Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якби не Канада, Україна б....

Якби не Канада, Україна б....

Шановні форумчани. Вже не вперше чую подібні закиди від закордонних юзерів.

Прошу висловитися з приводу правдивості чи голослівності такого твердження:


Поверни мільярди доларів, які моя країна Канада дала тобі і таким, як ти, і тоді отримаєш моральне право варнякати. І США поверни, і Євросоюзу. Чи ти думаєш, що у нас гроші на деревах ростуть? ні, такі, як я та інші люди, платимо податки, щоб усіляке неосвічене і неадекватне мурло типу тебе ласти не простягло з голодухи.



Цікавлять перш за все висловлювання по суті. Дуже вдячна буду за всі "ЗА" і "ПРОТИ". Мене не цікавить характеристика персони аффтара цієї цитати. Цікавить сама думка по суті висловленого.

ДО цього я була впевнена, що це неправда. Але ця думка вчергове нав*язується як постулат.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

А в чем суть вопроса ? Получает ли Украина макрофинансовую помощь от ЕС и Северной Америки ?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

А канадськае мурло думає що тут ніхто податки не платить ?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ну может они и правда думают, что кредиты идут манюпасу.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

От дожилися, гастарбайтерша, після змінни миття параш від негритянських сцяк і сперми великодержавно заявляє "моя держава дає вам...."  :facepalm:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

От дожилися, гастарбайтерша, після змінни миття параш від негритянських сцяк і сперми великодержавно заявляє "моя держава дає вам...."  :facepalm:
Это так важно каким способом человек зарабатывает ?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

От посудіть самі, шановна Кароффка, українці, які виїхали в США, Канаду, Європу, надсилають гроші своїм родичам в Україну.
Ті родичі купують за ті гроші низькоякісні товари вітчизняного виробника (пиво, горілку, сало),
стимулюючи тим самим напівздохлу економіку Неньки. Хіба це погано? ;o
Друге: люди, які виїхали в еміграцію, маючи трудовий стаж в Україні, ніколи не претендуватимуть на українські пенсії.
Тим самим вони зменшують навантаження на злиденний і дірявий український державний бюджет. Хіба це погано? ;o
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

най п***а під свій кабмін і там шось верзе
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

От посудіть самі, шановна Кароффка, українці, які виїхали в США, Канаду, Європу, надсилають гроші своїм родичам в Україну.
Ті родичі купують за ті гроші низькоякісні товари вітчизняного виробника (пиво, горілку, сало),
стимулюючи тим самим напівздохлу економіку Неньки. Хіба це погано? ;o
Друге: люди, які виїхали в еміграцію, маючи трудовий стаж в Україні, ніколи не претендуватимуть на українські пенсії.
Тим самим вони зменшують навантаження на злиденний і дірявий український державний бюджет. Хіба це погано? ;o
то свійська зрозуміла б, а совкова голодна колгоспна навряд
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

низькоякісні товари вітчизняного виробника (пиво, горілку, сало),
Помиляється пан. Згадані паном речі зараз високоякісні.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Помиляється пан. Згадані паном речі зараз високоякісні.

Регулярно купую продукти з Європи в магазині Trader Joe's. Українського пива там вдень зі свічкою не знайдеш.
Німецьке, бельгійське, чеське, австрійське є, а українського нема. Не користується воно попитом у Західній півкулі. :sad:
Горілка і сало - та ж сама пісня. :sad:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Помиляється пан. Згадані паном речі зараз високоякісні.
порадьте де можна купити з переліченого саме високоякісне
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

15% GDP України це те, що пересилається з-за кордону, один з найвищих відсотків в світі, на рівні з Філіпінами. Сором.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

15% GDP України це те, що пересилається з-за кордону, один з найвищих відсотків в світі, на рівні з Філіпінами. Сором.

Це не сором, це - факт.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Українського пива там вдень зі свічкою не знайдеш.
Німецьке, бельгійське, чеське, австрійське є, а українського нема. Не користується воно попитом у Західній півкулі.
Ще не проштовхнулися з пивом на американський ринок. А в Європі є.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ще не проштовхнулися з пивом на американський ринок. А в Європі є.

Радий це чути. (tu)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Вона думає як канадійка, пристосувалась, саме так і дуються не тільки переселенці, а в першу чергу інозмці... Гарно по українські вміє пристосовуватись як справжня жінка))))

Що тобі не подоабється? Думка іноземців про нас? Вона її озвучує.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

До речі, тут у "рускіх" магазинах продаються кримські вина - мене аж трєсьот. :X
Не знаю куди "стукнути", в ФБР, чи зразу в ЦРУ? :umnik2:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Пидроботы копируют своего Мессию.Тот тоже вначале сам себе помогает,а потом с мясом со стен вырывает
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Президент України Володимир Зеленський отримав від президента США Дональда Трампа запрошення відвідати Вашингтон з офіційним візитом.

Про це у йдеться у статті DT.UA "Квартал "чорних лебедів".

За даними видання, запрошення Зеленський отримав 31 травня і відбудеться він після зустрічі Трампа з президентом РФ Володимиром хуйло.

"Відбудеться предметна розмова з врегулювання конфлікта в Донбасі ... Важливе запитання до Зеленського на переговорах: "За що Америка стільки років в Україні долари платників податків проливала?". Настав час реальних бізнес-проектів: земля, газовидобування, порти тощо", - пише ЗМІ.

Наразі "Українській правді" дану інформацію в Адміністрації президента не підтвердили.

 :-)o
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Ще не проштовхнулися з пивом на американський ринок. А в Європі є.

В Канади можна знайти, але є краще и дешевше, купую лише за приступив патриотизму. Нарази вживаю нимецьке пиво и Онтарийску горилку :)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

До речі, в Європі трудно знайти буряк чи солоні огірки (не мариновані). А в єврейських ґешефтах є.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

а можно сначала в цифрах?
сколько канада миллиардов долларов дала таким, как тс и остальные участники беседы?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Цікавлять перш за все висловлювання по суті.

По суті , а шо - по суті .., мо шановній пані , авторці цитованого тра спробувати лупити аліменти з двох чі трьох одночасно , а як строк виплат збігатиме , робити так , що-би іще хтось свіженьке платило ... )))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Шо за мильярды дала Канада? Купила евробонды под 10% годовых?  :facepalm1:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

До речі, в Європі трудно знайти буряк чи солоні огірки (не мариновані). А в єврейських ґешефтах є.

 :facepalm1:

Не пиши больше
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Чимось нагадує минулі камлання кацапів та інших кормільців  Росія (Донбас) короміт Украину.
До України ціла черга з кормільців стоїть
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

От дожилися, гастарбайтерша, після змінни миття параш від негритянських сцяк і сперми великодержавно заявляє "моя держава дає вам...."  :facepalm:
---------------

ДелІТ знана збоченка. :D
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Вона думає як канадійка, пристосувалась, саме так і дуються не тільки переселенці, а в першу чергу інозмці... Гарно по українські вміє пристосовуватись як справжня жінка))))

Що тобі не подоабється? Думка іноземців про нас? Вона її озвучує.

Ну, що мені не подобається - то я тобі увечері прошепочу на вушко. А в даному випадку мене цікавить питання: чи і справді Україну весь світ ГОДУЄ? Невже ми не повертаємо ті срані кредити? І звідки взагалі з*явилася така думка меншовартості? Тільки здихалися старшОго брата, так тепер ці починають голови піднімати.

А для себе хочу з*ясувати, чи має право на існування така її позиція.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

а можно сначала в цифрах?
сколько канада миллиардов долларов дала таким, как тс и остальные участники беседы?
Гуглим долг Украины
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

По суті , а шо - по суті .., мо шановній пані , авторці цитованого тра спробувати лупити аліменти з двох чі трьох одночасно , а як строк виплат збігатиме , робити так , що-би іще хтось свіженьке платило ... )))
;o А як пані авторці не до народжуваності в такому віці, та й заміж не світить, а існуюча дитина, народжена у шлюбі, вже давно повнолітня, то що в такому випадку їй робити?

Ну да, можна взяти з дитячого будинку. І далі що? ЯК це корелюється із закидами аффтара цитати?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

А канадськае мурло думає що тут ніхто податки не платить ?

І хабарі аж гай шумить.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Слухати оту пмснуту з Канади? Ви серйозно? Там же недотрах аж верещить...
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Та давайте оголошуйте вже дефолт. От тоді щастя наступить. :gigi:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Гуглим долг Украины
так это, извини, не дала,
а дала в долг, под проценты...
под нефуевые проценты.
и даже здесь хотелось бы цифру, сколько канада дала в долг и под какой процент?
да так, что у местных жителей пропало законное право варнякать)


Останнє редагування: 1 червня 2019 10:40:55 від 78rus
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

;o А як пані авторці не до народжуваності в такому віці, та й заміж не світить, а існуюча дитина, народжена у шлюбі, вже давно повнолітня, то що в такому випадку їй робити?

Ну да, можна взяти з дитячого будинку. І далі що? ЯК це корелюється із закидами аффтара цитати?

Нуу , стосовно віку пані-авторки , то із читаних дописів мені здалося , що у в двадцять п'ять чі тридцять років - ще не запізно , та зауважу , головне ж - не народжувати , а знайти платників ))) , що-би пані відчула себе на місці іншої пані , що-би отримувати , а не віддавати . ))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

так это, извини, не дала,
а дала в долг, под проценты...
под нефуевые проценты.
и даже здесь хотелось бы цифру, сколько канада дала в долг и под какой процент?
да так, что у местных жителей пропало законное право варнякать)
вот когда вернем, то будет "дала, а потом забрала"

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Тут більше питання у адекватності дописувача і відповідних висновках.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

:facepalm1:

Не пиши больше
Очевидно, узагальнення на всю Європу мені не слід було робити. Певно, в Німеччині з цим легше. Колись для вегетаріанця Гітлера готували рагу з тушкованих буряків, то, певно, не в єврейських ґешефтах їх знаходили.

Щодо Франції та Італії пересвідчився в цьому сам.

Ще колись Гоголь італійців хотів навчити солити огірки. Йому не подобалися італійські мариновані (він їх називав «кислими»). І він постійно лаявся з власником ресторації через це.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Попри те, що Канада дає гроші, це виключно проблеми Канади на що вона ці гроші тратить і не дає ніякого права варнякати.

Суажемо так це відкупні лібералів своїм виборцям, тих 5 чи 6 депутатів українців пролобіювали ці гроші з надією, що за них за це проголосує діаспора. Таке собі засівання гречкою по канадськи.

Останнє редагування: 1 червня 2019 11:31:42 від Etobicoke Resident
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія