Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вертольоти :super: (кльон цвіте)

Вертольоти :super: (кльон цвіте)

На сірник нахромлюєш головкою вперьод два пропейлера вставлених у Бєломор...бежиш а воно крутиця, ото забава була :gigi:
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

На сірник нахромлюєш головкою вперьод два пропейлера вставлених у Бєломор...бежиш а воно крутиця, ото забава була :gigi:
Пропєллєр був з  насіння клену
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)
ATF

Коли в дядька по сусідству так зникало пів пачки біломора - ото був монолог.
Або вже в Києві. Назбирати коробку того насіння і з 12-го поверху компанією їх пускати. Спостерігаючи, як вони падають, крутяться, як їх вітерець відносить.


Останнє редагування: 22 травня 2022 14:13:41 від ATF
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

Чим швидше біжиш тим швидше крутиця :gigi:
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

А гільзи від папірос валялись кожні 2 метри
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

А гільзи від папірос валялись кожні 2 метри

Ну тіпа да, збирали ті гільзи :gigi:
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

Коли жили на Восрєсєнкє,  була Мєчта - коли виросту буду курити сігарєти Космос, наравилось коли дядьки підкурють сірником і первий пих...балдеж :beach: , а потім не цікаво :gigi:
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)
ATF

Дякую радянському виробнику сигарет "Космос", за те що я зараз не палю !  :gigi:

Дощечка. Чотири гвіздки. Резинка з старих рейтуз і прищепка. І повна кишеня гороху, чи дрібних камінців.
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

Трубка мідна від холодильнику, плющена, та дробина свінцева плавлена в кінцівке. Цвях 150, гнутий літерою "ґ", гумка від трусів. Більше 5 головок сірників не набивати.
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

От нема в мене сина. Ото навчів би тіхенечко всякої херні. Був би в школі королем вибухів.
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

Трубка мідна від холодильнику, плющена, та дробина свінцева плавлена в кінцівке. Цвях 150, гнутий літерою "ґ", гумка від трусів. Більше 5 головок сірників не набивати.
(tu)
Десь класі в п'ятому зробив таке...Раз - нічого, два - нічого, дай, думаю ще дома на кухні спробую, все одно не працює...Батьки у кімнаті були...Спрацювало, ще й як... А ще була версія лайт з велоспиці...
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

(tu)
Десь класі в п'ятому зробив таке...Раз - нічого, два - нічого, дай, думаю ще дома на кухні спробую, все одно не працює...Батьки у кімнаті були...Спрацювало, ще й як... А ще була версія лайт з велоспиці...
спиця, то для немовлят. Хардкор - два болти та гайка від рейок залізници. Влізає сірка з двох коробків сірників. Кідати можна лише з даху 9-поверхівки. Розлітаеться трохі. Діти, хулі.
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

Трубка мідна від холодильнику, плющена, та дробина свінцева плавлена в кінцівке. Цвях 150, гнутий літерою "ґ", гумка від трусів. Більше 5 головок сірників не набивати.
Така штука називалась Люфа. Три сірники самий раз.
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

Така штука називалась Люфа. Три сірники самий раз.
продвінути хлопци в обрізок труби велосіпедного насосу забивали деревіну, свердлили диру під цей пугач, забивали його в середину. Тоди можна і 6, і 7 сірників. Едине, навіть об стіну зпускати не можна, цвях улітає.
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

Така штука називалась Люфа. Три сірники самий раз.

пугач в нас казали
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

Ти ще про сєлітру розкажи 8-)  , про фіксаж з гідропєрітом не забудь :gigi:

Були ще патрони для забіванія дюбілєй - так от сидиш на бровці і гатиш по тому патрону молотком  пока не йопне,  усі навколо завідують,  і роблять парашут - два болта гайка і кусок клійонкі :gigi:
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

продвінути хлопци в обрізок труби велосіпедного насосу забивали деревіну, свердлили диру під цей пугач, забивали його в середину. Тоди можна і 6, і 7 сірників. Едине, навіть об стіну зпускати не можна, цвях улітає.
З насосів воздушки робили, стріляли пластиліном
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

Трубка мідна від холодильнику, плющена, та дробина свінцева плавлена в кінцівке. Цвях 150, гнутий літерою "ґ", гумка від трусів. Більше 5 головок сірників не набивати.

А де котушка від ниток у конструкції? :gigi:

Фольга від сігарєт, нормально 8-)
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

А де котушка від ниток у конструкції? :gigi:

Фольга від сігарєт, нормально 8-)
а я не знаю,про що ви. Нас так старши вчіли. Та то все до 6 класу, після знесеного сараю, то вже я вчів.
   
Re: Вертольоти :super: (кльон цвіте)

(tu)
Десь класі в п'ятому зробив таке...Раз - нічого, два - нічого, дай, думаю ще дома на кухні спробую, все одно не працює...Батьки у кімнаті були...Спрацювало, ще й як... А ще була версія лайт з велоспиці...

Ми у селі такоє робили трубка з комбайна , раз не працює, два не працює...треба сірки з сірників добавити, ну і додали...йопнуло у хаті так шо ухі заклало хвиилин на 15, у полу вмятіна на сантіметр а гвоздка так і не знайшли 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія