Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.

Olga Taylor, я не згоден......... від тебе море емоцій........

Гаспадин хароший. Что то обсуждать с кацапами и их прихвостнями я семь лет как прекратила. Не тужтесь - галифе обосрёте.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Гаспадин хароший. Что то обсуждать с кацапами и их прихвостнями я семь лет как прекратила. Не тужтесь - галифе обосрёте.

звичайно....... ви можете все обсудити на coffee break
   
Re: Результати виборів в США 2020.

звичайно....... ви можете все обсудити на coffee break

Гаспадин хароший. Не мучайте себя. Кацапское рыло в калашном ряду неуместно.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Гаспадин хароший. Не мучайте себя. Кацапское рыло в калашном ряду неуместно.

Тим не меньше ви все щолкаєте ним........ а ніхого крім Слава це не бентежить взагалі...........
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Тим не меньше ви все щолкаєте ним........ а ніхого крім Слава це не бентежить взагалі...........

Гаспадин хароший. Не мучайте себя. Переходите на родной вам узкий.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Тут в Дейлі Ньюс брешуть що якби вибори відбулися тепер, то сенильний Бідон криє Трампа чи Десантіса як бик вівцю. Знов фейк ньюс від ліберальних мідія.

Biden would beat BOTH Trump and DeSantis if the presidential election was held today: Joe would get 43% of the vote in head-to-head matchup with Donald - and 41% if he was facing the Florida governor, poll finds
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10452121/Biden-leading-former-Trump-DeSantis-head-head.html
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Тут в Дейлі Ньюс брешуть що якби вибори відбулися тепер, то сенильний Бідон криє Трампа чи Десантіса як бик вівцю. Знов фейк ньюс від ліберальних мідія.

Biden would beat BOTH Trump and DeSantis if the presidential election was held today: Joe would get 43% of the vote in head-to-head matchup with Donald - and 41% if he was facing the Florida governor, poll finds
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10452121/Biden-leading-former-Trump-DeSantis-head-head.html

Хорошая у британцев трава
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ali, покажи де тут мої емоції...... Чи то ти так просто п***а за інструкцією?

та купа Укі, гіфи, навіть оця твоя емоційна реакція. але то нормально, багато емоційних людей.

а то шо ти "відсторонений" то ось доказ.
"Ви так сперечаєтесь на політичні теми як наче намагаєтесь перегризти один одному глотки........." ні разу не емоційний  :facepalm1:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Курва, якісь депресивні часи, куди не подивися нами керують мудаки, а альтернатива ще гірша. Де затаїлися ті всі Вашінґтони, Черчілі,  чи на крайняк якісь Тетчери
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Тут в Дейлі Ньюс брешуть що якби вибори відбулися тепер, то сенильний Бідон криє Трампа чи Десантіса як бик вівцю. Знов фейк ньюс від ліберальних мідія.

Biden would beat BOTH Trump and DeSantis if the presidential election was held today: Joe would get 43% of the vote in head-to-head matchup with Donald - and 41% if he was facing the Florida governor, poll finds
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10452121/Biden-leading-former-Trump-DeSantis-head-head.html
там були на фоксі більш актуальні поли по мідтьормам. так рєспи 55% крили демсів усередньому по країні
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Курва, якісь депресивні часи, куди не подивися нами керують мудаки, а альтернатива ще гірша. Де затаїлися ті всі Вашінґтони, Черчілі,  чи на крайняк якісь Тетчери
похєр, на мідтьормах буде червона хвиля, а далі подивимось ))
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Хорошая у британцев трава
Якраз трава фуйова, bad trip. Якщо 2 наїмоворніші конкуренти ппограють сліпі Джо, то це повний пздц.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

там були на фоксі більш актуальні поли по мідтьормам. так рєспи 55% крили демсів усередньому по країні

То точно, інших варіантів нема.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А нормально, логічно та змістовно обговорювати поточні проблеми у вас бажання не виникає зовсім?

 :lol:
Ти хочеш нормального обговорення від бригади кацапських пропагандонів, які або відверто брешуть, або сходять піною "поци, ублюдки, гавно, моча" як ОТ? ;o
   
Re: Результати виборів в США 2020.

там були на фоксі більш актуальні поли по мідтьормам. так рєспи 55% крили демсів усередньому по країні

 :fool:
Фокси -  це вже давно звичайний ФейкНьюз, типу гейтвейПундіта.
На Фоксах крутять лише брехню або кацапську пропаганду, типу Карсона Такера.  :bueee:

   
Re: Результати виборів в США 2020.

:fool:
Фокси -  це вже давно звичайний ФейкНьюз, типу гейтвейПундіта.
На Фоксах крутять лише брехню або кацапську пропаганду, типу Карсона Такера.  :bueee:

Попри то Фокси є самий популярний ФейкНьюз. А демократи пролітають як фанера, навіть інший ФейкНьюз NYT змирилися і кажуть що то є нормально, так завжди стається. Pathetic.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:fool:
Фокси -  це вже давно звичайний ФейкНьюз, типу гейтвейПундіта.
На Фоксах крутять лише брехню або кацапську пропаганду, типу Карсона Такера.  :bueee:
нє фокси обережні. визнали перемогу бідона ще перед снном. так шо не надо.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

нє фокси обережні. визнали перемогу бідона ще перед снном. так шо не надо.

Подивися, що несе Такер Карсон



ТИ також за те, щоб США підтримали кацапстан і хуйла у війні проти України?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Подивися, що несе Такер Карсон

https://www.youtube.com/watch?v=RLYt1_gkSYw
ТИ також за те, щоб США підтримали кацапстан і хуйла у війні проти України?

Карсон п.і.д.о р у даному випадку. Але це я списую бо не всі ідеальні. Він не має нічого особистого проти України- він просто тупо слідує лозунгу Америка перша .

ти б так не вібрував якщо на місці України у його репортажі була Сирія чи Болгарія чи шось інше
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Карсон п.і.д.о р у даному випадку. Але це я списую бо не всі ідеальні. Він не має нічого особистого проти України- він просто тупо слідує лозунгу Америка перша .


Карсон Такер - piece of shit не цьому випадку, а взагалі, як і всякий трампанзі-пропагандон, так само, як Трамп, який на підсосі у хуйла.
Ні Такера, на Трампа не переймає доля Америки, їх хвилює лише власна кишеня і власна влада. 

ти б так не вібрував якщо на місці України у його репортажі була Сирія чи Болгарія чи шось інше

Я українець і мене переймає доля України, бо там живуть всі мої родичі як з моєї сторони, так зі сторони дружини.
А от тебе явно доля України зовсім не переймає, тому ти так рвеш дупу за кацапську підстилку Трампа, який ненавидить Україну. 
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Я українець

Косноязычный саратовский кацап с гугл-переводчиком
   
Re: Результати виборів в США 2020.


   
Re: Результати виборів в США 2020.

Карсон Такер - piece of shit не цьому випадку, а взагалі, як і всякий трампанзі-пропагандон, так само, як Трамп, який на підсосі у хуйла.
Ні Такера, на Трампа не переймає доля Америки, їх хвилює лише власна кишеня і власна влада. 

Я українець і мене переймає доля України, бо там живуть всі мої родичі як з моєї сторони, так зі сторони дружини.
А от тебе явно доля України зовсім не переймає, тому ти так рвеш дупу за кацапську підстилку Трампа, який ненавидить Україну. 

при трампі в Україні було досить непогано. ні воєн ні катаклізмів.

так шо я можу тебе називати кацапським куколдом з набагато більшою аргументацією. а враховуючи що ти щей й маєш комуно ДНК та сидиш на гоіермент джобс нічим не відрізняючись від бідних нєгрів то можу стверджувати шо ти є епсілон самець з комуно коренями.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Поддержка идеи послать войска в Украину на уровне 30%. Это просто факт.  Страна устала от двадцати лет бесконечной войны.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ого, як у кацапської пропагандонки пукан підірвався.  :lol:  :fuck:

   
Re: Результати виборів в США 2020.

при трампі в Україні було досить непогано. ні воєн ні катаклізмів.

так шо я можу тебе називати кацапським куколдом з набагато більшою аргументацією. а враховуючи що ти щей й маєш комуно ДНК та сидиш на гоіермент джобс нічим не відрізняючись від бідних нєгрів то можу стверджувати шо ти є епсілон самець з комуно коренями.

 :facepalm1:
Не довго витримав Алі, і зірвався, як і ОТ.
Ви там за сусідніми столами сидите в своєму Саратові?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:facepalm1:
Не довго витримав Алі, і зірвався, як і ОТ.
Ви там за сусідніми столами сидите в своєму Саратові?

просто общаюсь с тобой на твоём же языке. иначе не доходит
   
Re: Результати виборів в США 2020.

В NYC либеральные прокуроры отказываются обвинять преступников. Криминогенная обстановка хуже некуда. Стрельба, убийства, грабежи и нападения выросли значительно.

Пару дней назад, "угнетенный" афро-американский бандит, которого так любят прапорщики из Саратова,  застрелил двух молодых полицейских, одному было 22, другому 27 лет.

Сегодня в соборе Сант Патрик на 5 авеню проходили похороны одного из полицейских. Вот фото и видео:




   
Re: Результати виборів в США 2020.

та купа Укі, гіфи, навіть оця твоя емоційна реакція. але то нормально, багато емоційних людей.

а то шо ти "відсторонений" то ось доказ.
"Ви так сперечаєтесь на політичні теми як наче намагаєтесь перегризти один одному глотки........." ні разу не емоційний  :facepalm1:

Це спокійне нормальне вираження мого ставлення до того як ви дискутуєте в цій темі....... Абсолютно неемоційне.........
   
Re: Результати виборів в США 2020.

В NYC либеральные прокуроры отказываются обвинять преступников. Криминогенная обстановка хуже некуда. Стрельба, убийства, грабежи и нападения выросли значительно.

Пару дней назад, "угнетенный" афро-американский бандит, которого так любят прапорщики из Саратова,  застрелил двух молодых полицейских, одному было 22, другому 27 лет.

Сегодня в соборе Сант Патрик на 5 авеню проходили похороны одного из полицейских. Вот фото и видео:

https://twitter.com/view/status/1487183456811601922https://twitter.com/view/status/1487141381676187654

 раньше полиция бы уже пол нью Йорка нагнула за такое... а счас только и осталось что красивые похороны проводить ...

"разом нас багато" или как?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

У говна не может быть эмоций. Оно просто говно.

Комітет Конгресу J6 направив повістки  на допит під присягою більше 25 фальшивим виборцям із штатів Arizona, Georgia, Michigan, New Mexico, Nevada, Pennsylvania та Wisconsin., які брехали шо переміг Трамп

Будуть жарити
Буде багато сморіду
https://thehill.com/regulation/court-battles/591857-jan-6-panel-subpoenas-14-involved-in-false-electors-scheme
   
Re: Результати виборів в США 2020.

В NYC либеральные прокуроры отказываются обвинять преступников. Криминогенная обстановка хуже некуда. Стрельба, убийства, грабежи и нападения выросли значительно.

Пару дней назад, "угнетенный" афро-американский бандит, которого так любят прапорщики из Саратова,  застрелил двух молодых полицейских, одному было 22, другому 27 лет.

Тупий кацапський пропагандон валік, якого вже неодноразово ловили на фейках, хоче заявити, що раніше ніколи не убивали поліціянтів?  :fool:
При Трампу бандюки були білі і пухнасті?

Наскільки треба бути ідвотом щоб нести таку маячню? Трампанзі - це синонім ідіота.  :fuck:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Враньё Uki_ про его непредвзятость это какое то позорище. Надо же настолько не уважать тех к кому пытаешся обратится. Саратовский говномёт на его фoне выглядит почти приличным человеком.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Комітет Конгресу J6 направив повістки  на допит під присягою більше 25 фальшивим виборцям із штатів Arizona, Georgia, Michigan, New Mexico, Nevada, Pennsylvania та Wisconsin., які брехали шо переміг Трамп

Будуть жарити
Буде багато сморіду
https://thehill.com/regulation/court-battles/591857-jan-6-panel-subpoenas-14-involved-in-false-electors-scheme

Комитер Конгресса? Бггг... Правильно писать надо так - группа окуевшух политиканов.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

А в этом и есть основная ошибка полицейских. Растеряли уважение и доверие.  Эгоистичные, жутко самодовольные ублюдки занятые в основном самими собой. Особенно молодая поросль считающая что законы написаны для плебса а они голубая кровь.

Вот и напоролись на совершенно предсказуемые последствия.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Тупий кацапський пропагандон валік, якого вже неодноразово ловили на фейках, хоче заявити, що раніше ніколи не убивали поліціянтів?  :fool:
При Трампу бандюки були білі і пухнасті?

Наскільки треба бути ідвотом щоб нести таку маячню? Трампанзі - це синонім ідіота.  :fuck:

Татуся убийствами не запугать. В Саратове уровень преступности выше?
Татусь, при Трампе скачок произощел в 2020 году на волне чернокожих протестов и делегитимизации полиции. Что самое интересное, скачок преступности и убийств произошщел в основном в городах, контролируемых демократами. Но в 2021 году преступность и убийства намного выше. Не веришь мне, чудо? :)
 12 Democrat-run cities broke their annual homicide records in 2021.

ABC News listed the 12 cities as:

Albuquerque, New Mexico
Austin, Texas
Baton Rouge, Louisiana
Columbus, Ohio
Indianapolis, Indiana
Louisville, Kentucky
Philadelphia, Pennsylvania
Portland, Oregon
Rochester, New York
St. Paul, Minnesota
Toledo, Ohio
Tucson, Arizona

Добавь сюда Чикаго. The Chicago Sun-Times reported 836 homicides in Chicago for 2021.
Вот так Татусь
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Тупий кацапський пропагандон валік, якого вже неодноразово ловили на фейках, хоче заявити, що раніше ніколи не убивали поліціянтів?  :fool:
При Трампу бандюки були білі і пухнасті?

Наскільки треба бути ідвотом щоб нести таку маячню? Трампанзі - це синонім ідіота.  :fuck:

во первых в нью Йорке новый "прогрессивный" прокурор послабил ответственность за крайм

во вторых как мы все помним до 2020 пристрелить чёрную криминальную обезьяну не вызывало такого общественного резонанса как сейчас.

в третьих ты наверное не следишь за волной убийств копов которое происходит счас? ну ты же за это голосовал да. дефанд зе поліс. а парню было 22 года всего.

как то так...
   
Re: Результати виборів в США 2020.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10429563/Manhattan-CEOs-grill-new-DA-Alvin-Bragg-progressive-policies.html

вот хорошая статья про этого нового черножопого прокурора. его выпорол бизнес после того как сотрудницу Делойта столкнули под поезд... ггг, я в курсе про делойт ога интересно их супер блм ориентированый  HR поменял политики или там надо больше сотрудников завалить?

интересно найти это скандальное мемо Алвина Брагга
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Проблема с полицией намного глубже чем просто недостаток финансирования. Не пользуются доверием и уважением, сильно коррумпированы, наплевательски относятся к законам, да и просто хамы.

Как принято говорить на ФУПе - лицемерные питарасы. Любой кто хоть раз был в суде по любому даже пустяковому делу вроде траффик тикета отлично знает что это  просто машина по сбору штрафов и что у рядового обвиняемого шансов себя отстоять практически нет.

А вот свободу а то и жизнь от руки полицейского можно потерять очень легко. Судьба Эшли Боббит отличная иллюстрация к сказаному.

Так что для начала должны прекратится издевательства и поборы, должна произойти демилитаризация полиции, очистка от лжецов и коррупционеров а там глядишь и уважение вернётся. И стрелять в них перестанут.

Но это ж сложный путь, проще прикрытся двдцатилетним пацаном как щитом.   
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Проблема с полицией намного глубже чем просто недостаток финансирования. Не пользуются доверием и уважением, сильно коррумпированы, наплевательски относятся к законам, да и просто хамы.

Как принято говорить на ФУПе - лицемерные питарасы. Любой кто хоть раз был в суде по любому даже пустяковому делу вроде траффик тикета отлично знает что это  просто машина по сбору штрафов и что у рядового обвиняемого шансов себя отстоять практически нет.

А вот свободу а то и жизнь от руки полицейского можно потерять очень легко. Судьба Эшли Боббит отличная иллюстрация к сказаному.

Так что для начала должны прекратится издевательства и поборы, должна произойти демилитаризация полиции, очистка от лжецов и коррупционеров а там глядишь и уважение вернётся. И стрелять в них перестанут.

Но это ж сложный путь, проще прикрытся двдцатилетним пацаном как щитом. 

послушайте Ольга, я за полицию и порядок. но полицию - которая " с народом" а не как в Австралии и Канаде- полиция подчиняется власти и щимит народ. Полиция в ДС это отдельный случай. Там комплексы "элитарности" поэтому застрелить реднека для них не проблема вообще. скорее даже героизм.

далее по теме что же произошло в нью Йорке- прогрессивная черножопая обезьяна прокурор УБРАЛ ответственность по сути за криминал. Поэтому криминал распоясался.

https://nypost.com/2022/01/11/lets-break-down-exactly-what-manhattan-da-alvin-braggs-memo-says/

вот статья расписывающая изменения.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія