Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(ОНОВЛЕНО) СБУ таки затримала Саакашвілі. ГРАНД-кловунада. Шоу маст гоу он :facepalm1:

Луценко таки далбайоп безнадійний.
   
точно... бо не раз повторив про мирні акції
а якшо вам хочеться шось виривати з контексту то є ваші проблеми маніпулятора

***
як можна стільки обсиратись
О це були мирні акції були на Костьольній? B-) Плять, ну що ви там курите? Як ще можна топити за цього дебіла який обісрався де тільки можна?
   
вы меня канешна извините...

но это даже не цирк
   
Луценко таки далбайоп безнадійний.

с добрым утром.
   
Пля, пецюндир вдруге в це лайно вхляпався. З ніг по вуха. А ще кажуть,  що він розумний. Та хєр там.
   


освобождение саакашвили. :weep:
   
як же це дістало...
(tu), Саак, з палати №6
   
де Беркут?  :gigi:
   
фейлед стейт
об власть и ее представителей ноги вытирают
   
вы меня канешна извините...

но это даже не цирк

це ганьба
   
Занести Миху в Раду.
А дальше сделать как 23 февраля 2014 года: пусть Рада назначит его и.о. президента  :laugh: Уверен что Миха ничем не хуже Пастора
ЗЫ - а Надю спикером!  :rotate:
   
с добрым утром.

Без доброго ранку. Сьогодні він просто себе перевершив остаточно
   
Луценко таки далбайоп безнадійний.
Ще одні очі прозріли.  B-)
 Бо з таким помічником і ворогів не треба.
   
вы меня канешна извините...

но это даже не цирк
+++
   
Саакашвили "выломали" из машины и заводят его в костел. Он остановился на ступеньках и говорит речь.

Лучше бы в мечеть его завели и там сдеклали обрезание по самые уши.
   
Всё просто, люби мои: пэдро (как в своё время Овощ) утратил моральные основания на репрессии против тов.Саахова. В первую очередь по причине собственной коррумпированности.  :-B
Ну не бюторасу Гансу же тут писати про моральність  :weep:
   
И все же Педре и прихильники певної політсили надо задуматься.

То что за 2,5% идиота Сааку готовы выходить люди и кидаться под машины, драться с ментами и искренне считать власть продажной шайкой - это ваша общая заслуга.
Советую понять, что  что то не так у нас в стране.

Надеюсь что на выборы 2019 будет адекватная кандидатура, равноудаленная от Сааки, Юльки, рыгов и шоколадников
   
Re: Саака на свободе!

Что именно ему отбили?
Краще б голову йому відбили.
Скажу чесно: раніше Саакашвілі я поважав, як політика. Але для мене він перестав існувати як політик після прориву українського кордону.
   
Без доброго ранку. Сьогодні він просто себе перевершив остаточно

еще не вечер. уверен, Юга тебя еще удивит..
   
Занести Миху в Раду.
А дальше сделать как 23 февраля 2014 года: пусть Рада назначит его и.о. президента  :laugh: Уверен что Миха ничем не хуже Пастора
ЗЫ - а Надю спикером!  :rotate:

А Тимошенко просто поставити керувати нафтогазом, нехай вона якийсь там переможний контракт укладе
   
фигурант решил коллекционировать уголовные статьи в разных странах?
   
И все же Педре и прихильники певної політсили надо задуматься.

То что за 2,5% идиота Сааку готовы выходить люди и кидаться под машины, драться с ментами и искренне считать власть продажной шайкой - это ваша общая заслуга.
Советую понять, что  что то не так у нас в стране.

Надеюсь что на выборы 2019 будет адекватная кандидатура, равноудаленная от Сааки, Юльки, рыгов и шоколадников

Цікаво, от звідки вона зненацька має взятися?
   
Занести Миху в Раду.
А дальше сделать как 23 февраля 2014 года: пусть Рада назначит его и.о. президента  :laugh: Уверен что Миха ничем не хуже Пастора
ЗЫ - а Надю спикером!  :rotate:

Йди нахуйхер
   
Уверен что Миха ничем не хуже Пастора

А где у нас в Конституции записано, что каждый бродячий проходимец может быть и.о. Президента?
   
Що там ?
   
фейлед стейт
об власть и ее представителей ноги вытирают
вам яка справа, кацап?
   
раде надо разбегаться, саака идет
   
Киевляне, нас зовут. Кто-то встанет ?
   
за 2,5% идиота Сааку готовы выходить люди

а может таки за бабло курченка?
   
еще не вечер. уверен, Юга тебя еще удивит..

от я вірю Юга ще буде нашим ПМ
   
Закупляйте попкорн. Для всіх різновидів Свобод слова на найближчий тиждень.
Юлька з Саакою якщо появляться то буде весело.
Думаю, ще міжнародна спільнота відзначить успіхи нашої влади (по захисту корупції і боротьбі з опозицією).
Мені нашого Гетьмана трохи жалко.
Тепер йому залишається тільки вмикати друкарський станок і фігачити пенсії по 10 тищ і зарплати по 15 тищ.
   
Цікаво, от звідки вона зненацька має взятися?

Ща я думаю в Раде запоет. Последний шанс в жизни.
   
Киевляне, нас зовут. Кто-то встанет ?

хуй встане  :D
   
вам яка справа, кацап?

пшло нах сам кацап
   
Киевляне, нас зовут. Кто-то встанет ?
в чергу за авіаквитками чи американською візою
нахуй цю країну, їй п***а
   
Саакашвили освободили из машины

на 112 грят :lol:

Відео вже є в фейсбуці,таки звільнили,виломали двері мікроавтобуса  :pooh_door:   це лютий пісєц .Ну невже таке можливо в якійсь країні крім нашої? Прорвати кордон силою пославши закон і владу на ...  Ніхто навіть не спробував його депортувати чи щось подібне.Потім зібрати купу мітингів по всій країні,потім коли шум трохи стих бути арештованим по афігєнно серйозному звинуваченню,і бути звільненим натовпом при арешті і присутності купи спецури,сбу,нацгвардії і поліції,і піти до ВР з мікрофоном і вимогами імпічменту.Нє ну народ,це все звучить як повна маячня психічно хворого з 8-ї палати провінційної психлікарні.І висновок у мене такий,або при владі у силових структурах і ГПУ сидять одні лохи і агенти кремля які підсирають владу або шось у нас в країні таки не те відбувається.
   
а может таки за бабло курченка?

Ну даже за бабло не каждый готов рисковать своим здоровьем и кидаться на ментов, разбирать брусчатку.

Может это и полезные идиоты, но видно, что большинство это делают искренне
   
А Тимошенко просто поставити керувати нафтогазом, нехай вона якийсь там переможний контракт укладе

Юлю в премьеры!  :love:
И первый указ - о снижении цены на газ за счет отмены грабительских наценок и "доли Укргазвыдобування". Реальная цена газа - около 1600 гривен.
Газ - народу!
Олигархов - на рудники!
 :laugh:

   
что меня смущает в записях - так это личный контакт сааки с курченко

еще и по телефону

президент страны, которого естесственно пыталась слушать рашка, который должен быть в курсе безопасности...
никакой необходимости в этом разговоре не было, всегда есть представитель, который ведет переговоры от имени босса, тем более в таких деликатных делах

это или уже из-за безнаказанности или тупости или я хер его знает

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія