Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви не помічали феномен парних смертей? :-o

Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Коли, наприклад спочатку вмирає якийсь чоловік, а потім його брат, або жінка, або ще якась родина, чи навіть друг. При чому обидві смерті проходять в короткий термін, може і місяця не пройти. Що це? Як це можна пояснити? Чим? Цікавлять любі версії як з точки зору існування Бога, так і з точки зору не існування.
   
КУрнув чи загилив винця?
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Коли, наприклад спочатку вмирає якийсь чоловік, а потім його брат, або жінка, або ще якась родина, чи навіть друг. При чому обидві смерті проходять в короткий термін, може і місяця не пройти. Що це? Як це можна пояснити? Чим? Цікавлять любі версії як з точки зору існування Бога, так і з точки зору не існування.

є стресові події, які різко збільшують ймовірність травм чи смерті
найбільший стрес переживає людина від похорон та на власний день народження, від весілля та від розлучення
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

У меня собака умерла от рака, и через 3 недели - бабушка...Обе жили вместе со мной...
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Я людьми які можуть померти не цікавлюся.
   
Кажуть, якщо в родині хто помре, то може до року забрати когось за собою... Кажуть. На жаль часто справджується...
   
помічала, що людина помірає або до, або після свого дня народження...різниц я від кількох діб до місяця.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Ведьма принимается за какую-то семью. Зачем это ей надо? Ну ей надо заплатить за что-то,что получила она. И чем сильнее то,что она получила,тем больше приходится платить. Однако довольно быстро она как тяжелейшая наркоманка,начинает испытывать ломку. И уже чтобы убрать ломку,ей приходится платить. Платит она по большей части все же убийствами. Причем пока не убьёт какую-то семью,по-возможности всю, не успокоится.Потом принимается за других. Она не сразу "подходит" к этой семье. Вначале она наматывает "ведьмины круги". Вы её всегда знаете. Так вот,ведьмины круги,это её своеобразный рейд по вашим друзьям и знакомым, С КОТОРЫМИ ЛИЧНО ВЫ ЕЁ НИКОГДА НЕ ЗНАКОМИЛИ. Вам это приподносится как случайное знакомство и она и ваши друзья узнали,что у вас есть вы-общий друг. Если вам это покажется подозрительным, то просто прийдите к вашим друзьям и невинно спросите: как вы познакомились.
Ответ всегда будет такой: "Ну как же ж,она ж..это...ну ясное дело....не помню. Они не смогут вспомнить,потому как,когда она входит в их дом, они уверенны,что хорошо друг-друга знают."  Я могу очень много о них рассказать,так как знал хорошо одну их них и видел не просто что она творит,а и КАК ТВОРИТ. Я просто это вижу. Точнее видят все,но почти мгновенно срабатывает сверхкомпенсация: "Ну мне показалось,ну всему этому наверняка есть какое-то пояснение...Не хочу об этом думать!".
 Тем не менее,писать я больше не буду,тем более публично. Те,кто за ними стоит очень этого не любит. Чем дольше мы вглядываемся в бездну,тем легче бездне увидеть вас.
 Вот почему парные или тройные смерти членов одной семьи довольно нередки.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Є таке.  Називається парність смертельних випадків.

Вперше дізнався давно від одного лікара зі стажем.

Непояснене явище
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Кажуть, якщо в родині хто помре, то може до року забрати когось за собою... Кажуть. На жаль часто справджується...

Особисто два рази стикався з таким
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

квантова сплутаність смертей
   
є таке
в мене в близькій родині і сімї було за півтора року 6 похоронів
   
Кажуть, якщо в родині хто помре, то може до року забрати когось за собою... Кажуть. На жаль часто справджується...
Скажімо так, має право когось забрати. І не завжди смерть іде як покарання, частіше як полегшення. Чи для самого мерця чи для оточуючих.
Шляхи Господні нам невідомі.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o
Svitlana Bykova

до чого тут відьми й наговори? :facepalm1:

моя бабуся, яка довги роки тягнула на собі своїх двох синів-невдах-алкашів (Г-споди прости) - просто не витримала смерті свого молодшенького (допився, перепрошую), померла за 2 чи 3 тижні. А ще за тиждень другий син, що лишився без догляду матері - теж сконав - довідмічався поминки, впав зі сходів, пробив голову. Отак трьох поховали за місяць з хвістиком, ще не пройшло  40 днів з найперших похорон

у моєї подружки свекруха померла на другу чи третю добу після раптової смерті чоловіка (нещасний випадок) - пішла дивитися залу для прощання, чи все там добре, чи можна чоловіка привозити (чоловік був поважна людина, готувалися якслід)- там і померла, серце, чи то інфаркт, чи то зупинка. Тож похорон відклали ще на 2 дні, і ховали вже одчасно обох. Просто вона дуже любила свого чоловіка і в принципі не уявляла собі життя без нього. Так і пішла швиденько за ним.

Останнє редагування: 23 вересня 2017 01:36:09 від Svitlana Bykova
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

З розповіді працівника моргу невеликого 50 тис. містечка:
Є парний феномен. Якщо наприклад привозять суіцидальника, який повісився, як правило вже "чекають" ще поповнення - як правило в цей же день привозять подібного суіцидальника з іншого кінця міста. Ну і т.д. Тобто є такий парний факт, і необовязково з однієї родини.
   
квантова сплутаність смертей
Poincaire recurrence time каже, що рано чи пізно все що було повториться знову.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

не помічав
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Десь 3 місяця тому знайомий ховав тещу. Його мати приїхала на похорон та й теж померла.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Кажуть, якщо в родині хто помре, то може до року забрати когось за собою... Кажуть. На жаль часто справджується...

Сраний піздьож. В мене тесть тьощу не хапнув. Кинув, мля.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Чули про парадокс днів народження? Якщо зібрати в одній кімнаті 23 випадкових людей, ймовірність того, що знайдется пара, що матиме однаковий день народження є 50 відсотків. Якщо буде 57 людей, ймовірність становить більше ніж 99%. Щось негаразд з нашою інтуїцією іноді.



wiki
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Коли, наприклад спочатку вмирає якийсь чоловік, а потім його брат, або жінка, або ще якась родина, чи навіть друг. При чому обидві смерті проходять в короткий термін, може і місяця не пройти. Що це? Як це можна пояснити? Чим? Цікавлять любі версії як з точки зору існування Бога, так і з точки зору не існування.

Могу обойтись без Бога.
У людей, проживших определенное время вместе, либо имевших изначально общие корни
образуется единое биополе, то есть их духовные сущности уже образуют как бы единое
подпространство, подпитывая одна другую.
При разрыве, оставшаяся половинка не всегда имеет достаточную энергию чтобы
закрыть эту брешь. Само мясо-наше тело вне замкнутости полевой структуры вокруг него
прожить может до 100 дней. Либо за это время удастся нарастить энергию и замкнуть поле,
либо кирдык следом. Парность человеческого организма штука сложная.
К сожалению эгоисты и прочие эгоцентричные сволочи, изначально не имевшие братьев-сестер,
и не относящиеся к совместному проживанию как к процессу духовного единства(а здесь
дохуя таких у кого своя заначка, свой холодильник и т.п.) более защищены от подобной кармы.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Є таке.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Могу обойтись без Бога.
[...]

... замінивши його іншими псевдонауковими теоріями. І при чому в кожного своя теорія, і сперечатись можна до всрачки. І це не має нічого спільного з наукою. Не розумію, чому ви до сих пір такі затуркані?
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Народ стрессонеустойчивый
Вот и мрет
А также имеет ожирение диабет и несколько инсультов
   
... замінивши його іншими псевдонауковими теоріями. І при чому в кожного своя теорія, і сперечатись можна до всрачки. І це не має нічого спільного з наукою. Не розумію, чому ви до сих пір такі затуркані?

Краще б ви промовчали. Чи пан є членом комітету по боротьбі з лженаукою.
Якщо так, то вбий себе об стіну, а якщо ні, то послухай.
Твоя наука не знає і знати не хоче як воно там насправді коли її про те питають.
Звісно ж всі знають і про існування Бога і знають як воно там є. Не все, але дещо знають.
Але ваше невігласне збурення викликає занепокоєння.
Ви маєте якусь свою думку, викладіть її, поспілкуємось як цивілізовані люди.
Не маєте своеї думки, то ж не кидайтесь з порога гівном.
В наукових гілках це дуже неприємно чути з вашої сторони.
Оставте злість для захисту або навпаки критики гетьмана. Там вона буде більш доречна.

Звісно ТС не питав про випадки типу - поїхав на мотоциклі, вдарився в дерево загинув.
Батько сидів на криші, почув про це від сусіду, впав з несподіванки вниз розбився на смерть.
Він питав про випадки, коли живуть собі люди, тихо мирно живуть. Потім хтось вмирає,
а далі ніяких інфарктів-інсультів, а через пару місяців гине хтось ще в родині.
І ти із своєю наукою хріна з два це поясниш, і наука твоя нічого не відповість окрім -
Ну засумував, ну буває. Ти типовий тупий "цар тварин" з науковою локшиною
на вухах.

Там Вольтер ще про цікаві випадки написав, вони теж бувають, коли цілеспрямовано
завдають удару по родичям чи знайомим. Але я з тим знайомий менше, та і тема не
дуже приємна для особистого самопочуття, бо може бути - Цей воін одного разу пошуткував
зайвого і тепер йому доведеться шуткувати трохи довше.

Останнє редагування: 23 вересня 2017 05:59:26 від б_а_р_с
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Краще б ви промовчали. Чи пан є членом комітету по боротьбі з лженаукою.
Якщо так, то вбий себе об стіну, а якщо ні, то послухай.
Твоя наука не знає і знати не хоче як воно там насправді коли її про те питають.
Звісно ж всі знають і про існування Бога і знають як воно там є. Не все, але дещо знають.
Але ваше невігласне збурення викликає занепокоєння.
Ви маєте якусь свою думку, викладіть її, поспілкуємось як цивілізовані люди.
Не маєте своеї думки, то ж не кидайтесь з порога гівном.
В наукових гілках це дуже неприємно чути з вашої сторони.
Оставте злість для захисту або навпаки критики гетьмана. Там вона буде більш доречна.

В дописі, на який я відповів, ти все висмоктав з пальця. Наука базуєтся на доказах, якщо ти не знав, а не на шалених теоріях, обмежених лише здатністю уяви. І наперед всього не на вірі. І до речі це не наукова гілка.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Два года назад похоронил родителей одного за другим ровно через три месяца. Им было только 75.
   
В дописі, на який я відповів, ти все висмоктав з пальця. Наука базуєтся на доказах, якщо ти не знав, а не на шалених теоріях, обмежених лише здатністю уяви. І наперед всього не на вірі. І до речі це не наукова гілка.

Ну висмокчи в себе з якогось іншого місця. Бо бачу наукового пояснення від тебе таки не буде.
А на пусті заперечення я тобі більше нічого відповідати не буду.
Якщо для тебе наявність електромагнітного поля в людини уява, то смокчи далі там де тобі приємніше.
Бувай здоров, "науковець" :=V
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Ну висмокчи в себе з якогось іншого місця. Бо бачу наукового пояснення від тебе таки не буде.
А на пусті заперечення я тобі більше нічого відповідати не буду.
Якщо для тебе наявність електромагнітного поля в людини уява, то смокчи далі там де тобі приємніше.
Бувай здоров, "науковець" :=V

Наукове пояснення було раніше, з того я тут почав. Шукай мій перший допис в цій гілці.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Пословица есть про то, что два снаряда в одну воронку  не попадают. Как раз и с большой вероятностью попадают. Теория вероятности очевидно только теория.
Есть еще одна более верная пословица - пришла беда отворяй ворота.
У моей семье и  семье жены такое случилось. Только повторы через несколько месяцев.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Часто чуємо і спостерігаємо в житті так званий закон парних випадків. Це є.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Часто чуємо і спостерігаємо в житті так званий закон парних випадків. Це є.
тут вище пошуткували про квантову заплутанність. Ймовірно шо це так і є. Квантову заплутаність вивчали на рівні елементарних частинок. Як вона проявляєтся на рівнях вище ніхто не знає. Ще є такий феномен, як повернення мертвого чоловіка додому вночі, чув реальні випадки. Фактично живий образ, тульпа родича живе досить довго в голові і конфліктує з раціональними думками. Це також робить свій вклад.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Жодного разу не зтикалася з таким. Навіть,  коли родичі ховали сина і всі з острахом очікували, що хтось з батьків не витримає і піде за ним. Такого не сталося, на щастя.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Наукове пояснення було раніше, з того я тут почав. Шукай мій перший допис в цій гілці.

Теорія імовірностей завжди базується на припущеннях, що щось може бути, а може й не бути.
Жодного пояснення чому той чи інший випадок має відбутися вона не дає, навіть коли
вже відбулось, вона не пояснює чому це сталось.
Дуже гарний бездоказовий інструмент маніпулювання у будь якій галузі.
Навіть коли десь щось сталося і не склалося з прогнозованим відсотком, завжди можна сказати
що в той же час це сталося десь в іншому місті.
Ваш приклад дуже невдалий, бо вам буде дуже складно доводити випадковість обрання людей
для доведення вашої теорії. Бо що таке випадковість і яка ймовірність що це дійсно вона...
Ну ви мене зрозуміли? Кволо у вас с доказовою базою.
А електромагнітне випромінення тіла людини вимірюється легко придатними для цього
приладами. Ви просто не в темі цих досліджень. Тому нехай для вас то буде теорія,
але ваша нічим не краща в такому разі і взагалі нічого не пояснює і навіть не намагається.
А факт подвійних смертей має місце бути. Перечитайте гілку і переконайтесь в цьому.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Теорія імовірностей завжди базується на припущеннях, що щось може бути, а може й не бути.
Жодного пояснення чому той чи інший випадок має відбутися вона не дає, навіть коли
вже відбулось, вона не пояснює чому це сталось.
Дуже гарний бездоказовий інструмент маніпулювання у будь якій галузі.
Навіть коли десь щось сталося і не склалося з прогнозованим відсотком, завжди можна сказати
що в той же час це сталося десь в іншому місті.
Ваш приклад дуже невдалий, бо вам буде дуже складно доводити випадковість обрання людей
для доведення вашої теорії. Бо що таке випадковість і яка ймовірність що це дійсно вона...
Ну ви мене зрозуміли? Кволо у вас с доказовою базою.
А електромагнітне випромінення тіла людини вимірюється легко придатними для цього
приладами. Ви просто не в темі цих досліджень. Тому нехай для вас то буде теорія,
але ваша нічим не краща в такому разі і взагалі нічого не пояснює і навіть не намагається.
А факт подвійних смертей має місце бути. Перечитайте гілку і переконайтесь в цьому.

барс, ти блін, ідіот :) який технікум закінчив? Яке в п***а "електромагнітне випромінення тіла людини"? Сам придумав?
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Смерть ходить і забирає.  :)

А як пояснити такий феномен, що пси відчувають "ходіння смерті"?

Я сплю з відкритим вікном. Однієї ночі всі пси, в унісон, по всьому селі почали вити. Ніколи такого не було. Так вили, що спати не давали. Ранком виявилося, що помер сусід.

Значить пси бачуть або відчувають ту негативну енергію, яка приходить за нашими життями.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Закон парных случаев.
Если по скорой привезли тело с огнестрелом или ножевым ранением, будь уверен, в течении суток привезут еще одно.
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Коли, наприклад спочатку вмирає якийсь чоловік, а потім його брат, або жінка, або ще якась родина, чи навіть друг. При чому обидві смерті проходять в короткий термін, може і місяця не пройти. Що це? Як це можна пояснити? Чим? Цікавлять любі версії як з точки зору існування Бога, так і з точки зору не існування.
    :facepalm:   
           А  Ви не помітили,   мільйони,  навіть мільярди  випадків,  коли близькі  вмирають тільки по одному  а не парно?   :-o    :-)o     Знаєте,  дуже поширене явище.     Особливості людської психіки  - увага концентрується на незвичному.  Витоки всіх забобонів. 

Останнє редагування: 23 вересня 2017 08:56:43 від Rezerford
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

    :facepalm:  
           А  Ви не помітили,   мільйони,  навіть мільярди  випадків,  коли близькі  вмирають тільки по одному  а не парно?   :-o    :-)o     Знаєте,  дуже поширене явище.     Особливості людської психіки  - увага концентрується на незвичному.  Витоки всіх забобонів. 
Це напевно доказ, що смерть близького родича не впливає на оточуючих..
   
Re: Ви не помічали феномен парних смертей?  :-o

Цитувати
А  Ви не помітили,   мільйони,  навіть мільярди  випадків,  коли близькі  вмирають тільки по одному  а не парно?

та хто його знає

он інші кажуть, що якщо в лікарню привозят раненого ножем, то в цю добу ще одного привезуть

може і з близькими так, що вмирає ще хтось, але далеко і ми не знаєм цього
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія