Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

https://ukranews.com/news/772719-na-marshe-v-chest-divizii-ss-galichina-muzhchina-ispolzoval-natsistskoe-privetstvie

Как сообщали Українські Новини, на марше в честь дивизии СС "Галичина" присутствующие скандировали "Бужанський – пес радянський!". :D

Также Вятрович выступил против марша в честь дивизии СС "Галичина".


Депутат Верховной Рады Максим Бужанский пообещал подать заявление в полицию на "зигующего" участника марша СС "Галичина".


Не виключено що то провокатор,хто цей "активіст" відомо?
   
що га?
точної цифри немає, але скільки змогли стільки і понищили, чи ти солдатів РККА українцями не вважаєш?

між тим,  більше 90% українців, які брали участь у другій світовій, воювали саме в РККА.
для чого вони це робили після голодоморів? Насправді є інша статистика - 5 млн. солдат ркка, які з радістю здалися в полон німцям.
   
Нафіга приплітати сюди всяку фігню? Західна Україна ніколи фактично до того часу ні частиною кацапії ні срср не була. Для наших кацапи на той момент були гірше німців. От з цієї позиції і треба оцінювати

Да и Украины тоже,если что  :weep:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Нафіга приплітати сюди всяку фігню? Західна Україна ніколи фактично до того часу ні частиною кацапії ні срср не була. Для наших кацапи на той момент були гірше німців. От з цієї позиції і треба оцінювати



так а що я не так кажу?

я і кажу що для галичан статус унтерменш був більш привабливий ніж статус комуняк.

мають право.

тільки не треба від імені України і українців.
   
Та я знаю. Но раз уж пан предлагает поговорить про "логику", то хай так и будет. Условно. :D
У деда в селе через три дома жил бывший полицай. Он ничего не сделал хренового, просто пополицайствовал при немцах. Отсидел 10ку и работал конюхом в колхлзе. Говорил - "трэба було дэсь робыть. от сиячас в милиции роблять и ничого". :weep:  От и вся идеология.


нє ну то вже нетреба) з таким підходом на слідуючий рік на мітинг вийдуть нещадки поліцаїв часів другої світової.
   
Для меня и те,и те отбросы прожигающие свою жизнь на какую-то чушь.Вот скажи мне какая практическая польза от того герой Бандера или не герой или герой Жуков или мясник?Ну похер же абсолютно и никак не влияет ни на настоящее,ни на будущее  ни для человека,ни для большинства общества.Но люди годами тратят на это время и силы,а иногда и жизни в этих бесполезных спорах,в которых никогда не будет победителя

У нас вдруг оказалось всё сильно связано. С одной стороны исторические Жуков и Бандера - с другой острые темы настоящего. Те кто преследует мой родной язык сам постоянно опирается на Бандеру - а теперь еще и на Гитлера с СС. Как тут в ответ не парировать им Жуковым или Ватутиным?
А язык для меня важнее чем само государство. Потому что государство нужно для защиты моих интересов, иначе нафиг оно надо?
Вот и выходит, что историческая хрень оказывается так сильно притянутой к реалиям наших дней
   
так а що я не так кажу?

я і кажу що для галичан статус унтерменш був більш привабливий ніж статус комуняк.

мають право.

тільки не треба від імені України і українців.


Ну я впринципі теж вважаю що сильно розкручувати цю дивізію не варто. Є УПА ,є ОУН а сильне розкручування дивізії " Галичина" цьому тільки шкодить.
   
Нахрена в києві ця сс галичина, і яке воно має відношення до києві і україни????
Хай німці святкують :laugh:
Дибіли створюють картинку навіть не для кацапів, а для поляків і чехів наприклад.
Підараси б***ь
Двоякое чувство. С одной стороны полный треш конечно, и именно в тот момент когда Украине нужна поддержка всего мира. С другой стороны- любая нация имеет право на своих подонков и маргиналов. Что в этом плохого? Это и отличает свободную нацию от угнетенного и колонизированного народа.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина



У принципі це не питання, чувак: при совку я був одним із тих, хто його розвалив

Хто був ти цілком зрозуміло - довбойоб, холуй і хам не змінюється при зміні політичних режимів, це довічне :)


 :laugh:


значить ти або член ГКЧП, або просто дурак, алкаш і разпіздяй із соціальних низів, так званого простого народу.

бо виключно цим двом групам людей належить заслуга розвалу совка
   
Вы мне объясните другое.Говорят что Бандера всю войну просидел в концлагере.Т.е. Гитлер освободитель посадил главного героя националистов в концлагерь?Это как?Так может он не такой уж и вызволитель был?А теперь возьмем эту дивизию.Получается они пошли воевать за Гитлера,посадившего главного борца за Украину в концлагерь,назвав это борьбой за Украину?  :weep:
   
Нафіга приплітати сюди всяку фігню? Західна Україна ніколи фактично до того часу ні частиною кацапії ні срср не була. Для наших кацапи на той момент були гірше німців. От з цієї позиції і треба оцінювати

Це правда, братику, але не вся

Деякі із них мені перед смертю самі казали про свої мотиви, які мене цікавили

Вони не бачили сенсу воювати проти кацапів у складі українських повстанців, приречених на поразку.

Вони хотіли вижити, разом з фашистами закатрупити совок, а потім якось пропетляти, щоб відновити Українську державу

У ті часи така позиція мала певні резони, хоча, повторю, я їхню логіку не сприймаю

   
:laugh:


значить ти або член ГКЧП, або просто дурак, алкаш і разпіздяй із соціальних низів, так званого простого народу.

бо виключно цим двом групам людей належить заслуга розвалу совка

Не вгадав :)

Але я не помилився, ти таки кондовий кацап, бо тільки кацапи мають таку думку щодо того) хто розвалив совок :)

Пака, кацапидло :)
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Вы мне объясните другое.Говорят что Бандера всю войну просидел в концлагере.Т.е. Гитлер освободитель посадил главного героя националистов в концлагерь?Это как?Так может он не такой уж и вызволитель был?А теперь возьмем эту дивизию.Получается они пошли воевать за Гитлера,посадившего главного борца за Украину в концлагерь,назвав это борьбой за Украину?  :weep:


ти іще спитай за яких обставин Бандеру звільнили і чи перебував він у концтаборі разом із іншими вязнями.

 :laugh:
   
Це правда, братику, але не вся

Деякі із них мені перед смертю самі казали про свої мотиви, які мене цікавили

Вони не бачили сенсу воювати проти кацапів у складі українських повстанців, приречених на поразку.

Вони хотіли вижити, разом з фашистами закатрупити совок, а потім якось пропетляти, щоб відновити Українську державу

У ті часи така позиція мала певні резони, хоча, повторю, я їхню логіку не сприймаю

И их эта идея посетила только после разгрома немецких войск и перелома в войне?Очень дальновидно  :facepalm1:
   
Це правда, братику, але не вся

Деякі із них мені перед смертю самі казали про свої мотиви, які мене цікавили

Вони не бачили сенсу воювати проти кацапів у складі українських повстанців, приречених на поразку.

Вони хотіли вижити, разом з фашистами закатрупити совок, а потім якось пропетляти, щоб відновити Українську державу

У ті часи така позиція мала певні резони, хоча, повторю, я їхню логіку не сприймаю
Якби німці перемогли, то резон би зараз знайшовся. Наприклад, велесов блеяв би зараз не кацапською, а німецькою, і доказував, що це рідна мова українців.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Не вгадав :)

Але я не помилився, ти таки кондовий кацап, бо тільки кацапи мають таку думку щодо того) хто розвалив совок :)



та все я угадав.  там і угадувати не треба
був ти звичайним рядовим совком.  а коли мода змінилась і вітер подув в інший бік, ти поміняв кумачові шаровари на синьо-жовті і собі вигадав красиву легенду про дисидента.


не один ти такий  :bueee:


порівнюючи із вами, слизькими засранцями, флюгерами  і лизоблюдами, кацапи більше поваги викликають, так що можеш мене називати кацапом, дозволяю  :-B
   
Якби німці перемогли, то резон би зараз знайшовся. Наприклад, велесов блеяв би зараз не кацапською, а німецькою, і доказував, що це рідна мова українців.
Бля, а ты б тогда  какой "балакав"? :lol: 
   
та все я угадав.  там і угадувати не треба
був ти звичайним рядовим совком.  а коли мода змінилась і вітер подув в інший бік, ти поміняв кумачові шаровари на синьо-жовті і собі вигадав красиву легенду про дисидента.


не один ти такий  :bueee:


порівнюючи із вами, слизькими засранцями, флюгерами  і лизоблюдами, кацапи більше поваги викликають, так що можеш мене називати кацапом, дозволяю  :-B

Дякую, за люб’язну згоду називати кацапидло кацапидлом :)

Ніяким дисидентом я себе не називав і таким не був :)

І зовсім не дисиденти розвалили совок, то тебе хтось знову обдурив :)

Пака, кацапидло :)
   
Вы мне объясните другое.Говорят что Бандера всю войну просидел в концлагере.Т.е. Гитлер освободитель посадил главного героя националистов в концлагерь?Это как?Так может он не такой уж и вызволитель был?А теперь возьмем эту дивизию.Получается они пошли воевать за Гитлера,посадившего главного борца за Украину в концлагерь,назвав это борьбой за Украину?  :weep:

Доречі Бандера не підтримував ідею створення цієї дивізії,от так.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Вы мне объясните другое.Говорят что Бандера всю войну просидел в концлагере.Т.е. Гитлер освободитель посадил главного героя националистов в концлагерь?Это как?Так может он не такой уж и вызволитель был?А теперь возьмем эту дивизию.Получается они пошли воевать за Гитлера,посадившего главного борца за Украину в концлагерь,назвав это борьбой за Украину?  :weep:

Все набагато складніше. Бандера був лідером ОУН, яка ставила собі на мету встановлення української державності, ще задовго перед Другою Світовою.
Але з приходом німців ОУН розділилася у поглядах: частина, очолювана Бандерою, вважала німців такими ж загарбниками, як і москалі, тому вважала потрібною боротися проти тих і інших. Друга частина, очолювана Мельником, вважала німців - силою, з якою треба співпрацювати в боротьбі з москалями, - лиш би позбутися останніх за будь-яку ціну. Німці арештували Бандеру після хибних очікувань українців, що Гітлер "дозволить" Вільну Україну - в Гітлера подібних планів не виявилося. Натомість, Галичині було надано статус Дістрікта (округу) Рейху, а решта України була перетворена в однойменну провінцію. Мельниківці фактично співпрацювали з німцями - особливо після 43-го, коли Німеччина зазнала серій поразок на Східному фронті і їй була потрібна свіжа кров, нові сили, щоб продовжувати боротьбу. Саме тоді Гітлер проголосив, що галичани - "майже" арійська нація, тому можуть служити Вермахту і мати власні дивізії - і саме так і тому була утворена "СС Галичина". Ця дивізія НЕ була визнана Нюрнберзьким судом як така, що чинила військові злочини, а її учасникам після закінчення 2ї Світової було надано політичний притулок в країнах Заходу.
   
Бля, а ты б тогда  какой "балакав"? :lol: 
українською звісно
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Доречі Бандера не підтримував ідею створення цієї дивізії,от так.

+1
   
Братів Олександра (доктора політекономії) та Василя (випускника факультету філософії Львівського університету) у 1942 році вбили польські наглядачі-капо у концтаборі Аушвіц

Понятно что для украинской вики виноваты поляки,а не немцы.Иначе как могли славные галичане пойти воевать за тех,кто сгноил в концлагере их земляков и родных братьев их лидера?


 

   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

порівнюючи із вами, слизькими засранцями, флюгерами  і лизоблюдами, кацапи більше поваги викликають,

Ось і все, що вам треба знати про нік OldBoy.
   

И их эта идея посетила только после разгрома немецких войск и перелома в войне?Очень дальновидно  :facepalm1:

Це зараз можна так про це говорити. Тоді не все було так однозначно.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

з німцями співпрацювало, приймало участь у військових діях, прислужувало - майже вся европа
чого такий галос стоіть з приводу цього маршу?

   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

ОУН вступила у колаборацію із Гітлером іще до початку війни.

Був чітко узгоджений план про взаємодію тилових структур ОУН із наступаючою армією німців. Були навіть методички ОУН із інструкціями, як треба розправитись із небажаними елементами до приходу німців.

Нахтігаль і Роланд не на пустому місці виникли.

до речі, згадують про українців у РККА а ще було більше 8 тисяч українців, які загинули в боях із німцями у складі польської армії, поки за їх спинами ОУН уже вступила в колаборацію.

а проголошення незалежності то був такий собі неузгоджений із господарями вибрик Бандери, за який його відшльопали трохи, помістивши по суті під домашній арешт.  При цьому Шухевич і Ко продовжували служити Гітлеру.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

ОУН вступила у колаборацію із Гітлером іще до початку війни.

сталін теж, і ?

   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

ОУН вступила у колаборацію із Гітлером іще до початку війни.

Був чітко узгоджений план про взаємодію тилових структур ОУН із наступаючою армією німців. Були навіть методички ОУН із інструкціями, як треба розправитись із небажаними елементами до приходу німців.

Нахтігаль і Роланд не на пустому місці виникли.

до речі, згадують про українців у РККА а ще було більше 8 тисяч українців, які загинули в боях із німцями у складі польської армії, поки за їх спинами ОУН уже вступила в колаборацію.

а проголошення незалежності то був такий собі неузгоджений із господарями вибрик Бандери, за який його відшльопали трохи, помістивши по суті під домашній арешт.  При цьому Шухевич і Ко продовжували служити Гітлеру.

, - сказала істота, в якої "кацапи більше поваги викликають"
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

сталін теж, і ?


Сталін виконував накази Гітлера?  :S
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

а проголошення незалежності то був такий собі неузгоджений із господарями вибрик Бандери, за який його відшльопали трохи, помістивши по суті під домашній арешт.

сидів бандера в томуж лагері де і син сталіна, і?

   
Сталін виконував накази Гітлера?  :S

був його союзником,розділивши польщу,скажеш ні?)))
   
українською звісно
Да арийский хер тебе на рыло, унтерменш. Образование для аборигенов предполагалось только начальное уметь считать и читать.  Не будут же господа переходить на язык быдла? Все подлежали онемечиванию. Другойи мовы в Рейхе не предусматривалось. :gigi:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Сталін виконував накази Гітлера?  :S

бандера виконував накази гітлера?

   
з німцями співпрацювало, приймало участь у військових діях, прислужувало - майже вся европа
чого такий галос стоіть з приводу цього маршу?

Может потому что в Европе не нашлось дебилов которые этим хвастаются и это выпячивают,а не пытаются не вспоминать как это делают умные люди.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

був його союзником,розділивши польщу,скажеш ні?)))


звичайно

а до того Польща була його союзником, розділивши Чехословакію
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

бандера виконував накази гітлера?


звичайно
   
Все набагато складніше. Бандера був лідером ОУН, яка ставила собі на мету встановлення української державності, ще задовго перед Другою Світовою.
Але з приходом німців ОУН розділилася у поглядах: частина, очолювана Бандерою, вважала німців такими ж загарбниками, як і москалі, тому вважала потрібною боротися проти тих і інших. Друга частина, очолювана Мельником, вважала німців - силою, з якою треба співпрацювати в боротьбі з москалями, - лиш би позбутися останніх за будь-яку ціну. Німці арештували Бандеру після хибних очікувань українців, що Гітлер "дозволить" Вільну Україну - в Гітлера подібних планів не виявилося. Натомість, Галичині було надано статус Дістрікта (округу) Рейху, а решта України була перетворена в однойменну провінцію. Мельниківці фактично співпрацювали з німцями - особливо після 43-го, коли Німеччина зазнала серій поразок на Східному фронті і їй була потрібна свіжа кров, нові сили, щоб продовжувати боротьбу. Саме тоді Гітлер проголосив, що галичани - "майже" арійська нація, тому можуть служити Вермахту і мати власні дивізії - і саме так і тому була утворена "СС Галичина". Ця дивізія НЕ була визнана Нюрнберзьким судом як така, що чинила військові злочини, а її учасникам після закінчення 2ї Світової було надано політичний притулок в країнах Заходу.

Где об этом можно прочитать?А то мне всегда казалось что осудили все дивизии СС,а не каждую по отдельности.Ну а что касается убежища,то и нацистов тоже немало его получило по разным схемам
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

ОУН вступила у колаборацію із Гітлером іще до початку війни.

Був чітко узгоджений план про взаємодію тилових структур ОУН із наступаючою армією німців. Були навіть методички ОУН із інструкціями, як треба розправитись із небажаними елементами до приходу німців.

Нахтігаль і Роланд не на пустому місці виникли.

до речі, згадують про українців у РККА а ще було більше 8 тисяч українців, які загинули в боях із німцями у складі польської армії, поки за їх спинами ОУН уже вступила в колаборацію.

а проголошення незалежності то був такий собі неузгоджений із господарями вибрик Бандери, за який його відшльопали трохи, помістивши по суті під домашній арешт.  При цьому Шухевич і Ко продовжували служити Гітлеру.
Ну не так все было, уже в 41-м ОУН не считала немцев союзниками и много оуновцев немцами было растреляно. Так шо не надо тут кацапскую пропаганду нести.
Ця дивізія НЕ була визнана Нюрнберзьким судом як така, що чинила військові злочини, а її учасникам після закінчення 2ї Світової було надано політичний притулок в країнах Заходу.
Да тот процесс мало кого вообще виновным определил, я уже приводил факты, если надо еще приведу. Так шо там было на самом деле не известно, да и пофиг, в любом случае шанувать тех кто служил в рядах нацистской германии это позор! Позор на весь мир!
Лучше бы УПА шанували.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Где об этом можно прочитать?А то мне всегда казалось что осудили все дивизии СС,а не каждую по отдельности.Ну а что касается убежища,то и нацистов тоже немало его получило по разным схемам
Да канадцы тогда подсуетились и прикрыли по нац. признаку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія