Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто огидніший ?

Re: Хто огидніший ?

Світу, щось ви губите нить бесіди.
Чотири це загальний термін полону. Два дні- затримка в очікуванні передачі полонених.
Так що, з об'єктивними причинами ви розібралися- чому чотири замість одного?

Ніть  :facepalm1:  передивись відео, що ти мелеш ? Ти його не бачила чи твій мозок відмовляється сприймати реальність ?
   
Re: Хто огидніший ?

Хто огидніший ?
Шрека вы еще забыли добавить, иуду, кума Свина. Тоже зрадник и агент кремля.
   
Re: Хто огидніший ?

Скажу так, добра я від нього зразу не чекала, я бачила як вони рейдерили Майдан, але думала що він якось буде триматися в рамках, після параду 2014 ілюзій не було зовсім, ніяких

Ну я вообще до 14 года за нашей политикой особо не следил.Больше сидел на ватных форумах и ругался с кацапами на тему Украина-Россия.А в 14 я думал что он олигарх и поэтому не будет воровать + кровь майдановцев не даст вернуть все как было и начнутся реальные изменения.А потом чем дальше,тем сильнее становилось понятно что это за лицемер и подлец,который брешет и предает абсолютно всех и всегда
   
Re: Хто огидніший ?

Шрека вы еще забыли добавить, иуду, кума Свина. Тоже зрадник и агент кремля.

Це опитування по останнім плівкам, "героя" два
   
Re: Хто огидніший ?

а от тут не згодна
Мудачук відкрито заявляє, що інтереси України - у складі паРаші, і саме у цьому ключі знову ж таки відкрито діє.

Ну он это преподносит как благо для Украины (дешевый газ,экономические связи),а на самом деле ищет повод легитимизировать Крым и сдать страну Кремлю.Но в любом случае,если сравнивать с Петром,то он ведет себя гораздо честнее,потому что хоть в вышиванку не наряжается

   
Re: Хто огидніший ?

Ну я вообще до 14 года за нашей политикой особо не следил.Больше сидел на ватных форумах и ругался с кацапами на тему Украина-Россия.А в 14 я думал что он олигарх и поэтому не будет воровать + кровь майдановцев не даст вернуть все как было и начнутся реальные изменения.А потом чем дальше,тем сильнее становилось понятно что это за лицемер и подлец,который брешет и предает абсолютно всех и всегда

Вони рейдернули Майдан, мені цього було достатньо на момент виборів
А потім був той грьобаний парад, коли в Києві готуються святкувати і не чують криків про допомогу , це було жахіття
Я зараз на 90 відсотків впевнена що розстріл самих буйних був погоджений з обох сторін
Згадайте як *уйло дякував мародеру "за правий сектор" , там де "жму руку, абнімаю"
   
Re: Хто огидніший ?

Вони рейдернули Майдан, мені цього було достатньо на момент виборів
А потім був той грьобаний парад, коли в Києві готуються святкувати і не чують криків про допомогу , це було жахіття
Я зараз на 90 відсотків впевнена що розстріл самих буйних був погоджений з обох сторін
Згадайте як *уйло дякував мародеру "за правий сектор" , там де "жму руку, абнімаю"
ТС бреше, як дише!
Зрештою, чого ще чекати від калірованих юльків?
   
Re: Хто огидніший ?

Маєте що сказати по темі плівок ?
Ви жалюгідні
мерзотні покидьки
   
Re: Хто огидніший ?

Мені от просто цікаво, як ви самі для себе пояснили ситуацію з Рахманом ?
Я ж пам'ятаю як вся шобла свиночолого травила Мочанова, і за що ? Як виявилося, за те що займався звільненням, під ногами плутався їм


  Затримувать обмін на кілька місяців, аби по піаритися - то чисто к-нурячий привілей. (td)
   
Re: Хто огидніший ?

Мені от просто цікаво, як ви самі для себе пояснили ситуацію з Рахманом ?
Я ж пам'ятаю як вся шобла свиночолого травила Мочанова, і за що ? Як виявилося, за те що займався звільненням, під ногами плутався їм


  Затримувать обмін на кілька місяців, аби по піаритися - то чисто к-нурячий привілей. (td)

 00:48:16-01:07:49 – Заради кого Медведчук затягнув на декілька місяців звільнення з полону українського кіборга.
   
Re: Хто огидніший ?

ТС бреше, як дише!
Зрештою, чого ще чекати від калірованих юльків?
Для початку ти брешеш що я юльок
Що мав на увазі *уйло, коли дякував мародеру за правий сєктор ?
   
Re: Хто огидніший ?

  Затримувать обмін на кілька місяців, аби по піаритися - то чисто к-нурячий привілей. (td)

 00:48:16-01:07:49 – Заради кого Медведчук затягнув на декілька місяців звільнення з полону українського кіборга.
https://www.youtube.com/watch?v=TEDvUkFMZd4

Ну он женсчіна стверджує що лише на два дні, а три місяці то "об'єктивні" причини  B-)
Десь пропала, можливо передивляється те що з першого разу  розум відмовився сприймати
   
Re: Хто огидніший ?

Ну он женсчіна стверджує що лише на два дні, а три місяці то "об'єктивні" причини  B-)
Десь пропала, можливо передивляється те що з першого разу  розум відмовився сприймати
Дивіться відео УВАЖНО.
 Втім, і два дні  (td) .
 
 ПиСи. Добробатів К-нурю Україна не простить.
           Поки не мугикнули: пєдрілки - то не Україна.
   
Re: Хто огидніший ?

Ніть  :facepalm1:  передивись відео, що ти мелеш ? Ти його не бачила чи твій мозок відмовляється сприймати реальність ?
Свєта-дуро не міняється. )
Або запереч, або шуруй в певному напрямку недолуге.
   
Re: Хто огидніший ?

Дивіться відео УВАЖНО.
 Втім, і два дні  (td) .
 
 ПиСи. Добробатів К-нурю Україна не простить.
           Поки не мугикнули: пєдрілки - то не Україна.
угу
Україна - то прихильники певної політсили
   
Re: Хто огидніший ?

Свєта-дуро не міняється. )
Або запереч, або шуруй в певному напрямку недолуге.
Не втрачайте самовладання. Тримайте себе в руках. Світлана має рацію 200 відсотків.
   
Re: Хто огидніший ?

Не втрачайте самовладання. Тримайте себе в руках. Світлана має рацію 200 відсотків.
нє, тіко 146%
   
Re: Хто огидніший ?

Свєта-дуро не міняється. )
Або запереч, або шуруй в певному напрямку недолуге.

Ясно, значить мозок не сприймає інформацію або відсутній
Ну давай зробимо простіше, які об'єктивні причини затягнули звільнення на три місяці ? Здивуй
   
Re: Хто огидніший ?

нє, тіко 146%

До вас те ж питання, як особисто для себе ви пояснили ситуацію по звільненню Рахмана ?
Ви ж вже вигадали якесь виправдання ? Не для інших, для себе, виправдання яке дозволяє вам далі топити за гетьмана канхвєту   :pooh:
   
Re: Хто огидніший ?

Зеленський

бо нікому з тих двох, ні Медведчуку, ні Порошенкові нічого не буде

тому, огиднішим за всіх є Зеленський, весь бруд який виливається не за для якоїсь справедливості, а чисто шоб переобратися на другий термін

і робити все те саме
   
Re: Хто огидніший ?

Не втрачайте самовладання. Тримайте себе в руках. Світлана має рацію 200 відсотків.
А в мене вай-фай:)
.п.с Свєта звичайна селючка
   
Re: Хто огидніший ?

бо нікому з тих двох, ні Медведчуку, ні Порошенкові нічого не буде

   :weep: А як же "політичні переслідування"?

  Тут помню, тут нє помню. :D
   
Re: Хто огидніший ?

Ясно, значить мозок не сприймає інформацію або відсутній
Ну давай зробимо простіше, які об'єктивні причини затягнули звільнення на три місяці ? Здивуй
Ти будеш достатньо здивована, якщо я скажу, що мене найбільш вражає в цій війні так це ізобіліє решал та договорняків?
   
Re: Хто огидніший ?

А в мене вай-фай:)
.п.с Свєта звичайна селючка
не варто узагальнювати:
серед селючок є цілком пристойні люди.
   
Re: Хто огидніший ?

А в мене вай-фай:)
.п.с Свєта звичайна селючка

Лошиця ти пальмова )) обісралась - відповзай ) тобі ж сказати нічого тому тупо провокуєш срач  :) а мене довго просити не треба, зараз напхаю повну пазуху  :laugh:

П.с. люблю село, планую взагалі переїхати сюди  ;) то тільки кацапидло села не любить, тому й морили голодом, вбивали, як фізично так і морально  [KA]
   
Re: Хто огидніший ?

Ти будеш достатньо здивована, якщо я скажу, що мене найбільш вражає в цій війні так це ізобіліє решал та договорняків?

Я здивована як тупа рогулиха чуючи і бачачи ці договорняки одобрює їх
Хоча ні, не здивована
   
Re: Хто огидніший ?

не варто узагальнювати:
серед селючок є цілком пристойні люди.

Ще одне  [KA] пидло  :laugh: з панського плеча воно зробило виняток ))))
Ти не відповів на питання, яке виправдання мародерському скотству  вигадав особисто для себе ? Просто цікаво  B-)
   
Re: Хто огидніший ?

   :weep: А як же "політичні переслідування"?

  Тут помню, тут нє помню. :D

Вони такі " послідовні " )) в них шмаркля й тиран уживаються в одному )
   
Re: Хто огидніший ?

   :weep: А як же "політичні переслідування"?

  Тут помню, тут нє помню. :D

саме тому й огидне останнє, бо при ньому все на світло виходить, а воно просто балабол, шо грається в справедливість, а направду і на дачу переїде і бабло розтягує... тобто все те шо й інші, але з виду ...



   
Re: Хто огидніший ?

Ще одне  [KA] пидло  :laugh: з панського плеча воно зробило виняток ))))
Ти не відповів на питання, яке виправдання мародерському скотству  вигадав особисто для себе ? Просто цікаво  B-)
серед селючок справді є багато пристойних людей.
Але Ви - на жаль чи на щастя(?) - не відноситеся ні до перших(селючок), ні до других(пристойних)
   
Re: Хто огидніший ?

саме тому й огидне останнє, бо при ньому все на світло виходить

  Пічалька.
  Втім, як я казав ще у квітні 19го - за великим рахунком Зє=По.
  І тіко парисята вищать, тупим срачем відволікать від об'єднаного спротиву сваволі влади. (td)
   
Re: Хто огидніший ?

серед селючок справді є багато пристойних людей.
Але Ви - на жаль чи на щастя(?) - не відноситеся ні до перших(селючок), ні до других(пристойних)

 :lol:  :lol:  :gigi:
Можна вічно дивитися на три речі )) вогонь, воду , і як палає у вати від українського села  ;) думаю це щось на рівні підсвідомості, вас коробить від села бо саме воно дбайливо береже і передає традиції  B-)
Пристойні селючки  :lol:  :weep:  це як ? Коли ти пишеш не селяни, селянки, а саме селючки, ти вже намаєшся обізвати ))
"Пристойні селючки"  :facepalm1:  подивись на себе збоку таварісч прапарщік  :malyas:  у вас ус атклєїлся ))

І я все ще чекаю на відповідь )

   
Re: Хто огидніший ?

не варто узагальнювати:
серед селючок є цілком пристойні люди.
У кожного слова як мінімум два смисли. Свєта- типове хамидло, яке будь-яке заперечення сприймає як привід для сварки найнижчого рівня вихованості.

Останнє редагування: 8 червня 2021 13:17:23 від Златадобра
   
Re: Хто огидніший ?

  Пічалька.
  Втім, як я казав ще у квітні 19го - за великим рахунком Зє=По.
  І тіко парисята вищать, тупим срачем відволікать від об'єднаного спротиву сваволі влади. (td)

Та да ) свавольнічають )) канали - літаки - труби забирають ) ніпарядак ))
   
Re: Хто огидніший ?

Найогідніши ви, Світлано. За вами - мертвечук, а потім мудак порох
   
Re: Хто огидніший ?

У кожного як мінімум два смисли. Свєта- типове хамидло, яке будь-яке заперечення сприймає як привід для сварки найнижчого рівня вихованості.
Ах ти ж сучка крашена )) а ну перечитай себе в цій гілці і покажи мені свої заперечення  ;)
І якщо ти вже хотіла якось обзиватися, могла б продовжувати як почала, но нєт )) обов'язково треба було показати свою зневагу до села  B-)
Я ж кажу, це щось глибинне )
   
Re: Хто огидніший ?

Я здивована як тупа рогулиха чуючи і бачачи ці договорняки одобрює їх
Хоча ні, не здивована
Ну як так можна- з точністю до навпаки сприймати сказане співрозмовником?
Може це і є приклад дислексії? Ти хоч не сполаxyй, не хами одразу людям, дай собі можливість подумати.

Ґґґ автозамена на форумі це щось.))

Останнє редагування: 8 червня 2021 13:14:25 від Златадобра
   
Re: Хто огидніший ?

Найогідніши ви, Світлано. За вами - мертвечук, а потім мудак порох

Ще одне прилізло, топив за мародера аж комір завертався, прозрів нарешті ) і то добре
   
Re: Хто огидніший ?

Ну як так можна- з точністю до навпаки сприймати сказане співрозмовником?
Може це і є приклад дислексії? Ти хоч не (x), не хами одразу людям, дай собі можливість подумати.

Та да )) як же ж можна сприймати такі "зауваження" і хамити у відповідь  :lol:  :lol: 
"а міня за чьто?"  :weep:
Яка брехлива тварина )) ти ж просила і випрошувала ))))



П.с.
Розібралась до речі з причинами трьохмісячної затримки ?
То розказуй  8-)
   
Re: Хто огидніший ?

Ще одне прилізло, топив за мародера аж комір завертався, прозрів нарешті ) і то добре
де топив за мародера? Знову піздіж? Сцили, як буде ваша ласка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія