Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нове опитуаання в Дії - про дату Різдва. **(Об'єднана тема Різдва 2022)

В Дії 59% за 25 грудня.

вже трохи піднялось 60%
   
я голосував було десь 300тисяч , зараз вже десь 550 тисяч...

гадаю буде десь півтора мільйона.
ну більше мільйона 100%
   
щоб і вашим і нашим

хочеться як краще, а може бути як завжди.

Зайшов в Вікіпедію, почитав трохи про Коліївщину. Цікава тема. Ото був тоді казан геополітики і релігії. Гарячіший, ніж зараз. Але, по суті, ніяк люди не міняються. Інтернет,  компютери і таке інше того не змінили.

Бо завжди існує тема поділу. А поділ то суперечка, ворожнеча, війна, руїна. Треба єднатись українцям, бо в єднанні злагода, мир і розбудова.

Як писав Т. Шевченко - Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!

 [ua]
   
Нуль - це теж менше, ніж щось. Математику вчили?
Якщо з кацапами нічого не пов’язує, то тим більше з їхньою церквою.
Можу тільки порекомендувати ознайомитися з історією Львова 16-17 ст. та й пізніших часів. Обидві церкви: і православна, і греко-католицька все робили, щоб українці вижили як нація. Отож, нехай і зараз визначають, коли що святкувати. А не Дія.

Саме так, українці у Львові не хотіли переходити на григоріанський календар, щоб не асимілюватися з поляками і вижити як нація.
І точно така сама причина є зараз - потрібно перейти на григоріанський календар, щоб не асимілюватися з кацапами і вижити як нація.
   
Re: Коли святкуєте Різдво цього року? А наступного?

Саме так, українці у Львові не хотіли переходити на григоріанський календар, щоб не асимілюватися з поляками і вижити як нація.
І точно така сама причина є зараз - потрібно перейти на григоріанський календар, щоб не асимілюватися з кацапами і вижити як нація.
Абсолютно в десятку. (tu)
   
ЛАРТА, прості два питання, на які ніхто з ортодоксів не може відповісти:
1. якого числа народився Ісус?
2. яке сьогодні число?
   
Саме так, українці у Львові не хотіли переходити на григоріанський календар, щоб не асимілюватися з поляками і вижити як нація.
І точно така сама причина є зараз - потрібно перейти на григоріанський календар, щоб не асимілюватися з кацапами і вижити як нація.

 (tu)
   
Прогнозую по всій Україні не пізніше, ніж через п'ять років.

   
Саме так, українці у Львові не хотіли переходити на григоріанський календар, щоб не асимілюватися з поляками і вижити як нація.
І точно така сама причина є зараз - потрібно перейти на григоріанський календар, щоб не асимілюватися з кацапами і вижити як нація.
З кацапами ми ніколи не з‘єднаємося, бо то нецивілізована орда. А тим більше зараз. Але втратити національну ідентичність, влившись у глобалізовану Європу - це запросто. Занадто привабливого там є для пересічного обивателя без коріння.
Дивіться на євреїв - вони свято бережуть своє національне, в т.ч. релігійне.Інакше б розвіялися поміж іншими.
   
ЛАРТА, прості два питання, на які ніхто з ортодоксів не може відповісти:
1. якого числа народився Ісус?
2. яке сьогодні число?
Ви апелюєте до логіки, коли ясно сказали, що роблять так, як до нас робили.
Класичний приклад з етології про гуску, яка одного разу, йдучи по сходах, чогсь злякалась і стрибнула в сторону, а потім повернулась і пішла далі. Всі інші рази потім вона виконуаала той самий маневр. Бо так вже було заведено...
   
ЛАРТА, прості два питання, на які ніхто з ортодоксів не може відповісти:
1. якого числа народився Ісус?
2. яке сьогодні число?

перепрошую, що відповідаю на питання не до мене, але на форумі так можна.

ніхто не знає, коли народився Ісус.

Але і знати того може й не треба. Бо Ісус колись сказав про митників - Віддайте Богу те, що Боже, а кесарю, те що кесаря. Міняємо кесаря на церкву і маємо результат. Майже всі церковні свята і дати встановлені по самим різним причинам і церква тим займається. То її роль в цьому світі.

Сьогодні 25 грудня 2022 року.
   
ЛАРТА, прості два питання, на які ніхто з ортодоксів не може відповісти:
1. якого числа народився Ісус?
2. яке сьогодні число?
Мене це абсолютно не хвилює, і взагалі я агностик. Моя релігія називається - Україна.
У своіх посланнях виходжу виключно з національних інтересів.
Наш народ занадто легковірний. Зараз не має національних авторитетів, на жаль - мудрих поводирів-старійшин. Все в руках телевізора і Кварталу. А, ще Дія додалася, хоч у неї звідти ж ноги ростуть.
   
Мене це абсолютно не хвилює, і взагалі я агностик. Моя релігія називається - Україна.
У своіх посланнях виходжу виключно з національних інтересів.
Наш народ занадто легковірний. Зараз не має національних авторитетів, на жаль - мудрих поводирів-старійшин. Все в руках телевізора і Кварталу. А, ще Діч додалася, хоч у неї звідти ж ноги ростуть.

 :lol:
   
З кацапами ми ніколи не з‘єднаємося, бо то нецивілізована орда. А тим більше зараз. Але втратити національну ідентичність, влившись у глобалізовану Європу - це запросто. Занадто привабливого там є для пересічного обивателя без коріння.
Дивіться на євреїв - вони свято бережуть своє національне, в т.ч. релігійне.Інакше б розвіялися поміж іншими.

а сто років вони були інші, коли йшли війною?
але ж воз"єдналися в совок і за незалежної України нам розказували, що браття навєкі
бляха, щодна передача не обходилася по тв чи концерт без запрошених кацапів
тому, чим менше у нас спільного з ними, тим більше шансів відірватися від них назавжди
   
2. яке сьогодні число?
1 ТЕВЕТА 5783 РОКУ.

ЗІ Тут ще одне, навіть в рамках одного календаря є момент коли у нас з росіянами спільна дата, а в наших американських друзів _ інша, вчорашня.

Останнє редагування: 25 грудня 2022 11:46:33 від Вело
   
З кацапами ми ніколи не з‘єднаємося, бо то нецивілізована орда. А тим більше зараз. Але втратити національну ідентичність, влившись у глобалізовану Європу - це запросто. Занадто привабливого там є для пересічного обивателя без коріння.
Дивіться на євреїв - вони свято бережуть своє національне, в т.ч. релігійне.Інакше б розвіялися поміж іншими.

о, як повіяло московським православ'ям  :gigi: ще про геїв забули згадати, чого ж ви так слабенько  :weep:
   
перепрошую, що відповідаю на питання не до мене, але на форумі так можна.

ніхто не знає, коли народився Ісус.

Але і знати того може й не треба. Бо Ісус колись сказав про митників - Віддайте Богу те, що Боже, а кесарю, те що кесаря. Міняємо кесаря на церкву і маємо результат. Майже всі церковні свята і дати встановлені по самим різним причинам і церква тим займається. То її роль в цьому світі.

Сьогодні 25 грудня 2022 року.

щодо першого питання - так, точно ніхто не знає, але всі церкви, і навіть московська, визнали єдину дату народження Ісуса - 25 грудня. відповідь на друге питання правильна.
   
а сто років вони були інші, коли йшли війною?
але ж воз"єдналися в совок і за незалежної України нам розказували, що браття навєкі
бляха, щодна передача не обходилася по тв чи концерт без запрошених кацапів
тому, чим менше у нас спільного з ними, тим більше шансів відірватися від них назавжди
Усілякими війнами- репресіями, пряниками не вдалося кацапам підкорити Львів , а тим  більше асимілювати його, іпереробити на свій лад.
Бо завжди було міцне ядро, котре не хилилося за вітром.
Я про це вболіваю.
Хтось кинув під час війни підступний клич і усі кинулися. Ви святкували 25 грудня і ніхто
аам нічого б за зле не сказав. Але тут інакше - тут цілеспрямована акція вибити українцям ґрунт з- під ніг.
Така моя думка і моя передосторога.
Більше нічого. Думай…те.


   
Мене це абсолютно не хвилює, і взагалі я агностик. Моя релігія називається - Україна.
У своіх посланнях виходжу виключно з національних інтересів.
Наш народ занадто легковірний. Зараз не має національних авторитетів, на жаль - мудрих поводирів-старійшин. Все в руках телевізора і Кварталу. А, ще Дія додалася, хоч у неї звідти ж ноги ростуть.

то чого лізти в питання релігії і традицій, агностику? тим більше, коли це абсолютно не хвилює і нічого не тямите.
   
то чого лізти в питання релігії і традицій, агностику? тим більше, коли це абсолютно не хвилює і нічого не тямите.
Ще раз - «лізе» не агностик, а націоналіст.
І знань достатньо, щоб тямити.
   
то чого лізти в питання релігії і традицій, агностику? тим більше, коли це абсолютно не хвилює і нічого не тямите.
Заміняє мудрих поводирів-старійшин, шонеясно :D
   
Ще раз - «лізе» не агностик, а націоналіст.

націоналіст якої країни? росії?
   
Заміняє мудрих поводирів-старійшин, шонеясно :D

то точно  :gigi:
   
націоналіст якої країни? росії?
Погляньте вище, як зелень вас підтримує.
   
Вибачаюсь за настирливість, а що з пасхою, як вам ті яйця і ковбаса смакують разом з росіянами?
   
щодо першого питання - так, точно ніхто не знає, але всі церкви, і навіть московська, визнали єдину дату народження Ісуса - 25 грудня. відповідь на друге питання правильна.

Та я в курсі, що Церква визнала. То її роль, я ж писав. Але не визнала, а призначила Різдво на цей день. По різним міркуванням. Які до справжнього дня народження Ісуса Христа (яке ніхто не знає) ніякого відношення не мають.
   
Ще раз - «лізе» не агностик, а націоналіст.
І знань достатньо, щоб тямити.
то може рунвіра?
   
Та я в курсі, що Церква визнала. То її роль, я ж писав. Але не визнала, а призначила Різдво на цей день. По різним міркуванням. Які до справжнього дня народження Ісуса Христа (яке ніхто не знає) ніякого відношення не мають.

то у вас не виникає питання, що то за роздвоєння особистості - жити за григоріанським календарем, а святкувати за юліанським?  :gigi:
   
то у вас не виникає питання, що то за роздвоєння особистості - жити за григоріанським календарем, а святкувати за юліанським?  :gigi:
сво ідьот по плану. Патєрь нєт. Надо мобілізіровать 500 тиш ішо. Вєрім
   
то може рунвіра?

ні, то не рунвіра. то московські наративи типу "не забороняйте московський патріархат, бо то не на часі", "не міняйте календар, бо то наші традиції", "не воюйте з росією, бо її може перемогти лише Ісус" і тому подібні дурниці.
   
то у вас не виникає питання, що то за роздвоєння особистості - жити за григоріанським календарем, а святкувати за юліанським?  :gigi:

Мені подобається, коли кожний займається своїми справами якнайкраще на благо собі і супільству, а в суспільстві є мир, злагода и порядок. Це можливо, коли деякі речі делегуєш іншим. Я делегую (чи доручаю) ці справи Церкві. Як там скажуть, так і зроблю.
   
ні, то не рунвіра. то московські наративи типу "не забороняйте московський патріархат, бо то не на часі", "не міняйте календар, бо то наші традиції", "не воюйте з росією, бо її може перемогти лише Ісус" і тому подібні дурниці.
нє ну вона згадала про традиції, християнство насадили і зламали таки чуттєві традиції, які панували на нашій землі. Как жить та?
   
Прогнозую по всій Україні не пізніше, ніж через п'ять років.

Показати зображення...

Оцього реально не потрібно...

Є інститут недільних шкіл, відвідування яких добровільне. Цього досить.
   
Мені подобається, коли кожний займається своїми справами якнайкраще на благо собі і супільству, а в суспільстві є мир, злагода и порядок. Це можливо, коли деякі речі делегуєш іншим. Я делегую (чи доручаю) ці справи Церкві. Як там скажуть, так і зроблю.

саме так. сподіваюся, українські церкви нарешті приймуть мудре рішення.
до речі, найбільш ймовірно, що перехід на правильний календар відбудеться 1 вересня - в день початку церковного року.
   
Мені подобається, коли кожний займається своїми справами якнайкраще на благо собі і супільству, а в суспільстві є мир, злагода и порядок. Це можливо, коли деякі речі делегуєш іншим. Я делегую (чи доручаю) ці справи Церкві. Як там скажуть, так і зроблю.
колись на благо суспільства мешканці України десь на сибіру ліси валили, був порядок і злагодаі партії тоже делкгували рабочі і крєстянє свої права. Ну і дальше па тєксту
   
Оцього реально не потрібно...

Є інститут недільних шкіл, відвідування яких добровільне. Цього досить.

+
   
саме так. сподіваюся, українські церкви нарешті приймуть мудре рішення.
до речі, найбільш ймовірно, що перехід на правильний календар відбудеться 1 вересня - в день початку церковного року.

Я переконаний на 99,9% що це трапиться колись в 2023 році.

Чітко видно що народ вже "дозрів". І українські церкви не мають заперечень і навпаки доєднуються.
   
колись на благо суспільства мешканці України десь на сибіру ліси валили, був порядок і злагодаі партії тоже делкгували рабочі і крєстянє свої права. Ну і дальше па тєксту

А ти все на ворожнечу набиваєшся, флеймиш. Не треба в цій темі.

Я написав про "деякі речі". Не все можно делегувати, тобто доручати іншим. В деяких справах треба робити власний вибір і приймати власне рішення. То, до речі, найважче.
   
   
Щодо опитування. 60% це некваліфікована більшість. Тому тарапітца нєнада.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія