Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шлюха виїжжає . (18+) :lol:

Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

А ты не допускаеш что это он пишет чтобы себя в глазах таких как ты оправдать ? Может она от него уходит из за несовместимости политических взглядов например,а он клоунаду устроил?
:facepalm:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

а ти певно аристократ

благородство - це стан душі, просто аристократію вчать цьому, а бидло ні
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

благородство - це стан душі, просто аристократію вчать цьому, а бидло ні
єбать який пахвос
фуй в рот нє кладі
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

а ти певно аристократ

Ну, аристократ з відповідним вихованням  не викладав би такі відео в тирнет і навряд чи хизувався викиданням тих клятих чумаданів.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Ну, аристократ з відповідним вихованням  не викладав би такі відео в тирнет і навряд чи хизувався викидянням тих клятих чумаданів.
ой біля які високі пальоти)))
ми люди прості і в такому випадку підсрачник щитаєм благородним діянієм :laugh:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

А ты не допускаеш что это он пишет чтобы себя в глазах таких как ты оправдать ? Может она от него уходит из за несовместимости политических взглядов например,а он клоунаду устроил?

вона не уходить від нього а її виганяють :-) і не по причині "нісавместімості" а по причині блядства ..  :laugh:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

цікаво, що він цим нагадує Слава. Він теж постив на фуп таке гівно. А вони ж ніби опоненти і обидва були модераторами )). Може це для ресурсу корисно?
:facepalm1: дурню розказуєш.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Нафига это на фупе?! Этого гавна в интернете тонны. Зачем тащить это на фуп? Я бы за такое банил

+1
Якась кацапська дурня, таке дивитись - себе не поважати.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

вона не уходить від нього а її виганяють :-) і не по причині "нісавместімості" а по причині блядства ..
На видео я вижу- она собрала чемоданы и уходит он хватает ее чемоданы и выбрасывает в окно. Остальное его слова и твои фантазии.

   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Якась кацапська дурня, таке дивитись - себе не поважати.

Звісно, якийсь відвертий мудак не може розійтися нормально з жінкою.
Напевно вважав себе її власником і в праві ображати її та завдавати матеріальних збитків. Дикун якийсь.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

це ж 50 на 50 чи там взагалі щось було

їбонутих на грунті ревнощів хоч греблю гати
а коли таке з головою, то приводів не треба взагалі ніяких. Десь достатньо затриматись на півгодини, хтось подзвонив, кудись поїхала і все...  ти шлюха, убірайся і т.д.

Але навіть якщо було...  для кого цей цирк?  Сам же себе принижує, свої роги вивішуючи на показ
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Звісно, якийсь відвертий мудак не може розійтися нормально з жінкою.
Напевно вважав себе її власником і в праві ображати її та завдавати матеріальних збитків. Дикун якийсь.

тобто хотіти того щоб дівчина/дружина живучи в дома у мужика не спала з іншими то це вважати себе власником та ображати її ?  :lol:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

видалив мій пост, але TimmiApostolMS  встиг зафіксувати  :lol: рукопісі не горят

переходи на особистості та образи буду видаляти ...
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

На видео я вижу- она собрала чемоданы и уходит он хватает ее чемоданы и выбрасывает в окно. Остальное его слова и твои фантазии.

Не просто фантазії, а збочені фантазії.
В його всесвіті то є нормально ображати жінку та завдавати їй матеріальних збитків, замість того щоб просто розійтися та жити своїм життям.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

тобто хотіти того щоб дівчина/дружина живучи в дома у мужика не спала з іншими то це вважати себе власником та ображати її ?
На какой секунде видео ,а то я пропустил.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

тобто хотіти того щоб дівчина/дружина живучи в дома у мужика не спала з іншими то це вважати себе власником та ображати її ?  :lol:

Те що він її називає шльондрою та блядіною - то образи.
Виставив це ще в інтернет - 100% програє по суду.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

На какой секунде видео ,а то я пропустил.

переглянь ще раз :-)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

ой біля які високі пальоти)))
ми люди прості і в такому випадку підсрачник щитаєм благородним діянієм :laugh:

У Вашому житті всі жінки, з якими Ви мали інтимні стосунки, були до Вас незайманими?

 Ні? То де вирогідність, що від попереднтого мущіни вони не виходили так, як на відео, благородний Ви наш?
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Жінки хочуть пригріти біля себе альфа самця, а якщо не вдається то хоча би якесь недолуге чмо, але альфа самця продовжують шукати.. Цей не пройшов відбір і образився) .. Так буває.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

У Вашому житті всі жінки, з якими Ви мали інтимні стосунки, були до Вас незайманими?

 Ні? То де вирогідність, що від попереднтого мущіни вони не виходили так, як на відео, благородний Ви наш?
  Жінка "невизначеної поведінки" завжди захищає жінок "визначеної".
  Це загальне правило.
  В ньому нема нічого особистого, хоч конкретна жінка і думає, що це її особисте ставлення. ;)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

тобто хотіти того щоб дівчина/дружина живучи в дома у мужика не спала з іншими то це вважати себе власником та ображати її ?  :lol:

Власне я побачив в цьому відео інше. Кобіта зібрала валізи , та вирішила кинути довбойоба , бо з його поведінки та лексики по іншому й не назвеш.  Довбойоб на останок вирішив покидатись ще лайном . Те , що вона з кимсь єблась в цьому відосі не зображено , тільки слова ображеного дєбіла.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

це ж 50 на 50 чи там взагалі щось було

їбонутих на грунті ревнощів хоч греблю гати
а коли таке з головою, то приводів не треба взагалі ніяких. Десь достатньо затриматись на півгодини, хтось подзвонив, кудись поїхала і все...  ти шлюха, убірайся і т.д.

Але навіть якщо було...  для кого цей цирк?  Сам же себе принижує, свої роги вивішуючи на показ
Ти як психіатор, не бачиш що у обох домінатна поведінка, у нього домінантного самця у неї самиці... Просто сцить показувати свою домінантність, бо ще її кине з вікна.

 
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

У Вашому житті всі жінки, з якими Ви мали інтимні стосунки, були до Вас незайманими?

 Ні? То де вирогідність, що від попереднтого мущіни вони не виходили так, як на відео, благородний Ви наш?
моя перша жінка після того як мені роги приправила хиба так легко б нє атдєлалась якби я не був в той час далеко)))
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Те що він її називає шльондрою та блядіною - то образи.
Виставив це ще в інтернет - 100% програє по суду.

дело не в суде. стандартный сценарий:
- стукнуло в голову , ревность, в самом деле изменила - выгнал
- по пути обзывал, чемоданы в окно и еще в инет выставил
- если связей было много и жинка была ничего так - через месяц свободной жизни пошел откат - почав сумувати
- и в этот момент когда он хочет типа возобновить контатк - опа - а тут видео  с его фигней в инете лежит, и ничего уже не сделать
попаболь


Останнє редагування: 26 грудня 2018 11:49:14 від sklm
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Жінки хочуть пригріти біля себе альфа самця, а якщо не вдається то хоча би якесь недолуге чмо, але альфа самця продовжують шукати.. Цей не пройшов відбір і образився) .. Так буває.
Якраз пройшов, в тому і конфлікт.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

переходи на особистості та образи буду видаляти ...

добре, тоді вибач. Я просто не думав що ти такий уразливий і порівняння зі Славом може тебе змусити видаляти пости. Йду з гілки, а шанувальникам дома2 бажаю і далі дрочити на цей примітив  (td)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Жінки хочуть пригріти біля себе альфа самця, а якщо не вдається то хоча би якесь недолуге чмо, але альфа самця продовжують шукати.. Цей не пройшов відбір і образився) .. Так буває.
  Ага.
 "Недолуге чмо" -  "підсрачник і за поріг", а "альфа-самець" - чужі вафлі цілуватиме. :bueee:
  Все змішалося у головах підкаблучників.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

будні пересічного  бидла B-)

Та і "непересічного" теж...  B-)



   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

не поняв,  мав їй ще дєнєх на таксі дати?
а через пару днів мав би ще приповзти на колінах просити пробачення    X(
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Чувак на весь интернет заявил что он рогатый, но даже не понял этого.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

А буде відео, як жінка викидає чумадани чоловіка-курваря?.. :shuffle:
Заради паритету.)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Не просто фантазії, а збочені фантазії.
В його всесвіті то є нормально ображати жінку та завдавати їй матеріальних збитків, замість того щоб просто розійтися та жити своїм життям.
ну звідки ти знаеш, мо люксембург з гонтою самі колись рога до небес зпилювали, от у них й свій погляд та такі події    8-)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

А буде відео, як жінка викидає чумадани чоловіка-курваря?.. :shuffle:
Заради паритету.)

вас муж обидел? хотите про это поговорить? )
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

 Підкаблучники у наступі.
 Я ж казав, схвалюванням геїв діло не обмежиться. B-)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Жінки хочуть пригріти біля себе альфа самця, а якщо не вдається то хоча би якесь недолуге чмо, але альфа самця продовжують шукати.. Цей не пройшов відбір і образився) .. Так буває.
а ще зазвичай не гребують з недолугого чма половину майна та алімоні стягнути    (tu)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

А буде відео, як жінка викидає чумадани чоловіка-курваря?.. :shuffle:
Заради паритету.)
ні, не можна -ще в п'ятак отримає.

ми ж бачили тут реакцію декого з чоловікив. непідкаблучників. тишо!

))))
п.с. їм гуляти* можна. жінкам -ні.  :)

Останнє редагування: 26 грудня 2018 11:58:22 від эЛКа
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

моя перша жінка після того як мені роги приправила хиба так легко б нє атдєлалась якби я не був в той час далеко)))

сидел бы в тюрьме?
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

ну звідки ти знаеш, мо люксембург з гонтою самі колись рога до небес зпилювали, от у них й свій погляд та такі події    8-)

Гонта 4 рази жонатый
Люкс 2 рази
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Підкаблучники у наступі.
 Я ж казав, схвалюванням геїв діло не обмежиться. B-)
ну ви ж не підкаблучник. чи не так?
то чому так переймаєтеся підкаблучниками? болить?
))))
пунктік є....
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:
van

А какой у него ник на форуме ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія