Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

простой вопрос всем ФУПчегам

простой вопрос всем ФУПчегам

Опитування
Ваше решение
Всього проголосувало: 70
подожду зеленый сигнал светофора и перейду дорогу  46 
 
 66% 
перейду на красный. все равно никого нет  24 
 
 34% 




итак, вот вам легенда

поздний промозглый холодный вечер. вы возвращаетесь домой с работы, вымотанный до предела. вы только что зашли в магазин и купили себе немного еды на ужин. подошли к пешеходному переходу .. и тут зеленый огонек моргнул и сменился на красный. для вас. темно, пусто, сыро, холодно.. вы устали, руки оттягивает пакет с покупками.

А теперь вопрос (см. опрос).

отвечайте честно. опрос анонимный. но если кто-то захочет высказаться - пишите на здоровье.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Перейду на красный, предварительно убедившись, что машин действительно нет.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Правда, условия в СТ не для меня. Я так не возвращаюсь домой.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

могу и так и сяк
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

не сказано головного, чи пуста дорога.
Якшо пуста, то навіть довбойоп не буде дві хвилини стояти ждати зеленого
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Буду ждать зеленого. Принципиально.

Разница в 60 секунд погоды не делает.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Очень редко могу перейти двухполосную на красный, если в ночи очевидно видно, что машин нет и не предвидится. 4 полосную - обычно никогда. А в магазины по ночам (от полуночи до трех) хожу регулярно.
Сколько там тех светофоров? 30-40 секунд, добавят 3-4 минуты к выходу.. не представляю, насколько надо быть убитым в хлам, чтобы эти 3-4 минуты что-то натурально решали.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Пару десятків років тому для мене це дійсно було би питанням.
А зараз покуй- тіко на зелений і не їпе. Все просто: нема куди поспішати, щоб аж так
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

в молодости мог и на красный перейти,если машин небыло..сейчас стал наверное мудрее  :D
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

опять же, залежить чи пряма дорога.
Помню як був ще малим, іду собі, тішина, метрів 30 від мене дорога трошки повертає.
Машин нема.
Починаю переходити. І тут появляється підapаs. Уйопок мчав десь як мінімум під 150. Звуку чутно не було, що характерно.
Я відскакую.
Пдрас б'є по тормозам, хоча це йому майже не помага. В общем, якби не відскочив, то пздц був би.
С тих пір поняв, шо слуху вірить нізя. Навіть якшо тішина, то це не значить що не може вискочити звідкись якийсь пiдop під 200км/час.

Так шо умови опитування дуже туманні
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Тільки на зелений!

А довбойоби це ті що не виконують правила, а самі собі "рішали" і вважають нормальним порушення ПДР. Скількісь разів "порішає" і проскочить, а колись точно влетить під колеса і наробить біди.

Якщо ТАК дивитись на закони і правила, то можна вбити сусіда, бо той дуже поганиц чи вкрасти, бо ніхто не бачить і особливого збитку нема нікому - нема меж для тих хто сам собі закон і порядок.

Тільки якщо щодо них роблять так само "по ситуації", то чомусь обурюються.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

опять же, залежить чи пряма дорога.
Помню як був ще малим, іду собі, тішина, метрів 30 від мене дорога трошки повертає.
Машин нема.
Починаю переходити. І тут появляється підapаs. Уйопок мчав десь як мінімум під 150. Звуку чутно не було, що характерно.
Я відскакую.
Пдрас б'є по тормозам, хоча це йому майже не помага. В общем, якби не відскочив, то пздц був би.
С тих пір поняв, шо слуху вірить нізя. Навіть якшо тішина, то це не значить що не може вискочити звідкись якийсь пiдop під 200км/час.

Так шо умови опитування дуже туманні


нет. условия очень просты.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Тільки на зелений!

А довбойоби це ті що не виконують правила, а самі собі "рішали" і вважають нормальним порушення ПДР. Скількісь разів "порішає" і проскочить, а колись точно влетить під колеса і наробить біди.

Якщо ТАК дивитись на закони і правила, то можна вбити сусіда, бо той дуже поганиц чи вкрасти, бо ніхто не бачить і особливого збитку нема нікому - нема меж для тих хто сам собі закон і порядок.

Тільки якщо щодо них роблять так само "по ситуації", то чомусь обурюються.

именно
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

опять же, залежить чи пряма дорога.
Помню як був ще малим, іду собі, тішина, метрів 30 від мене дорога трошки повертає.
Машин нема.
Починаю переходити. І тут появляється підapаs. Уйопок мчав десь як мінімум під 150. Звуку чутно не було, що характерно.
Я відскакую.
Пдрас б'є по тормозам, хоча це йому майже не помага. В общем, якби не відскочив, то пздц був би.
С тих пір поняв, шо слуху вірить нізя. Навіть якшо тішина, то це не значить що не може вискочити звідкись якийсь пiдop під 200км/час.

Так шо умови опитування дуже туманні

На самом деле очень четкие. Тут вопрос принципиальный: да или нет. не важно, есть машины, нет машин, переулок или основная дорога, город или деревня, пардон, село.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

нет. условия очень просты.

дорога пуста?
дорога пряма?
дорога проглядається хоча б на півкілометра в обидві сторони?
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

На самом деле очень четкие. Тут вопрос принципиальный: да или нет. не важно, есть машины, нет машин, переулок или основная дорога, город или деревня, пардон, село.
я іпав такі опитування  :lol:
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

я іпав такі опитування  :lol:

Это ответ.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Перейду на червоний незважаючи на те, чи стомлений чи ні. Мій принцип: перехід на червоний за умови відсутності машин гарантовано безпечніше за перехід на зелений, коли є машини. Головне - бути уважним.

...а в чому там підколка в початкових умовах?
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

На  червоне і не тільки при таких жорстких умовах :)
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

На  червоне і не тільки при таких жорстких умовах :)
ога пздц пан екстремал  :D
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам
nik

все идущие на зеленый - латентные... поклонники зеленского  :facepalm:  :zrada:
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

тупо буду стояти і чекати на зелений. )

це вже автоматично. западло йти на червоний.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам
smx

никогда не буду переходить на красный уставший и с сумками т.к. огромный риск не заметить и не среагировать
вообще на красный очень редко перехожу, может 1 раз в 3 года
кста когда был в Лондоне очень удивляло что многие на красный тупо шли, еще больше чем у нас
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам
smx

а пакеты обычно на заборчик у перехода ставлю или вешаю если тяжелые чтоб не держать
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

никогда не буду переходить на красный уставший и с сумками т.к. огромный риск не заметить и не среагировать
вообще на красный очень редко перехожу, может 1 раз в 3 года
кста когда был в Лондоне очень удивляло что многие на красный тупо шли, еще больше чем у нас

в NY тоже полно отмороженных
в центре полиция в основном посвистывает только. маловато их. и работа адская
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам
smx

кста вспомнил прикол
один из редких случаев непомню чего - шел на красный (там впринципе дорога - тупик метров через 300), машины были только на перпендикулярной дороге, так вот какой-то  "умник" в это время зачем-то начал поворачивать ко мне на встречку  :facepalm:  еще и сигналит мол, что я на красный иду, а то что он на встречку поворачивает это типа норм
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Перейду на красный, предварительно убедившись, что машин действительно нет.
Курва, і звідки він взявся... :weep:
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Перейду на красный, предварительно убедившись, что машин действительно нет.
Шіснадцять на даний момент підтверджують думку,що наш народ навіть сам собі бреше.ну натура така. :D ,бо хоче виглядати передово,коли в реалі того в житті нема слідуючи реальним даним позаконопослушності . Всюди окозамилювання навіть коли тебе до того не змушують.

Останнє редагування: 12 лютого 2020 05:45:07 від cynic
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

нет. условия очень просты.
Ти правий -умови прості як двері: скільки гіпокритів у нас на форумі :D ,що навіть в віртуалі ГРАЮТЬ свою роль чесноти і законопослушності.т акий народ не перемогти :D
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

У мене під будинком такий світлофор. Причому з тої сторони де я переважно йду, там взагалі заїзд на парковку від сусіднього будинку. Тобто фактично т подібний перехресток, а четверта "вулиця" заїзд, який я переходжу. Завжди я стою, чекаю поки для пішоходів загорится зелений. А попри мене хтось проходить на червоний чи якийсь велосипедист пролітає. Потім ще 15 хвилин треба дітям пояснювати, що не всі дорослі люди є розумними і те що вони дожили до дорослого віку не є їх заслуга.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

При любых раскладах жду зелёного.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

якщо машин на горизонті немає і це абсолютно безпечно, перейду навіть чудовим весняним ранком, коли світитиме сонце і нічого не буде в руках.

ось як на цьому перехресті  :gigi:

   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Ти правий -умови прості як двері: скільки гіпокритів у нас на форумі :D ,що навіть в віртуалі ГРАЮТЬ свою роль чесноти і законопослушності.т акий народ не перемогти :D

ну почему? я вот всегда перехожу только на зеленый. это норма. и проявление уважения к другим участникам движения.
да я и не быдло, скакать под поток авто в попытке сэкономить пару секунд и НАКОНЕЦ УСПЕТЬ НА ВСТРЕЧУ с паталогоанатомом.
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

купили себе немного еды на ужин
вы устали, руки оттягивает пакет с покупками.

Воно би годилось заради гумору перепитати - "а пика не лусне такечки ото вечеряти , що руки відриваюцця від ваги пакета ..?"  ))

Та усвідолюючи , шо ТС , змальовуючи сітуйовіну , тобто передумови майбутнього вчинка , надає опис лише негатівного стану свідомості і не враховує безліч , будь-чого дрібного у в довкіллі , що врахувати людським мозком неможливо , я , послуговуючись відомим "не зарікайся" (с) , ніякої відповіді на питання не надам . ))
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Буду чекати на зелений. В мене це на рівні рефлексу, як у собаки Павлова. Боюсь переходити через дорого
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

это тест такой есть

ответ перейду на зеленый неправильный  :laugh:
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Нема машин - світлофор не потрібен
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

Шіснадцять на даний момент підтверджують думку,що наш народ навіть сам собі бреше.ну натура така.  ,бо хоче виглядати передово,коли в реалі того в житті нема слідуючи реальним даним позаконопослушності . Всюди окозамилювання навіть коли тебе до того не змушують.
от цей,  "висновок", який був заготовлений заздалегіть,  і треба було розміщати в стартовому повідомлені, а не робити цирку із опитуванням.  :D
   
Убедившись в безопасности (например, дорога просматривается в обе стороны на приличное расстояние) - перейду, нахрена эти игры в излишнюю законопослушнось.

Кстати, а вот ежели за рулём - то точно не поеду, даже при видимости "миллион на миллион" и нулевом трафике. От такой от дуализм, ага.  :tease:
   
Re: простой вопрос всем ФУПчегам

намагаюсь взагалі по зебрі не ходіти. Йду паралельно дороги, бачу вільне "вікно", переходжу.
Це не стосується широких доріг та забитого трафіку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія