Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проехался я недавно на Tesla :crazy_pil:

Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Автономка дома 200 кв м чуть больше, чем ЦО 70 кв  м в квартире
Так ты ЦО покупаешь у татарского монополиста, а не на рынке.
Правильно?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Отовсюду.
Я працюю на олійноекстракційном у заводі. Тому "трішки" маю уявлення про процес екстрації.
Щось екстрактувати і давити з лушпиння немає ніякого сенсу. Тому що вихід олії там буде нульовий (ну або майже нульовий), а екстракція потребує певних затрат (і не маленьких). Тому лушпиння перед переробкою насіння соняшника просто злущують і відправляють у відходи.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Я працюю на олійноекстракційном у заводі. Тому "трішки" маю уявлення про процес екстрації.
Щось екстрактувати і давити з лушпиння немає ніякого сенсу. Тому що вихід олії там буде нульовий (ну або майже нульовий), а екстракція потребує певних затрат (і не маленьких). Тому лушпиння перед переробкою насіння соняшника просто злущують і відправляють у відходи.
Я тебе верю.
Но 2-4% масла в лузге присутствуют.
Что, по определению, должно повышать теплотворность подсолнечных пелет.

Согласен?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Я тебе верю.
Но 2-4% масла в лузге присутствуют.
Что, по определению, должно повышать теплотворность подсолнечных пелет.

Согласен?
Що горять вони добре - згоден. І те що масла там є (і не тільки масла), також. Але там набагато більше сухої клітковини, яка теж горить досить добре.
Доречі, в неочищеній олії теж багато чого є зайвого. Тому від цього "зайвого" позбавляються в процесі очистки і рафінації.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Тому від цього "зайвого" позбавляються в процесі очистки і рафінації.
Расскажешь подробнее?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Так ты ЦО покупаешь у татарского монополиста, а не на рынке.
Правильно?

У нас везде монополии
Поэтому все ваши теории ничего не стоят
Есть реалии, в которых автономка дешевле цо,  эксплуатация электрокара дешевле двс
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:


https://elektrovesti.net/66215_na-osnove-solntse-i-vetra-budet-vyrabatyvatsya-polovina-mirovoy-elektroenergii-k-2050-g?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Роль угля в мировой электроэнергетике снизится с нынешних 37% до 12% к 2050 году, и с 2032 года солнечные и ветровые электростанции будут вырабатывать больше, чем угольные.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Расскажешь подробнее?
Давайте тільки не в цій гілці. А то тут люди за електромобілі говорять, а ми тут з олією і шротом. Можете мені в особисті повідомлення написати і я вам розповім, що цікавить.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

У нас везде монополии
Поэтому все ваши теории ничего не стоят
Есть реалии, в которых автономка дешевле цо,  эксплуатация электрокара дешевле двс
Я помню времена, когда 1 КВт/час стоил столько, шо люди отрезали себе ЦО и грелись тёплыми полами и стенами.
На сегодняшний день, ЦО уже гораздо дешевле.

Так шо, это лишь вопрос времени, когда электробляхи в Украине будут заряжаться за дурные деньги.
Главное набрать критическую массу лохов, которых потом стричь.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Давайте тільки не в цій гілці. А то тут люди за електромобілі говорять, а ми тут з олією і шротом. Можете мені в особисті повідомлення написати і я вам розповім, що цікавить.
А чё не тут?
Тут вполне кошерно будет.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А чё не тут?
Тут вполне кошерно будет.
Та не знаю. Якось це не зовсім в тему обговорення в цій гілці.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

https://twitter.com/view/status/1141251288211968000https://elektrovesti.net/66215_na-osnove-solntse-i-vetra-budet-vyrabatyvatsya-polovina-mirovoy-elektroenergii-k-2050-g?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Роль угля в мировой электроэнергетике снизится с нынешних 37% до 12% к 2050 году, и с 2032 года солнечные и ветровые электростанции будут вырабатывать больше, чем угольные.
Та я за свою жизнь таких прогнозов тысячи прочёл.
Нихера не сбываются.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Та не знаю. Якось це не зовсім в тему обговорення в цій гілці.
Люди узнают про вредные вещества в олії.
Это, вообще- то твой гражданский долг, по- хорошему.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

до речі
Представлено Renault Zoe зі збільшеним запасом ходу
Компанія Renault офіційно представила електромобіль Renault Zoe нового (другого) покоління. У нього запас ходу досягає тепер 390 км, що на 90 км більше, ніж у моделі першого покоління.

Зовні Renault Zoe другого покоління відрізняється від моделі першого покоління новим капотом, новою решіткою радіатора, видозміненим переднім бампером, новими колісними дисками і задніми ліхтарями. Уже в базовій комплектації є світлодіодні фари. В цілому цей французький електрокар став красивішим і стильнішим, ніж раніше.

Став кращим і салон. У базовій комплектації є новий 10-дюймовий дисплей, а також багато іншого корисного устаткування. До речі, салон тепер оздоблений більш високоякісними матеріалами, ніж раніше. Наприклад, використовується більш якісний пластик.

Але найголовніше, нова Zoe тепер проїжджає на одній зарядці батареї на 90 км більше, ніж раніше – 390 км. Цього французам вдалося домогтися завдяки новій батареї на 52 кВт/год (раніше ємність батареї досягала 41 кВт/год).

Крім того, французький електрокар отримав новий електромотор потужністю 108 або 135 к.с., залежно від версії. Тому він у топовій версії до 100 км/год розганяється менш ніж за 10 секунд при максимальній швидкості 140 км/год.



   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Люди узнают про вредные вещества в олії.
Это, вообще- то твой гражданский долг, по- хорошему.
Вони абсолютно не шкідливі. Навіть корисні. Він соняшникового насіння ще ніхто не помер, навіть якщо багато з'їв. Максимум понос можна заробити. :)
Просто вони при жарці на такій олії дають характериний присмак та запах. І ще сковорідка сильно може пригоріти і олія пінитися. Тому від них позбавляються в процесі очищення.
Це різні фосфоліпіди, воски та таке інше. Фосфатидний концентрат, який утворюється в процесі очищення, потім купують кондитерські фабрики і додають при виготовлені своєї продукції.
Так що нічого шкідливого в олії немає. :)
Якщо хочете спробувати неочищену, то можна купити на ринку так звану "домашню" розливну олію, яку виготовляють на невеликих олійницях і не очищують. 
Така олія добре підійте для салатів, якщо любите із запахом олії. Але при жарці вона буде пінитись і може дати характерну гіркоту в вашій страві.


Останнє редагування: 19 червня 2019 16:15:51 від Влад
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

до речі
Представлено Renault Zoe зі збільшеним запасом ходу
Компанія Renault офіційно представила електромобіль Renault Zoe нового (другого) покоління. У нього запас ходу досягає тепер 390 км, що на 90 км більше, ніж у моделі першого покоління.

Зовні Renault Zoe другого покоління відрізняється від моделі першого покоління новим капотом, новою решіткою радіатора, видозміненим переднім бампером, новими колісними дисками і задніми ліхтарями. Уже в базовій комплектації є світлодіодні фари. В цілому цей французький електрокар став красивішим і стильнішим, ніж раніше.

Став кращим і салон. У базовій комплектації є новий 10-дюймовий дисплей, а також багато іншого корисного устаткування. До речі, салон тепер оздоблений більш високоякісними матеріалами, ніж раніше. Наприклад, використовується більш якісний пластик.

Але найголовніше, нова Zoe тепер проїжджає на одній зарядці батареї на 90 км більше, ніж раніше – 390 км. Цього французам вдалося домогтися завдяки новій батареї на 52 кВт/год (раніше ємність батареї досягала 41 кВт/год).

Крім того, французький електрокар отримав новий електромотор потужністю 108 або 135 к.с., залежно від версії. Тому він у топовій версії до 100 км/год розганяється менш ніж за 10 секунд при максимальній швидкості 140 км/год.

Показати зображення...
Симпатичная машина.
Умеют французы в дизайн.

Сколько стоит?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Якщо хочете спробувати неочищену, то можна купити ринку так звану "домашню" розливну олію, яку виготовляють на невеликих олійницях і не очищують. 
Така олія добре підійте для салатів, якщо любите із запахом олії. Але при жарці вона буде пінитись і може дати характерну гіркоту в вашій страві.

Ну, обычно, в 95% случаев, домашня, пахуча, смажена олія делается путем растворения густых отходов от производства рафинированного масла.
Из отработки, другими словами.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Ну, обычно, в 95% случаев, домашня, пахуча, смажена олія делается путем растворения густых отходов от производства рафинированного масла.
Из отработки, другими словами.
Хто вам цю страшилку сказав ?  :lol:
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Хто вам цю страшилку сказав ?  :lol:
Та это не страшилка, это быль.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Та это не страшилка, это быль.
Взагалі це маячня. Може якомусь лоху таку "домашню" олію впарити й можна, але вона буде сильно відрізнятись від натуральної.
Тоді приїжайте до нас. У нас тут є невелика олійниця і там ви точно купити якісну пресову олію без очистки.  :)
Ось тут коротко про процес виробництва олії:
https://test.org.ua/usefulinfo/food/info/121






Останнє редагування: 19 червня 2019 16:28:29 від Влад
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Симпатичная машина.
Умеют французы в дизайн.

Сколько стоит?

Початкова ціна: 620 000 ₴ , (Renault ZOE ZE40 )
https://www.renault.ua/vehicles/electric/zoe.html
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Початкова ціна: 620 000 ₴ , (Renault ZOE ZE40 )
https://www.renault.ua/vehicles/electric/zoe.html
Так это старая.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Взагалі це маячня. Може якомусь лоху таку "домашню" олію впарити й можна, але вона буде сильно відрізнятись від натуральної.
Тоді приїжайте до нас. У нас тут є невелика олійниця і там ви точно купити якісну пресову олію без очистки.  :)
Ось тут коротко про процес виробництва олії:
https://test.org.ua/usefulinfo/food/info/121
Куда ехать- то?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Куда ехать- то?
м. Пологи, Запорізької області.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

м. Пологи, Запорізької області.
Понятно... :)
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Я помню времена, когда 1 КВт/час стоил столько, шо люди отрезали себе ЦО и грелись тёплыми полами и стенами.
На сегодняшний день, ЦО уже гораздо дешевле.

Так шо, это лишь вопрос времени, когда электробляхи в Украине будут заряжаться за дурные деньги.
Главное набрать критическую массу лохов, которых потом стричь.

К тому времени я отобью эту электробляху,  куплю новую и построю электростанцию,  которая будет заряжать электрички по очереди
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Так это старая.

ця буде так само.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Є така тепла країна Норвегія :) , ну ось не знають що можна в електрокарах мерзнути. Іздять, і Вольво переводять роблять електричним.

ну та. поки прогріє салон, розморозить лобове шкло то в результаті на Ліфі 18кВт денний пробіг 40-50 км.
дуже зручно
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

К тому времени я отобью эту электробляху,  куплю новую и построю электростанцию,  которая будет заряжать электрички по очереди
Фаимилию будешь менять на татарскую?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

ця буде так само.
Т.е. без батарейки?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Т.е. без батарейки?

в Україні офіційні дилери продають з батареєю.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

в Україні офіційні дилери продають з батареєю.
Ну это нормально, я считаю.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

та.

до речі я читав що ДТЕК купив шось 50 машин.
галнафтогаз ОККО 50.
і ше купуватимуть  :D
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

та.

до речі я читав що ДТЕК купив шось 50 машин.
галнафтогаз ОККО 50.
і ше купуватимуть  :D
Теслы?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

Теслы?

теслу в Україну не постачають.
її неможливо купити перерахунок + пдв.
сервісу нема ніякого як і гарантії.

а тепер сам скажи шо вони купили ?
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

ДТЭКовские реношки-пирожки видел, кажется. Но они вроде гибриды... может я и ошибаюсь.
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

теслу в Україну не постачають.
її неможливо купити перерахунок + пдв.
сервісу нема ніякого як і гарантії.

а тепер сам скажи шо вони купили ?

 :gigi: 
https://hyundai.com.ua/ioniq-electric/highlights
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

ДТЭКовские реношки-пирожки видел, кажется. Но они вроде гибриды... может я и ошибаюсь.

А у нас на  буханке ездят целой бригадой, человек пять, ежедневно к грп
Вот экономия где
 :)
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

А у нас на  буханке ездят целой бригадой, человек пять, ежедневно к грп
Вот экономия где
 :)

Буханки точно переживут все эти электромобили  :D
   
Re: Проехался я недавно на Tesla  :crazy_pil:

теслу в Україну не постачають.
її неможливо купити перерахунок + пдв.
сервісу нема ніякого як і гарантії.

а тепер сам скажи шо вони купили ?
Тесла заказывается на сайте tesla.com с доставкой в Украину. Уже где-то с полгода как.

Электрички у нас не облагаются ПДВ. Не понимаю в чем твоя печаль.

Сервис есть, в гостомеле.

Вот только что забрал оттуда машину, где мне по гарантии заменили датчик в дверной ручке, правильно проложили проводку стеклоподьемника, устранили скрипы и....
ТАДАМ!!!!
поменяли пару рычагов в ХОДОВОЙ!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія