Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Квебеке Канада новые ужесточения для невакцинированных

такий сценарій найбільш ймовірний.
питання - як запобігти цьому?

Реально? Нужен раскол канадских элит. Что бы несколько вменяемых людей сказали "Мужики, что же мы вытворяем?"

Может Даг Форд окажется на такое способен, но не уверенна.
   
Так впливають і для того обговорення я порадив об'єднати цю гілку з подібною за тематикою, але тут в Олі почались роди і понеслось: вєртухаї, фашисти, камуністи...

яким чином впливають? наприклад ви боїтеся корони і на порозі прийняття рішення піти вколотися . тут натрапляете на гілку як канадійці щимлять НЕВАКЦІНОВАНИХ. і що вас наштовхнувся на думку підти вколотися після прочитання даної гілки?
   
яким чином впливають? наприклад ви боїтеся корони і на порозі прийняття рішення піти вколотися . тут натрапляете на гілку як канадійці щимлять НЕВАКЦІНОВАНИХ. і що вас наштовхнувся на думку підти вколотися після прочитання даної гілки?
Не думаю що ті заборони якось на когось вплинуть ще й в Канаді, одній з найбільш вакцинованих країн.
Але людина яка зайде в цю гілку буде бачити маячню олі про українців вєртухаїв і маячню організаторів протесту про 50 тисяч траків.
Тому я і порадив об'єднати цю гілку з антиваксерскою бо вона на неї перетворилась.
   
Нужен раскол канадских элит.

"Еще никогда Штирлиц не был так близко к провалу"

Ми і так знаєм що твоєму хуйлу нужно, можеш не повторювати.
   
Не думаю що ті заборони якось на когось вплинуть ще й в Канаді, одній з найбільш вакцинованих країн.
Але людина яка зайде в цю гілку буде бачити маячню олі про українців вєртухаїв і маячню організаторів протесту про 50 тисяч траків.
Тому я і порадив об'єднати цю гілку з антиваксерскою бо вона на неї перетворилась.

номерной кодированый кацап требует себе сейф спейс.   [M]
   
Реально? Нужен раскол канадских элит. Что бы несколько вменяемых людей сказали "Мужики, что же мы вытворяем?"

Может Даг Форд окажется на такое способен, но не уверенна.

якщо до цього моменту цей даг форд підтримував усю ковідо-істерію, то з ним розколу не буде.
   
якщо до цього моменту цей даг форд підтримував усю ковідо-істерію, то з ним розколу не буде.

Он лучшее из того что есть. Премьер самой крупной провинции. Оттава кстати на его территории. Я бы харчами не перебирала. Выбор не богат.
   
ПОДИВІТЬСЯ - ПОЛІЦІЯ І НЕЙТІВС ЗА FREEDOM CONVOY



   
номерной кодированый кацап требует себе сейф спейс.   [M]

Тобі кацапо майор треба десь віддихнути після родів, а то ще якийст сепсис підхопиш
   
ПОДИВІТЬСЯ - ПОЛІЦІЯ І НЕЙТІВС ЗА FREEDOM CONVOY
https://youtu.be/8csAib4_nPE

Нормальна нарізка. Рекомендую переглянути всім.
   
Не думаю що ті заборони якось на когось вплинуть ще й в Канаді, одній з найбільш вакцинованих країн.
Але людина яка зайде в цю гілку буде бачити маячню олі про українців вєртухаїв і маячню організаторів протесту про 50 тисяч траків.
Тому я і порадив об'єднати цю гілку з антиваксерскою бо вона на неї перетворилась.
те шо тобі шось не подобається не значить шо то треба сховати. так шо або давай причину або до побачення.
   
те шо тобі шось не подобається не значить шо то треба сховати. так шо або давай причину або до побачення.

Я вже наводив, але ти того не бачиш ти бачиш 50 тисяч траків, що є ще одною причиною чому це може бути в одній гілці з іншими фантазіями.
   
ПОДИВІТЬСЯ - ПОЛІЦІЯ І НЕЙТІВС ЗА FREEDOM CONVOY
https://youtu.be/8csAib4_nPE
а чего ж наши пидары в новосятх это не показывают? Про чупакабру и хто кого зїв показывают, а за протесты во всем мире - молчат?
   
[
Нормальна нарізка. Рекомендую переглянути всім.



Пане Маковію. Фуйня цей конвой, цирк на колесах і результату з нього буде нуль цілих і фуй десятих. Саме смішне що божевільні вже очолили їх, так що насолоджуйтеся цим цирком, поки він є
Почитайте тут - https://nationalpost.com/opinion/what-the-truckers-want-and-why-ottawa-cant-give-it-to-them

До речі, якщо консерватори зашкваряться з ними, то їм п***а на довгі роки.

А Марк з дужками як завжди передьоргнув потужно.
   
а чего ж наши пидары в новосятх это не показывают? Про чупакабру и хто кого зїв показывают, а за протесты во всем мире - молчат?

Тому що це є potpourri з гімна, розраxовано на IQ<80
   
а чего ж наши пидары в новосятх это не показывают? Про чупакабру и хто кого зїв показывают, а за протесты во всем мире - молчат?
Бо може вони перевіряють спочатку, що поліція то один констебль, про загальну підтримку нейтів не чув, ще й в колоні з право радикалами, а 50 тисяч траків то аж 110, ну може ще з Квебеку і з Америки приєднаються і там до тисячі якось дошкребуть.
   
Я вже наводив, але ти того не бачиш ти бачиш 50 тисяч траків, що є ще одною причиною чому це може бути в одній гілці з іншими фантазіями.
та я взагалі як Лесь Подревяненко казав - дохуя  :D  а скіко там точно яка різниця
   
Пане Маковію. Фуйня цей конвой, цирк на колесах і результату з нього буде нуль цілих і фуй десятих. Саме смішне що божевільні вже очолили їх, так що насолоджуйтеся цим цирком, поки він є
Почитайте тут - https://nationalpost.com/opinion/what-the-truckers-want-and-why-ottawa-cant-give-it-to-them

До речі, якщо консерватори зашкваряться з ними, то їм п***а на довгі роки.

А Марк з дужками як завжди передьоргнув потужно.

це спротив, символ боротьби з підарасами.
   
О, ещё один торчок подтянувся.  :D
   
та я взагалі як Лесь Подревяненко казав - дохуя  :D  а скіко там точно яка різниця

Кацапы!!!! (с) Лесь
   
це спротив, символ боротьби з підарасами.

То значить більшість канадців є підараси, так як підтримують всі обмеження.
До речі Квебекський премєр має один з найвищих рейтів.

Їхня біда що вони намішали купу всяких вимог які є під федеральною, провінційними юрисдикціями, все в купу, дитячий ідеалізм тобто.
   
То значить більшість канадців є підараси, так як підтримують всі обмеження.
До речі Квебекський премєр має один з найвищих рейтів.

Їхня біда що вони намішали купу всяких вимог які є під федеральною, провінційними юрисдикціями, все в купу, дитячий ідеалізм тобто.

ну це ж не армія адвокатів? то вони свої вимоги озвучать, поїздять пару днів і розійдуться....

все одно їх вимоги більш грамотно сформульовані ніж у того ж майдану наприклад.
   
а за підарасів - то все змінне. сьогодні підтримають завтра ні. головне донести новину - про утиски. думаю мало хто й знає що відбувається.
   
Якби Трюдо навіть і хотів, то він може лиш відмінити обмеження на кордоні і в аеропортах. Все решту - нах, не його юрисдикція. Хотів би я бачити ак він відміняє обмеження в Квебеку чи в Альберті.

То йому ніц не лишається як просто затаїтися.
   
ну це ж не армія адвокатів? то вони свої вимоги озвучать, поїздять пару днів і розійдуться....

все одно їх вимоги більш грамотно сформульовані ніж у того ж майдану наприклад.

I concur. Абсолютно безграмотно, як цікаво, подивися статтю я вище запостив.
   
I concur. Абсолютно безграмотно, як цікаво, подивися статтю я вище запостив.

звісно дивився, дякую, можливо таким чином вони вирішили створити загальний нарратив. ще раз кажу то не армія адвокатів прямуює в суд. то телевізійна картинка.
   
звісно дивився, дякую, можливо таким чином вони вирішили створити загальний нарратив. ще раз кажу то не армія адвокатів прямуює в суд. то телевізійна картинка.

Я абсолютно співчуваю тракерам і вважаю що вони праві, але керівницто захопили підараси і вони змаргіналізують той рух.
До речі вони там назбирали трохи грошей - якраз магніт для всяких уєбанів 
   
Поліція попередила що «знайдемо усіх хто вдасться до жорстокості або знищення власності»


Police prepared to investigate

Sloly said Friday that the right to demonstrate is at the heart of Canadians' democratic freedoms, but that comes with responsibilities and limitations.

He said Friday police are prepared to arrest anyone who is engaging in more serious behaviours such as damaging property. And he also warned that those not present who are inciting such behaviours online could also face punishment.

"It is irresponsible to inflame this already volatile situation, and in some cases it may be illegal to express hate or incite criminality and violence in association to the demonstrations,” he said.

“We have seen in other jurisdictions where such inflammatory behaviors have led to people getting injured, killed, and/or incarcerated. We are doing everything we can toensure that does not happen here.”

Асоциація перевізників Canadian Trucking Alliace відхрестилася від протесту “бо 85% наших водіїв отримали щеплення»

   
До речі, просять зливати в поліцію заохочення ольгінців до протестів і жорстокості  :malyas:

And he also warned that those not present who are inciting such behaviours online could also face punishment.


У колі тейлора, вагітного дідуся з ольгіно, напряггся сфінктер
   
Я абсолютно співчуваю тракерам і вважаю що вони праві, але керівницто захопили підараси і вони змаргіналізують той рух.
До речі вони там назбирали трохи грошей - якраз магніт для всяких уєбанів 

є ще люди... багато

   
Поліція попередила що «знайдемо усіх хто вдасться до жорстокості або знищення власності»


Police prepared to investigate

Sloly said Friday that the right to demonstrate is at the heart of Canadians' democratic freedoms, but that comes with responsibilities and limitations.

He said Friday police are prepared to arrest anyone who is engaging in more serious behaviours such as damaging property. And he also warned that those not present who are inciting such behaviours online could also face punishment.

"It is irresponsible to inflame this already volatile situation, and in some cases it may be illegal to express hate or incite criminality and violence in association to the demonstrations,” he said.

“We have seen in other jurisdictions where such inflammatory behaviors have led to people getting injured, killed, and/or incarcerated. We are doing everything we can toensure that does not happen here.”

Асоциація перевізників Canadian Trucking Alliace відхрестилася від протесту “бо 85% наших водіїв отримали щеплення»

будуть стріляти? як у БЛМ у 2020?
   
You can vote your way into the communism, you will have to shoot your way out of it. 
   
Всё предсказуемо. Вертухаи режима будут отлавливать смутьянов по одному.
   
Всё предсказуемо. Вертухаи режима будут отлавливать смутьянов по одному.

Йди в дупу, лапоть
   
О, тут поки Оля рве сраку проти канадського фашизму, чи там як, таке сталося, і ніхто не замітив
The United States has imposed the same requirement on truckers entering that country January 22.

До речі, як там, вєртухаі рєжима поотлавлівалі January 6th  смутьянов по одному чи ще ні? Have you shoot your way out of it?   
   
О, тут поки Оля рве сраку проти канадського фашизму, чи там як, таке сталося, і ніхто не замітив
The United States has imposed the same requirement on truckers entering that country January 22.

До речі, як там, вєртухаі рєжима поотлавлівалі January 6th  смутьянов по одному чи ще ні? Have you shoot your way out of it? 

Це вже пофіг. Протест це не зупинить. На 7000000 вони можуть стояти у Оттаві до кінця року. Трюдо вирішив сховатися на вихідні, бо думав що вони всі поїдуть назад, але йому прийдеться ходити пішки уздовж тих колон на роботу ще довгенько. Я хотів би те побачити.
   
 Трюдо сбежал

   
в Оттаве майдан против коррнковируса

   
вид на майдан с дрона

   
симпсоны все предсказали ещё в 99 году
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія