Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гей, браття - але ж це вперше за більш ніж тисячу років Українців очолив Володимир [ua] (tu)

цього не було з часів володимира великого. ( був ще воолодимир винниченко - але він не був на чолі держави)
  що ж подивимся.
володимир перший нас хрестив
що утворить володимир другий ?))

( вихрестить) ))))сказав би  я якби був тролем , але ж я не троль
   
цього не було з часів володимира великого
Та було тих Володимирів серед Рюриковичів до біди. І Мономах, і Володимирко Галицький, і Володимир Рюрикович і багато інших. Нічим хорошим це не закінчилось:)
   
Ще Ілліч був. До речі роки співпадають. 18(19)-24.
   
І точно. Хронологія просліджується. Спочатку леоніди і віктори з античних часів, потім петро з раннього християнства, і зараз з пізнього володимир. А тепер вгадайте, хто наступний, якщо історія по спіралі
   
І точно. Хронологія просліджується. Спочатку леоніди і віктори з античних часів, потім петро з раннього християнства, і зараз з пізнього володимир. А тепер вгадайте, хто наступний, якщо історія по спіралі
Вано
   
Римує Володимир -
Із "русскій мир"!
Де ні мир ні володар -
А "касна-кашмар"!
   
Да ладно... А Щербицкий? Кто забыл - напомню, шо его имя-отчество было Владимир Василич. 
UPD. Да и после него  был Ивашко, тоже Владимир.

Останнє редагування: 10 серпня 2019 00:03:12 від Донбасянин в экзиле
   
Да ладно... А Щербицкий? Кто забыл - напомню, шо его имя-отчество было Владимир Василич.
Опередил.  Щербицкий.
   
Вано

Вгадав. З першого разу:-)
   
Опередил.  Щербицкий.

Гаразд: але отепер маємо аж два Володимири - які вирішують нашу долю їхнім немирним та русскамїрньім володарством над українцями: і жодний не є україномовним - отож: незабаром своїм сказом - россоїзьік нас запропастить своїм указом:

Володимири - аж два -
Подарувала нам орда!...
Ба ні: українорима й мовогра
Нас спасуть од "їзьіка":
І його каганів з россодна!
   
Гаразд: але отепер маємо аж два Володимири - які вирішують нашу долю їхнім немирним та русскамїрньім володарством над українцями: і жодний не є україномовним - отож: незабаром своїм сказом - россоїзьік нас запропастить своїм указом:

Володимири - аж два -
Подарувала нам орда!...
Ба ні: українорима й мовогра
Нас спасуть од "їзьіка":
І його каганів з россодна!

Феерический понос
   
цього не було з часів володимира великого. ( був ще воолодимир винниченко - але він не був на чолі держави)
  що ж подивимся.
володимир перший нас хрестив
що утворить володимир другий ?))

( вихрестить) ))))сказав би  я якби був тролем , але ж я не троль

Акуєть... Так і В.І.Лєнін був володькой - і шо, классна вийшло, да?

Аеліт підтверджує своє реноме долбодрона.
   
цього не було з часів володимира великого. ( був ще воолодимир винниченко - але він не був на чолі держави)
  що ж подивимся.
володимир перший нас хрестив
що утворить володимир другий ?))

( вихрестить) ))))сказав би  я якби був тролем , але ж я не троль
абрєзаніє. всім ненаближеним і всього. №;%:?*(


Останнє редагування: 10 серпня 2019 02:21:10 від патріот
   
цього не було з часів володимира великого. ( був ще воолодимир винниченко - але він не був на чолі держави)
  що ж подивимся.
володимир перший нас хрестив
що утворить володимир другий ?))

( вихрестить) ))))сказав би  я якби був тролем , але ж я не троль
то вже як Володя є, то ти припиниш драти по 200 доларів за квадрат на роботи, що коштують 70?
   
Феерический понос

Каснаїзьічнає-(МФА:[kəsnə(ɪ̯)ɪˈzɨt͡ɕnɨɪ̯]) паноса-панїманїє-МФА:ед.ч.[pənʲɪˈmanʲɪɪ̯ə] маскваумом + нїпанїманє украінскава  = два аа-вава-Владїмїра!
   
Феерический понос

То есть хвакт, ага. С другой стороны, занятно же продираться сквозь бредни и дебри.  Именно из-за фееричности. Ведь чел настойчиво пытается чего-то донести, ап чем-то поведать. Пока что получается только таким образом. Напоминает занятную книгу, которую встречал на просторах нета, шо-та типа "Безумные гении". Там собраны рисунки и всяческие "пробы пера" пациентов весьма специфических "домов".
   
І точно. Хронологія просліджується. Спочатку леоніди і віктори з античних часів, потім петро з раннього християнства, і зараз з пізнього володимир. А тепер вгадайте, хто наступний, якщо історія по спіралі
Ярослав. бажано мудрого хоч трохи, і багатодітного.
   
Ярослав. бажано мудрого хоч трохи, і багатодітного.

Так ежели он действительно "Мудрый", то вряд ли согласится.
   
Треба піночета казав батько на початку 90-х ... ніщо не змінилося.
   
щербицкого забыть на полит форуме Украины, да после этого надо самозабаниться  на месяц от позора
   

то Вофка свою Ленку в монастИр ?
а сам до Бог Дана ?
якiстрастi //
 ;o


   
деббіли - віленін щербицький етс були курівниками окупантами - а влодьку великово ви вважаєте чисто нашим князєм)))) незважаючи на те що він був варягом окупантом)))
отже вовка зе перший після вовки ве ( ярославовичів не рауватимем)

ви вкотре підтвердили исвоє реноме дегенератів)
   
Гаразд: але отепер маємо аж два Володимири - які вирішують нашу долю їхнім немирним та русскамїрньім володарством над українцями: і жодний не є україномовним - отож: незабаром своїм сказом - россоїзьік нас запропастить своїм указом:

Мовозаклинання:

Незабаром їзьік - своїм сказом,
Й два Владїмїрьі - своїм указом:
Нехай поб'ють себе унітазом,
Спалять себе нафтою й газом:
Хто ж буде там богомазом?
Один спектакль - й капут одразу!
   
Мовозаклинання:

Незабаром їзьік - своїм сказом,
Й два Владїмїрьі - своїм указом:
Нехай поб'ють себе унітазом,
Спалять себе нафтою й газом:
Хто ж буде там богомазом?
Один спектакль - й капут одразу!


:-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія