Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Tesla рассказали о последних обновлениях ....

Пригадавши розповіді Бульки щодо його експерименту з "вимкненням двигуна ключем під час руху"
Я, якщо в положенні Драйв вимикаю мотор (ну, буває, що забуваюсь), то в мене з"являється таке саме попередження, як під час перемикання на нейтралку - що мол машина може покотитися.
Тобто повернув ключ - коробка РОЗІМКНУЛАСЯ, все, немає зв"язку між двигуном та колесами.
Зрозуміло, що в русі це може призвести до вавки.
Але це ж зовсім не те, що автоматичне (тимчасове) припинення подачі палива через форсунки при їзді накатом!!!!  :facepalm:
   
Навпаки наявність на неліцензованій майстерні багатьох Тесл вказує на правдивість слів Балашова
"Багатьох тесл" це ті дві з наліпками 5.10 ? Інших "багатьох" я не побачив. А ви?

А для вас виходить все шо сказав балашов правда і лише правда, а те шо він як мінімум не досказав, чому там дві його машини, вас не бентежить?
   
Машины снятые с обслуживания? Да, их Тесла не ремонтирует.
Да что вы в это обслуживание упираетесь? Любой автомобиль состоит из кучи деталей специфичных именно для этой модели, этого модельного года. Да, сегодня есть и хорошая унификация, по двигателям, тормозам, подвеске, но оперение, капот, двери - это все уникально для каждой модели. Производитель обязуется выпускать всю эту радость 5 лет после снятия модели из производства.

Здесь же у нас ничего не найти на машину, находящуюся на конвейере. Банально, даже капот не найти.
Вывод: аферюги. Как и было сказано.
Их не интересует сервис, им пофиг на уже выпущенные машинки, никакой долгосрочной стратегии. Их цель - срубить по-быстрому бабла, а там хоть потоп. Если вы думаете, что Маск один такой умник - нифига. Была еще такая Фискер Карма, да сплыла, правда. Тоже нев@#$%ый лепестрический суперкар, кстати, был. Прям пошесть какая-то на эти суперкары.


   
Да что вы в это обслуживание упираетесь? Любой автомобиль состоит из кучи деталей специфичных именно для этой модели, этого модельного года. Да, сегодня есть и хорошая унификация, по двигателям, тормозам, подвеске, но оперение, капот, двери - это все уникально для каждой модели. Производитель обязуется выпускать всю эту радость 5 лет после снятия модели из производства.

Здесь же у нас ничего не найти на машину, находящуюся на конвейере. Банально, даже капот не найти.
Вывод: аферюги. Как и было сказано.
Их не интересует сервис, им пофиг на уже выпущенные машинки, никакой долгосрочной стратегии. Их цель - срубить по-быстрому бабла, а там хоть потоп. Если вы думаете, что Маск один такой умник - нифига. Была еще такая Фискер Карма, да сплыла, правда. Тоже нев@#$%ый лепестрический суперкар, кстати, был. Прям пошесть какая-то на эти суперкары.

Занадто глобальні у вас висновок. Насправді його просто не цікавить український ринок.
   
Да что вы в это обслуживание упираетесь? Любой автомобиль состоит из кучи деталей специфичных именно для этой модели, этого модельного года. Да, сегодня есть и хорошая унификация, по двигателям, тормозам, подвеске, но оперение, капот, двери - это все уникально для каждой модели. Производитель обязуется выпускать всю эту радость 5 лет после снятия модели из производства.

Здесь же у нас ничего не найти на машину, находящуюся на конвейере. Банально, даже капот не найти.
Вывод: аферюги. Как и было сказано.
Их не интересует сервис, им пофиг на уже выпущенные машинки, никакой долгосрочной стратегии. Их цель - срубить по-быстрому бабла, а там хоть потоп. Если вы думаете, что Маск один такой умник - нифига. Была еще такая Фискер Карма, да сплыла, правда. Тоже нев@#$%ый лепестрический суперкар, кстати, был. Прям пошесть какая-то на эти суперкары.
Наскільки мені відомо, тесли чудово ремонтуються в країнах, де їх продають. І якшо вони легальні, зі страховкою.
Це тіпа, купив хтось у вас в Україні товар, поїхав до себе додому в нігєрію або в австралію, і каже, а ти чувак шахрай, я тут не можу відремонтувати твій товар.

Висновки просто блєск.  :gigi:
   
Пригадавши розповіді Бульки щодо його експерименту з "вимкненням двигуна ключем під час руху"
Я, якщо в положенні Драйв вимикаю мотор (ну, буває, що забуваюсь), то в мене з"являється таке саме попередження, як під час перемикання на нейтралку - що мол машина може покотитися.
Тобто повернув ключ - коробка РОЗІМКНУЛАСЯ, все, немає зв"язку між двигуном та колесами.
Зрозуміло, що в русі це може призвести до вавки.
Але це ж зовсім не те, що автоматичне (тимчасове) припинення подачі палива через форсунки при їзді накатом!!!!  :facepalm:
Коробка автомат?
   
Да что вы в это обслуживание упираетесь? Любой автомобиль состоит из кучи деталей специфичных именно для этой модели, этого модельного года. Да, сегодня есть и хорошая унификация, по двигателям, тормозам, подвеске, но оперение, капот, двери - это все уникально для каждой модели. Производитель обязуется выпускать всю эту радость 5 лет после снятия модели из производства.

Здесь же у нас ничего не найти на машину, находящуюся на конвейере. Банально, даже капот не найти.
Вывод: аферюги. Как и было сказано.
Их не интересует сервис, им пофиг на уже выпущенные машинки, никакой долгосрочной стратегии. Их цель - срубить по-быстрому бабла, а там хоть потоп. Если вы думаете, что Маск один такой умник - нифига. Была еще такая Фискер Карма, да сплыла, правда. Тоже нев@#$%ый лепестрический суперкар, кстати, был. Прям пошесть какая-то на эти суперкары.

Сколько экспрессии и все на основании видео Балашова, который ввез непонятно какие Теслы в Украину, а потом повез их ремонтировать в Штаты...
А вы знаете, что Тесла банально не успевает удовлетворить все заявки на новые машины? Очередь желающих купить стоит.
Я читал историю про одного чудака, который ремонтировал Теслу после аварии в официальном гараже, так ремонт этот занял 40(!) дней, из за отсутствия запчастей.
Долго? Да. Но на это время ему дали машину в замен, так что с сервисом официальным все в порядке.
Ну а покупать неизвестные Теслы в Украине и потом везти их ремонтировать в Штаты, это сейчас бред, или забаганки богатеньких буратин, которые понтонуться хотят.
Ну а понты стоят денег. При чём тут сама Тесла и почему Маски аферюна правда не понятно.
Оставим это на вашу изначальную предубеждённость к Тесле в частности и электромобилям взагали :)
   
"Багатьох тесл" це ті дві з наліпками 5.10 ? Інших "багатьох" я не побачив. А ви?

А для вас виходить все шо сказав балашов правда і лише правда, а те шо він як мінімум не досказав, чому там дві його машини, вас не бентежить?
Ви знаєте, що то два його автомобіля?
Бачили документи, можете довести?
Чому вас непокоїть, що в людини може бути два автомобіля?
Ви соціаліст?
   
Ви знаєте, що то два його автомобіля?
Бачили документи, можете довести?
Чому вас непокоїть, що в людини може бути два автомобіля?
Ви соціаліст?
Прикольні висновки.
Мені абсолютно по барабану і хто такий той балашов (до того роліку я взагалі дуже смутно знав це прізвище) і тим більше скільки в нього машин чи ще чогось.
Але коли він ображений на те що його махінації з битими теслами не прокатили накопилив губки і почав вивалювати роліки один за одним в яких повторює одне й те саме, що він нещасний стукнув свою машину а тесла така сяка перестала його обслуговувати, то звичайно мене зацікавило що і як. Подивившись уважно всі роліки, я знайшов декілька моментів які в цій історії є дуже мутними, і головне це те, що балашов власник не одного авто, яке так ганебно тесла вимкнула з компьютера, а як мінімум двох, які одночасно опинилися в америці на лівому автосервисі (простий висновок, балашов ходить в роліку в футболці з цифрами 5.10, і на обох авто такі саме цифри). І якщо не плодити сущності, як ви намагаєтесь, то виходить що балашов як мінімум не добалакує всю правду про ті тесли, і про їх страховку, і про те в якому стані він їх придбав.

Останнє редагування: 21 серпня 2015 22:20:01 від NUNU
   
Прикольні висновки.
Мені абсолютно по барабану і хто такий той балашов (до того роліку я взагалі дуже смутно знав це прізвище) і тим більше скільки в нього машин чи ще чогось.
Але коли він ображений на те що його махінації з битими теслами не прокатили накопилив губки і почав вивалювати роліки один за одним в яких повторює одне й те саме, що він нещасний стукнув свою машину а тесла така сяка перестала його обслуговувати, то звичайно мене зацікавило що і як. Подивившись уважно всі роліки, я знайшов декілька моментів які в цій історії є дуже мутними, і головне це те, що балашов власник не одного авто, яке так ганебно тесла вимкнула з компьютера, а як мінімум двох, які одночасно опинилися в америці на лівому автосервисі (простий висновок, балашов ходить в роліку в футболці з цифрами 5.10, і на обох авто такі саме цифри). І якщо не плодити сущності, як ви намагаєтесь, то виходить що балашов як мінімум не добалакує всю правду про ті тесли, і про їх страховку, і про те в якому стані він їх придбав.
Та купа авто по Києву їздить з таким знаком 5.10.
Поясню для вас - це прихильники ідеї 5.10, а не майно Балашова.
   
Да да. Глянув ваш профиль, останні повідомлення 1 і 2 сторінку. Цього достатньо. Ви швидше за все партійний балашовець.
Пардон, наступив на улюблений мозоль. Але повторюю, особа пана балашова мені до балашова, чесно. І його політичні погляди також.
Але він сам почав поливати помиями (незаслуговано) теслу, яку, доречі (і є роліки про це) сам же і збирався продавать в Україні.
Просто махинація не прокатила. Виявилося що на хитрий вінт знайшовся хитріший  :gigi:
   
Та купа авто по Києву їздить з таким знаком 5.10.
Поясню для вас - це прихильники ідеї 5.10, а не майно Балашова.
І по каліфорнії? На теслах? На тому самому автосервісі куди привіз свою ледь стукнуту теслу з України пан балашов?
Повторюю. Не плодіть сущності без потреби.
   
Да да. Глянув ваш профиль, останні повідомлення 1 і 2 сторінку. Цього достатньо. Ви швидше за все партійний балашовець.
Пардон, наступив на улюблений мозоль. Але повторюю, особа пана балашова мені до балашова, чесно. І його політичні погляди також.
Але він сам почав поливати помиями (незаслуговано) теслу, яку, доречі (і є роліки про це) сам же і збирався продавать в Україні.
Просто махинація не прокатила. Виявилося що на хитрий вінт знайшовся хитріший  :gigi:
І по каліфорнії? На теслах? На тому самому автосервісі куди привіз свою ледь стукнуту теслу з України пан балашов?
Повторюю. Не плодіть сущності без потреби.
Людина плодить сущності, а звинувачує в цьому інших.
Не все те, на чому є знак 5.10, належить Балашову.
Приклад по Києву наведено.
Людина подумати навіть не здатна, що на той сервіс Балашова міг привезти його товариш, який теж розмістив знак 5.10 на своєму авто, може навіть тимчасово, по проханню Балашова.
   
Ви знаєте, що то два його автомобіля?
Бачили документи, можете довести?
Чому вас непокоїть, що в людини може бути два автомобіля?
Ви соціаліст?

В чего вы так разнервничались?
То протестуете против того что эти оба авто Балашова, и тут же возмущаетесь каким то сисиализьмом, утверждая что нет ничего плохого владеть двумя автомобилями.
Как будто кто то упрекал Балашова в этом...

Пусть владеет двумя или больше авто. И отельчиком на берегу моря.
Только не надо свою дурость на Теслу и Маска переносить.
А хотя и в этом нет проблемы. Нехай себе клєвєщєт. Маск этого не заметит :)
   
В чего вы так разнервничались?
То протестуете против того что эти оба авто Балашова, и тут же возмущаетесь каким то сисиализьмом, утверждая что нет ничего плохого владеть двумя автомобилями.
Как будто кто то упрекал Балашова в этом...

Пусть владеет двумя или больше авто. И отельчиком на берегу моря.
Только не надо свою дурость на Теслу и Маска переносить.
А хотя и в этом нет проблемы. Нехай себе клєвєщєт. Маск этого не заметит :)
Чого це вас в краснорєчіє потягнуло?
Не маєте, що сказати по суті?
Чи заздрите Балашову.
Ну не всім бути мільйонерами, таке життя, змиріться.
   
Чого це вас в краснорєчіє потягнуло?
Не маєте, що сказати по суті?
Чи заздрите Балашову.
Ну не всім бути мільйонерами, таке життя, змиріться.

 :facepalm1: як все запущено
   
Чого це вас в краснорєчіє потягнуло?
Не маєте, що сказати по суті?
Чи заздрите Балашову.
Ну не всім бути мільйонерами, таке життя, змиріться.

Вы что, Балашовский бот?
Где вы "зависть" увидели? Я даже не знал, что этот конь педальный миллионер.
Но если вы такой его почитатель, то может расскажете как он свои миллионы заработал?
Что он изобрел? Какое успешное производство запустил в Украине?
Я с удовольствие прочитаю историю украинского успешного бизнесмена
   
Скупой миллионер Балашов платит за Tesla дважды
http://autogeek.com.ua/skupoy-millioner-balashov-platit-za-tesla-dvazhdyi/

Хе-хе, однако нашего хероя-миллионэра уже размазали по парапету по поводу его левых Тесл :)
   
Вы что, Балашовский бот?
Где вы "зависть" увидели? Я даже не знал, что этот конь педальный миллионер.
Но если вы такой его почитатель, то может расскажете как он свои миллионы заработал?
Что он изобрел? Какое успешное производство запустил в Украине?
Я с удовольствие прочитаю историю украинского успешного бизнесмена
Чого це ви рознервувалися так?
Не гарно рахувати чужі статки.
Балашов же допомагає добрим словом та вагомою порадою всім нужденним й спраглим до грошей.
Випустив книгу "Как стать авантюристом, размышления миллионера".
Вже кілька років веде радіопередачі та ютуб ролики записує про те, як розпочати та вести бізнес.
   
Вы что, Балашовский бот?
Где вы "зависть" увидели? Я даже не знал, что этот конь педальный миллионер.
Но если вы такой его почитатель, то может расскажете как он свои миллионы заработал?
Что он изобрел? Какое успешное производство запустил в Украине?
Я с удовольствие прочитаю историю украинского успешного бизнесмена

Він почав з рітейлу. В 90х зробив мережу магазинів в пішоходних переходах. Потім спробував піти в політику. Не вийшло. Зараз заробляє лекціями на тему "Як стати міліонером". Ну ти в курсі - в штатах це популярна тема. Так що не дивуйся сектантам.
   
Він почав з рітейлу. В 90х зробив мережу магазинів в пішоходних переходах. Потім спробував піти в політику. Не вийшло. Зараз заробляє лекціями на тему "Як стати міліонером". Ну ти в курсі - в штатах це популярна тема. Так що не дивуйся сектантам.
Що не вийшло?
Ви не знали, що Балашов був народним депутатом?
Срамота.
Консультації по бізнесу він проводить за гроші. Нормальна практика.
Лекції читає безкоштовно по вузах та інших публічних заходах.
Також безкоштовно вів цикл передач про бізнес на радіо і в Ютубі.



Останнє редагування: 22 серпня 2015 00:33:33 від VikS
   
Що не вийшло?
Ви не знали, що Балашов був народним депутатом?
Срамота.


ХЗ, може і був звичайно. Для мене успіх в політиці - це не просто бути депутати, а мати вплив, бути лідером. Він в губери чи мери мітив, але не вийшло.
   
Дякуючи балашоботу тема плавно перейшла від його афери з битими теслами на самого пана балашова. хз хто він, шо він. Але з роліку я побачив шо чувак офігєнно кічіться шо в нього є бабло, а всі інші смєрди.
Виглядає гидотно, безвідносно до особи.
Гейтс, Джобс, Маск так не поводяться. А тут має місце звичайний маленький жлобчик  :gigi:
   
Да пошел тот Балашов в жопу. Барыга, купил депутатское кресло, и стал миллионером. А потом начал квартиры на Печерске перепродавать.
Типичный путь украинских воров. Ни одного предприятия не построил, ничего не создал, рыба-прилипала.
И лезет поучать Маска, который и ракеты запускает и электромобили производит.
   
Да пошел тот Балашов в жопу. Барыга, купил депутатское кресло, и стал миллионером. А потом начал квартиры на Печерске перепродавать.
Типичный путь украинских воров. Ни одного предприятия не построил, ничего не создал, рыба-прилипала.
И лезет поучать Маска, который и ракеты запускает и электромобили производит.

То він обіженний просто соплі ллє шо схема його не прокатила. А мабуть хотів бабла нарубати ще й пропіаритись - такий продвинутий - тіпа права рука маска. :gigi:
   
Да пошел тот Балашов в жопу. Барыга, купил депутатское кресло, и стал миллионером. А потом начал квартиры на Печерске перепродавать.
Типичный путь украинских воров. Ни одного предприятия не построил, ничего не создал, рыба-прилипала.
И лезет поучать Маска, который и ракеты запускает и электромобили производит.
Будучи мільйонером (чесно заробивши ці свої гроші) не пішов в розкрадачі народного бюджету, а створив ідею 5.10, яка дозволяє припинити розкрадання бюджету, засилля податкового тиску та розгулу беззаконня чиновників.
Яка дозволяє вільно дихати всім громадянам України, вільно й багато заробляти підприємцям, мати гарну зарплату найманим працівникам, мати достойну пенсію непрацездатним, мати сильну й заможну Україну, а звідси й справді незалежну Українську Державу.
Звичайно, що такі ідеї не подобаються прихильники певної політсили, які отримують фінансування від олігархів.
   
відсторонимось від Балашова...

шо там з битими Теслами ???
   
відсторонимось від Балашова...

шо там з битими Теслами ???
За одну биту дві небитих дають!  :buba:
   
відсторонимось від Балашова...

шо там з битими Теслами ???
Та вам же пояснили. Одна тесла з наліпкою - балашова, друга тесла з наліпкою, другана балашова який показав йому цей сервіс,
і в нього також тесла,
і вони приїхали туди на двох машинах,
і друг його американський також рекламує тупим піндосам ідею "5.10" тому і наліпка,
і в нього також зламалася тесла
і її також зняли з компа,
і тому він знайшов цей сервіс.

Все просто, як бачите.  :gigi:  :gigi:
   
Перешли на обсуждение личности Балашова и идеи 5.10?
Это нашим апологетам заморским видимо уже совсем по теме сказать нечего...
Еще раз для одноклеточных амэрыканцев - я не Балашов, на теслу если что хватит.
Разбить ее об ворота гаража в гололёд могу легко.
Бампер или лобовое стекло купить не могу. Ездить за бампером в штаты или отмечаться
на их гребаном компутере в штатах тоже не хочу.
Всё досвидос амеры.
Для соывсем тупых расшифрую. Я автомобилист с детства. Я в них понимаю и могу ездить на них любых
в любое время года. Для совсем совсем совсем тупых вроде редбки и нюню -
знаете в чем разница между нами, выходцами совка и вами однокленточными и однокнопочными?
Я поеду на любом автомобиле и в любое время, потому что я привык знать что там у меня под капотом.
Вы без сервиса будет часами дрочить в Аризоне в ожидании эвакуатора. Вам нравится так жить, живите.
Но не факт что этот способ жизни прогресивней других. Не факт.
   
Перешли на обсуждение личности Балашова и идеи 5.10?
Это нашим апологетам заморским видимо уже совсем по теме сказать нечего...
Еще раз для одноклеточных амэрыканцев - я не Балашов, на теслу если что хватит.
Разбить ее об ворота гаража в гололёд могу легко.
Бампер или лобовое стекло купить не могу. Ездить за бампером в штаты или отмечаться
на их гребаном компутере в штатах тоже не хочу.
Всё досвидос амеры.
Для соывсем тупых расшифрую. Я автомобилист с детства. Я в них понимаю и могу ездить на них любых
в любое время года. Для совсем совсем совсем тупых вроде редбки и нюню -
знаете в чем разница между нами, выходцами совка и вами однокленточными и однокнопочными?
Я поеду на любом автомобиле и в любое время, потому что я привык знать что там у меня под капотом.
Вы без сервиса будет часами дрочить в Аризоне в ожидании эвакуатора. Вам нравится так жить, живите.
Но не факт что этот способ жизни прогресивней других. Не факт.
Пішло гівно по трубах  :gigi:
Та не купуй ти теслу, багатоклітинне. Йопт, кому ти треба, шукач ефірних хвиль Тесли...
НЕ КУПУЙ. Всьо, досвідос.
Промова в стилі, я можу купити шо завгодно в америці, але не куплю бо деталей в Україні немає (ясно шо немає, бо ніхто пля, тесли в Україні офіційно не продає  :facepalm1: )
Барс, ти скотився в повне гівно на рівень бульки. Сумно.
   
Пішло гівно по трубах  :gigi:
Та не купуй ти теслу, багатоклітинне. Йопт, кому ти треба, шукач ефірних хвиль Тесли...
НЕ КУПУЙ. Всьо, досвідос.
Промова в стилі, я можу купити шо завгодно в америці, але не куплю бо деталей в Україні немає (ясно шо немає, бо ніхто пля, тесли в Україні офіційно не продає  :facepalm1: )
Барс, ти скотився в повне гівно на рівень бульки. Сумно.
О, ссыкливый задрот отозвался из унитаза. Тебе денег на билет прислать или ты уже утерся мне морду бить?
   
відсторонимось від Балашова...

шо там з битими Теслами ???

Я же написал что происходит - приезжают к вам домой, забирают машину в ремонт, на время ремонта в замен дают другую.
Либо, если страховая компания считает что слишком дорого - выплачивают остаточную стоимость.

Это если машина сертифицирована Теслой. Покупать списанную машину - на ваш страх и риск. Будете как "честный миллионэр Балашов" возить в ее в Штаты в левый гараж :)
   
Перешли на обсуждение личности Балашова и идеи 5.10?
Это нашим апологетам заморским видимо уже совсем по теме сказать нечего...
Еще раз для одноклеточных амэрыканцев - я не Балашов, на теслу если что хватит.
Разбить ее об ворота гаража в гололёд могу легко.
Бампер или лобовое стекло купить не могу. Ездить за бампером в штаты или отмечаться
на их гребаном компутере в штатах тоже не хочу.
Всё досвидос амеры.
Для соывсем тупых расшифрую. Я автомобилист с детства. Я в них понимаю и могу ездить на них любых
в любое время года. Для совсем совсем совсем тупых вроде редбки и нюню -
знаете в чем разница между нами, выходцами совка и вами однокленточными и однокнопочными?
Я поеду на любом автомобиле и в любое время, потому что я привык знать что там у меня под капотом.
Вы без сервиса будет часами дрочить в Аризоне в ожидании эвакуатора. Вам нравится так жить, живите.
Но не факт что этот способ жизни прогресивней других. Не факт.

Как будто кто то уговаривает тебя тут купить битую Теслу...
Досвидос так дрсвидос :)
   
Покупать списанную машину - на ваш страх и риск. Будете как "честный миллионэр Балашов" возить в ее в Штаты в левый гараж :)

Хєрня якась.

Він жеш не купив биту машину відключену від компа і сервісу.
Машина до аварії їздила і була підключена до компутера Тесли.
Після аварії її відключили.
Яка ж вона списана була ?
   
Хєрня якась.

Він жеш не купив биту машину відключену від компа і сервісу.
Машина до аварії їздила і була підключена до компутера Тесли.
Після аварії її відключили.
Яка ж вона списана була ?

Слушайте, ни я ни вы не знаете настоящей истории афериста Балашова.
Почему он повез ремонтировать свои машины в Штаты а не в какой нибудь европейский центр, если они еще были на обслуживании Теслы?
Он явно врет, поэтому бессмысленно даже обсуждать его вранье
   
Слушайте, ни я ни вы не знаете настоящей истории афериста Балашова.
Почему он повез ремонтировать свои машины в Штаты а не в какой нибудь европейский центр, если они еще были на обслуживании Теслы?
Он явно врет, поэтому бессмысленно даже обсуждать его вранье
Балашов авантюрист, а не аферист.
Ви нічого про його ситуацію з Теслами не знаєте, тому не слід брехати.
   
Балашов авантюрист, а не аферист.
Авантюра (фр. aventure) — рискованное и сомнительное дело, предпринятое в надежде на случайный успех (по словарю Ожегова), приключение, опасное по своей природе, сопровождаемое риском неожиданных событий, перипетий и скачков; часто составляет ткань мнимой или реальной истории; беспринципное, сомнительное по своей честности дело; имеет отношение к обману или супружеской измене (чем отличается от обычного приключения).

Ok, bro  :gigi:
   
Мені просто цікаво.
два моїх кєнта у Львові мають Теслу.
Шо буде якшо попадуть в Аварію.
   
Слушайте, ни я ни вы не знаете настоящей истории афериста Балашова.
Почему он повез ремонтировать свои машины в Штаты а не в какой нибудь европейский центр, если они еще были на обслуживании Теслы?
Он явно врет, поэтому бессмысленно даже обсуждать его вранье

Ну факт є фактом : машина не їде поки вона не піддключена в сервіс підтримки Тесла.
А машина Балашова їздила.
Тому твоє припущення як в пальцем у небо.
треба факти а не особистість балашова.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія