Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Макрон заявив, що не допустить нападу Росії на Україну

Всі країни Заходу категорично не допустять нових військових операцій Росії на території України.

Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон в інтерв'ю CBS News

«Ми ніколи не допустимо нових військових операцій на українській землі, і ми повинні знайти спосіб заслужити довіру в цьому відношенні», - сказав він.

За словами президента Франції, концентрація російських військ на українському кордоні є абсолютно неприйнятною.

«Я думаю, що, те, що сталося кілька років тому, коли в Україну було скоєно вторгнення, це не провал дипломатії, це відмова нашого колективного авторитету стосовно Росії. І я думаю, що коли ми проводимо червоні лінії, ми повинні домогтися поваги до них», - сказав Макрон.
   
Раніше Макрон заявив, що західним країнам давно пора окреслити своєрідні «червоні лінії» допустимої поведінки для Росії, перехід яких спричинить відповідь.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон і президент України Володимир Зеленський закликали Росію відвести війська від кордонів України.
   
Брехня

После Крыма все их заявы не стоят ничего.
   
і ми повинні знайти спосіб заслужити довіру в цьому відношенні
тобто способу нема. Є тіки надування щік.
   
тобто способу нема. Є тіки надування щік.
А що в когось були сумніви ще?
   
А що в когось були сумніви ще?

А може він прозрів?
   
А може він прозрів?
європа нам поможет (ц)
   
А може він прозрів?
Ага... Его шесть лет в погребе, изолированным, держали, а тут выпустили....
   
А може він прозрів?

таке враження, шо прозріли всі і як по команді почали кацапів зі всіх сторін
складається враження, шо то заганяння тваринок
дійшли згоди, шо фінансові втрати сторін прийдеться відкласти в сторону, головне поставити на місце
це не означає війну... хоча останнє буде залежати від дій кацапів, ті ж заганяються по повній
   
Ага... Его шесть лет в погребе, изолированным, держали, а тут выпустили....

це питання колективного рішення...
поки його немає... то будь-які дій односторонньо, то ваші втрати і перемога економічна конкурента, таке враження, шо дійшли згоди на рівні НАТО
а далі безпека раз...
економіка, два
пріоритети вимушено змінились
   
Брехня

После Крыма все их заявы не стоят ничего.
здається макроша отримав підсрачника від байдена, проте поки що це лише слова
   
Ну если ЕС откажется от русского газа и начнёт покупать американский тогда поверю.
   
Візьмуть за приклад коцапів і на блакитному оці бубонітимуть про іхтамнєт?
   
Ну если ЕС откажется от русского газа и начнёт покупать американский тогда поверю.
франція його і не купувала.
   
А шо напад в 2014р. допустив.Але нового не допустить-бо це червоні лінії? Це він бубочці пообіцяв?
   
франція його і не купувала.

Я не исследовала этот вопрос именно по Франции. Но в целом в ближайшие годы ЕС собирается платить России около $25 миллиардов в год только за газ. Это около 85% российского бюджета. Посмотрим конечно. Но при таких деньгах у хуйло не будет проблем от слова совсем.
   
Макрон заявив, що не допустить нападу Росії на Україну
Тогда он получит желтые жилеты 2, которые его снесут.
   
Тогда он получит желтые жилеты 2, которые его снесут.

Тобто задіє агентуру Москви?
   
Всі країни Заходу категорично не допустять нових військових операцій Росії на території України.

Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон в інтерв'ю CBS News

«Ми ніколи не допустимо нових військових операцій на українській землі, і ми повинні знайти спосіб заслужити довіру в цьому відношенні», - сказав він.

За словами президента Франції, концентрація російських військ на українському кордоні є абсолютно неприйнятною.

«Я думаю, що, те, що сталося кілька років тому, коли в Україну було скоєно вторгнення, це не провал дипломатії, це відмова нашого колективного авторитету стосовно Росії. І я думаю, що коли ми проводимо червоні лінії, ми повинні домогтися поваги до них», - сказав Макрон.

лещенко тоже у себя на стриме  рассказывал...но не так категорично ...как у вас описано...

надо читать оригинал.
   
Тогда он получит желтые жилеты 2, которые его снесут.
(tu)
   
А може він прозрів?
Провів першу "червону лінію"   :-)o
   
Тобто задіє агентуру Москви?
Если про хуйло, то да...
   
Ну если ЕС откажется от русского газа и начнёт покупать американский тогда поверю.
+================================+
Катарський - дешевше. І прямий газогін.
   
Я не исследовала этот вопрос именно по Франции. Но в целом в ближайшие годы ЕС собирается платить России около $25 миллиардов в год только за газ. Это около 85% российского бюджета. Посмотрим конечно. Но при таких деньгах у хуйло не будет проблем от слова совсем.
:facepalm1: Расходная часть бюджета РФ, выделенная за 2020 год только на Минобороны, составляет 1,894 трлн рублей.
   
:facepalm1: Расходная часть бюджета РФ, выделенная за 2020 год только на Минобороны, составляет 1,894 трлн рублей.

А, ну да - 85% бюджетного дефицита.
   
Я не исследовала этот вопрос именно по Франции. Но в целом в ближайшие годы ЕС собирается платить России около $25 миллиардов в год только за газ. Это около 85% российского бюджета. Посмотрим конечно. Но при таких деньгах у хуйло не будет проблем от слова совсем.

Навіть для українського бюджету 25 млрд - це суттєво менше 85%.

Дозвольте особисте питання: пані Ольго, якого кольору ваше волосся?
   
Навіть для українського бюджету 25 млрд - це суттєво менше 85%.

Дозвольте особисте питання: пані Ольго, якого кольору ваше волосся?

А прочитать предидущий перед ваши пост вам врождённая слепота мешает?  Детский сад.
   
   
Брехня

После Крыма все их заявы не стоят ничего.

Він говорить про 2014 як колективну помилку Заходу та що вони мають виробити таку політику гарантій щоб не допустити подібного у майбутньому.
   
Брехня

После Крыма все их заявы не стоят ничего.

Особливо Макрона.
   
ARGARET BRENNAN: Mr. President, there are roughly 31,000 Russian troops amassed on the border of Ukraine right now. What will France do if Vladimir Putin invades?

PRESIDENT MACRON: I think the situation is unacceptable, Russia, has to de-escalate. This is clear. The situation today and the level of tension at the border is absolutely counterproductive and unacceptable. We want now a political process to deal with some Ukrainian regions and to pacify- for stability and peace for Ukraine and Ukrainian people--

MARGARET BRENNAN: But Vladimir Putin has blown that off for years. And- and sanctions have not stopped him. Those diplomatic efforts have not stopped him. You yourself have referenced NATO as being "brain dead." What is actually going to stop Vladimir Putin from invading?

PRESIDENT MACRON: Look, I think what happened a few years ago when Ukraine was invaded, it's not a failure of diplomacy, it's a failure of our collective credibility vis-à-vis Russia. And I think when we put red lines, we have to make them re- respected by our people and- and the others. And I think we have to be clear and tough. It was a failure of a naive approach vis-à-vis Russia. I'm- I'm- I'm definitely in favor of discussion with Russia, with an open, quiet and respectful discussion with Russia. But I think that when we put red lines, we have to be sure to be credible and to make these red lines respected by the others.

PRESIDENT MACRON: Now in Ukraine, if we want to be efficient, we have to accelerate the diplomatic agenda and US, Europe, all of us have to be very clear vis-à-vis Russia. We will never accept a new military operations on Ukrainian soil and we have to build the way to be credible vis-à-vis that.

MARGARET BRENNAN: Do you think that what President Biden did with sanctions will have any- make any difference to Vladimir Putin this time? Will it stop him?

PRESIDENT MACRON: I think we- we need an approach to be clear, based on- on- on- on two pillars, one dialogue and I- I fully share, as well as the willingness of your president to dialogue. And I'm sure that President Putin can be ready to reopen dialogue. But if we want a better system in terms of arms control, if we want to stabilize a lot of existing crises in the world today, we need an open and frank dialogue with Russia. On the other side we have to be clear--

MARGARET BRENNAN: So you will- will you sanction Russia if he invades?

PRESIDENT MACRON: --when- when- when we are not aligned. And I think after an unacceptable behavior, indeed, we have to sanction. This is what we did after Ukraine or after a- a series of crises which happen. And I think we have to define clear redlines with Russia.

PRESIDENT MACRON: This is the only way to be credible. I think that sanctions are not sufficient in itself, in themselves, but sanctions are part of the package.
   
Він говорить про 2014 як колективну помилку Заходу та що вони мають виробити таку політику гарантій щоб не допустити подібного у майбутньому.

Ошибки надо исправлять, а не заявлять о них как о чем-то в будущем.

Да и о какой разработке политики можно говорить, когда враг уже не то, что угрожает, а уже у тебя в доме и прямо сейчас срет на стол.

Поздновато.
   
Ми ніколи не допустимо нових військових операцій на українській землі, і ми повинні знайти спосіб заслужити довіру в цьому відношенні

очень сильное заявление, это должна быть или угороза эмбарго, или угороза применения ядерного оружия
других рычагов у них нету

Я думаю, що, те, що сталося кілька років тому, коли в Україну було скоєно вторгнення, це не провал дипломатії, це відмова нашого колективного авторитету стосовно Росії

Он вслух признал факт агрессии. Это говорит о том, что поездка Зе как-то всё-таки сработала.
   
Шо ж это его так плющит?

После того,как Зе нах послал
   
пиз..дун звичайний, французський
   
"Макрон неглупый человек, у него была очень толковая школьная учительница"(с)
   
Десь в 1940р. гітлер захопив Польщу,а йому французький президент-треба красні лінії малювать.Том би такий регіт стояв..
   
таке враження, шо прозріли всі і як по команді почали кацапів зі всіх сторін
складається враження, шо то заганяння тваринок
дійшли згоди, шо фінансові втрати сторін прийдеться відкласти в сторону, головне поставити на місце
це не означає війну... хоча останнє буде залежати від дій кацапів, ті ж заганяються по повній

Шановний ти бачиш лише те що сам хочеш. Де факти цього? Може європейці Північний потік 2 перекрили і заморозили?  Чи ще якісь болючіші санкції кинули рашці? Та на разі просто пиз.діти почали більше,і замість глибокого занепокоєння почали казати що ми недопустимо. На разі не йде мова по суті про санкції,а лише про погрози нових,бла бла про червоні лінії і т д. Тобто санкції будуть коли кацап почне вторгнення. Єдина надія у мене зараз на США. Європа це піздоболи.
   
Показати зображення...
европеєць, гражданин Германии, не сци. Наші хохли, керівники держави, зовсім і не хочуть до вашої підірастіческой Европи, їм і тутечки непогано заробляється/живеться
   
Брехня

После Крыма все их заявы не стоят ничего.

+1
ми можемо рзраховувати тільки на себе, на свої ВС, своїх добровольців та патріотів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія