Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пічкуни та нікапітулянти, вам знову привіт :)

Совершенно верно ватана можно ставить на место простым подсрачником
А кивой должны заниматься силовики
тем более что на них криминала выше крыши
и криминал этот организовывался именно  последние два года при ЗЕ

Ви мля, Майдан обіцяли, а всрались від одного Ківи   :lol:
   
Чого це НК чи Азов ? У нас є кнурьові педріотичні нікапітулянти, дуже борзі по фейсбукам , нехай беруть Дояркова і впірьод , чи сцикотно ? А може барін заборонив гавкати ?
прихильники певної політсили интернет черви такие же гнилые как и вы зеленые апарыши
зачем об этом вообще говорить
   
А може барін заборонив гавкати ?
Так, Зеленський заборонив гавкати на Ківу та чіпати його.
   
прихильники певної політсили интернет черви такие же гнилые как и вы зеленые апарыши
зачем об этом вообще говорить

Ну ти ж не такий, ти справжній герой , не інтернетний  :lol:
   
Я не здивована що кнуррферма його облизує
Ну так, Ківа потрібен Зеленському для залякування, ось вже і треба сторінка волання, аби відвернути увагу від того, що грозне РНБО нічого йому не робить
   
Ви мля, Майдан обіцяли, а всрались від одного Ківи   :lol:
Люди на Майданах погибали для смены системы
которую успешно продолжают консервировать ЗЕ после такого же конрреволюционера ПО
   
Свєтка: невдоволена тим, що каже Ківа.

Свєтка: полоще тих, хто нічого не робить Ківі.

Це шизофренія чи звичайна тупорила зелена спроба провокації?
   
Re: Пічкуни та нікапітулянти, вам знову привіт  :)

Я не здивована що кнуррферма його облизує  :laugh:  а хейтити може лише малолєток по соцмережам  :weep:

Хто ж тобі винен, що копирсатися в лайні, що ти сюди принесла, ніхто не хоче. Передай старшому по зміні,  що тема не злітає. Але твоє намагання пропіарити висери ківи дуже красномовне. Перейшла на службу до опзж. Ніхто не здивований.
   
Люди на Майданах погибали для смены системы
которую успешно продолжают консервировать ЗЕ после такого же конрреволюционера ПО

Нікапітулянти кожні вихідні новий Майдан обіцяють, а по факту, ходять Ківою опущені  :bueee:
   
а по факту, ходять Ківою опущені, створюють теми
(tu)
   
Свєтка: невдоволена тим, що каже Ківа.

Свєтка: полоще тих, хто нічого не робить Ківі.

Це шизофренія чи звичайна тупорила зелена спроба провокації?
Еще раз повторяю
на кивыных орлах криминала вагон и одна тележка
вся его банда и организывывалась из местных ОПГ первоначально
раздавить его силовикам легче чем светке поссать
но эта ТП при этом прибегает ночью в суботу на ФУП и спрашивает у нас почему кива до сих пор бенефисит
   
Нікапітулянти кожні вихідні новий Майдан обіцяють, а по факту, ходять Ківою опущені  :bueee:
Потому что их цель не кива
а ватный еблан в кресле президента
а такой же ватный кива на хайпе то просто следствие
ВАм одноклеточным дегенератам
эти причинно следственные связи трудно понять
   
Хто ж тобі винен, що копирсатися в лайні, що ти сюди принесла, ніхто не хоче. Передай старшому по зміні,  що тема не злітає. Але твоє намагання пропіарити висери ківи дуже красномовне. Перейшла на службу до опзж. Ніхто не здивований.

ТПшка )) ти розберись спочатку я хейтила Ківу чи на службі  :lol:  а то сама собі протирічиш  ;)

То що ? Бойові трідараси Пояркови з Алісками надзюрили повні штани і лише погавкують в інтернеті ? Оце вся кнуряча звитяга ?
   
Re: Пічкуни та нікапітулянти, вам знову привіт  :)

Нікапітулянти кожні вихідні новий Майдан обіцяють, а по факту, ходять Ківою опущені  :bueee:

Не здавайся! Продовжуй зелене бдєніє. Перемога вже скоро.
   
но эта ТП при этом прибегает ночью в суботу на ФУП и спрашивает у нас почему кива до сих пор бенефисит
Вона розуміє, що обрала імпотентів, які не здатні чи не хочуть чи їх хазяїн заборонив боротись із російським сепарами. Але критикувати тих, хто за наші гроші зобов'язаний боротись із злодіями - це ж визнати свою помилку, тому в кращих традиціях шизофренії та віктимності розганяється те, що з Ківою мають боротись самосудом ті, проти кого зелені імпотенту з літа ведуть війну - активісти.

Схожу, я довів Свєтку до іґнору. Дійсно, важко серити кулеметною чергою, коли тебе постійно макають пикою у власне лайно B-)
   
Потому что их цель не кива
а ватный еблан в кресле президента
а такой же ватный кива на хайпе то просто следствие

 :lol:

Тобто коли Ківа кладе на кнурячі бошки то всьо нармальна, нада просто патєрпєть раді большей целі  :weep:

Та ви імпотенти, одного бика злякалися, що ви можете ?  :facepalm1:
   
Бойові трідараси Зеленський, Баканов, Монастирський, Данилов та Венедиктова надзюрили повні штани за мої гроші і лише погавкують в інтернеті ? Оце вся кнуряча звитяга ?
(tu)
   
Та ви імпотенти, одного бика злякалися, що ви можете ?
Нарешті почала ставити правильні питання Зеленському, Данилову, Баканову, Монастирському та Венедиктовій.
   
:lol:

Тобто коли Ківа кладе на кнурячі бошки то всьо нармальна, нада просто патєрпєть раді большей целі  :weep:

Та ви імпотенти, одного бика злякалися, що ви можете ?  :facepalm1:
кива плюет на всех украинцев
а то что эта власть позволяет это ему
говорит о том что это одна поля ягода
   
Re: Пічкуни та нікапітулянти, вам знову привіт  :)

ТПшка )) ти розберись спочатку я хейтила Ківу чи на службі  :lol:  а то сама собі протирічиш  ;)

То що ? Бойові трідараси Пояркови з Алісками надзюрили повні штани і лише погавкують в інтернеті ? Оце вся кнуряча звитяга ?

Скільки тобі кум хуйла платить? Нічого не жме ніде?
   
Еще раз повторяю
на кивыных орлах криминала вагон и одна тележка
вся его банда и организывывалась из местных ОПГ первоначально
раздавить его силовикам легче чем светке поссать
но эта ТП при этом прибегает ночью в суботу на ФУП и спрашивает у нас почему кива до сих пор бенефисит

Гудковий холуй тобі копієчку підкидає що ти його маячню транслюєш ?)
Піди подивися скільки людей вчора дописувало ще пізніше мене ))) дорубайся ще до них  :weep:
Ти ж борзий на форумі, це не до Ківи в реалі смикатись )))
   
кива плюет на всех украинцев
а то что эта власть позволяет это ему
говорит о том что это одна поля ягода

Ну с властью всьо панятна, маларос і всьо такоє, де кнурячі педріоти ? Де сива свиня з диркою ? Розкішниця з Літруською ? Де все те грозне шапіто ?
   
Гудковий холуй тобі копієчку підкидає що ти його маячню транслюєш ?)
Піди подивися скільки людей вчора дописувало ще пізніше мене ))) дорубайся ще до них  :weep:
Ти ж борзий на форумі, це не до Ківи в реалі смикатись )))
это поток сознания
а то что тут кроме вас еще такая же конкурирующая ботоферма на дежурстве
меня лично мало еб-т
я в это время в отличии от вас интернет червей вообще сплю
   
Ну с властью всьо панятна, маларос
(tu)
   
Скільки тобі кум хуйла платить? Нічого не жме ніде?

Ти нічого не сплутала ? Кум *уйла це той що кум кнуря ? Це його бобік кладе свинофермі на голови , а вони опущені мовчать ?
   
Ну с властью всьо панятна, маларос і всьо такоє, де кнурячі педріоти ? Де сива свиня з диркою ? Розкішниця з Літруською ? Де все те грозне шапіто ?
Это такие же имитаторы и саламандры как и вы
Зе то же скоро пейсы в шаровары начнет прятать
   
Всю суть зеленої влади показує те, що найпалкіші прихильники втратили будь-які сподівання щодо неї і чекають на відновлення законності тільки від активістів, яких поливали та продовжують поливати г*вном.

Зе :love:  [ua]
   
это поток сознания
а то что тут кроме вас еще такая же конкурирующая ботоферма на дежурстве
меня лично мало еб-т
я в это время в отличии от вас интернет червей вообще сплю

Ко - ко - ко, а ти що в цій гілці вже третю сторінку робиш ? Не чєрвь інтернетний ?))
   
Ко - ко - ко, а ти що в цій гілці вже третю сторінку робиш ? Не чєрвь інтернетний ?))
Да мне по кайфу на тебя нассать
   
Это такие же имитаторы и саламандры как и вы
Зе то же скоро пейсы в шаровары начнет прятать

Бгг, от ти інша справа, які до речі твої досягнення крім ниття на форумі ?)) Де про тебе можна почитати ?)
   
Да мне по кайфу на тебя нассать

Ти обісцяв себе )) не слухав маму що проти вітру не варто ходити ) тепер смердиш на форумі )
   
Бгг, от ти інша справа, які до речі твої досягнення крім ниття на форумі ?)) Де про тебе можна почитати ?)
У нас в стране порядочным людям трудно выбиться на верх в отличии от вас аферистов
поэтому про них никто не слышит и их никто не знает
   
У нас в стране порядочным людям трудно выбиться на верх в отличии от вас аферистов
поэтому про них никто не слышит и их никто не знает

 :lol:
Тобто ти звичайне пусте місце  :)  яке просиджує диван на форумі і розказує як треба щось робити іншим )))
   
:lol:
Тобто ти звичайне пусте місце  :)  яке просиджує диван на форумі і розказує як треба щось робити іншим )))
Ну я во всяком случае ( в отличии от тебя ) тут не оправдываю всяких проходимцев и уебанов
   
Ладно тєрпіли ) зайду пізніше апну темку )
   
Ладно тєрпіли ) зайду пізніше апну темку )
Вали вообще нах отсюда ТП
   
Ну я во всяком случае ( в отличии от тебя ) тут не оправдываю всяких проходимцев и уебанов

Інтернет півник, ти уважно подивися в якій ти темі ) я в ній якраз питаю одних проходімцев чому ватний у**ан так борзо на них клав, а їх бойові розкішниці з Доярковими навіть не мукають , відсиджуються під віником  :facepalm1:
   
Вали вообще нах отсюда ТП

Диви який борзий форумний трідавас  :lol:  підійди до Ківи так  :lol:  :lol:
   
Re: Пічкуни та нікапітулянти, вам знову привіт  :)

Інтернет півник, ти уважно подивися в якій ти темі ) я в ній якраз питаю одних проходімцев чому ватний у**ан так борзо на них клав, а їх бойові розкішниці з Доярковими навіть не мукають , відсиджуються під віником  :facepalm1:

Ківа опускає твого президента ... по гланди ... Ну і тебе за компанію.
   
Вона розуміє, що обрала імпотентів, які не здатні чи не хочуть чи їх хазяїн заборонив боротись із російським сепарами. Але критикувати тих, хто за наші гроші зобов'язаний боротись із злодіями - це ж визнати свою помилку, тому в кращих традиціях шизофренії та віктимності розганяється те, що з Ківою мають боротись самосудом ті, проти кого зелені імпотенту з літа ведуть війну - активісти.

Схожу, я довів Свєтку до іґнору. Дійсно, важко серити кулеметною чергою, коли тебе постійно макають пикою у власне лайно B-)

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія