Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Простите ради Бога, но откуда Украина возьмет этой зимой газ?

Немецкий государственный орган Bundesnetzagentur, регулирующий сферу энергетики, сократил для Газпрома до прежних 50% лимит использования газопровода OPAL. Об этом сообщает пресс-служба НАК Нафтогаз Украины

Потеплело, сразу - Газпром идите в жоппу!  :laugh:
   
дуду, потеплело в стране, как там у нас суточное потребление?
   
А куда ТС делся, ему уже не интересен свой же вопрос?  :D
   
А нас в Харкові почали економити, а ви кажете  :laugh:  Тиск в трубах впав, на ніч з гарячого крану біжить холодна вода.
   
как там у нас суточное потребление?

   


Это на 11 января. Сейчас на градусов 7-8 теплее будет
   
Это на 12тое! Естественно за вчера и за сегодня будет еще меньше, но данные выложат уже в понедельник.. B-)
   
Це вже половина опалювального сезону, чи ще ні?
   
А куда ТС делся, ему уже не интересен свой же вопрос?  :D

побіг продавати акціі гаспрому
   
Это на 12тое! Естественно за вчера и за сегодня будет еще меньше, но данные выложат уже в понедельник.. B-)
Грубо говоря - 50 млн. в сутки отбор. Запаса на дней так 100, т.е где - то до 1 Мая. Газпром выпорот и унижен. Это была его "последняя гастроль".
   
.

Останнє редагування: 14 січня 2017 21:35:51 від дуду
   
Этот прогноз говорит, что зима нами продена

   
Грубо говоря - 50 млн. в сутки отбор. Запаса на дней так 100, т.е где - то до 1 Мая. Газпром выпорот и унижен. Это была его "последняя гастроль".

не кажи гоп.
бабця з опоблоком сплять та бачать як знов отримувати мільярдів 20-30 кубів на рік "по піісят" від братерського народу
   
Украина в 2011 году увеличила импорт природного газа на 22,4% (на 8 млрд 208,448 млн куб. м) по сравнению с 2010 годом - до 44 млрд 801,404 млн куб. м.
По данным Государственной службы статистики, в стоимостном выражении импорт газа в минувшем году возрос на 49,5% (на $4 млрд 653,088 млн куб. м) - до $14 млрд 46,028 млн.


Имели 14 лярдов + бесплатную базу в Севастополе.
   
Сєнє енд Ко  таки тре  пам’ятник поставити, за "порку Газпрома"...

ще в 10-13 році ми платили Газпрому за газ 14 млрд долл ЩОРІЧНО

ви уявляєте ці цифри?
   
не кажи гоп.
бабця з опоблоком сплять та бачать як знов отримувати мільярдів 20-30 кубів на рік "по піісят" від братерського народу

По пиисят даже для батьки нет.  Кстати слухи о дешевом газе в 1992-2009 годах сильно преувеличеньі.
   
Кстати слухи о дешевом газе в 1992-2009 годах сильно преувеличеньі.


Україна платила більше ніж Німеччина - середня ціна в 95-98 роках - 80 долл

+ вішали ті борги на уряд, а заробляли приватники
   
Украина в 2011 году увеличила импорт природного газа на 22,4% (на 8 млрд 208,448 млн куб. м) по сравнению с 2010 годом - до 44 млрд 801,404 млн куб. м.

тобто якби б демонтували ЦО ще в початку 90-х, країна була б зараз багатшою на 150-200 млрд долл
   
Грубо говоря - 50 млн. в сутки отбор. Запаса на дней так 100, т.е где - то до 1 Мая. Газпром выпорот и унижен. Это была его "последняя гастроль".
Это если Газпром не выкинет какой-то финт, скажем, не симитирует аварию на одном из участков, а нам срочно придется покрывать разницу, чтобы Европа не замерзла. Ну и параллельно будут орать через своих марионеток в ЕС о ненадежности Украины. Чтобы такие риски исключить, и нужно было закачивать на пару миллиардов кубов больше.
   
Это если Газпром не выкинет какой-то финт, скажем, не симитирует аварию на одном из участков, а нам срочно придется покрывать разницу, чтобы Европа не замерзла. Ну и параллельно будут орать через своих марионеток в ЕС о ненадежности Украины. Чтобы такие риски исключить, и нужно было закачивать на пару миллиардов кубов больше.


Я не зря привел прогноз погоды. Финт возможен при супернизких температурах.
   
тобто якби б демонтували ЦО ще в початку 90-х, країна була б зараз багатшою на 150-200 млрд долл

нє
якби на початку 90их створили примусово ОСББ, та не субсидували енергоносії (а зробили ціни на газ електрику як Поляки при Бальцеровичу) то ми б
1. утеплили б будинки ще тоді, а не зараз
2. споживання газу впало б тоді до 30-40 ярдів кубів а не зараз
3. цілком можливо було б більше автономних котелень (на район, чи буднок)
4. промосковська банда б не виграла вибори, і скоріш за все комуністи ще тоді пролетіли б

п.с. це при умови на 91-92 рік, бо тоді співвідношення  діти - працюючі - пенсіонери було набагато кращим ніж зараз


   
От "финта", нас спасли морозы на юговостоке Европе. Обычно как - в Украину приходят морозы, а на Балканах их нет. Тогда можно было бы ГП подвырубить транзит, но морозы в Италии и на Балканах наоборот сильно увеличили заявки, а туда пока что есть только одна труба - украинская.

   
Я не зря привел прогноз погоды. Финт возможен при супернизких температурах.

можливо і ні.
Бо є обмеження системи
Можливо спалити більше ніж максимуми які ми побачили просто фізично неможливо
   
можливо і ні.
Бо є обмеження системи
Можливо спалити більше ніж максимуми які ми побачили просто фізично неможливо

При температурах -2 -5, текущая схема работает сбалансированно, добыча, реверс, отбор. При глубоких минусах начинаются проблемы. Экстримальных минимума в году обычно два - рождественские и крещенские. Рождественские прошли, крещенские в 20-ых числах января. Прогноз не передает пока что -20, а февраль это уже считай весна
   
По газу, мене цікавлять втрати при  транспортувнні, хто може підсказати, іде якесь списання при перекачці в Європу ? Та скільки, і як нараховується, адже це величезні цифри.
   
По газу, мене цікавлять втрати при  транспортувнні, хто може підсказати, іде якесь списання при перекачці в Європу ? Та скільки, і як нараховується, адже це величезні цифри.

5% - приблизні витрати  на прокачування газу на 1000 км
на тех витрати колись списували  6 млрд кубів, зараз менше

п.с. був експеримент з електро турбінами замість газових - не знаю чим завершився, але кільках станцій досі мають такі турбіни
   
Технічні витрати, це витрати натранспортування, на роботу газових компрессорів. Цікавлять саме природні втрати.
   
Цікавлять саме природні втрати.

як знаю по ГТС (зі слів знайомого що працює на компресорній) - таких витрат нема, окрім як в час аварій

а що далі в міських мережах (середній та низький тиск) - хз
   
От "финта", нас спасли морозы на юговостоке Европе.
Врятували від чого? Померзли б нах?! Невже таку "ситуацію" не "прорахували"?
   
Сєнє енд Ко  таки тре  пам’ятник поставити, за "порку Газпрома"...

ще в 10-13 році ми платили Газпрому за газ 14 млрд долл ЩОРІЧНО

ви уявляєте ці цифри?

http://pollotenchegg.livejournal.com/225978.html

       Обсяги імпорту газу з РФ, млрд дол.
       (c)pollotenchegg
   
як знаю по ГТС (зі слів знайомого що працює на компресорній) - таких витрат нема, окрім як в час аварій

а що далі в міських мережах (середній та низький тиск) - хз
Оце вже більш цікаво, у газовому контрактц на транспортування, не оговорено цифри природних втрат, а вони існують. Тобто цей газ компенсує Україна газом власного видобутку. Скільки прийняв, стільки відддай.
   
http://pollotenchegg.livejournal.com/225978.html

       Обсяги імпорту газу з РФ, млрд дол.
       (c)pollotenchegg
Показати зображення...
Офігєнно, скажіть чесно, ну оця купівля Російського газу в Європі вас не піддостала ?
Немає статистики цін ? Ну взагалі, бридко читати, контекст такий, ми газ у росії не купуємо, але споживаємо російський.
   
Офігєнно, скажіть чесно, ну оця купівля Російського газу в Європі вас не піддостала ?
Немає статистики цін ? Ну взагалі, бридко читати, контекст такий, ми газ у росії не купуємо, але споживаємо російський.
Показати зображення...

100% это не измерение. Надо смотреть импорт общий в млрд. куб. К тому же, газ после продажи его в ЕС уже не является российским. Это существенно. Кто не помает разницу, то еще раз напоминаю ЕС нам не навязывает объемы "бери или плати", а это существенно
   
100% это не измерение. Надо смотреть импорт общий в млрд. куб. К тому же, газ после продажи его в ЕС уже не является российским. Это существенно. Кто не помает разницу, то еще раз напоминаю ЕС нам не навязывает объемы "бери или плати", а это существенно
Малюнок я для порівняння звідти взяв, я ще не сказав шо живий журнал взагалі кацапоресерс зараз, а бери та плати овочем у Харкові змінені, наскільки я знаю.
   
Малюнок я для порівняння звідти взяв, я ще не сказав шо живий журнал взагалі кацапоресерс зараз, а бери та плати овочем у Харкові змінені, наскільки я знаю.

никто ничего не менял. хуйло крутил этим как хотел - хотел применял, не хотел не применял.
   
никто ничего не менял. хуйло крутил этим как хотел - хотел применял, не хотел не применял.
Міняв, там у тих угодах гімна хватало, але річ не у тому, наскільки пам'ятаю, чекаємо оскарження умов юлькіного контракту у Стокгольмі.
   
тобто якби б демонтували ЦО ще в початку 90-х, країна була б зараз багатшою на 150-200 млрд долл

 Проблема була (є) не лише в енергоємному тепловому господарстві України на момент розвалу совка. Проблема була ще й у тому, що промисловість колишнього совка приблизно в 5 раз (!!!!!) була енергоємнішою за такіж підприємства розвинених країн світу. Так званий дешевий газ в Україні (за рахунок дешевших цін від транспортування газу та газу власного видобутку - читай за рахунок більшості громадян України) не сприяв запровадженню ефективних заходів для економії газу, електричної енергії....це почалось більш інтенсивно запроваджуватись лише із 2012р.
 Ющенко розумів цю проблему і зробив спробу запровадити поступове зростання ціни газу та доведення його ціни до світового рівня ще у 2006р., та відома пройдисвітка різко запротивилась із своїм газом "па" 50...
   
Оце вже більш цікаво, у газовому контрактц на транспортування, не оговорено цифри природних втрат, а вони існують. Тобто цей газ компенсує Україна газом власного видобутку. Скільки прийняв, стільки відддай.

 Ні, не так. Колись, при Чорномирдині, нам надавали біля 5 млрд. м3 газу на тех цілі. Пізніше це монетизувалось і ціна перекачки знаходиться в платі за прокачування газу.
   
у нас в ПХЗ 500 млрд. кубов газа.
сайт UTG хакнули или админы переколядовались :S  :D




   

Солохівське ПСГ перекачали  :weep:


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія