Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Погана система ( vs хороша система )

Якщо Зеленський створить свою більшість в Раді, то після цього він стане незалежний від виборців на 4.5 роки
Точно так само як і Порошенко 5 років тому.
Точно так само як і Порошенко 5 років тому він обіцяє боротися з корупцією і вдосконалити виборчу систему.

В цей час країна набрала кредитів і витратила їх на інфраструктуру і відкати (50% на 50%?)
Якщо не прийдуть інвестиції, то нас очікує дефолт, знецінення гривні та відсутність нових кредитів.

Інвестиції прийдуть тільки якщо будуть ознаки реальної боротьби з корупцією.

Це залежить від того, кого Зеленський протягне в Раду.
А це в свою чергу залежить від того, хто буде фінансувати його партію.

Якщо партія фінансуватиметься олігархами, то депутати будуть керованими васалами цих олігархів і ніякої боротьби з корупцією не буде.
Олігарх - це не капіталіст, це феодал і нормальні капіталістичні відносини в країні йому не потрібні.
Він знає інші способи збагачення, відмінні від чесної конкуренції.

Справжніх капіталістів в країні дуже мало, у них немає своєї партії і вони до цього не прагнуть, тому що їхня партія все одно завжди буде в меншості.

Якщо все піде "як завжди", то ми знову побудуємо наш милий феодалізм на наступні 4.5 роки

Це зовсім не дивно, адже ми імпортували "демократію", побудовану феодалами,
де всі повинні кожні п'ять років вибирати, кому продатися в рабство.

Ключовим моментом цієї системи є той факт, що навіть якщо кандидат забув про всі свої обіцянки, він буде спокійно продовжувати правити (красти) до кінця каденції.

Це зараз чудово видно на прикладі реакції людей на кандидатуру Зеленського. Всім таки цікаво, а що ж він зробить з країною. Ніхто чомусь не задається питанням - а чи не можна все-таки якось зупинити президента,
який робить все прямо протилежно своїм обіцянкам. Ні, не можна. У цій версії реальності, подарованої нам британськими монархами - не можна. І людей вже до цього привчили - що це вони самі винні, що не то вибрали.
Тут на форумі такі крики лунають в кожному десятому повідомленні. Не того обрали - самі винні.

Ось такий опис поганий системи, завдяки якій Україна живе в феодальному ладі вже 30 років.
У владу йдуть люди, яким хочеться красти і їх нащадки будуть жити на відсотки з вкрадених кредитів,
а виплачувати ці відсотки будуть нащадки українців, яким не хотілося красти.
Так в Україні формується клас феодалів, які з народження знають, що їм не потрібно працювати.

Іншими словами все погано. На цьому більшість подібних повідомлень і закінчується - все погано, дуже погано і завжди буде погано і краще емігрувати.

Щоб якось порушити цю традицію я можу спробувати запропонувати вихід з ситуації.
Для цього просто додаємо в систему процедуру відкликання президента шляхом електронного референдуму.
Наприклад відкриваємо банківський рахунок, на який кожен громадянин може зробити грошовий переказ рівно один раз.
Коли кількість перекладів перевищує 50% - президента звільняють без права балотуватися ще раз.
Ту ж логіку поширюємо на інші виборні посади.
Бажано туди ж додати і прокурорів з суддями.
Таким чином буде йти безперервна тиха люстрація і непорядні люди будуть поступово і назавжди вилучені із системи.

Далі, щоб впровадити цю просту систему потрібно більшість у Раді.
Для цього, звичайно, потрібна партія, що не проплачена олігархами.
Тобто потрібна партія, яка існує виключно на рівні внески її членів.
По суті справи це буде партія найманих працівників, оскільки вони становлять більшість населення.
Всі основні рішення в такій партії повинні прийматися шляхом електронного голосування всіх членів.

Ось і все. Далі можна просто відсторонено дивитися - на які гроші Зеленський будує свою партію.
А можна спробувати створити свою. Тобто відповідальність тепер на вас - я ж пояснив вам, що треба робити :-)
А мені що, я можу і емігрувати. :-)
   
сумний підсумок - прочитали 66 осіб з 1400 на форумі  :-( 
   
Re: Погана система ( vs хороша система )

сумний підсумок - прочитали 66 осіб з 1400 на форумі  :-( 
У вас в 4 абзаці брехня написана... далі можна не читать.
   
У вас в 4 абзаці брехня написана... далі можна не читать.

Напишіть докладніше, я не зрозумів що ви маєте на увазі
   
Re: Погана система ( vs хороша система )

сумний підсумок - прочитали 66 осіб з 1400 на форумі  :-( 

Потому что бред написал...
А порошок чьих будет?
 :shuffle:
   
Re: Погана система ( vs хороша система )

И, что изменится, если он останется на второй срок?
   
Потому что бред написал...
А порошок чьих будет?
 :shuffle:

Звичайно спасибі за коммент, звичайно тема пішла вгору, але де ж зміст ваших думок?  :-)
   
И, что изменится, если он останется на второй срок?

   
Re: Погана система ( vs хороша система )

Звичайно спасибі за коммент, звичайно тема пішла вгору, але де ж зміст ваших думок?  :-)

Какого тебе нахрен змисту не хватает? (С) ))

Порошок чьих будет? Что в стране кардинально изменилось за 5 лет?
Чьи интересы защищает порошок?
Кто из коррупционеров, воров и предателей наказан?
   
Какого тебе нахрен змисту не хватает? (С) ))

Порошок чьих будет? Что в стране кардинально изменилось за 5 лет?
Чьи интересы защищает порошок?
Кто из коррупционеров, воров и предателей наказан?

Потрібні якісь думки на тему що з цим робити   :-)
   
Re: Погана система ( vs хороша система )

Потрібні якісь думки на тему що з цим робити   :-)

Менять зашкварывшегося пэдро...
   
Менять зашкварывшегося пэдро...

На следующюю одноразову носову хустинку?

   
Re: Погана система ( vs хороша система )

Почни зі створення партії, яка існує виключно на внески своїх членів.

Якщо створиш і зможеш переконати достатньо людей за неї проголосувати - будемо вважати, що процес пішов.
   
Почни зі створення партії, яка існує виключно на внески своїх членів.

Якщо створиш і зможеш переконати достатньо людей за неї проголосувати - будемо вважати, що процес пішов.

Ось тут є якраз цікава сторінка з цікавою послугою

"Збір підписів. (10 000 шт.) для подачі в МЮУ"
Пакети послуг з реєстрації політичної партії 

Я так зрозумів, що це завдання для справжнього чоловіка - зареєструвати партію, не використовуючи кримінальні гроші і зібравши справжні підписи

Ось з цього і треба починати будувати державність, а не нити на форумах, що олігархи знову не те підсунули.

   
Re: Погана система ( vs хороша система )

Якщо Зеленський створить свою більшість в Раді, то після цього він стане незалежний від виборців на 4.5 роки

А якщо не створить?
   
Re: Погана система ( vs хороша система )

Напишіть докладніше, я не зрозумів що ви маєте на увазі

В цей час країна набрала кредитів і витратила їх на інфраструктуру і відкати (50% на 50%?)



За останні 5 років Україна взяда в кредит набагато меньше ніж за попередні 8... Кредити, які бралися на інфраструктури (польський, угорський, японській) ще і не починали використовувать, крім того там такі умови, що говорити про откати не приходиться... Кредити МВФ практично повністю пішли на погашення боргів по попереднім кредита або за збільшення ЗВР
   
А якщо не створить?

Тоді буде спокійно говорити, що не може виконати обіцянки через відсутність своєї більшості в Раді.

   
За останні 5 років Україна взяда в кредит набагато меньше ніж за попередні 8... Кредити, які бралися на інфраструктури (польський, угорський, японській) ще і не починали використовувать, крім того там такі умови, що говорити про откати не приходиться... Кредити МВФ практично повністю пішли на погашення боргів по попереднім кредита або за збільшення ЗВР

Я вже не знаю, під якими назвами ці гроші втікають, я безперервно в Слов'янську спостерігаю, як вони витікають.

По всьому місту йде вирубка дерев і заміна бордюрів незалежно від стану дерев і бордюрів.

Це така вибухова суміш децентралізації з корупцією.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія