Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому українські еміги такі нікчемні

Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Емігранти емігрують аби створювати на новій батьківщині лобі старої батьківщини.
Цікава думка. Треба законспектувати. :beach:
Залежить від емігранта. І таких досить немало.
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні


[/quote]
так але де допомого . серйозна допомага як скіжімо штати польші і Ізраїлю?
[/quote]

Я думаю, що якби уряд та народ України демонстрував своїми діями бажання змінюватися, реформуватися, то допомоги було би набагато більше. А так, поки що - "лєкарю, ізлечіся сам". Поки корупцією не почнут займатися, мочити корупціонерів, то кому помогати? Баригам, які будь-яку допомогу собі в кишеню засунуть?
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

А хіба Україні мало допомагають?
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Зачетно Слав колбасников тролянул.

Даже матав и атилла проснулись...)))
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Лауреат бетономішальних робіт Слав дивиться на Міністра Закордонних Справ Канади Христю Фріленд, як на г!мно



Останнє редагування: 19 березня 2018 08:15:48 від GizmoGremlin
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

хер там
йди візу відкрий
Туди перефарбованих ватників не пускають.
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Наміснику Королеви в Канаді Роману Гнатишину передали погляд Слава, що він - нікчемство

   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Слав, ти чесно так думаєш, чи ото потролити вирішив як нафі? Чи тобі канадську візу не дали і ти обідилась?
Може, співбесіду не пройшов? Матюкнувся , як на ФУПі, на тому й скінчилась розмова.
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Прем'єр-Міністр Альберти Ед Стельмах в роздумах, дізнавшись, що він - ніхто в очах форумного модератора.

   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Прем'єр-Міністр Альберти Ед Стельмах в роздумах, дізнавшись, що він - ніхто в очах форумного модератора.

Показати зображення...
:weep:
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Мільярдер Євген Мельник, власник Оттава Сенаторс, член правління Спілки Украінців Канади, спонсор багатьох доброчинних проектів для України і для українці Канади шось відповідає Славу, але важко перекласти :D

   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

то що там українські  еміги на заході кому як помагають фігня.
а от то що коли еміги навіть рівня продавця в супермаркеті  приїжджають сюди в гості - то вважають всіх українців гімном недорозвинутим - неодноразово перевірений на практиці факт.
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Роберту Бондар наспіла звістка, що її зневажають власники 10-річних Кайєнів вже на орбіті

   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Роберту Бондар наспіла звістка, що її зневажають власники 10-річних Кайєнів вже на орбіті

Показати зображення...

GizmoGremlin (tu)
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Істерика олімпійської чемпіонки Пені Олексяк від звістки, що обід в її честь в чебуречній Тернополя - скасовано.

   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

GizmoGremlin (tu)

;)
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

 :lol:
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Видруки деяких постів відомого форуму викрили неприємну правду про власну цінність Прем'єр-Міністру Саскачевану Рою Романову



Останнє редагування: 19 березня 2018 09:12:18 від GizmoGremlin
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Джон Сопінка, суддя Верховного Суду Канади, в невеселих роздумах про вирок, винесений йому тернопільським колегою по ремеслу В. С-м.

   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Всечеснійша Сильвія О. Федорук, Лейтенант-Губернатор Саскачевану, Кавалер Ордена Канади, Канцлер Саскачеванського Університету, Професор онкології, Асоціативний Член Фізичного Товариства, добавила до своїх титулів ще один - "Нікчемний Еміг", люб'язно наданий Головний Публікатором Рубрики "Б&Ї".

   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Лише під натиском прохань Королеви прийняв Петро Ліба посаду Губернатора Манітоби: усвідомлення власної нікчемності не дозволяло.

   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

норм тема  (tu)   :-)o
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні


так але де допомого . серйозна допомага як скіжімо штати польші і Ізраїлю?
[/quote]
Я думаю, що якби уряд та народ України демонстрував своїми діями бажання змінюватися, реформуватися, то допомоги було би набагато більше. А так, поки що - "лєкарю, ізлечіся сам". Поки корупцією не почнут займатися, мочити корупціонерів, то кому помогати? Баригам, які будь-яку допомогу собі в кишеню засунуть?
[/quote]
 (tu)
І хіба це не правильно?
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Слав, ти чесно так думаєш, чи ото потролити вирішив як нафі? Чи тобі канадську візу не дали і ти обідилась?
Не зміг відповісти, чий Крим. :D
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

толково в емігів підгоріло .

натикали фоточок то сьо

я не заперечую що є серед емігів  нормальні люди  які щось роблять для України
скажімо мій брат двоюрідний слав для штатів черевики військові контейнерами . . машини на ато . обладнання . зараз організовує лікування поранених
його товариш оптику тепловізори (за що його кстаті заарештували в штатах тут була тема треба поцікавитись його долею )

але як завжди ви все не про то . я не про окремі особистості я про картину в цілому
а вона не приглядна :(
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

а ну про візу канадську вона мені не треба і я її не оформляв
треба була б то оформив б .
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Слав, а українська діаспора це і є окремі особистості. В тебе напевно якесь неправильне уявлення про цифри, які стосуються діаспори. Навіть якщо взяти Канаду, де українців найбільше в кількісному і відносному значенні, то всерівно перепис 2016 року каже що українську мову рідною назвали 110 тисяч людей, на 36 міліонів населення Канади. Який лобізм може ця кількість організувати понад той що робиться? Це відносно кількісті населення десь так як в Україні болгар. Ти взагалі чув що в Україні є болгари?

http://www12.statcan.gc.ca/census-recensement/2016/as-sa/98-200-x/2016010/98-200-x2016010-eng.cfm - ось офіційні дани перепису

Якщо говорити про штати, що там цифри по кількість ще менші, відносна кількість в у всьому населенні взагалі мізерна.

Останнє редагування: 19 березня 2018 14:08:23 від Etobicoke Resident
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Слав, а українська діаспора це і є окремі особистості. В тебе напевно якесь неправильне уявлення про цифри, які стосуються діаспори. Навіть якщо взяти Канаду, де українців найбільше в кількісному і відносному значенні, то всерівно перепис 2016 року каже що українську мову рідною назвали 110 тисяч людей, на 36 міліонів населення Канади. Який лобізм може ця кількість організувати понад той що робиться? Це відносно кількісті населення десь так як в Україні болгар. Ти взагалі чув що в Україні є болгари?

http://www12.statcan.gc.ca/census-recensement/2016/as-sa/98-200-x/2016010/98-200-x2016010-eng.cfm - ось офіційні дани перепису

Якщо говорити про штати, що там цифри по кількість ще менші, відносна кількість в у всьому населенні взагалі мізерна.

азагалі то я читав що українців там 2 мільйони
тому якщо з них залишилось 110 т
то назва моєї теми таки має підсобою грунт :(

хоча і 110 т це велечезна сила якщо вони б діяли синхронно як одна сила в одному напрямку 
то це було дуже продуктивно
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Слав, ты сам писал что уехали одни слабаки. А теперь удивляешься почему эти слабаки такие никчемни...

Но я никак не могу понять, почему эти слабаки должны ещё помогать сильнякам, которые розбудовуют Украину последние 26 лет?

Эти сильняки сами знают что им делать и куда-то идти, не так ли?
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

норм тема  (tu)   :-)o

Тема - говно и хамство. Я думаю, людям, которые живут в других странах не нужно здесь оправдываться.
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

азагалі то я читав що українців там 2 мільйони
тому якщо з них залишилось 110 т
то назва моєї теми таки має підсобою грунт :(

хоча і 110 т це велечезна сила якщо вони б діяли синхронно як одна сила в одному напрямку 
то це було дуже продуктивно
тих що задекларували, що принаймі один з їх предків був українець 1,4 міліони. Але там більша половина тих чиї предки приїхали на початку 20-го століття. І якщо в них є 1/8 української крові, то добре. 300 тисяч таких що задекларували виключно українських предків. Але більшість з них це нащадки біжанців після другої світової. Самі бабульки і дідульки яким зараз під 90 звичайно всіма силами помагают, але сам розумієш сили вже не ті. А от їхні діти і внуки які і ніколи не були в Україні, то ну не знаю, звинувачувати що вони щось мало там лобіюють. Лишається яких 30 тисяч що приїхали за часи незалежності. Половина забилась в свої нори і згадує про Україну як страшний кошмар. Інша половина пробує щось коперуватись з нащадками післявоєнної еміграції. Я не знаю яких чудес ти хочеш від діаспори, але просто декілька фактів.

Канада вивела свої війська з Іраку не зважаючи що її найбільший союзник дуже просив там залишитись, бо Канада миролюбива країна. В той самий час офіційно Канадські інструктори працюють на Яворівському полігоні ще з 2015го.

Канадаський федеральний уряд повністю фінансує через програми підтримки всі приїзди українських офіційних делегацій і дуже багато бізнес візитів.

Канадські пластичні лікарі кілька років провели в Львівському госпіталі допомагаючи пораненим солдатам у яких були ампутовані кінцівки.
Про всяку щоденну допомогу у вигляді грошей чи товарів я вже мовчу.

Останнє редагування: 19 березня 2018 21:00:23 від Etobicoke Resident
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Слав, от твої діти майбутьні еміги. Вони хоч знають які українські організації є в Лондоні? хоч раз з кимось там коперувались задля якоїсь про української діяльності?
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

А я б на месте топикстартёра, вместо того, чтоб приставать к нам, колбасникам,
задала бы вопросы президенту и правительству:
почему их дети не в армии и не навойне(или есть кто-то?),
почему президент воюющей страны отдыхает на Мальдивах,
почему в стране, где так много миллионеров, возможна пенсия 53$?
почему , получая помощь отовсюду в виде кредитов, страна нищая,
почему слуги народа живут во дворцах, а у хозяев нету денег,что ремонт хрущобы сделать,
почему такие дорогие лекарства?!

И ещё много-много "почему".
Я,например, помогаю Украине  в виде адресной помощи семье своей сестры.
Меня на всю страну, где столько ворья, просто не хватит.
Как говорится: оглянись вокруг себя - не е..т ли кто тебя.А потом уж требуй с тех,
кто хотя бы просто сострадает.
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Слав, от твої діти майбутьні еміги. Вони хоч знають які українські організації є в Лондоні? хоч раз з кимось там коперувались задля якоїсь про української діяльності?
перше поки що мої діти не збираються  емігрувати як мінімум в англію зараз в них таке переконання
друге моя дочка веде студенське братство під назвою Борщ в манчестері
мій син знає українські організації в частності його рідна тітка в якої він зараз живе є активним учасником лондонського євромайдану
ще питання ?
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

А я б на месте топикстартёра, вместо того, чтоб приставать к нам, колбасникам,
задала бы вопросы президенту и правительству:
почему их дети не в армии и не навойне(или есть кто-то?),
почему президент воюющей страны отдыхает на Мальдивах,
почему в стране, где так много миллионеров, возможна пенсия 53$?
почему , получая помощь отовсюду в виде кредитов, страна нищая,
почему слуги народа живут во дворцах, а у хозяев нету денег,что ремонт хрущобы сделать,
почему такие дорогие лекарства?!

И ещё много-много "почему".
Я,например, помогаю Украине  в виде адресной помощи семье своей сестры.
Меня на всю страну, где столько ворья, просто не хватит.
Как говорится: оглянись вокруг себя - не е..т ли кто тебя.А потом уж требуй с тех,
кто хотя бы просто сострадает.

це бот
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

перше поки що мої діти не збираються  емігрувати як мінімум в англію зараз в них таке переконання
друге моя дочка веде студенське братство під назвою Борщ в манчестері
мій син знає українські організації в частності його рідна тітка в якої він зараз живе є активним учасником лондонського євромайдану
ще питання ?
А що ж то його рідна тітка така нікчемна? Не діє вся разом в одному напрямку і так мало помагає Україні?
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

це бот
Нет, я вполне реальная тётка из Израиля.Русская.Из Северодонецка.были бы у вас здесь аватары, я б вставила свою фоту, поскольку не стесняюсь ни возраста ни морды.
Или я написала неправду?До сих пор жжёт мысль, что ваш Пеця имел совесть отдыхать,когда страна воюет.Будь это в Израиле - ни дня бы не продержался на своём троне.скот.А вы - бараны,что терпите это.
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

А що ж то його рідна тітка така нікчемна? Не діє вся разом в одному напрямку і так мало помагає Україні?

вона і її чоловік діють як можуть дуже багато свого часу цьому присвячують
але перше це дуже молода еміграція
друге в цій еміграції в лондоні мало громадян Британії
ну і організація ще в них хромає .

ось так і це на відміну від канадської і штатівської діаспори .
   
Re: Чому українські еміги такі  нікчемні

Нет, я вполне реальная тётка из Израиля.Русская.Из Северодонецка.были бы у вас здесь аватары, я б вставила свою фоту, поскольку не стесняюсь ни возраста ни морды.
Или я написала неправду?До сих пор жжёт мысль, что ваш Пеця имел совесть отдыхать,когда страна воюет.Будь это в Израиле - ни дня бы не продержался на своём троне.скот.А вы - бараны,что терпите это.

ти із зраїла і северодонецка . ти ватниця з ізраїля вас там таких дохоя
ти бот
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія