я не поучаю. А за тебе радий, що в тебе більше ))
   
Re: Женщины такие странные...

навпаки. Якщо хтось з коханців неодружений, то це швидше зруйнує, ніж коли всі одружені. Обом одруженим коханцям потрібна обережність, у обох дефіцит часу, обидва хочуть зберегти свою шлюби.

То вже не шлюби
   
Re: Женщины такие странные...

То вже не шлюби
не ідеал, але шлюби. ))
А ви пропонуєте кидати жінку та дітей , бо щось неідеально? 
Ні. Ви пропонуєте просто терпіти та не трахатись на стороні.  Але ж шлюб від цього кращий не стане
   
Re: Женщины такие странные...

не ідеал, але шлюби. ))
А ви пропонуєте кидати жінку та дітей , бо щось неідеально? 
Ні. Ви пропонуєте просто терпіти та не трахатись на стороні.  Але ж шлюб від цього кращий не стане

не ідеально?
ти що, принцеса у пошуках принца на білому коні?
світ у цілому є неідеальним
з усвідомлення цього починається дорослість
   
Re: Женщины такие странные...

не ідеально?
ти що, принцеса у пошуках принца на білому коні?
світ у цілому є неідеальним
з усвідомлення цього починається дорослість
саме це тобі маю сказати на фразу "то не шлюби". Шлюби. Які є.
   
Re: Женщины такие странные...

якжехочецця просто
пачєловєчєські
паєбацця... 8-)
   
Re: Женщины такие странные...

щось ми ухилились від теми. Сорі
вона була не для тих, в кого є шлюб, а для тих, хто намагається собі знайти в зрілому віці
   
Re: Женщины такие странные...

саме це тобі маю сказати на фразу "то не шлюби". Шлюби. Які є.

то було певне узагальнення, але то максимум шлюб як захист майнових прав
якщо хочеться стрибати у гречку і це переростає у закоханність, то партнер у цей час може чи робити те саме (і це - "високі стосунки", діти будуть в а.ує), чи сидіти обісраний і діти також будуть щасливі і засом непогано помстяться батькам свідомо чи несвідомо
   
Re: Женщины такие странные...

то було певне узагальнення, але то максимум шлюб як захист майнових прав
якщо хочеться стрибати у гречку і це переростає у закоханність, то партнер у цей час може чи робити те саме (і це - "високі стосунки", діти будуть в а.ує), чи сидіти обісраний і діти також будуть щасливі і засом непогано помстяться батькам свідомо чи несвідомо
не лише майнових прав.  Це спосіб жити далі з рідною людиною, вести спільний побут. Так зручно і комфортно і їй і йому, і дітям. Разом відпочивати, ходити в кіно , до родичів на всі свята, дні народження, кумів, знайомих. І т.д.
а який варіант пропонуєте ви? Розлучення? Це якраз і є безвідповідальним і слідуванням своїм хотєлкам. Не влаштовує - розвівся. Супер ! Всі плачуть, а йому супер, бо він же ж закохався.

Я пропоную закоханість, яка не шкодить нікому. Дітям не шкодить. Що значить "в а...ує"? Вони не знають . А як би і знали, то що? Сотні тисяч сімей розпадаються ,бо мама чи папа трахають когось іншого, і діти якось виживають, не стають моральними уродами від того. Не стануть і від того, що папа мама потрахались, але не розлучились.

Помстяться батькам? ))) Маячню пишете. Но коментс .
Аргументів у вас нема. Одні псіхі та нав'язані моральні установки.
 

Останнє редагування: 18 червня 2019 15:11:12 від Serhii
   
Re: Женщины такие странные...

не лише майнових прав.  Це спосіб жити далі з рідною людиною, вести спільний побут. Так зручно і комфортно і їй і йому, і дітям. Разом відпочивати, ходити в кіно , до родичів на всі свята, дні народження, кумів, знайомих. І т.д.
а який варіант пропонуєте ви? Розлучення? Це якраз і є безвідповідальним і слідуванням своїм хотєлкам. Не влаштовує - розвівся. Супер ! Всі плачуть, а йому супер, бо він же ж закохався.

Я пропоную закоханість, яка не шкодить нікому. Дітям не шкодить. Що значить "в а...ує"? Вони не знають . А як би і знали, то що? Сотні тисяч сімей розпадаються ,бо мама чи папа трахають когось іншого, і діти якось виживають, не стають моральними уродами від того. Не стануть і від того, що папа мама потрахались, але не розлучились.

Помстяться батькам? ))) Маячню пишете. Но коментс .
Аргументів у вас нема. Одні псіхі та нав'язані моральні установки.

бу-га-га
ви просто сліпі і не маєте досвіду у почуттях
"все норм" може сказати лише сліпоглухонімий
але хоч не імпотент і це вже щось :)
   
Re: Женщины такие странные...

бу-га-га
ви просто сліпі і не маєте досвіду у почуттях
"все норм" може сказати лише сліпоглухонімий
але хоч не імпотент і це вже щось :)
ще раз. НЕ ВСЕ НОРМ. Просто є так, як є. Проблема буде відчуватись звісно. Але я цього не заперечую.
Я відповідаю не на питання "хто винуватий" , а на питання "що робити". От ваша відповідь яка - розлучатись?
А моя відповідь - ні! В жодному разі. Немає причин для розлучення. І так можна жити цілком щасливо. Але не з однією лише жінкою, а з декількома
   
Re: Женщины такие странные...

ще раз. НЕ ВСЕ НОРМ. Просто є так, як є. Проблема буде відчуватись звісно. Але я цього не заперечую.
Я відповідаю не на питання "хто винуватий" , а на питання "що робити". От ваша відповідь яка - розлучатись?
А моя відповідь - ні! В жодному разі. Немає причин для розлучення. І так можна жити цілком щасливо. Але не з однією лише жінкою, а з декількома

ну, ок
визначилися з тим, що щастя "половинки" вже до дупи і головне встигнути ощасливити хоча б себе
але стосунки так не працюють

якщо херово як мінімум одному (а ще й дітям, але хто їх питатиме?), то іншому стане херово обов"язково
але пізніше та за інших обставин
приблизно тоді буде вчасно казати "а я то що? я ж і бабі квіти, і дітям морозиво, а вони невдячні..." чи щось таке

тож моя відповідь що до "що робити?" - працювати над поновленням почуттів ще до того, як вони повністю згасли
   
Re: Женщины такие странные...

ну, ок
визначилися з тим, що щастя "половинки" вже до дупи і головне встигнути ощасливити хоча б себе
але стосунки так не працюють

якщо херово як мінімум одному (а ще й дітям, але хто їх питатиме?), то іншому стане херово обов"язково
але пізніше та за інших обставин
приблизно тоді буде вчасно казати "а я то що? я ж і бабі квіти, і дітям морозиво, а вони невдячні..." чи щось таке

тож моя відповідь що до "що робити?" - працювати над поновленням почуттів ще до того, як вони повністю згасли
нє. Поновлення почуттів - це щось таке нереальне. Справа в тому, що вони виникають самі по собі, без праці. Почуття, які виникають, бо працюєш над їх виникненням - це фейк і розрахунок. До того ж , ну хіба можна заперечувати факт, що закохуєшся насамперед у красу, жіночність, молодість душі і тіла? Так що можна все життя убити на "працювати над поновленням почуттів" але сама мета хибна і від того недосяжна.
   
Re: Женщины такие странные...

нє. Поновлення почуттів - це щось таке нереальне. Справа в тому, що вони виникають самі по собі, без праці. Почуття, які виникають, бо працюєш над їх виникненням - це фейк і розрахунок. До того ж , ну хіба можна заперечувати факт, що закохуєшся насамперед у красу, жіночність, молодість душі і тіла? Так що можна все життя убити на "працювати над поновленням почуттів" але сама мета хибна і від того недосяжна.

реальне, якщо ви разом, бо кохали колись
закохуєшся і закохуєшся
Це - перший клас чи яслі стосунків
вони прості і банальні як пляшка горілки чи торт
Якщо люди нормальні - закоханість трансформується у кохання, згодом - у дружбу-кохання і такий стан може тривати вічно і не набридати
ненормальні мають хутко розбігатися, якщо стара закоханність вже скінчилася і не шкварчить
якщо кохання і не було, то нафіг те спільне життя?
   
Re: Женщины такие странные...

реальне, якщо ви разом, бо кохали колись
закохуєшся і закохуєшся
Це - перший клас чи яслі стосунків
вони прості і банальні як пляшка горілки чи торт
Якщо люди нормальні - закоханість трансформується у кохання, згодом - у дружбу-кохання і такий стан може тривати вічно і не набридати
ненормальні мають хутко розбігатися, якщо стара закоханність вже скінчилася і не шкварчить
якщо кохання і не було, то нафіг те спільне життя?
кохання було. Років 7 - це точно. Потім менше. Зараз просто дружба. І це реальна дружба, міцна, яка триватиме все життя. Ну і не бачу проблеми, якщо вона закохається в іншого , чи я.
До речі, це такого типу дружба, коли існує секс по дружбі. )))

Останнє редагування: 18 червня 2019 16:33:14 від Serhii
   
Re: Женщины такие странные...

Это п***а. И при этом еще женщины странные)
   
Re: Женщины такие странные...

Это п***а. И при этом еще женщины странные)

якщо п***а, то однозначно! :)
   
Re: Женщины такие странные...

ну якщо порівнювати тварин, то хто щасливіший - кінь запряжений чи кролик?
А якщо людей?  то що краще - їздити по світу, заробляти достатньо грошей, витрачати їх на жінок, чи сидіти в одному місці, працювати на заводі, бухати з мужиками після роботи, зате жити з одною жінкою? І то вона є лише через те, що їй подітись нікуди, а так би втекла .
грошей шкода на баб тратити
   
Re: Женщины такие странные...

грошей шкода на баб тратити
:facepalm1: плотник еще и жадный
   
Re: Женщины такие странные...

грошей шкода на баб тратити

отож, а приходится... :(
   
Re: Женщины такие странные...

Если б не бабы и не выпить, был бы уже миллионером :(
   
Re: Женщины такие странные...

позичьте крокодилові стразєк (на Asti :flirt: ) :this:
   
Re: Женщины такие странные...

Если б не бабы и не выпить, был бы уже миллионером :(
мені так один наркоман говорив. асісяй і секас - наркотики! :idea:
   
Re: Женщины такие странные...

реальне, якщо ви разом, бо кохали колись
закохуєшся і закохуєшся
Це - перший клас чи яслі стосунків
вони прості і банальні як пляшка горілки чи торт
Якщо люди нормальні - закоханість трансформується у кохання, згодом - у дружбу-кохання і такий стан може тривати вічно і не набридати
ненормальні мають хутко розбігатися, якщо стара закоханність вже скінчилася і не шкварчить
якщо кохання і не було, то нафіг те спільне життя?

Як же ты хутко розбижися, якщо гроши та хату треба буде дилити?
   
Re: Женщины такие странные...

мені так один наркоман говорив. асісяй і секас - наркотики! :idea:

прав был наркоман... без секса человечество бы уже другие галактики освоило :(
   
Re: Женщины такие странные...

прав был наркоман... без секса человечество бы уже другие галактики освоило :(
а скільки війн і вбивств через асісяй і секас тільки за останні 2000 років було..

(він про наркотики казав, що мiліонером би був без них)
   
Re: Женщины такие странные...

а скільки війн і вбивств через асісяй і секас тільки за останні 2000 років було..

(він про наркотики казав, що мiліонером би був без них)

 :-B  бабы враги человечества.
   
Re: Женщины такие странные...

:-B  бабы враги человечества.
через чоловіків теж немало трагедій сталося.
   
Re: Женщины такие странные...

через чоловіків теж немало трагедій сталося.

авжеж. бо чоловики получають стресс через жинок...
   
Re: Женщины такие странные...

авжеж. бо чоловики получають стресс через жинок...
коротше, як не крути, а винні доньки Єви :spruce_up:
   
Re: Женщины такие странные...

Як же ты хутко розбижися, якщо гроши та хату треба буде дилити?

Хутко треба розбігатися у випадку, коли закоханість вже скінчилася, а кохання все не настає.
В решті випадків стосунки треба БУДУВАТИ.
   
Re: Женщины такие странные...

:-B  бабы враги человечества.


:spruce_up:



   
Re: Женщины такие странные...

коротше, як не крути, а винні доньки Єви :spruce_up:

так. читаю биографию эвариста галуа. великий математик. в двадцать лет погиб на дуэли из за бабы. а если б он прожил еще хоть немного? :(
   
Re: Женщины такие странные...

коротше, як не крути, а винні доньки Єви :spruce_up:

Богиня смерті та родючості то два в одному.
Древні шарили.
   
Re: Женщины такие странные...

Хутко треба розбігатися у випадку, коли закоханість вже скінчилася, а кохання все не настає.
В решті випадків стосунки треба БУДУВАТИ.

А нафига будувати? горшок не склеишь. Разбегаться, когда есть дети и имущество - геморрой. Можно жить вместе, но потрахиваться на стороне. Все довольны и счастливы...
   
Re: Женщины такие странные...

А нафига будувати? горшок не склеишь. Разбегаться, когда есть дети и имущество - геморрой. Можно жить вместе, но потрахиваться на стороне. Все довольны и счастливы...

Це дуже розповсюджена ілюзія.
Горшок рідко б'ється весь і одразу. Переважно це результат довготривалих процесів.
   
Re: Женщины такие странные...

Це дуже розповсюджена ілюзія.
Горшок рідко б'ється весь і одразу. Переважно це результат довготривалих процесів.

даже если ты и прав, и даже если на горшке нет еще и царапинки. с горшком исчезает ощущение новизны. с горшком не пофлиртуешь. горшок - это какие купить занавески или что приготовить поесть. горшок нудит тебя, чтоб ты закрутил кран. никакой романтики. сплошная обыденность и уныние...
   
Re: Женщины такие странные...

от саме через таке ставлення до сексу, що буцім-то там хтось когось забльовує і розбиває, - і всі проблеми.
 Насправді, якщо практикувати безпечний секс, то сексуально активна жінка більш чарівна , більш чутлива , волога та пристрастна. І більш бажана, ніж якась матрона, яку слід три рази на побачення зводити, а потім принижуватись і випрошувати секс, як собака кістку.
Дик, і не випрашуй.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія