Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эрик Клэптон против вакцинации, имел тяжелую побочку

Эрик Клэптон против вакцинации, имел тяжелую побочку

не надо меня записывать в антивакцинаторы,
понимаете когда с простым человеком шото случается после вакцину всем насрать, никто не пишет, никто не узнает. А когда такой человек как Эрик Клэптон говорит, это уже не утаишь.
Он думал, что не сможет больше играть, руки и ноги перестали его слушаться.

Eric Clapton hits out at 'propaganda' over vaccine safety
https://www.msn.com/en-gb/news/world/eric-clapton-hits-out-at-propaganda-over-vaccine-safety/ar-BB1gM5Uv

   
Та в таком возрасте все что угодно могло случится.. любой толчок, толи вакцина толи скушал не то, или переволновался
Не факт
   
после не значит из-за
   
И после 2го укола? 6 недель он отходил
   
А чё вы хотели, вакцинация сейчас это эксперимент над всем человечеством, т.к. вакцина сырая, не отрабатонная. Кто хочет стать подопытным кроликом - вперед!
   
Хотелось бы большей открытости информации, а не таких прорывов ,когда знаменитость получает побочку и утаить невозможно
   
Хотелось бы большей открытости информации, а не таких прорывов ,когда знаменитость получает побочку и утаить невозможно

Так бази всіх інцидентів після вакцинації відкриті. В США точно.
   
Хотелось бы большей открытости информации, а не таких прорывов ,когда знаменитость получает побочку и утаить невозможно

шо утаіть?

ви хоч розумієте, шо він всього навсього - ОДНА людина, те шо він відомий не робить його тисячою людей чи сотнею тисяч
статистично він - ОДНА людина
   
шо утаіть?

ви хоч розумієте, шо він всього навсього - ОДНА людина, те шо він відомий не робить його тисячою людей чи сотнею тисяч
статистично він - ОДНА людина

Если тоже самое случится с неизвестным человеком об этом никто просто не узнает
   
после не значит из-за

Угу. Але коли ковід, то винуватий виключно  він,  а не вік або щось інше. А у випадку скороспілої вакцинації невідомо проти якого стаоого штаму, то все навпаки

То вік або щось інше.
Люди, ви подуріли? Істина десь посередині.
   
Если тоже самое случится с неизвестным человеком об этом никто просто не узнает

з вами траплялося?
   
шо утаіть?

ви хоч розумієте, шо він всього навсього - ОДНА людина, те шо він відомий не робить його тисячою людей чи сотнею тисяч
статистично він - ОДНА людина

Ти хочеш бути цієїю людиною? Лєс рубят - щєпкі лєтят?
   
Угу. Але коли ковід, то винуватий виключно  він,  а не вік або щось інше. А у випадку скороспілої вакцинації невідомо проти якого стаоого штаму, то все навпаки

То вік або щось інше.
Люди, ви подуріли? Істина десь посередині.

Звичайно не виключно. Але є статистика, закон великих чисел. І там все видно.
   
Ти хочеш бути цієїю людиною? Лєс рубят - щєпкі лєтят?

Це проблема вибору. Можна пристібатися в авто, можна ні. В 99% ремінь зробить краще, в 1% гірше. Можна ще надіятись що ніколи не попадеш в аварію.
   

Ти хочеш бути цієїю людиною? Лєс рубят - щєпкі лєтят?

ви це серйозно?
кожна людина народжується зі своїми "проблемами", вам потрібне унікальне лікарство? його не буде
то най вимруть мільйони, бо людство не може придумати препарат для всіх
я чогось думаю, шо навіть плацебо - буде викликати побічні ефекти  :shuffle:  :weep:
   
Хотелось бы большей открытости информации, а не таких прорывов ,когда знаменитость получает побочку и утаить невозможно

И еще хотелось бы, что бы в результате открытости люди, не имеющие необходимого образования и опыта, не ставили сами себе диагнозы и не делали глобальных выводов. Говорят в Израиле за такое предусмотрена уголовная ответственность.
   
И еще хотелось бы, что бы в результате открытости люди, не имеющие необходимого образования и опыта, не ставили сами себе диагнозы и не делали глобальных выводов. Говорят в Израиле за такое предусмотрена уголовная ответственность.

надеюсь Эрик Клэптон не поедет в Тель Авив
   
ви це серйозно?
кожна людина народжується зі своїми "проблемами", вам потрібне унікальне лікарство? його не буде
то най вимруть мільйони, бо людство не може придумати препарат для всіх
я чогось думаю, шо навіть плацебо - буде викликати побічні ефекти  :shuffle:  :weep:

Ти не відповів. Ти хочеш бути цією похибкою?
Так чи ні.
   
наличие мощнейших фильтров на информацию показал пример с Трампом.
после того как даже президента Америки смогли изолировать от доступа к средствам массовой информации , я очень сильно сомневаюсь , что общество имеет доступ к правдивой статистике по побочке от вакцинации.
   
после не значит из-за

За такою логікою і 'ковду' не існує. Домовилися?

А то одною жопою на двох стільцях - підзаїбали вже геноцидщики вакцинатори.
   
А хто такой Эрик Клэптон? Всего лишь один из сотен миллионов вакцинированных, не более. Хай играет дальше.
   
Ти не відповів. Ти хочеш бути цією похибкою?
Так чи ні.

а чиєсь бажання реально якось впливає?
GIF
ви ніколи всього не передбачите, якшо питання чи вакцинувався би я - так
правда я вже перехворів і то був паршивий місяць і певною мірою він продовжується і нині, хоч пройшло вже більше півроку
   
наличие мощнейших фильтров на информацию показал пример с Трампом.
после того как даже президента Америки смогли изолировать от доступа к средствам массовой информации , я очень сильно сомневаюсь , что общество имеет доступ к правдивой статистике по побочке от вакцинации.

ну сумнівайтесь, але ви так і не відповіли, як вакцинація у вас побічні прояви були?
   
ну сумнівайтесь, але ви так і не відповіли, як вакцинація у вас побічні прояви були?

 я не ходил ещё, лень плюс трошки сомневаюсь
   
Знову шабаш антивакцинаторів.
Та заспокойтеся вже. Ніхто вас не змусить. Але як не дай бог накриє, потім вже не жалійтеся
   
И после 2го укола? 6 недель он отходил

Отошёл бы он от ковида? Вот вопрос...
   
Ти хочеш бути цієїю людиною? Лєс рубят - щєпкі лєтят?

 :facepalm1:

А подумати головою не намагався, чи вона у тебе лише щоб їсти в неї? :fool:
Порівняй ймовірність ускладнень та смертей від вірусу з ймовірністю ускладнень та смертей від вакцини і тоді вже роби якісь висновки.  :punish:
   
я не ходил ещё, лень плюс трошки сомневаюсь

Країна / регіон   Кількість доз на 100 людей   Всього доз
США                  79,7                                      266 596 486

266 млн доз вкололи в одних США(частину повторно)
шо ви там кажете про приховування інформації?
   
Країна / регіон   Кількість доз на 100 людей   Всього доз
США                  79,7                                      266 596 486

266 млн доз вкололи в одних США(частину повторно)
шо ви там кажете про приховування інформації?

Це все "фейк ньюз", він вірить в "альтернативні факти".
   
Країна / регіон   Кількість доз на 100 людей   Всього доз
США                  79,7                                      266 596 486

266 млн доз вкололи в одних США(частину повторно)
шо ви там кажете про приховування інформації?

Читай выше, я все написал
   
Отошёл бы он от ковида? Вот вопрос...

Тоже правда, не отмахнешся.
   
Читай выше, я все написал

про шо написав?
про приховування... я розумію, це можливо
але людина розумна, homo sapiens
може прикинути 266 млн... якшо би в 1% були серйозні побічні це ж 2,67млн випадків
реально тебе більше хвилює окремо взята одиниця, якийсь там Ерік, ніж 2,67 млн?
чи 2,67 млн ускладненнь немає?
це важко приховати... важче ніж інфу про Клептона стопроц.
так скільки ускладнень 267 тис? 0,1%
чи 26,7 тис 0,01%
чи 2675 0,001%
чому я пишу про те, шо в США 266 млн вакцин вкололи, бо побічка на такому фоні стане помітною, через це вже пройшла величезна кількість людей

Останнє редагування: 16 травня 2021 15:36:04 від Leo_poLD
   
про шо написав?
про приховування... я розумію, це можливо
але людина розумна, homo sapiens
може прикинути 266 млн... якшо би в 1% були серйозні побічні це ж 2,67млн випадків
реально тебе більше хвилює окремо взята одиниця, якийсь там Ерік, ніж 2,67 млн?
чи 2,67 млн ускладненнь немає?
це важко приховати... важче ніж інфу про Клептона стопроц.
так скільки ускладнень 267 тис? 0,1%
чи 26,7 тис 0,01%
чи 2675 0,001%
чому я пишу про те, шо в США 266 млн вакцин вкололи, бо побічка на такому фоні стане помітною, через це вже пройшла величезна кількість людей


еще раз.

наличие мощнейших фильтров на информацию показал пример с Трампом.
после того как даже президента Америки смогли изолировать от доступа к средствам массовой информации , я очень сильно сомневаюсь , что общество имеет доступ к правдивой статистике по побочке от вакцинации.
   
Знову шабаш антивакцинаторів.
Та заспокойтеся вже. Ніхто вас не змусить. Але як не дай бог накриє, потім вже не жалійтеся
-----
Не змусить??? Мля і це пише наче притомна людина,яка читала новини про введення ковідних паспортів в ЄС,про ситуацію з походами в ПРОДОВОЛЬЧІ магазини на Кіпрі???
Таке враження що побочка таки й на мізки діє!

Останнє редагування: 16 травня 2021 15:47:12 від Blokh
   
еще раз.

наличие мощнейших фильтров на информацию показал пример с Трампом.
после того как даже президента Америки смогли изолировать от доступа к средствам массовой информации , я очень сильно сомневаюсь , что общество имеет доступ к правдивой статистике по побочке от вакцинации.

якій побочкЄ?
мені вже навіть цікаво

про яку побочьку ви говорите?
була інфа про вакцинацію в США в кількості 4млн / день, в інші до 2млн доз
уявіть серйозні побічні прояви у 1%, при цьому вони попадають в лікарню - кажете таке можна приховати :weep:
   
якій побочкЄ?
мені вже навіть цікаво

про яку побочьку ви говорите?
була інфа про вакцинацію в США в кількості 4млн / день, в інші до 2млн доз
уявіть серйозні побічні прояви у 1%, при цьому вони попадають в лікарню - кажете таке можна приховати :weep:

Запросто, просто не собирать информацию и не публиковать
   
А чё вы хотели, вакцинация сейчас это эксперимент над всем человечеством, т.к. вакцина сырая, не отрабатонная. Кто хочет стать подопытным кроликом - вперед!
А вам больше нравятся подопытные или мертвые кролики?

   
Запросто, просто не собирать информацию и не публиковать

коли я пишу про цифри, це ж не просто так
неможливо просто не збирати чи просто не публікувати,
коли у вас за тиждень вакцинації зі значною "побічкою" в 1% кількість хворих в лікарнях зростає на 15-20%
як то кажуть вірити ви можете в будь-шо, але це фантастика
   
а чиєсь бажання реально якось впливає?
GIF
ви ніколи всього не передбачите, якшо питання чи вакцинувався би я - так
правда я вже перехворів і то був паршивий місяць і певною мірою він продовжується і нині, хоч пройшло вже більше півроку

Не крути сракою. Ти готовий після вакцинації вмерти в масштабах статистичної похибки?
Так чи ні?
   
Re: Эрик Клэптон против вакцинации, имел тяжелую побочку

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Cyprus Mail.

Локдаун буде скасовано 10 травня, але для відвідування завантажених людьми місць знадобляться негативні тести, вакцинація або підтвердження про те, що людина перехворіла протягом останніх трьох місяців. Зокрема, йдеться про заклади громадського харчування, спортзали, торгові точки, театри.

"Ми не можемо залишатись байдужими до зростаючої кількості інфекцій разом з інтенсивним тиском на систему охорони здоров'я через велику кількість госпіталізацій", - сказав міністр охорони здоров'я Константінос Іоанну.

Міністр заявив, що ситуація вимагає "важких рішень та рішучих заходів".

Нові заходи передбачають комендантську годину з 21.00 до 5.00, за винятком людей, які їдуть на роботу або до лікаря.
==========================
Нікого ж не примушують вакцинуватися.(ц) :gigi:
 
Просто для того,щоб піти за продуктами, треба предявити ПЦР тест або вакцинуватися. :weep:
ПиСИ Це зараз так на Кіпрі.
Не можеш показати вакцинацію або тест- фуй тобі продуктів. :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія