Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запустили в эфир Медведчука. Зачем :S

Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Сьогодні хтось оп нагадає...шо за втрату Херсона будуть відповідати вони і понесеться срач

   
У оп вирішили мочити головного суперника на випередження
Цим самим вони знижують свої ж рейтинги.точнвше свого президента...Бо у всіх інших з оп рейтинги 0. Як можна бути такими тупими хз
Ну собсна нічого не змінилось.  І війна їх навіть не спинила

как я и говорил - нашей победе помешать могут только в Киеве. некоторіые долбо... решили, шо поскольку Киев уже не бомбят, можно снова заняться довоенными мутками.
к ГШ у меня именно сейчас вопросов нет - вроде воюем без особых провалов. и даже наоборот, есть успехи. а вот политики.. это наше уязвимое место. имхо.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Вопросы будут после победы ко всем олигархам и руководству страны, по крайней мере с 2014 года.
 И не факт что зеленский подаст кандидатуру на следующие выборы не зависимо от рейтинга. Про остальных и говорить не стоит

Треба спочатку перемогти. Ситуація більш-менш стабілізувалася, але до перемоги ще далеко, і гірких новин із фронту буде ще чимало.

У чому можна дорікнути Зеленському, так це за просраний Південь (а звідти вже Маріуполь), але там усі доклалися.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Мммм..в оп случилось головокружение от "успехов", непонятно правда каких..думают шо вбрасывание порции говнеца в явно "скучающий" народ  его взбодрит..нуну
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
dmp

как я и говорил - нашей победе помешать могут только в Киеве. некоторіые долбо... решили, шо поскольку Киев уже не бомбят, можно снова заняться довоенными мутками.
к ГШ у меня именно сейчас вопросов нет - вроде воюем без особых провалов. и даже наоборот, есть успехи. а вот политики.. это наше уязвимое место. имхо.

"Не потрібно бути жадібними" та "просто перестать стрелять". А потім дороги!
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

тому що пєдро&ко своєю підлістю зробив набагато більше біди ніж камандаЗе своєю недолугістю.

Дуже спірний висновок, тим паче, що нинішня команда відзначилась не тільки недолугістю.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
ATF

І тут теж знайдемо. Все російське підпілля буде вичавлене. Тим більше що в тій темі крутився Разумков.

Десь дико регоче друг найвеличнішого.

https://www.radiosvoboda.org/a/rosiyske-hromadyanstvo-druzhyna-z-kvartalu-i-orden-za-zasluhy-shcho-vidomo-pro-zvilnynoho-zastupnyka-mvs-oleksandra-hohilashvili/31606574.html
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Треба спочатку перемогти. Ситуація більш-менш стабілізувалася, але до перемоги ще далеко, і гірких новин із фронту буде ще чимало.

У чому можна дорікнути Зеленському, так це за просраний Південь (а звідти вже Маріуполь), але там усі доклалися.
К зеленскому тоже есть вопросы.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

пєдро з кодлою падєльніків має бути покараний! Буде це зроблено руками зелених? ок! навіть якщо ця "політична розправа" буде виключно за ради перерозпреділення потоків і дєрибану награбленого, все одно ок! тому що пєдро&ко своєю підлістю зробив набагато більше біди ніж камандаЗе своєю недолугістю.
Вы в своем уме? Все это ради корыта?
   
Кожного, хто дискредитує нинішню українську владу, буде забанено. Політсрачі під час війни це БАН!

напомнить, как обсирали Пороха?
да я сам его критиковал.
и еще - война у нас с 2014!
а то некоторые уже все, шо было до 24 февраля 2022 войной перестали считать..
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
HSM

херня
завтра забудеться ...
зара такій  потік новин неприємних що то є дурня , той ме
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Мммм..в оп случилось головокружение от "успехов", непонятно правда каких..думают шо вбрасывание порции говнеца в явно "скучающий" народ  его взбодрит..нуну
Видимо, с обменом азовцев жопа. И надо чем-то эту жопу прикрыть.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Сабж...

 :facepalm1:
Шо ж вони роблять падлюки...

Наче війна вже скінчилась і нема більших справ ніж мочити конкурента за притягнутими за вуха справами... Поки люди кладуть життя користуючись підвищенними повноваженнями що дає військовий стан (не для цього, млін!), як ото централізація змі  стряпати свої електоральні дєлішки і задовольняти дрібну особисту неприязнь.

Підло, ницо, і геть безвідповідально бо п***а як не на часі витрачати ресурс на внутрішні конфлікти і розбрат :X




   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Треба спочатку перемогти. Ситуація більш-менш стабілізувалася, але до перемоги ще далеко, і гірких новин із фронту буде ще чимало.

У чому можна дорікнути Зеленському, так це за просраний Південь (а звідти вже Маріуполь), але там усі доклалися.

Сьогодні за Херсон і нагадають оп і це буде набагато гірше ніж та труба
Тобто усі і так розуміють і знали хто допоміг мудачуку тоді...Так само і усі розуміють про Херсон зараз
Кому це вигідно зараз? Точно не Україні
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
dmp

напомнить, как обсирали Пороха?
да я сам его критиковал.
и еще - война у нас с 2014!
а то некоторые уже все, шо было до 24 февраля 2022 войной перестали считать..

"Це другоє".
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Правильное решение выпустить медведчука.
Здесь простой посыл - все записывается, раследуется, дела ведутся, подельники сдаются (привет опзж) Война ни кому не дает индульгенций - гуманитарку в бронежелете раздал на камеру и герой?
Это касается всех...
...
Теперь о потужном политике..
Разве здесь нет сотен банов - за прихильники певної політсили, клоуна, зеленого режима, ермака подоляка?
Это здесь, где в шапке предупреждение!
А три канала фейсбуки и ютюб.
Не надо невинных глазок ..
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

хтось думав, що медведчука будуть крутити по агентурі маскви, ланцюжкам, фактах підготовки, викриття планів???
ніт! порошенкооооооооо
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Видимо, с обменом азовцев жопа. И надо чем-то эту жопу прикрыть.
На мій погляд, напрошується висновок, що це спроба переключити увагу з неприємних питань до нинішньої влади стосовно Півдня  загалом, і Маріполя та Азова зокрема.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

 Медведчук чесна людина, тому вірю його словам беззаперечно.  Тим більше в нього немає ніяких мотивів брехати, бо готувався вступити в ВСУ для боротьби з хуйлом.
 Чесно як діти.
   
Сабж...

 :facepalm1:
Шо ж вони роблять падлюки...

Наче війна вже скінчилась і нема більших справ ніж мочити конкурента за притягнутими за вуха справами... Поки люди кладуть життя користуючись підвищенними повноваженнями що дає військовий стан (не для цього, млін!), як ото централізація змі  стряпати свої електоральні дєлішки і задовольняти дрібну особисту неприязнь.

Підло, ницо, і геть безвідповідально бо п***а як не на часі витрачати ресурс на внутрішні конфлікти і розбрат :X

правильно понимаете.
НО!
пока не трогают армию - я молчу.
хотя замечу, шо попытка посадить Пороха СЕЙЧАС может обвалить нам ленд-лиз.
шо в условиях войны тянет на саботаж. и диверсионно-подрывную деятельность.
все разборки - ПОСЛЕ ПОБЕДЫ. но не уверен, шо до долбо... это дойдет.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
dmp

Видимо, с обменом азовцев жопа. И надо чем-то эту жопу прикрыть.

Мовчи. Бо що там накоїли ніхто точно не знає, але вся публічність буде лише шкодити.
   
На мій погляд, напрошується висновок, що це спроба переключити увагу з неприємних питань до нинішньої влади стосовно Півдня  загалом, і Маріполя та Азова зокрема.

не выйдет
в Херсоне, по моим сведениям, та еще жопа.
не Мариуполь. пока шо. К СЧАСТЬЮ. но вполне кацапы могут и Мариуполь там устроить. не дай Бог
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

На мій погляд, напрошується висновок, що це спроба переключити увагу з неприємних питань до нинішньої влади стосовно Півдня  загалом, і Маріполя та Азова зокрема.
Зате у нікого навіть питання не виникає, при чому тут СБУ, коли справа підслідна ДБР.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Вы в своем уме? Все это ради корыта?

якого нах корита???
нині наші всі на фронті. Жінки допомагають як волонтери... А ця падла нас систематично знищувала і в "агєнти крємля" записувала!!!
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

К зеленскому тоже есть вопросы.
уверен что именно к Зеленскому?
у меня складывается впечатление, что Зеленский даже не пытается чем-то руководить.
он выполняет чисто представительские функции, причём достаточно хорошо, по-моему.
в этом его сильная сторона, если можно так сказать.
и лично к нему будет меньше всего претензий.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S


правильно понимаете.
НО!
пока не трогают армию - я молчу.
хотя замечу, шо попытка посадить Пороха СЕЙЧАС может обвалить нам ленд-лиз.
шо в условиях войны тянет на саботаж. и диверсионно-подрывную деятельность.
все разборки - ПОСЛЕ ПОБЕДЫ. но не уверен, шо до долбо... это дойдет.
Не перебільшуйте значення того пороха на сьогодні.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Давайте еще Шария не будем трогать, а то это "политическое преследование"? :facepalm:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Подивився Медведчука
Нічого нового я не почув, я це все знав.

Ще хай пані Вікторія заспіває кому виробничі потужності й перевезення цінностей НБУ хотіли продати.

Ох зараз і крик буде...оооо
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Боже,які гниди!
   
Мовчи. Бо що там накоїли ніхто точно не знає, але вся публічність буде лише шкодити.

те, кто там выжил - знают.
повторяю - тема ОЧЕНЬ острая. и опасная. именно для нынешней власти.
если ее начнет копать УП - там хватит на отдельную колонку. и я не уверен, шо те, кто выжил в Азовстали, будут молчать.
а рты им закрыть не получится - люди прошли ад. чем еще их напугать можно?

про остальное молчу. я свои показания дал. под роспись. пусть журналисты копают
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

"Це другоє".
(tu)

Саме так, я просто в шоці, що ці люди здається ніц не усвідомлюють, що тоді теж була війна... а було "парашенко не хател прекратить вайну, хател наживаться на вайне". Тобто після 2х місяців війни вони ніц не розуміють, що було тоді?!  :facepalm:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

про вбивство Кенеді ще медведчука запитайте.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

На мій погляд, напрошується висновок, що це спроба переключити увагу з неприємних питань до нинішньої влади стосовно Півдня  загалом, і Маріполя та Азова зокрема.
Фігово це все. І не на користь нам всім.
Вчора Дуда з Зеленським намагалися анонсувати якійсь новий договір і тут, як Пилип з конопель, вискакує СБУ з цім медведчуком і його бредом про власність пороха на трубу. Навіщо? Це зараз нагальне питання?
Навіть питання по півдню зараз ще не стоїть. Зараз питання на сході вирішується.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
AI

Мабуть вже  :peremoga: , то взялись за вибори. З таким підходом нам і шведський варіант буде за щастя.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Давайте еще Шария не будем трогать, а то это "политическое преследование"? :facepalm:
шарік норм себе чухає. Медіашум пройшов і ви навіть не в курсі чи передали ми туди документи на екстрадицію чи ні, вас це вже і не цікавить.
   
Не перебільшуйте значення того пороха на сьогодні.

я не преувеличиваю. просто стараюсь трезво смотреть на ситуацию.
и повторяю - нашей победе помешать могут только в Киеве. имхо
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

якого нах корита???
нині наші всі на фронті. Жінки допомагають як волонтери... А ця падла нас систематично знищувала і в "агєнти крємля" записувала!!!
"ок! навіть якщо ця "політична розправа" буде виключно за ради перерозпреділення потоків і дєрибану награбленого, все одно ок!" - ваше?
Разве ради этого - "наші всі на фронті. Жінки допомагають як волонтери"?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

про вбивство Кенеді ще медведчука запитайте.

Група 0 в день пішла... 

Ім'я користувача:яня

Дата реєстрації:2 березня 2015 23:55:

Повідомлень:346 (~0 в день)

Вік:не зазначений

Совпадєніє ? Нє думаю.  :pooh_lol:

Слєдітє за ручкамє...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Фігово це все. І не на користь нам всім.
Вчора Дуда з Зеленським намагалися анонсувати якійсь новий договір і тут, як Пилип з конопель, вискакує СБУ з цім медведчуком і його бредом про власність пороха на трубу. Навіщо? Це зараз нагальне питання?
Ось і виникає питання до СБУ, на кого вони працюють?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

шарік норм себе чухає. Медіашум пройшов і ви навіть не в курсі чи передали ми туди документи на екстрадицію чи ні, вас це вже і не цікавить.

Екстрадиція може до року тривати...  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія