Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Рюкзак чорного дня"

Re: "Рюкзак чорного дня"

Тоже вариант:

   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Не новина, красноармійці бігли до Гітлера мільйонами , фу, не будь як комуніст!

У меня нет мотивации воевать с Россией.
Не потому что мне нравится Россия. а потому что за такую Украину я не то что воевать не буду, а даже не пердну за неё.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

И эта армия 5 лет сдерживает "мощнейшую армию Европы"
Кстати там такой же контракт, кадры меняются, и в целом "отслужило" в разы больше

как можно сдерживать тех кто не атакует? ВСУ не ведёт больше наступательных действий уже 4ре года.
Точно так же и росия просчитав все свои силы не решилась в 14-м году на вторжение, хотя уже всё было на мази.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

це у якому віці було?

таки дистанції логічніше вже на велосипеді долати
майже пік форми чоловіка, трохи за 30. Йшов, бо парі, велік не передбачався. Хочу ще сходити хочь раз так, та майже каліка, лівий надколінник металевий, мабуть, вже не станется.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

майже пік форми чоловіка, трохи за 30. Йшов, бо парі, велік не передбачався. Хочу ще сходити хочь раз так, та майже каліка, лівий надколінник металевий, мабуть, вже не станется.

 :(
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

:(
то все, тезка, й гори, й мандри, то минуле, треба гвинти в голові підкрутити, щоб з'явилася стійка уява, що вже не хлопчик й не все в цьому світі долається.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Хочу всім притомним і не дуже молодим тут дописувачам просто піти і записатися в місцеві бригади територіальної оборони. Пройти тижднево-місячні навчання, знати своїх офіцерів, командування, задачи підрозділу. Хто, як, за яких умов подбає про членів ваших родин, коли ви одягнете форму.

У вас відпаде половина питань що тут розглядають. Берци можете не чистити, їх вам вилижуть ті, хто пердіти будуть боятися проти України.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

как можно сдерживать тех кто не атакует? ВСУ не ведёт больше наступательных действий уже 4ре года.
Точно так же и росия просчитав все свои силы не решилась в 14-м году на вторжение, хотя уже всё было на мази.

Уже наступали в 2014-м.  :facepalm1:
А потом даже оборону Дебальцево организовать не смогли.

Вторжения (большого) не было потому, что для него нужен весомый повод. У нас только США могут себе позволить вторгаться куда угодно по надуманным поводам. РФ пока что так не может. Даже захват Крыма был хупцой - хотя в принципе Европа это "простила".
Порошенко тоже не дурак и не трус - он не давал хуйло повод для такого вторжения и не лез в Крым
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

если вы такие уж паникеры, то купите консервы, макароны, муку , сахар, и храните всё дома, и никуда не рыпайтесь из своего дома
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Уже наступали в 2014-м.  :facepalm1:
А потом даже оборону Дебальцево организовать не смогли.

Вторжения (большого) не было потому, что для него нужен весомый повод. У нас только США могут себе позволить вторгаться куда угодно по надуманным поводам. РФ пока что так не может. Даже захват Крыма был хупцой - хотя в принципе Европа это "простила".
Порошенко тоже не дурак и не трус - он не давал хуйло повод для такого вторжения и не лез в Крым

ну территорию донбабвы сократили в два раза как минимум, так шо неплохо наступали, и росийsкие войска отбить назад Kрамаху и Славянск не решились. Хотя там один НКМЗ окупил бы все затраты на войну.

   
Re: "Рюкзак чорного дня"

если вы такие уж паникеры, то купите консервы, макароны, муку , сахар, и храните всё дома, и никуда не рыпайтесь из своего дома


Слушна порада. Ще пару бутлів води 20-літрових, тарілка супутникова, щоб не провтикати все дійство,  генератор на балконі до неї, і попкорн  ;)
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

если вы такие уж паникеры, то купите консервы, макароны, муку , сахар, и храните всё дома, и никуда не рыпайтесь из своего дома
та лежить все. Ще до війни лежало, бо мішками, як якісне, купувати пріємніше. Й те не стосується до сідіння вдома.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

если вы такие уж паникеры, то купите консервы, макароны, муку , сахар, и храните всё дома, и никуда не рыпайтесь из своего дома

Ну это тоже под вопросом - а вдруг обстрелы?
Я вон и то сдрысныл от греха подальше - а по нам только несколько раз долбанули из минометов и разок из пушки. А в Лисичанке пипец шо творилось. За Луганск и Донецком уж молчу.
Хреново оказаться в осаждаемом городе
Но и без консервов оказаться тоже плохо. И тут нужно учитывать, что запас нужно делать не на месяц, а на год.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Слушна порада. Ще пару бутлів води 20-літрових, тарілка супутникова, щоб не провтикати все дійство,  генератор на балконі до неї, і попкорн  ;)

Тогда уже фильтр для воды
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

мішками, як якісне, купувати пріємніше

і викидати зручніше, коли хробачки заведуться
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

У меня нет мотивации воевать с Россией.
Не потому что мне нравится Россия. а потому что за такую Украину я не то что воевать не буду, а даже не пердну за неё.
Звісно, що за Україну без Сталіна ти воювати не будеш, бо не буде заградотрядів :-)o
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Ну это тоже под вопросом - а вдруг обстрелы?
Я вон и то сдрысныл от греха подальше - а по нам только несколько раз долбанули из минометов и разок из пушки. А в Лисичанке пипец шо творилось. За Луганск и Донецком уж молчу.
Хреново оказаться в осаждаемом городе
Но и без консервов оказаться тоже плохо. И тут нужно учитывать, что запас нужно делать не на месяц, а на год.

универсального решения нет, надо по ситуации решать.

Я думаю, шо идти в ночь зимой с детьми в лес поле куда опаснее чем оставаться дома
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

универсального решения нет, надо по ситуации решать.

Я думаю, шо идти в ночь зимой с детьми в лес поле куда опаснее чем оставаться дома

Первую ночь, вторую - может и не опасно (при условии что в лесу тихо). Но потом уже опасно, ты совершенно прав. А потом и смертельно опасно.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Первую ночь, вторую - может и не опасно (при условии что в лесу тихо). Но потом уже опасно, ты совершенно прав. А потом и смертельно опасно.

единстевнное шо, если во двор твоей многоэтажки заехала миномётная батарея, то тогда лучше свалить к родственикам, а не снимать с окна на мобилу ой танчики.

Ну и в добавок, если шо то будет, то будет организованая эвакуация . Украина не одна в этом мире.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

і викидати зручніше, коли хробачки заведуться
ще не викидали. Комора вийшла надиво вдала.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Тогда уже фильтр для воды

 Який фільтр? Централізованого водопостачання НЕ БУДЕ. Бо не буде електрики. Якщо хочете користуватись туалетом бутлів має бути з 6. Хоча, можна ходити тільки  по-маленькому, а "по-бальшому" - в газєту і викидати з балкона  :gigi:
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

"по-бальшому" - в газєту і викидати з балкона

бажано на голови наступаючого ворога  :laugh:
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Який фільтр? Централізованого водопостачання НЕ БУДЕ. Бо не буде електрики. Якщо хочете користуватись туалетом бутлів має бути з 6. Хоча, можна ходити тільки  по-маленькому, а "по-бальшому" - в газєту і викидати з балкона  :gigi:

Именно поэтому и потребуется фильтр для воды - очищать речную и колодезную воду
 :)


   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Вдома 150л питної, в нас дуже гарна вода, та на городі півтора куба технічної, яку можна загнати в будинок.  Знову ж, був зайвий газобетон, збудував сральнік на городі. В сусідів по всякому, та десь так само, об'єми різняться. Ні, наших людей вимкненням води та електріки не загнати на цвінтар
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Вдома 150л питної, в нас дуже гарна вода, та на городі півтора куба технічної, яку можна загнати в будинок.  Знову ж, був зайвий газобетон, збудував сральнік на городі. В сусідів по всякому, та десь так само, об'єми різняться. Ні, наших людей вимкненням води та електріки не загнати на цвінтар
Славянско-Авдеевский рецепт: ведро+лопата+мусорный пакет.
Семья ходит в ведро весь день, в которое заблаговременно всунут плотный мусорный пакет. Вечером это дело в пакете завязывается и закапывается (это в условиях города)
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Славянско-Авдеевский рецепт: ведро+лопата+мусорный пакет.
Семья ходит в ведро весь день, в которое заблаговременно всунут плотный мусорный пакет. Вечером это дело в пакете завязывается и закапывается (это в условиях города)
пані. Можу тільки посівчувати вам, та вашим близьким. Сподіваюся, всі живі
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

если вы такие уж паникеры, то купите консервы, макароны, муку , сахар, и храните всё дома, и никуда не рыпайтесь из своего дома
Крупи? Ти сказав крупи, консерви, муку, макарони і цукру мішків пару?  X(
Та да да дам! Ось він! Зірковий час Бяки, а вона як на зло в бані  :weep:  :lol:
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Крупи? Ти сказав крупи, консерви, муку, макарони і цукру мішків пару?  X(
Та да да дам! Ось він! Зірковий час Бяки, а вона як на зло в бані  :weep:  :lol:
нех буду я за неї. Крупи, гречка та рис, гарні макарони, цукор та борошно, вони купуються мішками після проби на смак готового. Два, інколи три рази на рік. Де нормально зберігати є, не псується.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

нех буду я за неї. Крупи, гречка та рис, гарні макарони, цукор та борошно, вони купуються мішками після проби на смак готового. Два, інколи три рази на рік. Де нормально зберігати є, не псується.
Я пам'ятаю) вже про це говорили. З певних причин ви за неї не можете бути
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

нех буду я за неї. Крупи, гречка та рис, гарні макарони, цукор та борошно, вони купуються мішками після проби на смак готового. Два, інколи три рази на рік. Де нормально зберігати є, не псується.

хехе. Я б порадив всього цього не мати. Ті хто розраховував на це, сиділи до останнього з цим скарбом у підвалі, аж доки над ними не був зруйнований будинок. Досиділись. А люди, які не мали житла, жили в орендованому, вже давно лахнули з зони конфлікту. Побудували нове життя.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

хехе. Я б порадив всього цього не мати. Ті хто розраховував на це, сиділи до останнього з цим скарбом у підвалі, аж доки над ними не був зруйнований будинок. Досиділись. А люди, які не мали житла, жили в орендованому, вже давно лахнули з зони конфлікту. Побудували нове життя.
одне питання. Маете гарну, суху,  холодну комору?
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Я пам'ятаю) вже про це говорили. З певних причин ви за неї не можете бути
як скажете, пані.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

одне питання. Маете гарну, суху,  холодну комору?

так. І в ній тривалий час зберігали свої речі біженці з Донецька. Одяг, меблі. Майже все майно був час запакувати та перевезти. Але не у всіх було куди. Багато хто не мав куди і тупо втратив свої речі.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Славянско-Авдеевский рецепт: ведро+лопата+мусорный пакет.
Семья ходит в ведро весь день, в которое заблаговременно всунут плотный мусорный пакет. Вечером это дело в пакете завязывается и закапывается (это в условиях города)

А ось зав'язувати як раз не треба.
Якщо перемішається з землею, то перегниє.
Для дерева буде підкормка.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

чийсь непоганий бізнесплан.

автівка з повним баком палива, гроші, вода, ніж, сірники, дещо з їжі і якнайшвидше покинути небезпечну зону.

   
Re: "Рюкзак чорного дня"

хехе. Я б порадив всього цього не мати. Ті хто розраховував на це, сиділи до останнього з цим скарбом у підвалі, аж доки над ними не був зруйнований будинок. Досиділись. А люди, які не мали житла, жили в орендованому, вже давно лахнули з зони конфлікту. Побудували нове життя.

Років 10 чи трохи більше подібні теми на ФУПі вів Сурок, якщо не помиляюсь.
Он, приміром, нік Дончанін все це уважно читав, всього накупив і так і сидить в Донецьку в засаді вже який рік. Вижив, чи не так? Але ну його нах таке...
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Нада мати план на любий розвиток подій.

Все йде до того, шо Всевишній наведе шухєр бо зажиріли і отупіли всі.
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Ми недарма село з 2014 року обживаємо ) генератори тут всякі, вода своя ) погріб з їжею )

Вот так обживаешь-обживаешь... А потом набегут оголодавшие городские засранцы с рюкзачками и фсё... :weep:
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Вот так обживаешь-обживаешь... А потом набегут оголодавшие городские засранцы с рюкзачками и фсё... :weep:

тут переконують що зброю нести небезпечно , але ні , в першу чергу будуть відстрілювати всіх з модними рюкзаками :laugh:
   
Re: "Рюкзак чорного дня"

Відстрілювати будуть тих, хто ту зброю вийме і буде нею трясти. І відстілюватимуть звісно ті, в яких вона є. Якщо якась пукалка, типу іржавого нагана, то просто відберуть на блокпості, надававши підсрачників. Максимум "на підвал" кинуть  на пару днів,там таких дофіга буде. Зате маючи короткоствол всяка беззбройна наволоч, яка схоче вас пограбувати тупо розбігатиметься.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія